Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 123

Thread: PES 2017 Online - Čiteri

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Default PES 2017 Online - Čiteri

Bicu slobodan da otvorim temu gde mozemo kaciti slike ili jos bolje video iz meceva koji su "nasilno" prekinuti, dal namernim lagom ili izlazenjem iz igre. Samo cu da skrenem paznju da bi mozda dobro bilo da se kace "dokazi" protiv igraca sa ovih prostora i iz komsiluka,kako bi imali vec prve utiske ako se slucajno jedan od njih pojavi ovde na forumu da se druzi ili takmici !

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Default Re: PES 2017 Online - Čiteri

BANE83

Igrali smo MyClub, na pocetku je oznacen Beograd kao njegov grad, mada i po nick-u se moze zakljuciti da je neki nas. Veza je bila dobra,i posle petog gola je namerno poceo da unistava vezu nakon cega nas je izbacilo. Vec posle treceg gola je poceo da kliza i rusi gde me god stigao.
      Spoiler:

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    BANE83

Igrali smo MyClub, na pocetku je oznacen Beograd kao njegov grad, mada i po nick-u se moze zakljuciti da je neki nas. Veza je bila dobra,i posle petog gola je namerno poceo da unistava vezu nakon cega nas je izbacilo. Vec posle treceg gola je poceo da kliza i rusi gde me god stigao.
      Spoiler:
    stari dobri Bane se vratio posle par godina. nesrećnik je nemoj njemu ništa zamerati.

Regular marino's Avatar

Jel ti racunalo pobjedu i dodjelilo bodove nakon prekida? Pitam jer su rekli da ce rjesit te probleme sa citerima, kao da nema vise onog da ti izadje pa bude koda se nije ni igrala tekma. Ja jos nisam imao takav slucaj u ovom pesu tako da nemogu rec

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Quote Originally Posted by marino View Post
    Jel ti racunalo pobjedu i dodjelilo bodove nakon prekida? Pitam jer su rekli da ce rjesit te probleme sa citerima, kao da nema vise onog da ti izadje pa bude koda se nije ni igrala tekma. Ja jos nisam imao takav slucaj u ovom pesu tako da nemogu rec
    Ma kakvi i meni izlaze u myclub pa nikom nista. Standardno nikom bodovi.

Nema volje da se to reši... i meni izlaze kao i pre...

Sedam Yoda's Avatar

LUYINDULA - nameran start s ledja u situaciji 1na1... nije citer... klosar...

TUMILOVICH - za ovog nisam siguran da li je citer ili se potrefilo... vodim 2:0 veza extra i onda odjednom posle tog drugog gola veza postaje katastrofa, ja kliknem a igrac reaguje posle 3 sekunde a on cini mi se igra normalno i da mi 5 komada... malo je cudno da bas posle 2:0 to pocne ali ajd' sad, nisam siguran...videcemo ako zapadne jos nekome...

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: PES 2017 Online - Čiteri

Trebao sam osvojiti turnir i nisam zbog ovog debila. ( Za mene sam osvojio ali eto na papiru je on osvojio...)

1h sam čekao da izvede i nije izveo i onda pukla veza i on uzeo naslov koji sam ja osvojio.. i kako sad objasniti Konamiju da mi pripišu naslov..

9. The Following User Says Thank You to enzocro92 For This Useful Post:

Default Re: Prvi PES-Serbia Ranking Turnir - Info i Prijave

20160926143659_1.jpg20160920031046_1.jpg20160920031129_1.jpg20160920031203_1.jpg Hello serbian Pes fans players. Im sorry for writing here but seems i found a cheater in this topic(maybe its not him though), but anyway 1 serbian m****r cheated me in myclub and i heard that u guys hate cheaters who shaming your community so u hope u will shame him

11. The Following 3 Users Say Thank You to mac10 For This Useful Post:

Regular salecz's Avatar
    Steam ID:
    salecz016

Ne znam dal sam ja ovde jedini ludak ili sta vec, ali svaki ali bukvalno svaki put kad se nesto desilo s vezom, myclub,competitions itd...ja sam dobijao bodove sto mi se nije desavalo u 16-ici. S moje strane mogu reci svaku pohvalu ako su uopste odradili nesto povodom izlazaka u sred meca ili laga...

Ja sam danas poveo 1:0 i automatski puca veza nikome nista.

Sent from mTalk

Default Re: Prvi PES-Serbia Ranking Turnir - Info i Prijave

Quote Originally Posted by mac10 View Post
    20160926143659_1.jpg20160920031046_1.jpg20160920031129_1.jpg20160920031203_1.jpg Hello serbian Pes fans players. Im sorry for writing here but seems i found a cheater in this topic(maybe its not him though), but anyway 1 serbian m****r cheated me in myclub and i heard that u guys hate cheaters who shaming your community so u hope u will shame him
    Нажалост, изашао сам. Услед великог лага од старта меча и 3 брза гола, изгубио сам живце и решио прекинути меч палећи јутјуб, како се не би рачунао такав, . Чим је спласла нервоза, схватио сам шта сам урадио и одмах сам се покајао. Схватио сам да ми ово није требало, осрамотио сам себе и нашу пес заједницу овим поступком. Желео бих пре свега да се извиним играчу mac10(maceremeev), па онда и целој нашој пес заједници. Такође, повлачим се са Првог ранкинг турнира, с обећањем да се овакве ствари неће поновити.

Unfortunately, I left. Due to heavily lag from start of the match and because of 3 fast goals, I lost my nerves and decided to abort the match with YouTube, to avoid counting. As soon as my nervousness dwindled, i realized what I'd done and immediately regretted. I realized that I didn't need this, I brought shame on myself and our pes community with this act. First of all I want to apologize to player mac10(maceremeev), then to all our pes community.
    Also, I'm withdrawing from First ranking tournament, with promise that this will not happen again.

15. The Following 9 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

Default Re: Odg: PES 2017 Online - Čiteri

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    Trebao sam osvojiti turnir i nisam zbog ovog debila. ( Za mene sam osvojio ali eto na papiru je on osvojio...)

1h sam čekao da izvede i nije izveo i onda pukla veza i on uzeo naslov koji sam ja osvojio.. i kako sad objasniti Konamiju da mi pripišu naslov..
    Isto se meni desilo pre neki dan. Igrao sam online divisions i u 90-om minutu pri mom vodjstvu od 3:0 protivnik je poceo da laguje i igra se " zamrzla ". Sat vremena sam cekao da li ce da se desi nesto, medjutim onaj plavi krug sto se okrece u donjem levom uglu ekrana ( Loading ), radio je,tj ucitavao sat vremena ali je igra stajala zamrznuta i nije bilo pomoci. Na kraju sam ja izasao i naravno protivnik je dobio sluzbenu pobedu sto govori naravno da je i sam protivnik cekao da ja izadjem da bi on dobio sluzbenu pobedu a da ne govorim da se tokom celog meca sluzio najprljavijim potezima sto je mogao.Od stalnih pauza, lagovanja kad god izadjem 1 na 1 sa golmanom ili kada sutiram slobodnjak.... Deluje mi da sam mu ja bio neka vrsta zamorceta da isproba sve citerske fazone koje je naucio. Sta drugo reci nego umna poremecenost i bolest.

NAZALOST, citer je NEKO SA NASIH PROSTORA. Potpisuje se kao : mirce

17. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Jel ima neko iskustva sa nekim drugim zajednicama i online igrama? Jel moguće da je PES izrodio ovoliku čitersku zajednicu?

Nakupilo se svakakvog đubreta godinama, jer im je omogućeno očigledno. Da nema naše lige i chata ja sigurno ne bih ni igrao PES online. Besmisleno je postalo.

Top Player Lune83's Avatar

Konami sigurno moze da resi problem sa citerima ali ne znam sta je tu po sredi a sada cu i da objasnim vrlo kratko i jasno.

Jel vam se nekada desilo da igrate online competition i recimo u 1/8 finala, 1/4, 1/2 ili finalu naletite na citera koji pokusa da cituje pri vasem vodjstvu i sta se desi?! Uvek onaj koji pokusava da cituje, tj. da s**** igru, mrezu, ili sta vec na bilo koji nacin izgubi, tj Konamijev onlajn sistem dodeli pobedu igracu koji nije pokusao da cituje. Ja sam naletao na citere u online competitionu redovno i kada god pokusaju da sjebu vezu meni se automatski dodeli pobeda.Tj, nema sanse da vas neko za**** u tom takmicenju ako prodjete kvalifikacije.

Hteo sam samo slikovito da vam objasnim iz svog licnog iskustva da Konami moze lako da stane na put tome ali zasto ne staje pojma nemam jer je ocigledno da ako bez problema mogu da neutralisu citere u onlajn competition, zasto ne bi mogli i u online divisions, my club, itd.....

20. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Riki1024 iz Sarajeva je lik...izasao u 90. minutu u sred moje kontre za 4:3!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Top Player milosh-96's Avatar
    Steam ID:
    milosh996

Igram onaj "challenge" u myClub-u, i utakmica je realna i sve je super do 70. minuta (gubim 2:1), i onda odjednom počne da mi daje golove neverovatno lako, da bi se na kraju završilo 6:1. Moj golman (Jordi Masip) praktično stoji prilikom centar šuta, i očigledno je da se nešto promenilo. Jel to neka vrsta čita?

Ljudi nije mi jasna ona fora sa silnim pauzama... Igrao sam sa likom koji je igrao sa Atletiko Madridom, uspeo sam da povedem i sa 1:0 i sa 2:1 da bi on počeo da pravi silne pauze i potroši svih 120 sekundi, pred kraj utakmice, ugura nekako loptu u gol za produžetak, dok je u produžetku igrao kako je hteo a ja dva pasa nisam uspeo da sastavim, na kraju je bilo 7:3 ako se ne varam... Što je po meni ne realno...

Sedam Yoda's Avatar

To su izgleda odmah provalili... meni su na par tekmi tako uradili - vodim, igram bolje a onda odjednom meni kasni 3s a on igra normalno i naravno za 15 min da 5 golova... zato i ne igram vise ta online *****a, sve citeri jbt... imas cet foruma, tamo uvek ima nekoga i lepo odigras friendly sa nekim kao covek

kako da prijavim cheatera ?
    Nager
    priv vodstvu 2-0 laguje i puca veza

Page 1 of 7 123 ... LastLast