Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 61 to 80 of 166

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

El Patron Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Nekoliko menadžera mi se javilo da je bolesno, par njih trenutno nema PS a jedan nema net. Ove nedelje preskačem upisivanje službenih rezultata i ostaje mogućnost da se svi mečevi odigraju do kraja sezone.

3. The Following 2 Users Say Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Regular VaLe.'s Avatar
    PSN ID:
    VaLee_1

Dosla konzola, mogu krenut sa odigravanjem utakmica, jedini problem ce bit izvjestaji zbog toga sto sam i PC prodao.

Poslano sa mog LT26i koristeći Tapatalk

5. The Following 3 Users Say Thank You to VaLe. For This Useful Post:

Professional Marko.mil's Avatar

Samo da javim da necu biti tu od danas od 03.01 posto idem na odmor sa familijom... Ako budu sluzbeni sve meceve pisite u moju korist... i srecan uskrs svima

Default Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Quote Originally Posted by Marko.mil View Post
    Samo da javim da necu biti tu od danas od 03.01 posto idem na odmor sa familijom... Ako budu sluzbeni sve meceve pisite u moju korist... i srecan uskrs svima
    Prvo da kazem protiv Marka nemam nista protiv,ali ovo sto radi UO,je stvarno kranje ne fer.Druga odluka u dve sezone koja direktno pogadja mene,prva je bila ono pomeranje ko ce baraz da igrea koliko igaju.....
    Marko najavio odsustvo do 3.1.2017 zbog odmora...kroz poruke smo se dopisivali da odigramo nismo se nasli,Marko je dosao sinoc u 23.40 (pred kraj roka) da me trazi na cetu,(pisao mi je da ce posle 20.30 biti tu,ja sam cekao puna tri sata),uspavljivao sam dete,kada sam dosao,njega nije bilo na cetu ,ja sam otisao na spavanje prosla je ponoc poslao te slike,da bi mi Mihajlo poslao da to sto sam ja slao ne pije vodu.
    Ceo dan provodim skoro na cetu,Marka nisam video na cetu dva puta za mesec dana,to sto mi salje poruke na soniju,ja nemam aplikaciju,da bi stalno bio tu i video kada stigne,sem kada upalim soni.Uostalom,nismo se nasli da bi uprava upisala 0-0 sto direktno ujtice na prolaz njega dalje pritom ne odigravsi revans,gde sam u prvoj ja dobio,gde to ima smisla,prvo se gleda medjusobni pa sve ostalo...Danas sam pisao tj jutros Mihajlu,da sam tu ceo dan,da odigramo,Marko nije bio,razloge ne znam,naravno to niko ne uzima u obzir.
    Do sada nemam niti jednu jedinu slzubenu utakmicu izgubljenu niti neresenu ovde na PS4 kao ni na PC,niti ikakvu kaznu,sto dovoljno govori da sam redovan i sam najvise mrzim te sluzbene,jer imam iskustva sa drugih foruma oko tih stvari....
    Suma sumi,lepo je 0-0,Marko bez znoja ode dalje,Inter ga dobio prvu,Inter je kriv sto je tu stalno...Meni ta dodatna tekma u kupu ne znaci ama bas nista,ali me uvredilo pristup i vasa odluka te da je mogao neki dodatni rok,jer ovo direktno utice na prolazak

Professional Marko.mil's Avatar

Kao sto sam i poslao na aplikaciji(ako si cekao mec sto lepo nisi mogao da proveris da li je neko pisao) pocinjem uvece i igram dok ne zavrsim i nasao sam skoro sve Darko_pfc, Trkulja, Pilojac, Kepa i na kraju Shoka koji je bio u gradu do 23.30... u trenutku kada nisi odgovarao yada je sluzbeni rezultat odgovarao tebi... To sto si dobio prvi mec znas i sam da nista ne znaci al dobro to je druga tema... I ja sam vec 2 puta izvisio zbog sluzbenih al jbg sta mogu ne mogu da krivim kao ti UO zato sto je necija druga krivica... Da ne bude zabune prve sezone umesto u play off odem u play out jer nisu lepo pisali kartone pa se rezultat meca korigovao i ja ispadoh. Prosle sam drugi i rasi se upisu svi porazi i eldinjo me prestigne... jbg desava se... Danas sam rekao mihajlu kad me pitao da li mogu oko pola 8 ja sam prvo rekao tesko a onda mu poslao da cu najverovatnije stici... Sto opet znaci da sam htwo da odigram... Jbg prvo privatnik sam i ne mogu da igram preko dana a po podne i uvece mi je iskreno bitnije da provedem vreme sa klincima nego sa nekim realno nebitnim osobama za zivot... sto znaci kad njih uspavam mogu da igram...

A ako ti toliko znaci nek UO napise tebi pobedu jer nije bas tacno da si me trazio da odigramo...

Sve u svemu srecna nova...

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Default Re: Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    PMarko je dosao sinoc u 23.40 (pred kraj roka) da me trazi na cetu,(pisao mi je da ce posle 20.30 biti tu,ja sam cekao puna tri sata),uspavljivao sam dete,kada sam dosao,njega nije bilo na cetu ,ja sam otisao na spavanje prosla je ponoc poslao te slike,da bi mi Mihajlo poslao da to sto sam ja slao ne pije vodu.
    Po ovoj slici koju su prilozio https://postimg.org/image/fuyowyq5l/ on je tebi poslao poruku u 21:44. A ne u 23:40 kao sto si napisao.

Sinoc je odigrao meceve sa svima, samo sa tobom nije. A ovo da si tu uglavnom na chatu, tu si, ali cesto se desava da ne mozes da igras ili ne odgovaras na poruke. Ti si sinoc odigrao mec sa Nixom na PC mng, izvestaj postavljen u 23:02, znaci bio si tu, dostupan, nisi uspavljivao decu sve vreme.

Video si da igra na PS4, sigurno si se bar jednom ulogovao na sajt (sto se moze i proveriti) i tamo si mogao da vidis redom kako je postavljao izvestaje 22:22, 22:45, 23:14, 00:39. znaci samo je trebalo da upalis Soni i vidis da je tu online i da igra, kao sto sam i ja uradio, kao sto je Dare uradio, Kepa, Trkulja...

Tako da po nama iz UO nisi pokazao dovoljno angazovanja da se taj mec odigra, a on nije dobio sluzbenu pobedu zbog odsustva. Dodelili smo 0:0 jer smatramo da je to najpravednije u ovakvim uslovima. Ne zanima nas da li to utice na dalji prolaz nekog od vas dvojice.

10. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

To sto pises ne da ne pije vodu nego nema veze ni sa cim.
    Vi kao UO ste niste potrudili da date dodatni rok ili sta je vec u mogucnosti da resimo ja i Marko,a to sto mi je Marko u 21:44 poslao na soniju ,ja sam lepo rekao nemam aplikaciju za mob,niti sam ulazio u soni,naravno da bi se javio.A soni da vadim iz kutije i kacim na monitor pa ponovo vracam svakih pola sata ne pada mi napamet....
    On je meni pisao da ce biti posle 20.30 tu(vrv bio sprecen),cekao sam na cetu,nije ga bilo...to sam vec pominjao
    A to da li sam video ili sta god na sajtu,ne znam da li sam ulazio da jesam,verovatno bih mu slao pm,ili da otvorim agenciju kao vidovita Zorka pa da gledam u karte
    Sa Markom sam pricao na PM,lik je super,tako da sam mu rekao da ovo nista nije protiv njega.
    Sto se tice mog angazovanja,smesno je pricati na tu temu,a da vas ne zanima ko ide dalje ide jasno kao dan.Pozdrav

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Tvoje dopisivanje samnom na četu nakon upisanog rezultata 0-0 i ovo ovde su dve totalno različite stvari. Stvari koje ti tražiš da uzmemo u obzir pri rešavanju ovakvih stvari su delom opravdane, dok su drugim delom... ostaću politički korektan i napisaću samo da nisu opravdane.

Podsetiću samo na moj post koji se nalazi na prošloj strani gde sam malo detaljnije objašnjavao na koji način se upisuju službeni rezultati, šta je to što presuđuje i donosi prevagu u nečiju korist. Čak si i ti lupio thanks na isti. To što ti nemaš ni jedan službeni poraz je super stvar, nema ga ni Marko. Ima dva ili tri službena koja su registrovana nerešenim ishodom. Čovek je najavio da neće biti tu, u temi koja je predviđena za to, sa svima se dogovorio da će doći da odigra i odigrao je sve mečeve izuzev sa tobom. Da nije pokazao ni trunku interesovanja, da se nađete i odigrate meč onda bih mogao da uzmem i da napišem službene poraze za sve mečeve koje nije odigrao.

Spomenuo si u prvom postu da smo upisivanjem 0-0, njega direktno plasirali dalje a ti si ga dobio u prvom meču. Kakve to veze ima, dobio sam i ja tebe u prvom pa sam izgubio u drugom. Dobio si Shoku u prvom pa si izgubio u drugom na isti način na koji sam ja izgubio od tebe u tom drugom meču. Odakle ti to da bi ga pobedio u drugom meču? Žališ se na službeni jer je on otišao dalje, a da smo upisali tebi pobedu onda bi ti išao dalje i to bi verovatno bilo ok?

U drugom postu se stvar menja pa smo mi krivi što nismo produžili rok da odigrate. Na četu sam bio krv zato što sam sa Markom u dobrim odnosima i to je ono što je presudilo. Tako si ti konstantnovao i rekao da znaš sve i da ti je sve jasno. Da li trebam da odgovaram i na to ili je sve ovo što si pisao na četu pobilo ovo pisanije na forumu?

Da li mi trebamo svi da razmišljamo gde ti držiš sony? Da li ti je u kutiji pa za svaki meč raspakuješ, da li ga držiš u ormanu, špajzu ili podrumu. Kakav je to argument u raspravi? Da li ja sada na taj argument zbog čega nisi video poruku na PS-u, trebam da pitam odnosno da zaključim da to što ti je poslednjeg dana za odigravanje meča, sony bio spakovan u kutiji nisi ni imao nameru da odigraš taj meč jer ti nije odgovaralo da se nađeš sa Markom i odigraš, jer si bio ubeđen da pobeda sleduje tebi? Jbg kiksnuo sam protiv Shoke i daj da odigram na tu kartu, njega nema, najavio je odsustvo, ja sam pokušao da ga nađem, nismo se našli to je to, pobeda je moja. ja u to ne verujem da si uradio ali opet legitimno pitanje i zaključak (kao i tvoje da je pisano zbog dobrih odnosa), zar ne?

Nesumnjam da ću dobiti odgovor na sve i da ću biti kriv zajedno sa celim upravnim odborom jer nas ne zanima ko prolazi dalje (tvoja poslednja rečenica u drugom postu) a ispade sav ovaj haos da sam ja namerno odlučio jer smo u dobrim odnosima marko i ja (tvoje pisanje na četu, mogu da ti kopiram šta si pisao sinoć, ako bude potrebno).

Toliko od mene, razlog zbog čega je pisan rezultat 0-0 ti je objašnjen kako na četu, tako i ovde od strane Pilojca. Stojim na raspolaganju za sva dodatna pitanja.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Najpostenije da im se pusti da odigraju tu utakmicu .

Default Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post

Spomenuo si u prvom postu da smo upisivanjem 0-0, njega direktno plasirali dalje a ti si ga dobio u prvom meču. Kakve to veze ima, dobio sam i ja tebe u prvom pa sam izgubio u drugom. Dobio si Shoku u prvom pa si izgubio u drugom na isti način na koji sam ja izgubio od tebe u tom drugom meču. Odakle ti to da bi ga pobedio u drugom meču? Žališ se na službeni jer je on otišao dalje, a da smo upisali tebi pobedu onda bi ti išao dalje i to bi verovatno bilo ok?
    Naravno da ne bi bilo OK,lepo sam ti to jutro pisao da sam tu da cekam za tekmu,time sam ti stavio do znanja da zelim da odigram.A posto po vama obojica nismo krivi,gde ste tu vi,da kao uprava nadjete resenje i date dodatni rok za odigravanje utakmice koja direktno utice na prolazak jednog od obojice dalje.

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post
    Da li mi trebamo svi da razmišljamo gde ti držiš sony? Da li ti je u kutiji pa za svaki meč raspakuješ, da li ga držiš u ormanu, špajzu ili podrumu. Kakav je to argument u raspravi? Da li ja sada na taj argument zbog čega nisi video poruku na PS-u, trebam da pitam odnosno da zaključim da to što ti je poslednjeg dana za odigravanje meča, sony bio spakovan u kutiji nisi ni imao nameru da odigraš taj meč jer ti nije odgovaralo da se nađeš sa Markom i odigraš, jer si bio ubeđen da pobeda sleduje tebi? Jbg kiksnuo sam protiv Shoke i daj da odigram na tu kartu, njega nema, najavio je odsustvo, ja sam pokušao da ga nađem, nismo se našli to je to, pobeda je moja. ja u to ne verujem da si uradio ali opet legitimno pitanje i zaključak (kao i tvoje da je pisano zbog dobrih odnosa), zar ne?

Nisam namerno hteo da odigram?Strasno,pa da nisam ne bi dolazio na cet i bio ceo dan tu...Ovo sto pises stvarno nema smisla ovim iskazujes kako sam hteo da da se seljacki izrazim "za****m" nekoga da bi prosao dalje.Ovde staje moja svaka dalja komunikacija na ovu temu,jer nicemu ne vodi ...Resili ste kako ste resili vasa stvar.Pozdrav

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

ja u to ne verujem da si uradio ali opet legitimno pitanje i zaključak (kao i tvoje da je pisano zbog dobrih odnosa), zar ne?
    Ključne reči preskačeš, nema potrebe za tim. Stavio sam prosto do znanja šta neko može da zaključi na osnovu tvog iznetog argumenta. Što je za razliku od tebe, poktrpljeno automatskim demantom da je to NIJE MOJE iskreno mišljenje. Da mislim to, napisao bih ti javno i bez uvrtanja. Kao što si ti napisao da je pisano zbog dobrih međusobnih odnosa.

@Shokanito

Time bi napravili presedan za buduće slučajeve.

I ja se više neću javljati po ovom pitanju. Sve što sam imao izneo sam u ovih nekoliko redova. Sportski pozdrav i srećni praznici!

Amateur

izvinite, hteo bih da pitam samo kad cemo krenuti sa drugi deo sezonu? pozz. srecni praznici

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

U cetvrtak krece drugi deo sezone.

Molim UO ako moze da mi se otvori cela druga polusezona, idem na skijanje sl nedelje ali cu zato ove nedelje morati da radim duze da bih nadoknadio to sto cu biti odsutan naredne... Hvala na razumevanju!

19. The Following User Says Thank You to Nix92 For This Useful Post:

Ja neću biti tu od petka (20. jan) do sledećeg petka (27. jan). Ako je moguće, molim da mi se odlože te utakmice za onu tamo nedelju.

21. The Following User Says Thank You to trunkadelic For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Zamolio bih UO da mi otvori i narednu nedelju posto nisam tu od 22. januara do 1. februara, pa da odigram od danas do subote vece sto vise meceva, da ne bi bilo kasnjenja posle.
    Hvala.

Super Star Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Nisam tu do nedelje, ili ponedeljka, pa molim da mi se produzi rok za meceve iz ove nedelje ako ne stignem na vreme da ih odigram, unapred hvala ...
    Ako ima neko iz Lukovske Banje neka se javi da me doceka :P...

Regular VaLe.'s Avatar
    PSN ID:
    VaLee_1

Dosao je i taj trenutak, razmisljao sam, ali ipak odustajem. Jednostavno nemam vise vremena kao prije, samo vikendom imam vremena, eventualno 1 dan preko tjedan za igre. Ovdje sam 3 godine (od pes 14), prakticki sam tu i naucio igrati pes kako spada ucenjem od drugih protivnika sto na pc sto ps4. Vise obaveza i ne lagan posao su me doveli do ove odluke vecinom. Isprike upravi sto sam ajmo rec ''poceo'' ovu sezonu, ali htjeo sam vidit oce to moc ici, ali vidim nece, jednostavno mi je smor ganjati ljude, provest vikend po chatu i cekanju da se neko pojavi na sonyu, a ne igram samo pes kao vecina ima tu i drugih igara uz koje se opustim dok je pes vecinom zivciranje. Isprike svima, mozda se vidimo na pokojem classic turniru ako bude Sretno dalje svima managerima!!! pozz

25. The Following 4 Users Say Thank You to VaLe. For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

****s ga, krenusmo sezonu pre tri dana. Ok, razumem odluku.

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast