Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 123

Thread: PES 2017 Online - Čiteri

Default Re: PES 2017 Online - Čiteri

Quote Originally Posted by LegionOfBoom View Post
    Zelim da podelim sa vama do sada moje najgore iskustvo na Forumu.Posle odigranih 1500+meceva online iz iskustva mogu da vidim i osetim kad neko kontrolise lag.Upravo to mi se desilo veceras u ligi sa Admiral.Na pocetku utakmice neverovatno koliko kasne komande,bukvalno dok se prebaci igrac protivnik prosledjuje loptu dalje i primam tri gola nemocan na ocigledan lag runtime.Nakon prigovora za lag na poluvremenu,odjednom sve ide kao podmazano,protivnik prima dva gola i ne uspeva u napadu da stvori jednu priliku do kraja utakmice.Ovo je drugi put da je Admiral zvanicno optuzen,ukoliko meni ne verujete pozvacu igraca Macermareva sa sajta 11x11pesmanager.net da i on podeli iskustva sa vama.

click image upload
    Pre svega okaci ceo chat da ljudi vide kako si isfrustriran dok gubis:

https://s15.postimg.org/aqral0wnt/PE..._14_10_694.jpg

http://www.pes-serbia.com/threads/37...=1#post1446691

Najgore moje iskustvo u vise od 2 godine igranja na ovom forumu si TI i tvoje nikada bezobraznije lazno klevetanje, bez rezona i zdrave logike.

Igrali smo mec u kojem za mene laga nije bilo, niti se jednom upalila ikonica sa strane, primio si 3 gola u prvom, mogao si jos, sve do kraja tekme. Dajes gol u 93. minutu za 2:3 i tu se mec zavrsava, zatim upadas u sizofreniju i paranoju i optuzujes me DA SAM STELOVAO LAGOVANJE SAMO TEBI U PRVOM POLUVREMENU. Ako ti je bilo neigrivo, mogao si da prekines mec, kao sto pise u pravilima i ponovili bismo ga nekom drugom prilikom!

Tvoje bezobrazno ponasanje se nastavlja sa spominjanjem slucaja macemareev. Kakve to veze ima sa ovim tvojim klevetanjem? Kada sam prekinuo konekciju u myclub-u, na pocetku novog izdanja pesa, ja sam svoju gresku priznao, podelio sa svima vama ovde. Izvinio sam vam se, kako vama, tako i igracu macemareev i u znak postovanja prema svima povukao se sa ranking kupa. I samo tvoje spominjanje ovoga daje verujuc utisak tvojoj paranoji i meni budi potrebu da se bespotrebno branim od nelogicnih klevetanja.

Pre svega bih te zamolio da se urazumis, da shvatis da se si jako lose i nefer poneo, a zatim da se iskreno izvinis za ovakvo ponasanje, kao sto sam se ja izvinio macemareevu.

2. The Following 4 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Regular LegionOfBoom's Avatar

Jos jednom ponavljam da se konekcija poboljsala naglo nakon moje primedbe na poluvremenu.Da je ostao isti nivo laga(bas u tome je problem sa run time chitom sto ne pokazuje lampicu) ne bih rekao ni rec vec bih normalno prihvatio poraz kao i svaki drugi iako u prvom pol nisam ni mogao da kontrolisem odbranu.

Mene iritira sto si ti mislio da ces sa 3:0 na pol lagano da zavrsis mec iako si u drugom stvorio samo jednu sansu i bio totalno nadigran sa normalnom konekcijom.Ovde je problem sto si ti stariji clan Foruma tj tvoja rec protiv moje,takodje ovaj sajt se predstavlja kao Forum sa nultom tolerancijom za citere(sto je macemareev i dokazao) i bas kao takav ne bi smeo posle prvog slucaja da ti dozvoli dalja takmicenja.

Dalje ako su tebi ljudi sa foruma poverovali da pustanjem YouTuba moze da se onako izadje iz meca,bez da ti pise poraz to je vec malo smesno iako je bio pocetak sezone ne znam zasto bi ti taj poraz zasmetao,jedan poraz manje vise.Tu se vec vidi problem ja sam siguran da ti to izlazenje nije prvo vec je za to potrebno i malo znanja da ti se ne pisu porazi.Moja najveca greska je sto nemam dovoljno dokaza tj nemam snimak,ali je problem sa Forumom sto si ti sa Macemaarevom odradio odlican Damage Control i nastavio dalje bez ikakve kazne.Ako neko uvazava i uziva u FairPlayu to sam ja sto mogu da potvrde i momci sa chata(Friendly) i iz repke i ne vidim razlog za izvinjenje i dalje potezanje teme.Ja nisam balavac koji juri pobede i ne prihvata poraze vec ovo vidim kao vid zabave.

PS.Da li bi se izvinio Macemarevu da nije doaso ovde na forum?

https://www.pesleague.com/player/legionofboom/

4. The Following User Says Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Legion niti ti treba vise dokaza, niti ce biti kakvog sudjenja! Sa tobom sam odigrao jedan mec u diviznu, kada mozda nisi ni znao da sam clan foruma ili da ucestvujem u takmicenjima, i utakmica je skroz bila fer i korektna. Sa admiralom sam odigrao malo vise meceva zbog lige koju igramo, i znam da njemu lag u njegovom stilu igre, sigurno ne ide u prilog. Ja do sada sa njim nijedan mec nisam imao primedbe na vezu. Ono sto se u ovoj situaciji potpuno slazem sa njim je to sto si trebao da prekines mec do 20og minuta ako ti je ne igrivo bilo, jer mislim da vam nije to bio poslednji rok za odigravanje meca. Ja licno, kada god mi je stalo do meca, prekinem ga ako nema uslova za igru ili nije poslednji dan za odigravanje, i u MNG i u Klasiku. Covek je napravio to sa Macermarevim, i to njemu na cast, ali nije fer sada svaki lag koji se oseti u igri da ga odma svi zaskacu. Posebno kada znamo da je moguce da bude i do servera. Lako je da pricam jer se ja oko meca nisam iznervirao, ali ako smatrate da ste zaista odrasli ljudi, popricajte na chatu o situaciji ili jos bolje odigjrate koju frendly da se malo bolje upoznate. Ne stajem ni na ciju stranu, i jedan i drugi ste super igraci, i super vam ide u ligama, skoncetrisite se na ostale meceve.

Sportski pozdrav Loki87

Quote Originally Posted by LegionOfBoom View Post
    Jos jednom ponavljam da se konekcija poboljsala naglo nakon moje primedbe na poluvremenu.Da je ostao isti nivo laga(bas u tome je problem sa run time chitom sto ne pokazuje lampicu) ne bih rekao ni rec vec bih normalno prihvatio poraz kao i svaki drugi iako u prvom pol nisam ni mogao da kontrolisem odbranu.

Mene iritira sto si ti mislio da ces sa 3:0 na pol lagano da zavrsis mec iako si u drugom stvorio samo jednu sansu i bio totalno nadigran sa normalnom konekcijom.Ovde je problem sto si ti stariji clan Foruma tj tvoja rec protiv moje,takodje ovaj sajt se predstavlja kao Forum sa nultom tolerancijom za citere(sto je macemareev i dokazao) i bas kao takav ne bi smeo posle prvog slucaja da ti dozvoli dalja takmicenja.

Dalje ako su tebi ljudi sa foruma poverovali da pustanjem YouTuba moze da se onako izadje iz meca,bez da ti pise poraz to je vec malo smesno iako je bio pocetak sezone ne znam zasto bi ti taj poraz zasmetao,jedan poraz manje vise.Tu se vec vidi problem ja sam siguran da ti to izlazenje nije prvo vec je za to potrebno i malo znanja da ti se ne pisu porazi.Moja najveca greska je sto nemam dovoljno dokaza tj nemam snimak,ali je problem sa Forumom sto si ti sa Macemaarevom odradio odlican Damage Control i nastavio dalje bez ikakve kazne.Ako neko uvazava i uziva u FairPlayu to sam ja sto mogu da potvrde i momci sa chata(Friendly) i iz repke i ne vidim razlog za izvinjenje i dalje potezanje teme.Ja nisam balavac koji juri pobede i ne prihvata poraze vec ovo vidim kao vid zabave.

PS.Da li bi se izvinio Macemarevu da nije doaso ovde na forum?

https://www.pesleague.com/player/legionofboom/

Опет настављаш са лажним оптуживањем, са дегутантним измишљотинама, не прихваташ пораз, ниси прихватио ни мој предлог да поновимо утакмицу, настављаш да помињеш ирелевантне ствари и још и њих параноишеш.
    Срам да те буде!

Regular LegionOfBoom's Avatar

Nemam energije i zelje niti vremena da mracim dalje na ovu temu.Srescemo se u ligi ponovo Admiral ili friendly ako hoces pozz

8. The Following 3 Users Say Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: PES 2017 Online - Čiteri

Skoncentrisite se na dokaze ako bilo sta prijavljujete. I na to pravo prekidanja do 20-og minuta ako je veza losa. Besmislena je prozivka da je neko lagovao jedno poluvreme da bi sebi stvorio korist, da drugom timu radi lose (a njemu dobro).
    Besmisleno je i to bih obrisao i cak zabranio/upozorio da se tako lupeta. Neko, ko nije u rangu tog drugog super igraca, nego jos bolji od toga, ili bez obzira, nek je i slabiji od tog solidnog, moze odustati zbog besmislene prozivke i potrebe da se pravda i gubi vreme i zivce.

Dodole - Tom Sojer!!!!
    Sa foruma debilko, iskreno se nadam da ce mu ruke otpasti i da ce istruliti govno malo(znam da je ovo za ban ili sta vec ali morao sam da napisem)
    Ovo je drugi, treci put da igram sa ovim malim govnetom, cak sam i taktizirao kao aj da ga ne punim mozda ce ostati ali izasao je ... Imate ga u spisku igraca sa original diskom pa cisto da znate ako se prijavi za nesto da igra ovde na forumu...

11. The Following 3 Users Say Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Dogovorite se i neka mi jedan od forumaša, mod ili član lige, pošalje tipa jednom nedeljno listu čitera pa će popiti ban sa foruma.

13. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Djuksy
    igrao sam 2 puta sa njim veza uzasna, lag nenormalan, otisao na blicking listu, inace koliko vidim na forumu igra ligu klasik cini mi se.

Grobarifontana
    lampica se ne gasi, 50% uspjesnost dodavanja govori o kvalitetu veze, i on je na blocking listi.
    Brate obradujes se kada vidis nekoga sa nashi prostora, a ono veza bude gora nego sa nekakvim egipcaninom iz Kaira.

Regular Djuksy's Avatar

Smesni ste i ti i grobarifontana. Od tebe izgubio, sa njim nereseno, protiv obojice lampica se ne gasi obojica sa 4 puta slabijim timom.. Iskuljci wi fi i pocni da igras kako treba..

Pobjeda mi nije toliko bitna koliko dobra partija, da mi je bitna birao bih i ja Real iz Madrida kao ti, i da dobro da si mi rekao to za wifi
    Uostalom nisam jedini koji se zali na lag sa tvoje strane.

Regular Djuksy's Avatar

Uzivaj.. Meni je bitna pobeda i volim real ali lag ne podnosim jer ne mogu da iskoristim explozivnost reala. Takodje mi nije problem da izgubim. Samo mi zao sto ja nisam napisao u temi "citeri" da si recimo citer Jer u obe utakmice, lag kao sto si rekao.

Uzivaj i ti..danas kada smo igrali veza je bila ok, lampica se nije palila dao sam 2 gola i onda se desavaju situacije kada ti dodjes do 16 da na momente steasno laguje a dao si tako u tim uslovima 2 gola. Od tvog drugog gola lampica ne da je blinkala nego se upalila i stoji onako ka slika gore u cosku, tako da vrlo vjerovatno lagujes vezu kada pocnes da gubis i to je razlog sto sam ovdje u ovoj temi spomenuo tebe. Reci mi da li je bilo suprotno od ovoga danas?

Sent from mTalk

Regular Djuksy's Avatar

Dalja rasprava sa tobom ne vredi. Meni je lampica bila upaljena celo vreme i protiv tebe i protiv grobari... To sto pricas su gluposti. Lag bi jedino tebi odgovarao jer si imao dosta sporiji tim, tako da..

Evo ti poslednjih par utakmicai:

A evo ti i sta mislim o laggerima i citerima:

ako si se prepoznao, mirno spavaj

A to sto si ti mene etiketirao i ovekovecio kao citera neka stoji, ali ogresio si se..

kako je moguce da je kod tebe upaljena lampica cio mec a kod mene tamo od 30te minute ne sjecam se sada tacno? Nemam visr volje, iskljucujem se iz overasprave, pozdrav.

Sent from mTalk

Samo block i prijavljuj

Sent from mTalk

Regular salecz's Avatar
    Steam ID:
    salecz016

Quote Originally Posted by gorantz View Post
    Djuksy
    igrao sam 2 puta sa njim veza uzasna, lag nenormalan, otisao na blicking listu, inace koliko vidim na forumu igra ligu klasik cini mi se.

Grobarifontana
    lampica se ne gasi, 50% uspjesnost dodavanja govori o kvalitetu veze, i on je na blocking listi.
    Brate obradujes se kada vidis nekoga sa nashi prostora, a ono veza bude gora nego sa nekakvim egipcaninom iz Kaira.

Igrao sa Djuksy igrom slucaja smo se sreli Online Divisions ...sve kao po loju, izgubio sam tekmu, bila napeta. Nije bio ni najmanji lag...tako da prestanite da napadate coveka

24. The Following User Says Thank You to salecz For This Useful Post:

jovix

pretpostavljam da je sa ex yu prostora, okrsaj 2 borusije d., kada postigne gol onda radi goal celebration ali kada gubi onda se igra prekida, meni su isli bodovi pretpostavljam alf+f4 da je radio

P.S.

milic

kod treceg gola naprasno prekida igru, meni bodovi, do tada je bio koliko toliko fer mec ako zanemraimo da covjek kao da je nabacio klizaljke fudbalerima polomio mi je nekoliko puta fudbalere (sigurno mu ostala navika of pes 16)

Nerealno je koliko ljudi sa nasih prostora imaju losu vezu... kapiram da smo bez online gaming kulture a i ovo sto mogu za dzabe da igraju pes je jos vise olaksalo takvim ljudima da unistavaju partije...

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast