Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 95 of 95

Thread: Euroleague Bassketball

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Euroleague Bassketball

Ko ih ebe kolektivno.

A niko da se seti u ovom trenutku da je Alimpije dobio evropskog prvaka u sred Madrida

3. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Super Star Pejko's Avatar

Tako je braticu,muda u usta...samo zbog tebe sam navijao za ogavne madridjane.

5. The Following User Says Thank You to Pejko For This Useful Post:

Kompletna lista učesnika Evrolige za sezonu 2018/19:

Default Odg: Re: Euroleague Bassketball

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Kompletna lista učesnika Evrolige za sezonu 2018/19:

A Tofas?

Default Re: Odg: Re: Euroleague Bassketball

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    A Tofas?
    Nisu uspeli, tj. nisu ni mogli. Efes i Fener osigurani dugogodišnjim ugovorima sa EL, a Dačka kroz EK obezbedila.

Default Odg: Re: Odg: Re: Euroleague Bassketball

Quote Originally Posted by Wolfy03 View Post
    Nisu uspeli, tj. nisu ni mogli. Efes i Fener osigurani dugogodišnjim ugovorima sa EL, a Dačka kroz EK obezbedila.
    Ccc.. Znaci Fener moze da ispadne iz lige primera radi ali ce igrati EL.. Neverovatno.. Umesto klubovi da zaradjuju od EL, Bertomeu puni svoje dzepove.. Ima li poente onda igrati drzavna prvenstva? Ne igra se kosarka samo zbog CSKA, Reala i ostalih bogatih klubova..

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Ccc.. Znaci Fener moze da ispadne iz lige primera radi ali ce igrati EL.. Neverovatno.. Umesto klubovi da zaradjuju od EL, Bertomeu puni svoje dzepove.. Ima li poente onda igrati drzavna prvenstva? Ne igra se kosarka samo zbog CSKA, Reala i ostalih bogatih klubova..
    Šta reći nego, privatna liga bogatih klubova... Izuzimajući ABA i nemačku ligu ostale su poprilično besmislene. A čak i nemačka će biti besmislena, pošto će Bajern uskoro (sledeće sezone) potpisati ugovor sa Evroligom.
    Što se toga tiče mnogo je korektnija FIBA LŠ, ali nisu i dalje dovoljno jaki da uzmu primat. Međutim pojačavaju se iz godine u godinu i to je lepo videti. Italijani, bez Armanija su već tamo, Grci, Nemci (Bamberg je danas potvrdio da ide u LŠ, upravo iz razloga što Bajern potpisuje ugovor sa EL, te će biti nemoguće vratiti se u istu), neki francuski timovi itd. Po meni, kad bi se desio bum poput prelaska Panatinaikosa koji se pominjao (ali se neće verovatno desiti u skorije vreme) i nek oni samo jedan još klub povuku, to bi definitivno bio kraj Bertomeovog iživljavanja.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

11. The Following User Says Thank You to Wolfy03 For This Useful Post:

Super Star Pejko's Avatar

Izgleda ubijen Tyler Honeycutt,izbacio sportando...

Quote Originally Posted by Pejko View Post
    Izgleda ubijen Tyler Honeycutt,izbacio sportando...
    I potvrđeno je, barem su svi tako preneli, ubijen u obračunu sa policijom...

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: Euroleague Bassketball

Čitam i ne verujem.

Dan nakon tragične smrti američkog košakaša Tajlera Hanikata, njegova majka Liza, optužila je policiju da je odgovorna za to što se desilo. Do tragedije je došlo u subotu u Šermanu Ouksu, kvartu u Los Anđelesu, a njegova majka kaže da je imao psihičkih problema i da je baš tog dana trebalo da potraži pomoć stručnjaka.
    “Želeo je da se vrati u NBA, imao je dogovor sa Oklahomom da igra letnju ligu. Međutim, pregled magnentnom rezonancom pokazao je da postoji problem sa povredom kolena. To je bilo ogromno razočarenje za njega. Rekla sam mu da ću morati da zovem policiju ako počne da se ponaša agresivno. Na kraju sam ih zvala, oni su došli i ubili mi dete. Bio je depresivan, ali mi je obećao da neće dići ruku na sebe jer je znao da bi mi baš to najviše povredilo“, rekla je Liza Hanikat za izraelski Sport5.

Ona tvrdi da policija nije ispravno reagovala prilikom dolaska u kuću.
    “Nije pucao na njih, već u vazduh. Nije bilo u njihovom pravcu. Bio je uplašen i uspaničio se. Policija nije pokušala da smiri situaciju. Doveli su 30 automobila i poslali tri helikoptera, a sve zbog jednog uplašenog deteta“.

Liza Hanikat je zatim iznela još detalja te večeri koja se završila tragedijom koju sada neki policijski zvaničnici pokušavaju da okarakterišu kao samoubistvo.
    “Kuća je velika, a ja sam duž celog hodnika videla tragove krvi, sve do ormara u njegovoj sobi. Ubeđena sam da se on nije ubio. Neko od policajaca ga je upucao kroz prozor“.

Ona je dodala da joj policija nije dala da vidi sina kada ga je iznosila iz kuće.
    “Ne znam ni u koji deo tela su ga pogodili. On je nekako dopuzao do sobe, a na kraju je iskrvario na smrt. Sav nameštaj je nagurao na vrata kako bi se odbranio. Na kraju su mi rekli da ovakve istrage traju i po deset meseci, ali kako da im verujem da će mi saopštiti istinu“,zapitala se majka poginulog košarkaša.
    Šteta, bio je dobar košarkaš...

Zao mi je decka ali tako radi prava policija, cim cujes pucanja otvaras paljbu, nebitno ko je sa druge strane.

Raspored za prvo kolo Evrolige u sezoni 2018/19, predstavnik Jadranske lige Budućnost, će otvoriti sezonu, kući, protiv Armanija:

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345