Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 212

Thread: PES league

Default Re: PES league

Quote Originally Posted by Lune83 View Post
    Pustio sam im poruku na twiteru.Cekam odgovor.
    Ima li povratne?

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Top Player Lune83's Avatar

Ništa.Kuliraju slepci.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока

vidim od danas za PC pise mi da je preostalo 10 umjesto 1 mec za odigrati, i na sajtu sada pise da ce sedmicni turniri biti aktivirani u proljece
    Samo ne znam ima li uopste svrhe igrati sada PL na PC

aaaaaaaaaaa.png

Stigao je i meni taj kod na PS3, registrovao sam se sve lepo na njihovom sajtu, kod nigde nisam upisao, ne znam ni gde treba.. odigrao sam tri tekme, ali me nema u ovoj tabeli dole nigde.. zna li ko sta? Ima li ko kakva iskustva sa ovim?

Gdje zivis? Ako si Srbija, Bosna, Makedonija i sl. onda si Rest of World trebao da odaberes kao region.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by gorantz View Post
    Gdje zivis? Ako si Srbija, Bosna, Makedonija i sl. onda si Rest of World trebao da odaberes kao region.
    Zavisi gde se registrovao

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ima tamo spisak gdje koja zemlja pripada, dzaba mu gdje se prijavio ako ne pripada tu

9. The Following User Says Thank You to gorantz For This Useful Post:

kakav smecarski sistem...bas me zanima koji je taj idiot koji je smislio ovakva pravila...

stave da se igra 100 tekmi bez knockouta, sto mu dodje vise od 3 meseca igranja. samo prvi na tabeli ide tamo. ok, to nije strasno toliko.
    Ali je strasno da LIMIT nije 100 meceva, vec mozes da ispravljas kikseve do 27. aprila. Znaci ako ti je skor 90-0-10, ti mozes do 27. aprila da prepravis tih 10 poraza u pobede pa ces imati 100-0-0. I onda ce biti 20 igraca sa 100-0-0 i onaj koji ima najbolju gol razliku ide u kardif !?!?

99-1-0 mi je bio skor, svi ostali su imali vise kikseva, i umesto da se plasiram sad moram da se cimam oko gol razlike, a tu ne mozes nista da utices jer svaki drugi ti izadje cim povedes 7-8 razlike pa ti upise samo 3-0 pobedu. Tako da nista od toga.
    i tako ce na kraju neki HaMed da se plasira jer je dobio neke sa po 60 razlike u dva meca, a to sto je izgubio 20 tekmi od 100 nikom nista jer ce to prepraviti u pobede.

Indijanci.

11. The Following 2 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    kakav smecarski sistem...bas me zanima koji je taj idiot koji je smislio ovakva pravila...

stave da se igra 100 tekmi bez knockouta, sto mu dodje vise od 3 meseca igranja. samo prvi na tabeli ide tamo. ok, to nije strasno toliko.
    Ali je strasno da LIMIT nije 100 meceva, vec mozes da ispravljas kikseve do 27. aprila. Znaci ako ti je skor 90-0-10, ti mozes do 27. aprila da prepravis tih 10 poraza u pobede pa ces imati 100-0-0. I onda ce biti 20 igraca sa 100-0-0 i onaj koji ima najbolju gol razliku ide u kardif !?!?

99-1-0 mi je bio skor, svi ostali su imali vise kikseva, i umesto da se plasiram sad moram da se cimam oko gol razlike, a tu ne mozes nista da utices jer svaki drugi ti izadje cim povedes 7-8 razlike pa ti upise samo 3-0 pobedu. Tako da nista od toga.
    i tako ce na kraju neki HaMed da se plasira jer je dobio neke sa po 60 razlike u dva meca, a to sto je izgubio 20 tekmi od 100 nikom nista jer ce to prepraviti u pobede.

Indijanci.
    Smatram da treba uloziti zalbu na sistem takmicenja za REST OF THE WORLD.Svi ostali igraju 30 tekmi po sezoni i ne vidim razlog zasto treba da budu toliko povlasceni.A i bez toga, sistem je sraman da sramniji ne moze biti.Zato i nisam hteo da odigram ni jednu utakmicu u PES LEAGUE jer sam shvatio da to nema nikakvog smisla.Mesec dana, 30 tekmi, prvih 16 ide u takozvano doigravanje. 1 protiv 16-og, 2 protiv 15-og itd... Po dve tekme, pa ko je bolji neka pobedi ili osvoji i to je to.Kao zavrsna faza Lige sampiona sa dirigovanim zrebom jer nema smisla da prvoplasirani igra protiv drugoplasiranog itd...Sve vise lici na to da taj REST OF THE WORLD pocinju da tretiraju kao PC verziju i verovatno ga sledece godine nece ni biti.Tako da, bolje je odmah uloziti zalbu jer smatram da niko nije toliko glup da napravi tako sraman i glup sistem vec je ocigledno da za to postoje neki drugi razlozi samo njima znani.

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Lose jako. Ulagane su zalbe, ali nemaju bas razumevanja. Meni se pre neki dan desilo da igram kad su radili nesto sa serverima. 3 meca mi pukla i oni mi registruju poraze. Dosta njih se zalilo tad, i na chatu kod nas se zalili u isto vreme da ih je izbacivalo iz soba. Odgovore oni ljubazno na sve, ali jednostavno ih ne zanima previse.

Problem je i to sto nas ubacuju zajedno sa Irancima, Novozelandjanima, Australijancima itd, i tesko da ces moci igrati normalan online mec u knock-out sistemu protiv njih. Ili da nas ubace u Rest of Europe (kao sto bi trebalo), ili nek naprave novu regiju za Balkan recimo. I naravno u krajnjem slucaju nek organizuju offline turnir za tih top 16.

Tesko da ce te iko skinuti sa prvog mesta Keps, svaka ti cast na ovom skoru do sad. Mogao bi aktivnije da urgiras tamo kod njih za ove regije da se uradi nesto, tebe bar znaju, imas kakav-takav uticaj.

Pitao sam one admine u Milanu oko regije, rekoh da ima bas puno igraca sa balkana i da zasluzujemo da dobijemo. Oni kao videcemo, ne zavisi to od njih nego od ovih iz japana, oni odlucuju pa ako vide da nas ima bas puno dodelice ali nista od toga ocigledno. Pa Francuskoj sklonili region, a najjaca pes zajednica, gde ce sad nama da daju..

A vidim i za rest of europe za ovu sezonu 2 su promenili pravila, ni kod njih nema knockout, nego prva dvojica idu u Liverpool direktno sa tabele, tako da i oni moraju da jure gol razliku. Isto i za ostale regije, valjda samo Nemacka i Holandija imaju offline turnir sa nokautom.

Ovaj pes su zestoko zasrali oko svega toga.

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: PES league

Vidim i dalje si prvi, još dvojica imaju 100-0-0 ali ni jedan ne može da ti još prismrdi sa gol razlikom.
    Znači ako ovako ostane do 27. aprila ti ideš?

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Holandija ima čak 2 dana, sutra u Amsterdamu prekosutra u Eindhovenu na PSV stadionu... Ma ne brinemo mi za tebe Kepo, piši nam sa Anfielda :-)

Tako bi trebalo Maremas. S tim sto ce im trebati dugo da provere sve rezultate, za ove ostale regije u sezoni 2 jos nisu odredili ko ide a zavrsili su pre vise od nedelju dana. Tako da ako se plasiram imacu nesto malo vremena za dobijanje vize jer nece se tacno 27. aprila znati.

A ne mogu da krecem da je vec sada vadim jer pojma nemam da li cu se plasirati. Operativac-Z ima jaku gol razliku. Mogu da te ne puste na osnovu sumnje neke. Tipa ako dobijes istog protivnika dva puta i dobijes ga vecom razlikom mogu da te banuju. Mozda dva puta mi je padao isti protivnik ali sam poceo da blokiram sve nakon jednog meca tako da nemam problem tu. Ili ako dobijes nekog bas velikom gol razlikom pogotovo iz tvoje zemlje mogu da posumnjaju da ste namestili. Imao sam jednom situaciju da je lik ostavio gamepad na 4-0 oko 10. minuta (stranac), nije izasao iz igre i pojma nisam imao sta da radim. Znam da mi treba ta GR jer ce se ona jedino gledati na kraju, mogao sam da mu dam 50 do kraja utakmice ali nisam hteo da rizikujem jer otkud znam kako gledaju na to iako bi mi znacilo. Zaustavio sam se na 16-0 jer je ta razlika realna na diviziji. Mnogo njih i izlazi pa dobijes samo 3-0 pobedu sto je najgore od svega.

Barem da su stavili taj knockout kao za prosle kvalifikacije. Mislim miran sam jer nisam namestio ni jedan mec, ali to mi ne daje nikakvu garanciju da cu se plasirati pa da mogu da krenem da vadim vizu sada.
    Kad vec nedelju dana ne mogu da provere 40 meceva u sezoni 2 za ove druge regije, koliko ce im trebati ovde kod nas gde se igralo preko 150 meceva.

@superandrea
    Mi igramo za Cardiff direktno, za Anfield igraju ostale regije tako da mi nemamo pravo da ucestvujemo tamo.

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Još lepše druže, nadam se iskreno da si već tamo samo da ti ne znaš još;-)

19. The Following User Says Thank You to superandrea For This Useful Post:

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Kepo daj neki apdejt da se radujemo

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: PES league

Vidim sad da su i operativac i pilojac stigli do 100-0-0.

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Ima Kepa dobru gol razliku, ne verujem da može ovaj Hamed da ga stigne.

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Taj Operativac nije sa naseg foruma, pitanje je da l je nas uopste.

Keps je lud! U proseku covek dobija meceve 9:1 , i to uzmite u obzir da dosta likova uglavnom izladje cim prime vise od 3 komada . Nadam se da ce izboksovati tu vizu za UK i uzeti lepe novce, zalsuzio je.

24. The Following 6 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast