Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 60 of 60

Thread: Transfer glasine - prodaja i potraznja

Grof! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: Transfer glasine - prodaja i potraznja

Rasprodaja
    -Tottenham Hotspurs-

Nakon očajnog početka sezone, ispadanja iz kup takmičenja još u grupnoj fazi, katastrofalnog bodovnog salda u ligaškom delu a i tog lešinarskog nagona nakon smrti pardon gašenja Panchester United-a, uprava Tottenham Hotspurs-a na čelu samnom odlučila se da proda nekoliko svojih igrača. Neki od igrača koje prodajemo su standardni prvotimci ovog kluba. Pa da krenemo redom:

AZPILICUETA

Standardni prvotimac Tottenhema kao i Chelsea u stvarnome životu. Dečko zmaj kako su ga zvali u Pamploni kada je pravio prve fudbalske korake. Fudbalski hleb počeo je da zarađuje u Osasuni gde je za njihov B tim zaigrao davne 2006 godine. Prve značajnije partije počeo je da pruža u Francuskom Marseju odakle se 2012 godine seli u Chelsea. Izuzetno vredan i veran fudbaler koji je u svojoj karijeri promenio svega tri kluba. Ne propustite priliku da angažujete novog šampiona Engleske premier lige i možda jednog od najboljih LB-ova u PES-u 2018. Ovaj igrač može preći u Vaš tim za novce a u trejdu može da ode za neku mladu nadu na njegovoj poziciji ili napadača koji ume da postigne gol

M. DEMBÉLÉ

Jedan od najjačih veznih igrača u premier ligi i jedan od igrača kome je najteže oteti loptu. Retko kada greši, siguran na lopti a kada se odluči da šutne top u nogama ozbiljno preti da golmane koji trebaju da zaustave taj šut, povredi i pošalje u prevremenu penziju. Stub sredine terena kluba koji je prosto uživanje gledati 35 kola, klub koji u poslednjih par kola zna da u**** stvar i naravno ostane bez trofeja. Kako smo ga doveli pre svega 1.5 sezone po ceni od 20.500.000,00 eura on ne može napustiti naš tim za manje pare od toga. Može i trejd ali morate se pripremiti da mu je početna cena 20.5 miliona.

V. ABOUBAKAR

Crna mamba, čigra, zvrk, akrobata, strah i trepet za sve odbrane i šampion afričkog kontinenta sa Kamerunom. Jaukao je ceo Yaunde kada je odlazio iz svog rodnog grada da izgradi svoju karijeru. Sada se razmišljaju da mu uruče ključeve grada i obezbede 30 mladih Yaudinćanki da mu loza ostane čista i izrodi nove Aboubakaroviće. Uskoro ga očekuje i veliki transfer a sa sadašnjom ocenom u PES-u može predstavljati pravo pojačanje, pitajte samo tim Breaking Bad kako su se proveli u kupu kada smo u poslednjih 10 minuta meča ubacili crnu mambu ali i tako malo vremena mu je bilo dovoljno da postigne het trik. Zlo od napadača, samo za ozbiljne klubove, nije za dečake!!!

V. JANSSEN

Jedna od mnogih ishitrenih kupovina našeg kluba bio je i Janssen. Daleko od toga da se radi o lošem napadaču, daleko od toga da je on nesposoban, samo nema sreće. Došao je u klub koji se borio do pre neki dan za titulu u timu gde mu je konkurent Hari Kejn, koji ima još jednu odličnu sezonu. Dobro izbalansirana glava sa dva satelita (ne nije klempav, samo je dobro balansiran) nije uspela da postigne više golova. Ono što mu je prednost, jeste to što odlično izvodi penale Mlad i perspektivan i naš tim može napustiti u drugom delu sezone.

Za sekciju verovali ili ne i možda bude al sigurno neće Tottenham na transfer listu stavlja i magičnog Kuna Aguera. Na ovom pesu pod našom kontrolom i nije toliko ubojit ali se nadamo da će na sledećem biti bolji. Najverovatnije neće napustiti naš tim jer sumnjam da će stići ponuda koja se ne odbija ali opet, nikada se ne zna.

Ne znam koliko dobra ponuda mora da bude da bi je prihvatili i ovaj mađioničar da napusti klub. Svakako i čudnije stvari su se događale pa zašto ne i ova!

Jedan jedini KUN AGUERO!!!

2. The Following 8 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

NA PRODAJU:

W. KANON - Vilfred Kanon, kao što mu prezime kaže (na engleskom) TOP, ma TOPINA. Zver sa Obale Slonovače, kao momak je trčao sa lavovima, rvao se sa gorilama, odmarao sa krokodilima. Tenkić jedan mlađani, ali ja trenutno nemam vremena da čekam talente. Trenutno igra u Hagu, u slobodno vreme je bio obezbeđenje u tribunalu, ali par puta je nasrtao na Šešelja jer je ovaj onomatopejom imitirao zvuk majmuna pred parenje.

G. BOU - Gustavo Bou, omaleni spic iz Rasinga (Argentinskog) pravi dar mar po Južnoj Americi, cena mu konstantno raste u poslednje tri godine i nastaviće sa rastom. Nažalost nema mesta za njega u repki jer imaju već prebolestan napad. Meni bio prošle sezone prvi špic dok nije došao Vedo, a na kraju sezone i drugi strelac ekipe. Prodajem ga iz prosto razloga jer je jedan od skupljih igrača, a ne kreće mi utakmice pa greota da ta cena bude na klupi.

Vaše izdašne ponude šaljite na PM preko foruma, a ako nisu izdašne opet pošaljite, a ako nisu ni ponude opet pošaljite. Sportski pozdrav

4. The Following 3 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

NA PRODAJU:

http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=103692 - Simon Makienok, trenutno deli peto mesto na top listi strelaca sa Andy Carrolom, a do kraja se ocekuje da dodje i do prvog. Ne zelim mnogo da pricam o njemu jer njegovi golovi i asistencije pricaju za sebe. Radi dogovora javite se u inbox.

6. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Default Odg: Transfer glasine - prodaja i potraznja

ajmo ljudi na prodaju jedan od doktora za skakace a i za solidne sutere jeste stariji al za te pare koliko kosta ima da posluzi majstor KISLING samo 4M http://pesdb.net/pes2017/?id=8552
    uz njega ide i jedan brz i jak igrac iz tulusa izvesni gospodin DURMAZ za isto 4M posto kod mene u timu mesta za njega nema

SVE U SVEMU NECETE SE POKAJATI .....

Grof! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Nakon par expresnih prodaja Dembelea i Aboubakara i dovođenje Alexa Tellesa, klub više nije primoran da brzo prodaje igrače. Sačekaćemo sledeću polusezonu kada će se na transfer listi redu naći sledeći igrači:

AZPILICUETA - Već smo pisali o njegovim prvim fudbaslkim koracima ali novi šampion engleske konačno može biti vaš. Ne propustite priliku da početkom sledeće sezone dovedete ovog mađioničara.

W. REID - AUUUUUUUUU kakva bombaaaaaaa na transfer listi, niste ovo očekivali priznajte. Ukoliko angažujemo defanzivca iz Panchestera ovaj igrač može napustiti naše jato. Da li treba da se priča nešto o njemu, da li je potrebno bilo šta pisati? - KAPARISANO OD STRANE ARSENAL FC (Ukoliko obezbedim sebi CB-a)

M. GÖTZE - Ovo je specijalna priča i ovaj igrač može biti Vaš SAMO NA JEDNU SEZONU! Nakon toga vraća se u svoj matični klub Partizan! - Prodato u trajno vlasništvo!

V. JANSSEN - I ovaj momčić može napustiti naše redove ali o tome smo već pisali.

9. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Još jedno ime dodajem na listu:

N. ŞAHIN - Nuri Sahin, momak od koga se očekivalo mnogo, momak koji u svom CV-iju ima Real, Liverpul, Fejnord, Dortmund, sve sjajni klubovi. Ima ovr na CMF - 82, Ball Control: 85, Dribbling: 80
    Low Pass: 85, Lofted Pass:86. Znači njegove lopte imaju oči, idealan igrač za menadžera koji gaji Possession game stil, ja sam više Counter Attack batica. Tek sam ga doveo, ali me Junuzović čim dobije neku šansu (kada je neraspoložen Sahin, ili kada crkne dok igram presing) ubeđuje da sam se ogrešio o njega. Takođe, Sahin ima tek 28 ljeta. Navali narode. PS: Može da napusti Cerak tek na kraju sezone (tako piše u pravilniku)

Amateur djiraja's Avatar
    Steam ID:
    djiraja

Postovane kolege menadzeri,

U narednom periodu Slippers Studio je voljan da proda par svojih igraca, pa da krenemo redom:

J. ITURBE: Mlad, brz, eksplozivan moze igrati i levo i desno. Idealan za ekipe koje baziraju igru na prodoru po boku.

D. LAXALT: Prvotimac, jako ce mi biti zao ukoliko stigne ponuda prihvatljiva za njega ali trenutne finansije i planovi kluba to zahtevaju. Sjajno levo krilo, u januaru umalo da pojaca buduceg sampiona PL Celzi tako da nemam sta vise da dodam o njegovim kvalitetima.

M. POLITANO: Ovaj momak moze biti na prodaju, ali zbog odlicne sezone koju ima ocekujem i takvu ponudu za njega ukoliko bude zainteresovanih.

Otvoren sam za pregovore, a kao sto vecina vas zna u Slippers Studio se primaju samo igraci koji su nekad igrali ili trenutno igraju u Italiji tako da ukoliko neko ima trejd varijante zamolio bih vas da to imate u vidu. Poruke PM ili na chatu.

Sportski pozdrav!

12. The Following User Says Thank You to djiraja For This Useful Post:

Na prodaju pola tima:

1) IVANOVIĆ - 8M (7M na TM);
    2) MARCHISIO - 30M (28M na TM);
    3) NASRI - 22M (20M na TM);
    4) CASTRO - 16M (15M na TM);
    5) DZAGOEV - 16M (14M na TM);
    6) KAGAWA - 16M (13M na TM);
    7) JONAS - 12M (10M na TM);
    8) VELBEK - Dogovor (17M na TM);

Ove cene vaze dok sam u kontra fazi tako da pozurite

14. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Kako mi je igra raspad, odlucio sam da prodam sve one igrace koji mi u buducnosti nece trebati. Ako zelite nesto od ovih igraca koji su na listi, javite se i dobijate ih odmah na polusezoni. Ako imate neki drugaciji predlog, takodje se javite:

A. WILLIAMS - 12.000.000

M. LAYÚN - 10.000.000

BRUNO PERES - 15.000.000

A. IWOBI - 12.000.000

Regular football-freak's Avatar
    Steam ID:
    http://steamcommunity.com/id/footballfreak/

Yanga-Mbiwa - 7.000.000

Douglas Santos - 7.000.000

Vierinha - 5.000.000

Daniel De Rossi - Prije svega trazim dobar trade. Igrac slicne kvalitete kao on ili solidan perspektivan igrač ili 2 nešto slabija igrača ako mi se sviđaju.

17. The Following User Says Thank You to football-freak For This Useful Post:

NA PRODAJU:

http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=103692 - Simon Makienok, prvi covek na listi strelaca, definitivno cinjenica koja govori za sebe... Tek mu je 26 godina sto znaci da ima jos mnogo vremena da svojim golovima krasi nasu menadzer ligu... Ko odluci da ga kupi sigurno se nece pokajati!
    Cena - 10M

http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=1073847891 - Omar Al Somah, igrac o kome ne treba preterano da se prica, dovoljno je da se ukuca Omar Al Somah na googlu i sve ce biti pojasnjeno... a u nasoj menadzer ligi trenutno deli cetvrto mesto top asistenata, ali ocekuje se da uskoro bude na vrhu...

Cena - 8M

http://www.psml.rs/index.php?action=...&playerID=5430 - Aaron Lennon, svi znamo kakav je ovo igrac i ne zelim apsolutno da trosim reci na to, razlog prodaje potreban novac za pojacanja u odbrani.

Cena - 8M

http://www.psml.rs/index.php?action=...playerID=11055 - Keisuke Honda, takodje igrac o kojem ne zelim preterano da pricam, isti slucaj kao i sa Lennonom, previse kvalitetnih ofanzivnih igraca u mom timu, ko ga bude kupio nece se pokajati.

Cena - 5M

http://www.psml.rs/?action=shwply&playerID=100904 - Sofiane Boufal, odlican igrac, a tek mu je 23 godine, ocekuje se veliki porast ocena i cene do sledeceg PESa...

Cena - 22M
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________
    Cene nisu fiksne, i moguce je ozbiljno smanjenje cene za "nove" menadzere...

Za ostvarivanje dogovora javite se u inbox.

Zeleo bih da napomenem da ovi igraci mogu napustiti FK Mecava tek na kraju sezone (tako pise u pravilniku).

19. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

NA PRODAJU DIVOCK ORIGI

Divock Origi, mladi napadač Liverpoola, dobija kod Kloppa lepu minutažu i lepo je i koristi. Cena na TM bi trebala da ide gore. U pesu ga krasi brzina i snaga u duelima uz solidnu zavrsnicu. Svakom klubu iz D2 bi mogao biti prvi izbor na poziciji cf-a, i svakom klubu u D1 super sub (kao meni).
    Razlog prodaje je sto se planira dovodjenje drugog igraca, nesto drugacijeg profila. Origi pored 6 cf-ova u mom timu nije iskoriscen i mislim da ima timova gde bi mogao da dobije vecu minutazu, a i da se zaradi od njega s obzirom na godine i buducnost.
    Ponude saljite u inbox i slobodno pitajte sta vas zanima.

Layun je otisao, a mogu i sledeci igraci u narednom periodu:

A. WILLIAMS - 12.000.000

BRUNO PERES - 15.000.000

A. IWOBI - 12.000.000

Velbek je zamenjen i iz tog razloga transfer lista se menja.

Klub mogu da napuste u ovom prelaznom roku:

1) MARCHISIO - OVR 86, 35M (28M na TM);
    2) NASRI - 24M (20M na TM);

Ako imati drugu ponudu ili manje kesa javite se pa da vidimo da li mozemo nesto da napravimo.

23. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Default Odg: Transfer glasine - prodaja i potraznja

kao sto i znate doktor kisling koji je ubica u spicu napustio je plavu arenu
    sada je i ostao jos da napusti dobri i brzi durmaz za lepe pare 4m pozurite dok je jos na prodaju...
    http://pesdb.net/pes2017/?id=59973

al tu je i na prodaju legenda koja jos uvek igra opasni i brzi michel bastos http://pesdb.net/pes2017/?id=34698

Quote Originally Posted by Mihael View Post
    Layun je otisao, a mogu i sledeci igraci u narednom periodu:

A. WILLIAMS - 12.000.000

BRUNO PERES - 15.000.000

A. IWOBI - 12.000.000
    Kako bih smanjio vrednost tima usled losih rezultata ekipe, na TL je veceras stavljen i Adama Traore, najbolji dribler u PL. Pogledajte klip, pa ako ste zainteresovani, javise se sa ponudom.

Super Star Macan's Avatar

Trazim golmana solidnog do 10m.

Grof! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Dragi forume,

nisam ti odavno pisao. Došlo je do nekih promena u mom timu pa sam rešio da podelim to sa tobom. Došao je Belotti od koce, konačno smo postigli dogovor da igrač iz njegovog tima pređe kod mene. Obično je to išlo u drugom smeru. Sada moramo da pravimo određene rokade u timu kako bi obezbedili pare za skrnavljenje nekada velikog tima Panchester. Rešio sam da ti se obratim kako bi se našao neki tim i kupi nešto od mene. Nisu to super-ultra-mega-giga zvezde. To su igrači koji prave razliku. Ukoliko si pazio na prethodnim stranama, brzo sam prodao neke igrače a neki su već kaparisani pa ću samo napisati spisak za one koji su već unapred prodati. To su:

- Gotze
    - Reid

Skupiće se tu nekih 30-ak miliona. Znam malo je to za ozbiljan klub u tako velikom prelaznom roku. Nije tu kraj, imamo mi još par igrača koje možemo prodati. A to su:

AZPILICUETA - Pogledaj ti samo taj osmeh. Skida mrak devojkama a časne sestre odmah odustaju od svojih zaveta zbog njega. Šampion engleske PL sa svojim Čelzijem, čovek koji podjednako dobro može da igra i na RB i na LB. Nema potrebe da mi sada tu nešto posebno dužimo priču. Dečko TZAR!

V. JANSSEN - Klempa može da ide, nije se snašao kod mene a nije ni u pravom tottenhemu. Nema tu neke posebne priče, dobar, snažan i siguran sam da će se snaći u nekom drugom klubu.

W. ZAHA - Za ovog dečka se i ja čudim što se našao na listi. Mislim da će u mnogome njegov odlazak zavisiti od ishoda u prelaznom roku koji je pred nama. Može da ide ali i ne mora.

Eto, par igrača se našlo na listi. Postoje indicije da se pojavi još koji igrač ali ne mora da znači.

Znam da će sada mnogi doći, ponuditi trejdove, nuditi igrače sa ocenama, bez ocena, sa talentom, bez talenta ali mene jednostavno ne zanimaju u ovom momentu trejdovi. Igrači mogu da odu u drugi tim za pare. Ne znam kako da ti opišem ali ne padam više na sentimentalne priče, nemam odakle mi, ja tek počinjem, novi mi tim, daj ga po tm ceni koj će ti pare. Nekako to kod mene više ne prolazi, nekada sam nudio ove igrače po tm ceni i niko ih nije hteo. Svi su nešto razmišljali a niko da ponudi. Dragi dnevniče sada se stvar malko promenila pa sad više ne mogu da odu po tm ceni.

E da, može i još jedan igrač da ide ali za cenu od 95 miliona, siguran sam da i ti znaš o kome se radi

I on je lep!

Eto dragi forume, potroših nekoliko redova da podelim sa tobom neke stvari. Do sledećeg pisanja...

28. The Following 7 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

S. JOHANSEN moze po TM cijeni od samo 3.5 milki
    dosta solidne ocjene, za odlicnu sezonu u Fulhamu a njegov ucinak ove sezone mozete vidjeti OVDJE

MARIO RUI sa overall ocjenom od cak 81 spada medju najbolje LB na igri. Naredna 24 sata akcija i Mario moze da ide za samo 9,5 miliona

Emil forsberg pizzi stefan de vrij luis muriel yusuf poulsen. Rodrigo dourado andrew robertson kes ponude ili trejdovi koji su ipak prioritet... APP ponude idu u kontejner. Ne pokusavati!!! Apelujem na minimum postovanja i dostojanstva prilikom dogovora. Vreme je da se ipak malo stvari menjaju u mng zajednici. Pozdrav svima.

Page 3 of 3 FirstFirst 123