Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 176

Thread: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Default Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Tema za najavu odsustva i dogovaranje termina.

Default Re: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Društvo, ja sutra rano moram na neplanirani put, a vraćam se verovarno u utorak posle podne. Nadam da neće biti potrebe za odlaganjem mečeva, već da ću u utorak i sredu uspeti da odigram svoje mečeve u Ligi.

Super Star chelikmanutd's Avatar

Default Odg: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Do kraja sledece nedelje sam na odmoru pa molim da mi se tekme iz prve nedelje prebace u drugu

Sportski pozdrav

4. The Following 3 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar

Ako moze da mi se otvori prvi deo sezone u izgradnji sam, a nisam mogao da uzmem odmor na poslu, tako da neznam kad mogu da igram, potrudicu se u slobodno vreme da odigram sto vise meceva... Hvala...

Super Star circulation's Avatar

Narode, od sutra sam van zemlje 3 dana. Molim da se ne pišu službeni jer ću sve odigrati. Hvala i pozz

7. The Following User Says Thank You to circulation For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

Pozdrav

želim da napomenem da se u nedelju ženim, opet, i da sam ove nedelje u haosu.
    Zamolio bih bez upisivanja službenih rezultata.

9. The Following 7 Users Say Thank You to operativac For This Useful Post:

Haha jbt koja ti je to zena po redu?

Sent from mTalk

11. The Following 4 Users Say Thank You to gorantz For This Useful Post:

Pozdrav drugari, nije me bilo 300 godina, pa je fer da se javim ovde. Preselio sam se za Bg, krenuo sa nekim snimanjem, malo slobodnog vremena, PES je pao u 1000. plan i ****ga. Ova prva nedelja lige mi je bas bila pakao, pa nisam stigao ni da palim komp, a kamoli ostalo, pa se i ovde izvinjavam svima kojima nisam odgovorio, ali cu im svakako odgovoriti i u inbox. Slede sluzbeni rezultati i kazne, i to je u redu. Uglavnom, do kraja oktobra me nece biti puno na chatu, slobodan sam za igru uglavnom od 21h , i utorkom kad sam free. Gledacu da preko inboxa ugovaram termine meceva, sem ako me u**** da se sa nekim pogodim uvece. Izvinite, jos jednom , pa da se lepo igramo. Peace

13. The Following 7 Users Say Thank You to Strahinja19 For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by operativac View Post
    Pozdrav

pa kako brate, ovo je enigma potpuna.

15. The Following 2 Users Say Thank You to circulation For This Useful Post:

Default Odg: Re: Nemogucnost odigravanja meceva i dogovaranje termina

Quote Originally Posted by operativac View Post
    Pozdrav

Dajte promenite mu nick u Sultan,5-6 zena vec

17. The Following 2 Users Say Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Drustvo, ja sam se u utorak kasno vratio sa puta, imao brdo posla oko stana, porodice, kompa i zaboravljenih sifri, a usput sam se i prehladio. Na sve to, supruzi se navrsilo godinu dana od smrti oca, pa je morala kod njenih pa imam malo vise obaveza.

U narednim danima cu biti na chatu, pa cu da igram sa svima koji budu mogli. Ako ne stignem (A nadam se da hocu), otvorice mi se polusezona (Ali se nadam da do toga nece doci).

Pozdrav

Ljudi moram da kazem da sam doneo odluku da neigram vise PES na PC-u.

Jednostavno igra je neigriva za mene, losa veza, bagovi, usporenost i da ne nabrajam sta sve(poznato vise i vrapcima).

Nemam puno slobodnog vremena i zasta ne zelim da ga trosim na ovaj nacin. Zeleo sam da nastavim, da probam..kupio sam igru za PC, ali razumite me, nemogu da igram ovo.

Saopstavam ovo na pocetku sezone i nece uticati ne rezultate i ishod u ligi

Kad se setim koliko sam vremena proveo razmisljajuci koga sve da kupum i kako da pravim tim dodje mi da placem sad , ali definitivno sam doneo odluku da napustim.

Pozdrav svima i nadam se da cemo se igrati i dalje tamo gde ova igra ima smisla da se igra

20. The Following 3 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

A poprilicno si me isprozivao kad sam lepo u anketi napisao da ko ne zeli da igra PC verziju da ne mora...a sad odustajes na pola polusezone...

Elem, sve najbolje u drugim ligama, postujem i razumem odluku. Ziveli i do skorog igranja.

A poprilicno si me isprozivao kad sam lepo u anketi napisao da ko ne zeli da igra PC verziju da ne mora...a sad odustajes na pola polusezone...
    Nisam ja tebra tebe isprozivao, iza tog teksta je stao celokupni UO. Ja sam samo rekao da PS4 igraci nisu bili ti koji su kocili i zabusavali u PC ligi da bi bili prizivani.
    Stvarno sam zeleo da igram dalje , ali ne moze se...pa nismo deca pa da imamo toliko vremena i zivaca da se bakcemo sa ovim smecem.

Jos jednom nista licno Maki, znas i sam da si jedan od ljudi koje najvise postujem na ovom forumu.

23. The Following 2 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Pa dobro UO je done odluku o anketi ali sam ja smisljao tekst koji vas je toliko pogodio. Elem da se ne vracamo...

Mogao si da odigras bar polu-sezonu do kraja kad si vec poceo cisto da bi bilo regularno (posto si vec odigrao par meceva i dobio neke bodove da odigras sa svima do krja), ali dobro bolje da ne igras nego da igras preko one stvari. UO ce da odluci da li cemo da obrisemo tvoje rezultate ili ne ali kako god, sredicemo.

A naravno da nije nista licno, pa ipak je ovo igra majka mu stara tako da ni sa moje strane nista nikad licno.

Pozdrav!

25. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Lako je biti general posle bitke tada se nije znalo kakav ce PES biti na PC-u (kao i prosle godine, bez demoa i gameplay-a). I ja sam rekao da je rano za odluku, jer se ne moze na nevidjeno znati ni ko kupuje ni sta kupuje (branio sam one koji igraju i jedno i drugo jer su stizali sve uglavnom, a zabusanata moze biti na svakoj strani), OK, rekli ste da se ne trazi izjasnjavanje bas odmah. Ali, sad kada se zna kakva je ova verzija, mislim da jedino Pilojac nema los utisak, svi ostali imamo (online igra, serveri), koji igramo i jedno i drugo. Pitanje je koliko ce jos i kada od preostalih 12 odustati od PC-a. Verujem da ce neki ostati i igrati preko one stvari, ako se uopste pojavljuju. Da, to je lose i vas poziv je bio dobar da se izjasni ko hoce ili ko zna da nece da igra PC verziju. Ima ko hoce i nije u redu da neciji igraci tavore zarobljeni, vestacki da se odrzava klub u zivotu, a zainteresovanost ravna nuli. Da ne uskacem sebi u usta, dobre su sanse i meni za sledecu sezonu ili trener ili odustajanje, posto je kasnjenje iritantno.
    Nema ljutnje, cist racun, jedino na dusu Konamija moze ici svako odustajanje.

27. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Sve si u pravu Darko. Jedino sto gresis je da sezone nije pocela odmah kad je izasao PES. Bilo je dve nedelje od izlaska PES-a do pocetka sezone sto je sasvim dovoljno da se proba par tekmi i da se vidi kakav je PES u odnosu na PS4 i da se odluci. Nego nebitno, jos jednom kazem ono sto sam rekao tamo u temi da ne zameram licno nikome ko god resi da odustane od PC i/ili predje na PS4.

Ziveli!

29. The Following 3 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Nisam nigde ni rekao da je sezona pocela odmah kad je izasao PES, tako da ne gresim. Ali kapiram poentu, da, neki su mogli da pogledaju i odluce, ali nisu to uradili na vreme, tako da su odluke kasne, ali bolje ikad nego nikad, bolje nikako, nego igrati nekako, kad ikad. Stojim iza onoga da je citavih mesec dana pre izlaska igre napravljena anketa, o igranju necega gde se nije video gameplay, u kojoj nije pisalo da je krajnji datum za odluku 10-15 dana nakon izlaska igre, a etiketirani su bez potrebe igraci s druge platforme, kad zabusanata i nezainteresovanih moze biti bilo gde.

Ziveo i ti!

Napisano je da odluka moze da padne do pocetka nove sezone. Valjda nismo svi od juce na forumu da znamo da nova sezona nikad ne pocinje istog dana kad izlazi PES. Anketa je stavljena na vreme jer je bilo ljudi koji su sigurno znali da ce da igraju (kao na primer moja malenkost). Tako da sam vasu kritiku prihvatio i izvinio se tamo, nisam hteo nikog da etiketiram vec samo da ljudima olaksam da ako zele mogu bez ogranicenja da igraju samo PS4. Elem, ajde da ne duzimo, nije tema za to a i vec je sve receno

Evo da se javim i ja ovde. Ja cu se potruditi koliko mogu da neodustanem od mng na PC-ju, ali koliko god se trudio svaka tekma koju odigram me ubija u pojam sve vise i vise. Pokusacu da igram i odlucicu do kraja ove sezone da li cu bataliti, jedino sto me drzi je ovaj moj jadni tim koji sam napravio i jako mi je zao da ga se odreknem i ako je jadan, ja ga volim . Pozdrav

33. The Following 2 Users Say Thank You to CroW For This Useful Post:

Page 1 of 9 123 ... LastLast