Results 1 to 17 of 17

Thread: Nemanjini dresovi

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Nemanjini dresovi

Serbia 2016 GDB by Nemanja

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UNICOLOR

5. The Following 9 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Default Re: Odg: Nemanjini dresovi

Pozdrav Nemanja, imam jedno pitanje.......dal bi mogao da napravis dresove Hajduka za 2016/17 sezonu, home, away, 3rd i Gk......niko ih nije pravio zadnje dvi god od kako je cuky zavrsio sa editiranjem............placam ako mozez?

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Juventus 2016/17 GDB by Nemanja

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NemanjaBRE Kits are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.

UNICOLOR

8. The Following 2 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

[PC] EPL 2016/17 Kitpack by Nemanja

[PC] EFL 2016/17 Kitpack by Nemanja & mota10

NemanjaBRE Kits are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.

Tutorial:

1. Edit UniColor.bin
    2. Make cpk file
    3. Add cpk to DpFileList

Tutorial how to activate euro kits

10. The Following 5 Users Say Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Default Re: Nemanjini dresovi

Nemanja ima li šansi za crne štucne Svonziju?

Banned

Чини ми се да на чарапама фали један круг.
    Ко да су битне штуцне, ко да је битан Свонзи (тим на ивици зоне испадања у ПЛ) Важно је да буду одрађени већи јевропски и наши клубови. Кад би Немања поправљао штуцне за све редом тимове кад би шта стигао. Свима нама и њима овај форум је отприлике на 30. мјесту у животу.

Tebi nije bitan Svonzi jer ti je izgleda bitan Real i da Ronaldo ima facu. Verovatno igraš arkadni PES na +1 ili +2 brzini. Nemanja je stručnjak za dresove a posebno za premijer ligu. Zato ga i pitam i zato što volim da je PES što realniji pravom fudbalu i igram sa igračima koji i trenutno igraju a nisu povređeni. Bitan mi je i Svonzi i Fulam i Derbi i npr. Deportivo itd. A dresove ovijeh jačih jevropskih klubova i face njihovih igrača ionako prave svi. Želim samo da se zna da postoje ljubitelji ove igre koji vole igrati sa različitim i "Vama" nezanimljivim timovima. Nemanja kao pravi kit mejker će sam odlučiti koje će dresove praviti. Ovo je bilo samo pitanje i molba a ništa se ne mora.
    Pozdrav svima

14. The Following User Says Thank You to shommyM For This Useful Post:

Banned

Зар није довољно да сваки тим од најгорег до најбољег има прикладне дресове? Сасвим довољно и да има, а не да тражимо иглу у трави... па јбт не кажем "шта ће дрес за Свонзи" него кад је већ одрађен што се мора уређивати због једног детаља... И не, сасвим ми је небитно има ли Роналдо фацу најновију, Меси тетоважу и фризуру... битно је само нек ваља гемплеј и нек имају ови наши тимови, хвала Богу има едит-тим и ко да одради, и свака им част на томе. Не, уопште не играм убрзани на +1 или +2, на 0 је увек али ми смета мало јачина играча у дуелу у односу на 16ку. Нисам ја од оних што воле да предриблају све редом с'Месијем, Роналдом или Нејмаром... више волим комбиноване нападе, креативност. Нег' то није ни битно него ти кажем, хвала Немањи на све дресове, колико лига и колико клубова + репрезентација је одрадио, свака част. И не знам одакле ти то да сам ја "фан Реала" тако сам стекао утисак... (Очима их не могу виђети, поготово лажног Роналда и оног падавичара што је рођен на исти датум ко он. )
    Још једном, свака част Немањи и Едит-тиму, велико поштовање за сав одрађени посао и труд.
    Шта има везе и да није идентичан дрес, што мора свака ситница бити иста?? Тако се један човек жалио на дресове Барсе прошле године, те шара на чарапи, те штуцне, те ово, те оно... (попио бан касније) Уместо да захвалимо човеку на сав рад и труд, ми ту досађујемо око длаке у јајету.
    Поздрав

Živ Ti meni bio Grujo! Prvo, ja se ne žalim nego pitam, jer ne znam praviti dresove. Znam ga napraviti u edit modu pomoću PNG fajlova ali je ta opcija zaključana pa ne mogu dodati treći dres inače bih ga sam napravio. Igram sa PTE pečom čiji je Nemanja jedan od tvoraca a zakon je za dresove. Zato mu se obraćam. Ne treba mi svaka šara ali volim da je igra aktuelna. Seti se kada je izašao PES 2017 pre pečeva pa uzmeš recimo Čelzi, Srbiju, nekog trećeg šta ja znam. Dresova nema, faca nema, sastavi stari... Naravno da je gejmplej najvažniji a sve ostalo ulepšava tu igru. Real sam uzeo kao primer jer si ti spomenuo da su bitni samo veliki klubovi.
    I ova naša mala diskusija pokazuje koliko je dobro što postoji ovaj forum. Niko ništa ne bi ni znao ni imao ništa sem onog osnovnog KONAMI-jevog. Ja ga doživljavam kao pomoć igračima i razmena iskustava iz igranja iako ti to zoveš dosađivanjem. Ne bih više o ovome jer ovo sad nije za dresove već pod general utisci i vesti.

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Skroz sam zaboravio da ubacim prosli put kada si trazio, bice u sledecoj verziji

18. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Postovani
    gde da raspakujem foldere sa dresovima?
    Hvala

Top Player Zvezdas9's Avatar

Kako da ubacim dres u PES, kad je u .cpk formatu?

Hello Nemanja, I think you will remember me. Can you contact with me please? I have something to tell you.

https://www.facebook.com/fatih.cesur.19