Results 1 to 10 of 10

Thread: PSN Problem

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Default PSN Problem

Da pitam ovde možda neko zna. Na PS4 imam problem da se ulogujem na PSN, izbaci mi WS-37379-9 error. Problem je što mi to bude random, tj. na PS3 mi random i neće da radi, posle nekog vremena proradi i tako radi neki period. Evo sad uzeo PS4, hteo da se povežem kad prc, proverio i na PS3 i tamo mi je ovaj drugi error.

Pokušao sam da menjam Primary DNS i Secondary DNS kod konekcije u "Network Settings", nešto što sam našao na youtube ali ne pomaže.
    Isto tako sam pročitao da trebam da tražim od provajdera da mi promene IP adresu, ali mi rekli da ne mogu, da mi se adresa sama s vremena na vreme promeni.
    Attached Images Attached Images

Default Re: PSN Problem

maremas imao sam ja taj problem, izludjivalo me je opasno a resenje je bilo vrlo jednostavno resio sam ga tako sto sam usao u ruter preko browsera. 192.168.1.1 tako je barem kod vecine rutera. I isao restart ruter ali na fabricka podesavanja, ako odes na restart with current settings neces nista dobiti. Ako se posle par dana opet pojavi ta greska ti opet restartuj ruter. Meni je tako bilo i posle drugog restarta evo sad vec mesec dana radi bez ikakvih problema. Nadam se da ce ti ovo pomoci.

3. The Following User Says Thank You to CroW For This Useful Post:

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Default Odg: PSN Problem

Probaću kad opet krene da zeza, trenutno mi radi.
    Do IP adrese nije valjda, jer evo adresa mi je ista kakva je i bila pre nego što nije radilo. Imam još jedno "rešenje" koje moram da probam sa modemom, ali moram da čekam da mi se opet vrati problem.

maremas .isti problem sad imam i ja! Da li si resio i kako ?

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Evo da javim kako sam resio problem....JESTE DO IP adrese,pokusavao sam sve i svasta ,i na karaju mi ovi kreteni iz kopernikusa predloze FIKSNU IP adresu ,(400 din mesecno)
    KAzu radice sigurno..i ja tako uradim,dodele mi fiksnu ,jave mi da je dodeljenja ,ja upalim sony,testiram sve,i pojavi se ono USPESNO! KAd sam to video obradovo sam se ..tako je moj problem nestao,ali moracu da im placam 400 din svaki mesec ako hocu ovako ...zasto se sve to desilo ne znam ni sam ...

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

I ja sam izgleda rešio problem, da ne ureknem ...

Jedan dan video da mi ne radi ni www.paypal.com stranica, a taman trebao da primim neku uplatu, naravno i https://store.playstation.com kad idem preko browsera ne radi tako da sam rešio da opet pozovem provajdera, kažem im šta i kako mi ne radi i onda mi oni rekoše da su mi sad dodelili javnu IP adresu (bila mi je privatna), tako da sad mogu da prolazim i kroz javne udaljene servere. Držali su me iza CG NAT, valjda to rade ovima koji su po njima "nezahtevni" korisnici sa slabijom paketima, meni je 10/1. Evo već 10 dana radi kao sat, uplatio sam napokon i PSN+ na tri meseca

Inače kod mog provajdera fixna IP adresa se doplaćuje 799 dinara

Top Player Lune83's Avatar

Zeleo bih da se zahvalim blackwhite-u i maremas-u na kljucnoj pomoci oko resavanja problema oko Error coda WS-37379-9. Sve ovo gore sto su oni napisali je tacno i JEDINI je nacin da se resi problem! Hvala jos jednom momci

10. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Extra, super što si rešio!

Professional Admiral_Kolchak's Avatar
    Steam ID:
    jashke

Sta uraditi kada vam neki dripac hakuje account na PSN, promeni vam email? Zvanican support link koji mi daje Sony je Roaming Srbija gde se niko ne javlja(pretpostavljam da rade pon-petak do 17h, kao hrvatski support). Dal je neko imao slican problem kod nas, vidim da je jako ucestalo? Inace ne mogu da verujem koliko je Soniju ocajna zastita...sta je Valve za njih...