Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 121 to 140 of 168

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Sta bi sa mojim rez? Cemu sluzbeni?

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Službene rezultate si delom dobio zbog kašnjenja sa mečevima a umnogome je na moju odluku da ti upišem službene, prevagu donela tvoja igra odnosno postizanje autogolova i generalno ponašanje prema protivnicima. Sama liga nije zamišljena da se na taj način igra. Znam da je svaki početak težak, znam da nije lako da se kreće od nule i da se igra protiv timova koji su već odavno oformljeni ali to nikako nije razlog da se zbog lošeg rezultata u toku meča ponašaš tako. Kompletan prvi deo sezone pisan je kroz službene rezultate. U drugom delu sezone imaš priliku da odigraš, ukoliko želiš naravno i da nam dokažeš da si zaista ozbiljan igrač da možeš sa nama da se takmičiš.

Tim ne dolazi preko noći, tim se gradi sezonama što kroz igru i plasman, što kroz pametno poslovanje u vidu kupovine pravih igrača ali i pravoremenom nadogradnjom stadiona. Sve u svemu takva je priča, ne može odmah da se dobije PSG, Barsa, Real i slični timovi, ovo je drugačija vrsta igre.

Pozdrav!

3. The Following 4 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Okej, ali ne bi se slozio sa ovim da sam kasnio sa nekim tekmama. Svaku sam igrao na vreme. Ko god da se javio, odg sam i odigrao.

Banned

Postovano upravo, zamolio bih vas ukoliko je moguce da mi se otkljuca druga polusezona necu biti mozda u mogucnosti da odigram sve u roku zbog prosirenja obima posla i novih poslovnih jedinica, hvala.

Banned

Nisam dobio odgovor, a ni kola mi nisu otvorena, iskreno se nadam da ste videli ali ste zaboravili jer nikako necu stici do odigram sve ovenedeljne meceve zato sam i potrazio otvaranje polusezone, hvala na razumevanju.

7. The Following User Says Thank You to Nix92 For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Biće otvoreno u narednih 30-ak minuta!

Professional Marko.mil's Avatar

Evo da bih svima olaksao sto nekome opstanak nrkome psihu evo lepo se povlacim iz mng. E pa i meni je pun da ja zbog pc-a se nekome pravdam. Pogotovo sto sam do poslednjeg dana imao samo 4 pobede(ocigledno neki misle da je i to mnogo)... a da pri tom prvo pilojac koji me uhlavnom dobija i dobijem ga u kupu normalno reaguje, drugi nix, dok ostali koji da budemo iskreni nisu neki pes igraci(realno u mom rangu) protiv njih sve namesteno...jos u toku meca poslednjeg dana da ja na poluvrrmrnu nekog ubedjujem da sam ja ja da mu kazem evo ti video iz sonija( al ko zna mozda krle dosao u beograd carter letom da odigra koji mec da bi ja ima dokaze) i na sve to dobijam poruke ****e ste i sl... e pa to mi ne treba... evo vam lepo pa se igrajte do mile volje. Pozdrav

A za kazne za izvestaje i slike ce svi da kukaju jer drugo ne znaju. I u tome sam veci covek od tih. Cim mi mihajlo napisao rekao sam jbg kriv sam i pravila su pravila...

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Ajde koji vam je svima sad. Udarila vrucina u glavu. Najbolje da svi sad odustanemo i da se vise ne igramo. Najlakse je odustati. Igramo se, samo nemojte da se salite vise na racun ovoga. Nije bas primerena sala zbog ranijih desavanja.
    Svako ima pravo da sumnja u nesto, i da prilozi dokaze ako smatra da neko vara. Bitno je da vi sami ne raspirujete vatru. On iznese njegove dokaze, ti svoje, pa UO donese odluku, najnormalnije.

Nema potrebe da odustajete, i onako nas nema bas puno pa da se osipamo tek tako.

12. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Neka si pre par dana bio ti (i opet pohvala za ucenje novih stvari), a da li si i pre. Dokaz nije "da mi je neko igrao, bio bih bolje plasiran", "da sam hteo da namestim, ne bih meceve sa nekim s kojim se koljem, s kojim sam jednak", kad kazem da je dovoljno samo te, kljucne, odgovor je "e te meceve nikako ne bih", znaci neke i bi?

Kako to da mi je palo na pamet da je tebi neko igrao, a ne nekom drugom od kojih sam izgubio? I to me je neko naveo, neko drugi mi je prvi predocio. Neko kome si pisao "brt", a tako pise Krle, a ne ti. I primetio je drugaciju igru.
    Meni si slao smajli kakav pise Krle :] a ne ti.
    Nije meni do poraza i opstanka, mnogi od nas smo interno pricali da nam ne bi bilo gore u D2 (naprotiv).

Sve je bez konkretnih dokaza, ako je nebitan ozbiljan odgovor Krleta da zna ko ti je igrao, i koliko meceva.
    Dragi ste vi meni, ali nisam za nefer stvari. Nisam ni hteo da javno neko bude optuzen bez dokaza. Mihi se skupilo jer sam se zalio na kaznu (ne zbog para) jer je smatram bespotrebnom ako je drugi igrac imao slike koje se poklapaju i sa videom i nije bilo namestanja. Nisi ti veci ni u kojem smislu ako cutis i prihvatas kazne. Druga stvar, rekao sam mu da ne cini nista povodom vaseg slucaja. I jos neke stvari oko drugih kazni. Skupilo mu se. Cenim ja njegov rad, ali treba nam i dozvoliti da pomognemo ako ne stize sve da obavi besprekorno. Sto se tice vaseg slucaja, razumljivo, pita sta ocekujem da uradi, da li da izbaci nekog, kazni. U pravu je, ako nema dobrog dokaza, ne moze se posezati za kaznama. Ali trebalo je nastaviti ispitivanje, ako je bitno. Ne javno, vidim da niste ludi da priznate.

Moguce je da gresim (i ne samo ja). I onda su moje optuzbe besmislene i odavno sam se izvinio za to. Ako ko namesta i laze, njima na cast, to ostaje.
    Mozda cu otici, ne zbog ove stvari nikako, nego zbog drugih. Mozda i ostanem ako se smirimo. Tajming i rasipanje energije i vremena pred 2 roka je veoma los.

Kao i za to igranje ja sam odmah nudio dokaze (snimke sa sonija i slike da snimim preko vibera(i za to si rekao da je namesteno)) da te demantujem sto ti nisi hteo da uvazis i drzao si se svoje price. Za kazne naravno da necu da se zalim jer ti prvi znas da je napisano i receno da se izvestaji popune. Ko nema slike da prekopira od drugog. Tako da zamerka mihajlu od strane tebe kao clana UO je em nekorektna em ruzna. Ti si sam sebi trebao da kazes jeste ispalio sam sam sebe i jbg.

I da da mi treba namestio bi priznajem ali ne tako da neko igra.

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Ajde koji vam je svima sad. Udarila vrucina u glavu. Najbolje da svi sad odustanemo i da se vise ne igramo. Najlakse je odustati. Igramo se, samo nemojte da se salite vise na racun ovoga. Nije bas primerena sala zbog ranijih desavanja.
    Svako ima pravo da sumnja u nesto, i da prilozi dokaze ako smatra da neko vara. Bitno je da vi sami ne raspirujete vatru. On iznese njegove dokaze, ti svoje, pa UO donese odluku, najnormalnije.

Nema potrebe da odustajete, i onako nas nema bas puno pa da se osipamo tek tako.
    Ja sam ovo poceo da igram zato sto je opusteno, a ne da se nerviram zbog gluposti... i da pri tom nicim izazvano budem optuzen. Jbg pa onda nek se osipamo sto kazes ostace bar samo d1 pa nece moci ni da se ispada... :-D a da smajli. Aca inace koristi ovaj znam kad smo muljali na PC da je on znam prepoznavanja tako da opet gresis

16. The Following User Says Thank You to Marko.mil For This Useful Post:

Amateur DANAC82's Avatar
    PSN ID:
    DANAC82

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Da se javim da necu biti u mogucnosti da igram od 6 jula do 22 jula jer cu biti na odmoru .Poz

Jos jednom da se oglasim. Da li ovako treba da se ponaša član UPRAVNOG ODBORA sa dokazom o nečemu ili bez nebitno je...

Uz svo moje nuđenje dokaza da rešimo to još to veče priča se nastavlja u nedogled...

19. The Following User Says Thank You to Marko.mil For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Posto sve prenosis, mislim se, bas bi bilo dobro da preneses na adresu gde ti mislis da treba. Jel se uvredio neko koga nisam imenovao? Super. I dalje sve najgore onima koji me lazu.

Naravno, nervira me kad neko laze. Nemas ti nikakve dokaze za mec koji pitam. Ajde, daj? Nemoj da mi poturas sa meca koji ti zelis.
    Da se ja pitam, ne bih te ni primio u ovu ligu, posto si dokazan prevarant, namestac, lazov. I uradio si to opet. Ja sam medju jos nekima koji sam prevaren, a ti si varalica.

Evo tebi dokaza, ja cu napustiti UO i PS, pa nek buduci UO odluci da li ste ti i Krle varali i da li je neko znao za to, a cutao.

Jako mi je do igranja baraza i do sledece sezone i dovodjenja igraca i svega, kad je doslo do ovoga. Zbog Marka. Koji je vec isto radio! I svi bruje o tome da mu je igrao Krle. A ovaj njemu pre dok nije kupio PS. Niko nije blesav da ne ustanovi na osnovu igre, na osnovu chata i smajlija :] koji Krle pise non-stop i na osnovu vremena utakmica kada su igrane.

Za mene je dovoljan dokaz sto mi je Krle naivno priznao da mu je neko igrao. "Nisam ja, ali znam ko je." Drugi put, kaze, "dva meca su u pitanju". To je sve smanjivanje, mozda je 30% meceva. To je delimicno priznanje. Ali je priznanje. 100% sam siguran da se Krle ozbiljno izleteo jer smo pricali ozbiljno. Nema posle zezam se. Nema zasto ni da laze, da blati drugoga, svoga pajtosa, ozbiljna je stvar i nedozvoljena.
    Drugi dokaz. Smajliji koje salje Krle.
    Marko salje :-) ili bez nosa . A ovde sa: https://postimg.org/image/6ai1yqcld/
    Dok mi Miha salje slike sa Markom da opere njega kako Marko salje normalne, standardne smajlije, time nista ne dokazuje.
    Ima prijava da je Marko nekome rekao "evo me brt", a tako pise Aca, a ne Marko koji je stariji, kao sto ne pisem tako ni ja, ni Pilojac, ni Hadis, Miha itd.

Treci dokaz, da Krle nije ni imao PS4 ranije, uhvatio ga je Nix u lazi. Blefirao je da mu je ovaj pisao, a nije mu uopste pisao.

Dakle, prica se da je Marko ranije igrao njemu. Krle ponekad iz igraonice (ne moze stalno blejati tamo, u 2-3 nocu recimo!). Otud slabi Krletovi rezultati prvih nekoliko sezona.
    Mozemo ici sad da gledamo u sezonama unazad nacin uzimanja slika (imam prijavu i toga), rezultate, vreme odigravanja zasto se nikad ne poklapa zasto igraju na smenu, pa i da vidimo da li je Penduli neko igrao, ali to je vec neka proslost.
    Za mene je cvrst dokaz priznanje Krletovo. A oni sad mogu da lazu koliko hoce. Da pokusaju da se vade, kao kad kazu "da mi je neko igrao, bio bih bolje plasiran", "da sam hteo da namestim, ne bih meceve sa nekim s kojim se koljem, s kojim sam jednak", kad kazem da je dovoljno samo te, kljucne, odgovor je "e te meceve nikako ne bih", znaci neke i bi?
    Marko juce: "I da da mi treba namestio bi priznajem ali ne tako da neko igra." Sve su to delimicna priznanja, vadjenje, skretanje blago s istine, ali ima naznaka da su spremni na to i to su vec i radili.
    I vec vam je valjda poznato sta je rekao Krle, da bi on odigrao sve, da je on taj koji je namestao, posto voli da se takmici.

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Kako bi ostatak ljudi razumeo sve što se piše da pojasnim neke stvari pre daljeg pisanja.

- Kumovske veze, aludira se na Marka i mene iako smo prijatelji a ne kumovi

Potrudiću se da odgovorim na sve što je pisano i u ovoj temi i u temi koju ne vide ostali već samo članovi UO.

Sta imas ti sa psovakama na racun nekih lazova? Ko me laze, sve najgore njima. Nisam nikoga imenovao. Jesi li se mozda pronasao tu? Jesi li se uvredio nesto? Jel se Marko uvredio? Samo sam cekao to.
    Optužiš me za kumovske veze sa Markom, da ga štitim i napišeš ****m mater onima koji ga štite i onda mene pitaš da li sam se pronašao tu. Pa samo što nisi napisao direktno ****m mater mihajlu. Nije mi jasno da li si ti stvarno lud ili se samo praviš

---

Samo ću te zamoliti da ubuduće kada pišeš pišeš onako kako se stvari odvijaju a ne ovako na ovaj način. Lepo napišeš sve kako si optuživao redom. Prvo Marka i Acu da su igrali, potom mene da ih pokrivam i da radim loš posao. Prvo ću za ovaj deo koji si mene optužio da odgovorim pa onda za drugu situaciju.

Obratio si mi se pre dva dana, tačnije nakon odigranog meča sa Markom. Rekao sam ti da trebam da igram protiv njega i da ću znati da li on igra ili ne. Jednostavno znam kako on igra i kako igra Aca. Nakon odigranog meča sa Markom, potvrdio sam ti da sam ubeđen da je on igrao. Kretanje igrača, taktika, postavljanje i sve me navodilo na to da sam ubeđen da je on. Na tvoju konstataciju za meč koji su odigrali u prvom delu sezone gde nije bilo SS-ova i gde je Hadis nakon provere napravio grešku i priznao taj meč bez i jednog SS-a, ja sam ti lično rekao da je i meni taj meč sumnjiv. Da polako ispitamo celu situaciju. Složio si se samnom. Sutradan kada sam napisao kaznu za tvoje ne postavljanje izveštaja kako treba došao si na čet revoltiran time što si popio kaznu i odmah krenuo mene da napadaš da štitim nekog, da stvar guram pod tepih itd. Otuda i moj odgovor na tvoje pisanje gore da li se neko pronašao u tvojim rečenicama. Da pronašao sam se jer si toliko očigledno napisao da si mogao i moje ime da napišeš komotno. U porukama marku konstantno pišeš "prenesi", spominješ kumovske veze (pisano o tome u uvodu posta) i onda se praviš lud i sada ti čekaš da se prepozna neko. Suviše direktno pišeš u tim tvojim indirektnim porukama da je teško propustiti ono što želiš da kažeš. Skupi muda pa kaži javno šta misliš a ne da okolišaš.

Složio sam se sa tobom da sam loše organizovao posao ali sa druge strane i objasnio zbog čega nisam dao nekom drugom da radi. Hadisu dao, napravio grešku, tebi je ok da neko nema ss, Pilojac proveravao za PC ligu. Tu se ne bih nešto posebno zadržavao. Mislim da je dovoljno jasna poenta. Gledanje kroz prste Penduli, takođe priznajem nisam želeo da ode iz lige i pokušavao da imam razumevanje za njegove probleme. Sad vidim da po tebi ni on nije igrao mečeve. Bravo i za to, još jednu teoriju zavere si uspeo da pokreneš.

Moj odlazak sa mesta ko vodi ligu, naravno si spojio da ja bežim od odgovornosti i kako si napisao tamo u UO podforumu da vam dugujem izvinjenje i da se pokajem, verovatno trebam da tražim oprost.Prvi sam za to da se izbace i Marko i Aca iz lige sa konkretnim i čvrstim dokazima da su menjali naloge i tako igrali jedno za drugo u vreme kada im je to trebalo. Čak šta više od Ace zahtevam da objasni poruke koje je slao tebi. Ko je to igrao za Marka i koji su to mečevi. Ukoliko se ispostavi da se *****avao, leteće ponovo iz lige jer je napravio haos. Tako da što se mene tiče on je bivši. Barem bih ja tako odlučio ali taj novi UO će moći lakše da donese odluku. Mene si optužio da sam znao, ja kažem da nisam.

SS-ove koje sam ja slao su SS-ovi sa mog PS-a. Poruke koje su oni slali meni i nigde u svim tim porukama nema ni jednog smajlija sa velikom zagradom. I to nisam dao kao krunski dokaz, već samo da vidiš da šalju i druge smajlije. Opet kažem, neka lete obojica, **** mi se savršeno da li će igrati ili neće. Nemoj mešati to što sam dobar sa Markom da ja imam obavezu nekog da štitim. Nemam ja nikakvu obavezu, prema nikome. Ako je zasrao ispaštaće, njegova stvar. kada smo pravili ligu rekao sam nemoj da u****š kao na PC. Kada je dolazio Aca, spomenuo sam isto. Ja sam tu raskrstio odmah u startu.

A na kraju onako indirektno da dodam. Želim sve najgore onima koji misle da sam pokrivao Marka i Acu i da sam nešto znao? Pa ko se pronašao, nek se pronađe!

22. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Možda su neki malo ograničeni a možda tvrdoglavi ko mazge pa ne žele da vide istinu. I dalje im životni sam da budu ILIJA ČVOROVIĆ... Više puta su nuđeni za sve naše mečeve al ILIJA ništa ne prihvata... Neki jesu prevaranti neki nisu ali fala bogu nisu ograničeni i čitaju šta im neko piše. A i za Acu ako se malo pogleda videće se da ima službene u sezonama dok mu nije stigao sony.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Ja cu samo reci,sramota jedna velika ko je sebi dao za pravo da nekome majku psuje!!! Miha koji godinama vodi lige,koji nas drzi na okupu toliko dugo,bez ijedne mrlje u svome dosijeu,i na kraju covek koji je na zalost odustajao od vodjenja liga samo zbog takvih kao sto si ti!Super ekipu si okupio dare da se borite protiv korupcije,sve sami dokazani borci za istinu.
    .

25. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Loki preposteni (koji ostavljas dzojstik, milionsko zavrtanje za igraca da ne pominjem), ne mesaj se, privatne poruke su privatne. I ti si mozda nekad nesto petljao sa istim.
    Ne znam ko je kome kum i ko koga stiti, necu da imenujem, ali sve najgore svakome ko je namestao i onima koji su stitili prevarante. Marko je dobra ekipa. Njega u UO. Aj jos neko slican da ga brani.
    Mihino vise nista ne citam. Da li je pobegao od odgovornosti ili je samo los potez da javno otkriva problem, predmet istrage, dok je u toku, mogao je i drugacije da ode. Nek objasnjava kako on misli da jeste, ja znam kako jeste i dovoljan dokaz mi je Krletovo priznanje, a i smajliji i vreme igranja utakmica (i nacin) jesu doprinos. A on nek pokazuje smajlije kako normalne salje Marko, ako misli da je to dokaz. Moze i njegovu sobu, konzolu, ako misli da je to neki dokaz da je par nedelja ranije Marko igrao odatle.

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar
    PSN ID:
    HADIS-85-NP

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Nema potrebe da bilo ko sta vise ovde pise niti da bilo ko zbog ovoga odustaje. Dajte lepo tamo na uo probleme probacemo da resimo. Samo ga ovako komplikujete bez veze.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast