Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 361 to 369 of 369

Thread: Glas naroda

El Patron Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: Glas naroda

Da se ja pitam, ja bih to potvrdio kako je napisano. Mi smo mogli da igramo ali nismo. Da li zbog obaveza ili nam je do****ila igra. Nismo. Momci su igrali i treba da se nagrade. Ja nisam igrao, ja ne mogu da kupujem, nema dalje priče. Tako da jbg, više sreće drugi put za mene i slične meni

Amin!

2. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Ma nema tu nagradjivanja. Svako ima pravo da uzme sezonu za mirovanje ili trenera, a da ne bude ostecen po pitanju prelaznog roka prilkom prelaska na novi serijal. Zato smo i radili pri prelasku na serijal 17 onako kako smo odradili, niko ko je pauzirao nije bio ostecen. Ja sad i onako ne bih nista kupovao dok ne izadje full pes sa full ocenama, tako da ne kazem zbog sebe, vec najvise zbog onih koji su mozda osteceni , koji nisu videli na vreme da je pesmaster izbacio ocene itd.

Delom i nasa greska sto nismo stavili ovaj prelazni rok da bude svega par dana, ali definitivno nas je i pesmaster iznenadio. Nadam da nema mnogo menadzera kome je zasmetalo ovo kako je odradjeno. Proslo kako je proslo, cekamo pes18 pa da vidimo na cemu smo, i sa igrackim kadrom i sa zahtevnoscu pesa .

4. The Following 3 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Pravilo 2.4.3 u pravilniku jasno kaze da se za fer plej nagradu gleda fer plej indeks i objasnjeno je sta je to fer plej indeks. Tu su stvari jasne. Mozemo da diskutujemo o promeni pravila ali za ovu sezonu se koriste pravila koja su trenutno na snazi.

Sto se prelaznog tice, PesMaster je izbacio ocene nedelju dana pre izlaska. Mi iz UO to nismo mogli da znamo i ispalo je da su osteceni mendzeri koji su bili u mirovanju... Tako je kako je, licno smatram da to nije veliko "ostecenje" jer prvo ocene verovatno nisu konacne a drugo transferi nisu odradjeni tako da brdo igraca jos uvek fali.

P. S. Miha, Pumba i Djiraja da preuzmu ligu pod hitno Ljudi koje cekamo su oni

6. The Following 3 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Predlazem da se promeni za sledecu sezonu

El Patron Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Quote Originally Posted by MakiBor View Post

P. S. Miha, Pumba i Djiraja da preuzmu ligu pod hitno Ljudi koje cekamo su oni

9. The Following 7 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Da li i mi ostali sa 1 zutim dobijamo iako nemamo dobar fer plej index? posto ipak nismo mi krivi sto su pisani neki sluzbeni...

TRI `ILJADE ZA GOSPODINA!!

11. The Following 9 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Pozdrav, zeleo bih da predlozim promenu formata u menadzer kupu...
    Umesto grupa ubacili bi pretkolo, u kojem bi igralo 4 poslednja tima iz D1 i 12 poslednjih iz D2, dok bi ostali timovi isli direktno u sledecu rundu.
    posle toga bi mozda mogao zreb (prvih 8 iz D1 i prvih 8 iz D2 povlasceni)
    Dobili bismo dosta manje utakmica, ali i vise vremena za igranje...
    Zbog manjeg broja utakmica, povecale bi se nagrade... to je to nesto pa kazite sta mislite

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Cak 8 povlascenih iz D2 u nekoj rundi, jednako koliko i iz D1? Malo je mnogo za D2, da se izjednacava tako sa D1. Nivo (kvalitet) je zapravo takav da su poslednjih 4 iz D1 otprilike jednaki kao prva 4 tima iz D2. Dakle ako bi 8 iz D1 bili povlasceni u zrebu, timovi od 9. do 15. mesta u D1 bi ovime bili osteceni, bar po mom misljenju, jer bi bili bolji od pola povlascenih iz D2 (od 5. do 8. mesta). Sto im mozda i ne bi bilo tesko da dokazu u duelima, ali kazem bolja raspodela bi mogla biti, jer kvalitetom neki to zasluzuju.

Dugogodisnji postojeci sistem mi se svidja, prvo grupe, pa nokaut, kao u LS, LE. Timova taman toliko za to, da je vise timova pa neke kvalifikacije da budu.

I nisam siguran da svako zeli manje utakmica, a vise vremena za igranje.

Eto i ja da komentarisem tu mogucnost ili predlog, iako ne znam ni da li bi uopste postojala tehnicka mogucnost da se sve te navedene stvari sprovedu.

14. The Following 4 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Kup takmicenje je odlicno odradjeno. Samo ta Tojina formula bi mogla malo da se sredi tipa da se racuna koeficijent za prethodne 3 sezone, ne od starta MNGa

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819