Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
Igram redovno lige i mng na PES-Serbia , nalecem na razne stilove , dobre igrace, pa znam da ima onih koji odlicno brane proboje po bokovima i koji se dobro postavljaju za skok.
Druze moj o kakvom postavljanju ti pricas, ne znam da li igras my club i kakvu ekipu imas ali da naprave igru da glupavi Slimani, L. Traore, Benteke, Poulsen i ostali CF sa 190cm uzimaju svaki vazdusni duel a da pritom S. Ramos i Pique koji su najbolji stoperi sto se tice skok igre ne mogu tu nista i ovi ih nadakoce za glavu, pa sta da pricamo, sta da sprecim i blokiram kad covek 90min to radi i mora neki da prodje, jednostavno su nasli rupu u igri kao sto je prosle godine bio trougao do kraja i pici mile imas trenera Massi i svaki put ti je krilo samo 1na1 sa golmanom e tako je ove godine centarsut bug, razocaran sam totalno i koliko sam voleo my club i samo zbog njega i kupovao igru sada je ga ne volim jer je izgubio smisao zbog ove stvari, R2+ O i svaki centarsut je gol kad imas ove spiceve, jel se tako i u stvarnosti desava da svaki centar bude precizan, ne naravno...