Results 1 to 2 of 2

Thread: Blackpool(Booktale)-ML

Cool Blackpool(Booktale)-ML

U Blackpool-u,nesto se promenilo.Trener je dao otkaz a na njegovo mesto je dosao mladi trener Luka Zivkovic koji ima samo 20 godina.Mnogi su zbunjeni zbog ove odluke direktora koji je siguran u Zivkovica.

Luka Zivkovic je mladi strucnjak,koji ce najbolje znati kako raditi sa mladjim igracima.Zato je I bio favorit.
    -Owen Oyston

Iako nema podrsku navijaca Sir Luka Zivkovic planira da napravi jedan od najboljih timova ikada I samim tim njegova zelja je da osvoje u Premier ligu.Cim je dosao na mesto trenera Luka je hteo da promeni ceo tim,sto je I uradio.

Nisu imali poverenje navijaca,iako su oni jedini hteli da ozive Blackpool.A kada su Zivkovica pitali o trenutnom stanju I kako ce to da resi,odgovorio je

"Oni mi sada ne veruju,ali za 2-3 sezone verovace,jer cemo tada biti osvojiti Premier ligu."

Navijaci su jedan period prestali prozivati Zivkovica,jer su neizvesno ocekivali prve meceve.I Zivkovic je cutao I cekao,ali on je cekao prve pobede,a ne prve meceve,mada to mu dodje na isto.
    Prelaznom roku se blizio kraj,a Luka nije odustajao.Imao je plan da Blackpool vrati na puteve stare slave.Za navijace je to bilo nemoguce,ali za njega nije.

Default Re: Blackpool(Booktale)-ML

REZULTATI
    Lancashire-Blackpool
    0-0

Blackpool-Liverpool
    1-0

Na ovom mecu se pokazao D.J.Campbel koji je dao jedan vrlo lep gol.Za poraz Liverpula je kriva odbrana,jer su pustili D.J. da lako prodje.

Manchester United-Blackpool
    3-4

Blackpool je na samom pocetku dao gol dok je vrlo brzo i Mancester dao gol i izjednacio.U tom mecu su se jurili ko ce dati vise golova,dok je Blackpool u toj trci pobedio u 92. minuti.

"Ova utakmica mi je skratila zivot za 10 godina.Stvarno ne znam kako cu veceras zaspati posle ovakve utakmice.
    Ser Luka Zivkovic