Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 78 of 78

Thread: Prvi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji - Pobednik KEPA

Regular
    Steam ID:
    Tandrchak

Default Re: Prvi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji

1. Utakmica:

Lester(amaro_mne) - Bournemouth(Real Madrid) 3:3
    Strelci: OG, R.Mahrez, A.Musa / J.Ibe, J.King, C.Wilson
    Asistencije: S.Okazaki, J.Vardy / C.Wilson, J.King
    Žuti kartoni: /
    Crveni kartoni: /

================================================== ==============================================
    2. Utakmica:

Bournemouth(Real Madrid) - Lester(Djar) 2:0
    Strelci: C.Wilson x2
    Asistencije: C.Daniels
    Žuti kartoni: /
    Crveni kartoni: /

Uspeo sam nekako da se odrzim rezultatski u prvom mecu i to mi je olaksalo revans. Odlican i fer protivnik, sve pohvale za njega.

2. The Following User Says Thank You to Real Madrid For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

1/8 Finala

1.UTAKMICA

Lune ( Nice ) - vlakavlaka ( Bordeaux ) 1:1

2.UTAKMICA

vlakavlaka ( Bordeaux ) - Lune ( Nice ) 2:2

UKUPNO : Lune ( Nice ) - vlakavlaka ( Bordeaux ) 3:3

DALJE IDE LUNE ZBOG GOLA U GOSTIMA...

4. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

(DM11) Porto 4:2 Benfica (Salecz016)

: Adrian x3, Varela
    : Corona x3, Torres
    : /

(Salecz016) Benfica 3:3 Porto (DM11)

: OG, CORONA, BRAHIMI
    : BOLY (pauzira dvomeč)

GG Salecz016!

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

1/8 finala
    40. par

Pilojac85 4:1 Real_Madrid

Real_Madrid 0:3 Pilojac85

Dobri mecevi. U prvom se malo kalkulisalo, nepoznat protivnik koji ima brze napadace a moji stoperi spori, pa sam se malo vise povukao. Imao sam i srece u nekim situacijama. Drugi mec dosta otvoreniji, mnogo vise prostora za Crystal Palace u napadu i odatle toliko sansi.
    Fer i korektan protivnik, veza odlicna.
    GG Real Madrid.

8. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

1. Mec

braned98 (Milan) 2 - 2 (Monaco) Kepa

Zuti kartoni- Fabinho

Lud ja, lud i kepa! Pomislio sam pre pocetka dvomeca da bi bilo odlicno kad bi mogao da izbacim kepu i nekako mi se vrtelo kroz glavu da je to uz malo srece i moguce. Pocne mec, kepa pocne da igra i shvatim da su mi sanse max 5%, igrao je kepa odlicno na svakom delu terena, ali nikako da zabije. Stvara priliku za prilikom, ali promasuje, uz to ja i uspevam da sprecim 50% napada odlicnom igrom u odbrani. Dolazim do kornera u 28. minutu, ubacujem i zabijam 1-0. Nakon toga kepa samo pojacava ritam, ali ostaje 1-0 do kraja poluvremena. U drugom delu sam ubacio Nianga zbog visine koja mi je nedostajala u napadu i odmah mi se isplatilo 51. minut, centriram Niang skace u pogadja 2-0. Pokusao sam da izdrzim kako znam, ali kepa se vraca pred sam kraj 86. minut 2-1, 93. minut 2-2.

2. Mec

Kepa (Monaco) 1 - 0 (Milan) braned98

Kartoni - /

Pokusao sam u drugoj sam se vratim nekako. Znao sam da ce biti tesko, kepa je sad imao prednost zbog 2 gola u gostima. Igrao sam bolje nego prvi mec, ali opet je kepa napadao vise. Poveo je zasluzeno 1-0, a gol je postigao Falcao. Pokusao sam do kraja bar da izjednacim i imao sjajne sanse koje sam propustio. Zadnjih 25 min sam igrao sa 3 spica i cak mogu da zalim sto sam porazen, imao sam lepe sanse za izjednacenje, ali zavrsnica mi je bila ocajna. Srecno dalje Kepo!!! GG!

10. The Following 2 Users Say Thank You to braned98 For This Useful Post:

1.utakmica

AST vs dvar 2 : 3

2.utakmica

dvar vs AST 4 : 2

Sunderlen (nummero7) - Swansea (mitta) 2-2

PES2017 2016-10-05 23-01-10-58.jpg PES2017 2016-10-05 23-01-17-26.jpg bez kartona

Swansea (mitta) - Sunderlend (bummero7) 3-2

PES2017 2016-10-05 23-19-47-45.jpg PES2017 2016-10-05 23-19-50-48.jpg

Ukupan rezultat 5-4 u drugom mecu pozuteo je F.Fernandez...

Professional 186boris's Avatar

CSK (186boris) 2-1 Udinese (Tomek52)

uploading pictures
    Utakmica protiv odlicnog protivnika koja mi je u samom pocetku donela mnogo problema i gol minusa. S obzirom na kvalitet protivnika, smanjio sam ofanzivu u zelji da ne dozivim ubedljiv poraz. Medjutim to mi je donelo mnogo sigurniju igru i uz srecu (gol iz kornera) dolazim do potpune ravnoteze i na kraju do velike pobede.

Udinese (Tomek52) 1-1 CSK (186boris)

imgurl

imgurl
    Drugu utakmicu sam odigrao zaista odlicno poucen prvom utakmicom i zasluzeno dolazim do neresenog rezultata i pored velikog pritiska Tomeka.. GG i hvala na vremenu!

14. The Following User Says Thank You to 186boris For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

(DM11) Porto 3:6 Swansea (Mitta)

: Varela, Jota, Marcano
    : Andre Silva, Varela

U dva napada omašim dva zicera i to je to, Mitta je vodio u jednom trenutku 1-6, uspem da pogodim još jednom da bi nekako Marcano pred kraj meča vratio mali tračak nade i smanjuje na 3-6!

(Mitta) Swansea 2:7 Porto (DM11)

: Varela x2, Andre Silva x2, J. Corona, Adrian, Otavinho
    : Varela x2, Otavinho, J. Corona, Adrian
    : (BOLY pauzirao dvomeč zbog kartona)

Možda meč koji nikada više neću ponoviti u životu. Jedan od najveći povratka u mojoj PES karijeri. Protivnik je imao 3 gola prednosti, ali zbog 6 gola u gostima, Portu je trebalo 4 gola razlike. Znali smo da moramo krenuti i odigrati utakmicu života, podigli smo presing do kraja. Početak utakmice kao iz snova, izlazimo ispred gola i pormašaj, svašta se motalo po mislima, da jednostavno to nije naša noć i da je možda došao kraj Portu u ovom takmičenju, ali dve naredne kontre i 0-2 u gostima, ali to nam ništa ne znači, fale nam još dva. Igralo se na sredini, tvrdo, nekako uzimamo loptu i 0-3 za Porto. Nada se probudila, ali odmah je u sledećem napadu Ljorente ugasio 1-3. Odlazimo na poluvreme sa ponovo dva gola zaostatka. To je bio trenutak kada se više ništa nije čekalo, krećemo na sve ili ništa sa 5 napadača. Dominantniji i opasniji smo bili, pre svega zbog tolike agresivnosti i toliko igrača napred. Uspevamo da stignemo nestvarni zaostatak i povedemo sa nestvarnih 1-5 u gostima. Smanjio sam presing, znajući da ako Mitta da gol to je to, biće jako teško postići još gol. Najgori mogući scenario se desio, korner, lopta se odbije na 18m i igrač šitira i ta ista lopta prolazi Kasiljasu kroz ruke. U tom trenutku se sve srušilo, posle toliko borbe u 80. minutu takav gol da primimo... Šta je tu je, moramo da završimo meč, vratimo agresivnost na maksimum i u uspemo da damo čak još dva gola i prođemo dalje. Nestvaran meč! GG Mitto!

16. The Following 6 Users Say Thank You to DM11 For This Useful Post:

1.utakmica

gustavo_fring vs dvar 2 : 3

e.moretti pauzira radi dva zuta kartona

2.utakmica

dvar vs gustavo_fring 5 : 2

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

1/4 finale
    48. par

Pilojac85 4:0 Lune83

Bolje sam otvorio mec i dobro se nosio sa Lunetovim centarsutevima. Imao sam malo i srece napred, a Lune je uglavnom napadao u dugim talasima. Desavalo se da ima po 3-4 kornera za redom i da 10min ne mogu da prenesem loptu na njegovu polovinu.
    Nije bilo kartona.

Lune83 1:6 Pilojac85

Slicna situacija kao u prvom mecu. Samo sto je ovde Lune dobro krenuo. Ponovo nakon prekida lopta dolazi na povratnu Bodmeru koji iz prve sutira i daje prelep gol sa nekih 25m. Tad smo se malo trgli i uspeli da vratimo u mec a na kraju i dobijemo.
    Zuti karton: Cabaye

Voleo bih da su ovaj mec gledali svi oni koji tvrde kako je PES online na PC-u *****e, kako lose radi i kako je svaki centarsut gol. Lune je pretezno napadao po bokovima, prolazio ali sam dobrim postavljanjem skidao te ubacaje. Mislim da ih je u oba meca bilo jedno minimum 20, i ni jedan gol. Veza kao offline, po ko zna koji put, milina igrati i kombinovati.
    GG Lune.

19. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    1/4 finale
    48. par

Pilojac85 4:0 Lune83

Bolje sam otvorio mec i dobro se nosio sa Lunetovim centarsutevima. Imao sam malo i srece napred, a Lune je uglavnom napadao u dugim talasima. Desavalo se da ima po 3-4 kornera za redom i da 10min ne mogu da prenesem loptu na njegovu polovinu.
    Nije bilo kartona.

Lune83 1:6 Pilojac85

Slicna situacija kao u prvom mecu. Samo sto je ovde Lune dobro krenuo. Ponovo nakon prekida lopta dolazi na povratnu Bodmeru koji iz prve sutira i daje prelep gol sa nekih 25m. Tad smo se malo trgli i uspeli da vratimo u mec a na kraju i dobijemo.
    Zuti karton: Cabaye

Voleo bih da su ovaj mec gledali svi oni koji tvrde kako je PES online na PC-u *****e, kako lose radi i kako je svaki centarsut gol. Lune je pretezno napadao po bokovima, prolazio ali sam dobrim postavljanjem skidao te ubacaje. Mislim da ih je u oba meca bilo jedno minimum 20, i ni jedan gol. Veza kao offline, po ko zna koji put, milina igrati i kombinovati.
    GG Lune.
    Po tvom opisu meceva, da nema slika, i rezultata, pomislio bi covek da si me dobio na produzetke ili penale A sto se onlajna tice super je, slazem se. Takodje bih se slozio sa tobom sto se tice centar suteva. Odigrao sam pedesetak onlajn tekmi i samo sam od tebe primio cini mi se jedan ili dva gola iz centar suta. Tako da si u pravu sto se tice postavke defanzivaca kod centar suteva sa strane. Tako da ne treba takve golove nazivati bug golovima ili nekom semom. Svaki centar sut u kazneni prostor je izuzetno opasan ako se igraci ne postave dobro i ako svaki defanzivac ne drzi i rukama i nogama protivnicke napadace Nije bitno da li je napadac nizak ili visok. Ostavi ti njega samo par centimetara, da ne kazem pola metra, pa ces da vidis sta sve moze da se izdesava. Mislim naravno na pravi fudbal. Tako da smatram da je PES dosta dobro izbalansiran i da samim tim, sto su centar sutevi izuzetno opasni ( kao i u stvarnosti ), da to samo po sebi zahteva da se igranje odbrane podigne na znatno veci nivo nego ikada do sada. Verujte meni, vec 27 godina ucim da se branim od centar suteva i kako da se postavljam pa i danas danju se desava da se ponekad neki napadac izmigolji

Pilojcu cestitke na odlicnim partijama i srecno dalje

21. The Following 2 Users Say Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Boris 1 - 6 Kepa

Kepa 4 - 0 Boris

Previsok rezultat dvomeca u odnosu na prikazanu igru Borisa, pogotovo u drugoj utakmici gde smo bilo skoro pa jednaki. GG Borise

23. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

1.utakmica

Pilojac85 vs dvar 2 : 4

2.utakmica

dvar vs Pilojac85 3 : 4

odlicne utakmice majstore..moj najbolji dvomec otkad igram pes online..cestitam jos jednom..zivia

25. The Following 2 Users Say Thank You to dvar(san iker) For This Useful Post:

DM11 3 - 5 Kepa

Kepa 4 - 0 DM11

Prvi mec dosta zanimljiv, pun preokreta, tek u poslednjim minutima sam stigao do pobede sa 2 gola. Moglo je otici na bilo koju stranu.
    U drugoj DM krece ultra ofanzivno sto sam iskoristio brzim golovima iz kontri, a mora se reci da je protivnik dobio i losija raspolozenja.

GG DM!

PS. Izvinjavam se za slike, nesto mi ubagovao ovaj sajt, ne mogu da ih poredjam nikako, ali redosled je tu

27. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

DvarSanIker 1 - 3 Kepa

Brzo sam postigao dva gola, pred kraj poluvremena stigao i do treceg. Dvar imao lepe sanse koje nije koristio pogotovo kod 1-3, mada i ja sam mogao da prelomim mec nakon toga.
    Zanimljiv mec, cestitke na finalu! GG

29. The Following 9 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Čestitke Kepi na ko zna kojem po redu osvojenom takmičenju na Pes-Serbia forumu. Čestitke i svim ostalim igračima koji su učestvovali. Uskoro će biti uneti bodovi za Ranglistu 2017. Pratite forum vrlo brzo počinju prijave za Prvu sezonu Klasik Lige.

31. The Following 4 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234