Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33

Thread: [S3] Liga Šampiona - POBEDNIK pilojac85

Default Re: [S3] Liga Šampiona

Torino(AST) 3-1 Sosjedad(Kamenorezac)

Sosjedan(Kamenorezac) 1-1 Torino(AST)

img host

GG

2. The Following User Says Thank You to AST For This Useful Post:

Default Odg: [S3] Liga Šampiona

admiral(west hem) 2-2 slavko90(lyon)
    kartoni:/

gratis bilder hochladen

sa obrzirom da je ovde admiral igrao sa igracem sa kojim nije smeo...(a.cresswell)

slavko90(lyon) 1-2 admiral(west hem)

foto upload

u svakom slucaju svaka cast admiralu na dobro pruzenim partijama,ja msl da je u drugom mecu odlucilo pad koncetracije....

4. The Following User Says Thank You to slavko90 For This Useful Post:

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Torino (AST) - Southampton (gustavo_fring) 2:3

Kartoni: /
    Pauzirao: Yoshida (hvala AST-u za upozorenje)

Southampton (gustavo_fring) - Torino (AST) 4:1

Kartoni: Fonte

Jos jednom hvala AST-u na fer potezu gde me je podsetio da Yoshida treba da mi pauzira. Videlo se da ima problema, iako je realno jedan jedini bug gol bio moj autogol. Bilo je malo vise nervoze nego sto sam navikao, malo besnih startova i optuzivackih blinkanja, ali sve je to u zaru borbe, nista strasno.

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Za razliku od LE ovde je bila pristojna aktivnost. Imamo sve parove, nadam se da će se ova eliminacija odigrati brzo. Možete početi sa igranjem!

1/4f: (rok za odigravanje 29.07)

Admiral_Kolchak - CuleNBGD 6:6
    186boris - slavko90 3:8
    braned98 - Hadis Zekic 6:3
    pilojac85 - gustavo_fring 8:4

7. The Following 3 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

1. mec
    Pilojac85 2:2 Gustavo_fring

Pravi takmicarski mec kakav zasluzuje Liga Sampiona. Dosli su Englezi po rezultat, krenuli zustro i agresivno, ali je Bordo ipak uspeo da neutralise napade po bokovima i time spreci najopasnije oruzije Sautemptona, skok Pelea. S druge strane nisu se ni Francuzi proslavili u napadu, uglavnom su bile sanse posle prekida i iz nekih poluprilika. Dvaput sam vodio, Gustavo dvaput stizao zahvaljujuci sjajnoj realizaciji.

2. mec
    Gustavo_fring
    2:6 Pilojac85

Slican mec kao i prvi, samo sto sam morao malo menjati nacin napadanja. Rano su Englezi stigli do vodjstva ali uspevam da preokrenem na 1:3 da bi se ponovo unela neizvesnost u mec sa 2:3. Ipak, posle jednog odbitka i suta sa preko 35m Plasil postize gol za velikih 2:4 i odmah potom mec puca. Odigrali smo jos 35 min i rezultat je bio 0:2, dakle ukupno 2:6.

GG Gustavo, odlicni mecevi, uzivanje sve do tog 4. gola kada su i sve dileme oko prolaska dalje otklonjene.

9. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

1. Utakmica

braned98 5 - 2 Hadis Zekic

Zuti kartoni (Hadis Zekic):El Kaoutari

2. Utakmica

Hadis Zekic 1 - 1 braned98

Prvu utakmicu sam otvorio bas kako sam hteo i zamisljao, poveo sam 3-0 i znao da imam sve u svojim rukama. Hadis se pokusavao vratit u 2 navrata i smanjivao rezultat na 3-1 pa na 4-2, ali ulazak Younga je prodrmao dosta moj napad tako da sam sa njegovom brzinom mogao do gola kad sam hteo, pobedio sam 5-2 i stekao sjajan rezultat za revans.
    U revansu nisam hteo da rizikujem jel sam znao da Hadis ima izuzetno brz napad i znao sam da iz kontri moze da ugrozi moju prednost, igrao sam dosta dobro u obrani i lako resavao sve probleme. Imao sam par odlicnih kontri, ali sam ih zavrsavao katastrofalno pa je to Hadis i kaznio i poveo 1-0 sasvim zasluzeno. U drugom delu sam se malo uozbiljio izjedancio rezultat i tako je ostalo do kraja. Cestitke Hadisu posebnu za drugu utakmicu, verovao je do zadnje sekunde u preokret i igrao sjajan fudbal. GG!

11. The Following User Says Thank You to braned98 For This Useful Post:

Admiral_Kolchak(West Ham) 2:3 (Leicester)CuleNBGD

Napomena:
    Cresswell van tima drugi mec, odradio suspenziju zbog crvenog kartona.

CuleNBGD(Leicester) 3:4 (West Ham)Admiral_Kolchak

Odlicne i borbene tekme. U prvoj tekmi sam se vratio u mec posle 0:2, ali sam na kraju ipak primio kontru za 2:3. Drugi mec sam otvorio bolje i vise sam napadao, dok je Cule igrao na sigurne kontre i jako mi zadavao muke tom igrom. U jednom trenutku sam dosao do rezultata 1:4, ali je Cule dao gas i postigao jos dva pogotka. Bilo je dosta gresaka u mojoj igri i jedan poklon gol. Do kraja je bilo jos par obecavajucih Culetovih kontri, koje sam nekako uspeo da sprecim i da odrzim rezultat od 3:4, na moju srecu, dovoljnim za prolaz u polufinale. GG Cule

13. The Following 2 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Default Odg: [S3] Liga Šampiona

186boris(roma) 3-3 slavko90(lyon)
    slike iz prvog meca nemam,i izvinjavam se na tome jer sam msl da ce 186boris da izbaci al sto se tice meca nesrecno sam primio odnosno zbog laga u igri sam,sam sebi dao autogo u 94min,veoma cvrst mec sa dosta sansi i na jednoj i na drugoj strani,na ovom mecu je valbuena postigao prelep go sa nekih 30-35m i igre.

slavko90(lyon) 5-0 186boris(roma)

Kostenloses Bilderhosting

jos jedan dobar mec u kom su se moji igraci bolje snasli,gde je lacazette odigrao veoma dobru utakmicu i iskoristio sve sanse svoje....
    GG 186boris

Steam ID:
    pilojac85

1/2f: (rok za odigravanje 03.08.)

Admiral_Kolchak - Slavko90 13:2
    Braned98 - Pilojac85 1:2

Finale: (odigrati do 05.08.)

Admiral_Kolchak - Pilojac85 2:3

Steam ID:
    pilojac85

1/2f:

1. mec
    Braned98 1:0 Pilojac85

Dosli smo u goste favorizovanom Manchester junajtedu, i nismo se uplasili. Smireno su Zirodinci odigrali gotovo ceo mec, stvarali solidne sanse, ali je De Hea bio odlican. I naravno kad ne postignes gol iz 3-4 prilike sledi kazna, tako je to uvek kad se igra protiv velikih timova. U svakom slucaju vrlo nezgodan rezultat za revans.

2. mec
    Pilojac85 2:0 Braned98

Docekali smo Engleze mozda malo bolje takticki pripremljeni i nesto ofanzivniji u zelji da sto pre dodjemo do egala, ali bez srljanja koje bi nas verovatno kostalo prolaska dalje. Brane zna da ima dobar rezultat i pokusava iz kontra napada uz markaciju mojih napadaca. Nekoliko prodora Mate i Marsijala i suteva sa poludistance koji su uspesno zaustavljeni.
    Diabate najpre kroz sredinu posle duplog pasa donosi poravnanje, a zatim uz dosta srece Malcolm posle prodora i odbitka donosi odlicnih ali opasnih 2:0. Brane je krenuo na sve ili nista , imao jos nekoliko ubacivanja ali bez gola. Zirodinci su izdrzali pritisak i mimo svih ocekivanja dosli do finala.
    Mislim da je i malo treme i nervoze uticalo na Braneta da odigra ponekad brzopleto. Video se taj grc u rukama tokom oba duela, nedostaje mu rutine u vaznim mecevima. Sve se to stice iskustvom, verujem da ce biti bolje u narednim polufinalima i finalima.

GG Brane, odlicni mecevi.

17. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Admiral_Kolchak (West Ham) 4:1 (Olympique Lyonnais) Slavko90

Slavko90 (Olympique Lyonnais) 1:9 (West Ham) Admiral_Kolchak

Prvi mec je bio dugo rezultatski u igri. Slavko je u jednom trenutku, tokom 2:1 za mene, napadao stihijski, ali sam uspeo iz kontri da dam jos 2 pogotka.
    Videlo se da je u drugom mecu Slavko bio indisponiran, inace je bio umoran i dekocentrisan, tako da je ovaj drugi mec za zaborav i nikako nije merodovan sto se tice odnosa snaga. GG Slavko, igramo se i u narednoj sezoni.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

Finale:

Admiral_Kolchak 2:3 Pilojac85

karton: Plasil (zuti)

Au kakvo dramaticno finale. Usao je Admiral agresivno u mec znajuci da ce dobijati gotovo sve duele. I prvi je i poveo, nakon kornera Kerol skace i u svom stilu zabija za 1:0. Malo su se trgnuli Zirodinci, prete ali tek nakon greske u odbrani West Hema poravnavaju rezultat. Englezi nastavljaju sa napadima, ali Carrasso pravi nekoliko odlicnih odbrana. S druge strane uzvracamo isto posle kornera kada je Diabate bio najvisi i skoku i doneo preokret 1:2. Odmicali su minuti, igralo se sve nervoznije. Nakon jednog prodora po strani Emenike skace i donosi cekicarima zasluzeno poravnanje. Kako se mec blizio kraju sve se vise igralo na polovini Francuza. Sve do tog 95. minuta kada nakon jos jednog kornera Pablo skace i postize gol za 2:3. Kao slag na tortu u bukvalno poslednjim sekundama ovog neverovatnog meca. Na stadionu delirijum, za prvi trofej u LS.

Cestitke Admiralu na sjajnom finalu, punom tempa, borbe, preokreta i neizvesnosti. Ovog puta je sreca bila na mojoj strani. GG

21. The Following 6 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Cestitam brate

23. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Page 2 of 2 FirstFirst 12