Page 14 of 18 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 261 to 280 of 342

Thread: PES 2017 myClub

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Default Re: PES 2017 myClub

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Igram redovno lige i mng na PES-Serbia , nalecem na razne stilove , dobre igrace, pa znam da ima onih koji odlicno brane proboje po bokovima i koji se dobro postavljaju za skok.
    Druze moj o kakvom postavljanju ti pricas, ne znam da li igras my club i kakvu ekipu imas ali da naprave igru da glupavi Slimani, L. Traore, Benteke, Poulsen i ostali CF sa 190cm uzimaju svaki vazdusni duel a da pritom S. Ramos i Pique koji su najbolji stoperi sto se tice skok igre ne mogu tu nista i ovi ih nadakoce za glavu, pa sta da pricamo, sta da sprecim i blokiram kad covek 90min to radi i mora neki da prodje, jednostavno su nasli rupu u igri kao sto je prosle godine bio trougao do kraja i pici mile imas trenera Massi i svaki put ti je krilo samo 1na1 sa golmanom e tako je ove godine centarsut bug, razocaran sam totalno i koliko sam voleo my club i samo zbog njega i kupovao igru sada je ga ne volim jer je izgubio smisao zbog ove stvari, R2+ O i svaki centarsut je gol kad imas ove spiceve, jel se tako i u stvarnosti desava da svaki centar bude precizan, ne naravno...

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Igram redovno lige i mng na PES-Serbia , nalecem na razne stilove , dobre igrace, pa znam da ima onih koji odlicno brane proboje po bokovima i koji se dobro postavljaju za skok.
    Quote Originally Posted by Vuk_PFC View Post
    Druze moj o kakvom postavljanju ti pricas, ne znam da li igras my club i kakvu ekipu imas ali da naprave igru da glupavi Slimani, L. Traore, Benteke, Poulsen i ostali CF sa 190cm uzimaju svaki vazdusni duel a da pritom S. Ramos i Pique koji su najbolji stoperi sto se tice skok igre ne mogu tu nista i ovi ih nadakoce za glavu, pa sta da pricamo, sta da sprecim i blokiram kad covek 90min to radi i mora neki da prodje, jednostavno su nasli rupu u igri kao sto je prosle godine bio trougao do kraja i pici mile imas trenera Massi i svaki put ti je krilo samo 1na1 sa golmanom e tako je ove godine centarsut bug, razocaran sam totalno i koliko sam voleo my club i samo zbog njega i kupovao igru sada je ga ne volim jer je izgubio smisao zbog ove stvari, R2+ O i svaki centarsut je gol kad imas ove spiceve, jel se tako i u stvarnosti desava da svaki centar bude precizan, ne naravno...

Ako jos nisi igrao mng ligu onda nisi otkrio pola igru.. Da sam na tvoje mjesto,vjerovao bi na ovaj prvi post

Sedam Yoda's Avatar

R1+R2 dok drzis igrac se krece tamo gde mu kazes... to pomaze da se postavis ispred protivnickog igraca i kod centarsuteva i kod svakog vazdusnog duela... e sad, nije lako, treba malo, suptilno koristiti i kako treba jer sa tim lako mozes skroz da ispadnes. Centarsutevi generalno jesu problem ali stvarno ima ljudi koji su odbranu od njih dobro savladali, prvo sprecavajuci prodore po strani a zatim i koristeci ovu foru da izadju ispred igraca a onda je manje bitno sto je igrac malo nizi ili generalno slabiji u duelima. Mnogo je bitno i u napadu u kom momentu saljes centarsut jer postoje idealne pozicije kad napadac kome se centrira ne mora da zastaje i skace iz trka a onda mu uglavnom ne mozes nista. Jesu malo zeznuli tu skok igru ali nije neresivo.
    Mene vise brine veza koja je uglavnom katastrofalna i citeri od kojih se gubi volja za igrom...

Default Odg: Re: PES 2017 myClub

Na PC se skoro ne moze braniti taj centarsut,te price pomeris ovog pomeris onog ne piju vodu,,90%,igra na to i ti mozes da se postavljas koliko hoces proci ce mu od 10 centarsuta,bar 1-2,za gol sansu,dok na PS4 to se mnogo lakse brani,da li zbog konekcije koja je vrh,ili ima razlike u gameplayu....
    Sve u svemu ovi centarsutevi su na PC ubili igru uz lag....

5. The Following User Says Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: PES 2017 myClub

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Na PC se skoro ne moze braniti taj centarsut,te price pomeris ovog pomeris onog ne piju vodu,,90%,igra na to i ti mozes da se postavljas koliko hoces proci ce mu od 10 centarsuta,bar 1-2,za gol sansu,dok na PS4 to se mnogo lakse brani,da li zbog konekcije koja je vrh,ili ima razlike u gameplayu....
    Sve u svemu ovi centarsutevi su na PC ubili igru uz lag....
    Danas igram protiv nekog rusa i Alexis Sanchez i Mane oba o0ko 1.70cm nadskacu Puyola (s 92 rejtingom) i zabijaju glavom haha

Regular Marko82's Avatar

Ja ne znam zasto uopste igrate taj MyClub,to je najvece njesra sto su mogli da ubace.Stvarno ne vidim poentu igrati online i traziti non stop sive,crne lopte sta god vec i igrati sa najboljim igracima.90% tih likova drzi jednu ruku u gacama kad izvuku C.ronalda, Mesija ili Nejmara i igraju takav fudbal ,przenje ludilo i koja im je tu satisfakcija ja ne kapiram.Gledam gomilu klipova od onog ProEvoSep-a na Twitchu i svaka utakmcia copy/paste; jurnjava da sto pre centriraju tj.Cross Evolution Soccer-a [kako ga zovu ove godine]. Al' zato postoji resenje i za to.Lepo, ako imate Soni 4 dogovorite se sa ljudima ovde i cepate Full manual ligu i uzivate ili pojurite negde po netu sto se tice PC-a, ima sigurno istomisljenika koji bi radije uzivali nego igrali takav MyClub.

8. The Following User Says Thank You to Marko82 For This Useful Post:

Da li se dešava nešto kada myClub records dostigne 120/120? Neki gp ili nešto?

10. The Following User Says Thank You to dakara44 For This Useful Post:

Moderator football-freak's Avatar
    Steam ID:
    http://steamcommunity.com/id/footballfreak/

24 utakmice u nizu, 22 pobjede, 1 remi, 1 poraz.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Svaka čast, ja mislim da sam imao obrnuto zadnji dva tri dana :-))))

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

13. The Following User Says Thank You to superandrea For This Useful Post:

Steam ID:

15. The Following 2 Users Say Thank You to football-freak For This Useful Post:

Ovaj PES sam kupio zbog online igranja. Jednostavno zanima me jel vama svima isto tako kad igrate online utakmice sa myclub da vam se igraci sporo kreću kasne dodavanja. Protivnik stigne na svako loptu prije nego sto dodam. Imam Suareza 92 i jako je spor sporo se kreće. Zabole me ruke dok stišćem dugmad. Jdnostavno sporo se igraci vrte oko svoje ose. Normalno kad igram offline ML sve ide super i kako trba. Zar ne moze meč online da se igra kao i offline? Imam moutinha Mascherana 83 ali su svi jako spori. Veza mi j 10mb/s komp I3 8GB Ram

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Pa zavisi od dosta faktora, govorim za PS4 al mu mislim dodje malo više isto-zavisi ti od team spirit najviše, što veći to su agilniji. Ako određuješ special tactics, kaže Konami u onim savetima pre utakmice-ako su igrači spori i akcije ne prolaze, menjaj taktiku. Ako ti protivnik stavi da ti čuvaju igrače 1 na 1 to isto može da bude, onda lopte napred u prostor i bas ne prolaze... aj valjda ce ovo barem malo pomoći

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Ovaj PES sam kupio zbog online igranja. Jednostavno zanima me jel vama svima isto tako kad igrate online utakmice sa myclub da vam se igraci sporo kreću kasne dodavanja. Protivnik stigne na svako loptu prije nego sto dodam. Imam Suareza 92 i jako je spor sporo se kreće. Zabole me ruke dok stišćem dugmad. Jdnostavno sporo se igraci vrte oko svoje ose. Normalno kad igram offline ML sve ide super i kako trba. Zar ne moze meč online da se igra kao i offline? Imam moutinha Mascherana 83 ali su svi jako spori. Veza mi j 10mb/s komp I3 8GB Ram
    Jesi tek poceo da igras MyClub ili ga igras vec neko vreme? Koji ti je teamspirit? Ukoliko je on nizak igraci igraju dosta losije

Odigrao sam desetak utakmica sa myclub. Od igraca imam Suareza Sergio Robert Gago Moutinho Maschrano Julio Cesar. Od 10 jednu sam dobio. Problem j sto njgovi igrači prije stizu na loptu i mnogo su brži nego moji. I kad hoću da uposlim igraca i stisnem X dodavanje protivnik je vec prd mojim igracem i preseče mi loptu. Sporo reaguju na loptu.

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by Pires View Post
    Odigrao sam desetak utakmica sa myclub. Od igraca imam Suareza Sergio Robert Gago Moutinho Maschrano Julio Cesar. Od 10 jednu sam dobio. Problem j sto njgovi igrači prije stizu na loptu i mnogo su brži nego moji. I kad hoću da uposlim igraca i stisnem X dodavanje protivnik je vec prd mojim igracem i preseče mi loptu. Sporo reaguju na loptu.
    Moj savet ti je da prvo nakrcaš team spirit I odigraš što više utakmica u vs com challenge cup modu, tu ćeš nakupiti i para za još neka pojačanja, pa tek onda da ideš na Online modove. Možeš da igraš i Online challenge cup, tu možeš da tražiš protivnike po meri

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Default Re: Odg: PES 2017 myClub

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    El stig'o? :-) Meni upao Ramos... Imao sam Mesija u prošlom... Za sve ljubitelje partizana:

23. The Following User Says Thank You to superandrea For This Useful Post:

my club umro krcato citerima svaka 3 utakmica mi je VOID naravno kada vodim.. prelazim na FIFU

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: PES 2017 myClub

Sva sreca tamo nema citera

26. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Steam ID:

pa ovo vise nema smisla, koji im je k*****. Hajde sto je vise od pola igraca citera sad i proed idealnog neta, danas me 3 puta uzbacuje samo od sebe sa servera. rating mi je za te 3 tekme pao za cak 68!!!!! Fanasticna veza bude i onda odjednom samo lost conncetion to server. Doslo mi je da obrisem igricu. Na ping i speed testu sve idealno

Page 14 of 18 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast