Results 1 to 6 of 6

Thread: ML - Gimnastic de Tarragona

Default ML - Gimnastic de Tarragona

Pozdrav svima , naravno Super Star level i izabrao sam spanskog drugoligasa Gimnastic de Taragonu koja je imala najlosije ocjene u spomenutoj ligi.

Prva sezona je bila vise nego dobra , pozicija na kraju sezone je bila 3 i izborio sam doigravanje ili tkz play off za ulazak u Primeru. Sto se kupa tice ispao sam u prvom kolu nesrecno od Valladolida.

U play offu u finalu pobjedjujem Albacete i plasiram se vec u prvoj sezoni u Primeri .. Neki igraci su na ljeto posli a neki dosli , nisu svakako zvucna imena jer nema se para

moja druga sezona u klubu a prva u primeri je protekla sa puno uspona i padova .. kup opet nije se moglo dalje od prvog kola Cordoba je bila kobna .. a sto se lige tice .. 90% vremena u sezoni sam proveo ispod crte , uglavnom 19-20 pozicija .. stvarno je tesko bilo .. i nekako sam uspio da se u zadnjem kolu tj poslije zadnjeg kola i pobjede nad Betisom docepam pozicije 17 i za 1 bod obezbedim i sledecu sezonu u Primeri.

Na ljetu su dosli Totti , Rosicky , Joaqin , Juanfran od zvucnih imena , ali to su igraci kao ponovo rodjeni , znaci sa 16 godina su u klub dosli , ja ne znam kako to Pes svrstava , ali bukvalno dobio sam igrace slavne koji nemaju visoku ocjenu jer valjda su zavrsili karijeru i onda opet poceli pa sam ih kupio jeftino , ali ocjene su im cca 70 bile ..

Opet kup goban u novoj sezoni ovaj put Getafe u drugom kolu .. a liga deza-vu .. samo ne pozicija 17 nego pozicija 16 i 2 boda iznad crte .. mada 98 % vremena u sezoni sam proveo iznad crte i ispod crte na poziciji 18 sam pao 5 kola pred kraj jer su mi zaredom dosle utakmice protiv barse , reala , at.madrida , bilbao .. tako da tu nisam nijedan bod uspio uzeti .. ali eto opet sam obezbedio Primeru..

Ova poslednja sezona sto sam sad igrao je bila FENOMENALNA za tako mali klub .. na ljeto su dosli ( Ox Cembrlejn - pravi ne tinejdzer reborn i jos par imena ne tako poznatih .. nekako se ekipa uigrala 4-2-3-1 formacija .. i redjao sam pobjede .. vecinu vremena sam proveo na poziciji 6-7 .. moj napadac je zavrsio kao 4-ti u ligi djelio trece mjesto sa Grizmanom sa 18 pogodaka .. a Gimnastic je zavrsio sezonu kao 7-mi , poslednje mjesto koje vodi u LE .. presrecan sam stvarno jer se sve nekako poklopilo .. moja 4 sezona i Liga evrope je tu ..

na ljeto je dosao Berardi iz Napolija koji je placen papreno .. prodao neke igrace i to je to ..

Prve 3 utakmice u novoj 5-toj mojoj sezoni su bile 1 izgubljena , 1 pobjeda i 1 remi .. trenutno se nalazim na 10-oj poziciji .. i debitovao sam u LE pobjedom protiv nekog tima iz PEU lige .. ne znam koja im je to liga .. a u grupi su jos Herenven i Inter .. to je to za sada , javljam se na polu-sezoni ..

Molim vas da mi pomognete jer ne mogu da se snadjem

link od svih stadiona - da valja link
    link od svih dresova
    link od svih klubova , grbovi i imena liga
    link od nekih dodatnih liga ako ima , vidim neki furaju Bundes ligu ..

ja se ne mogu snac na ovom forumu , vidim neke linkove ali ne znam jesu li dobri jer citam u komentare kao nemoj te ubacivat nemoj ove ..

i ako moze pomoc kako se ubacuju ti modovi dodatni ?

i ako ubacim dodatne lige , stadione , itd , oce li se poremetiti ovaj moj Save sa Gimnasticom ?

pozz

Default Re: ML - Gimnastic de Tarragona

hoce li me zezati ako ubacim za ovaj moj sejv ML ?

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: ML - Gimnastic de Tarragona

Nebi trebalo ako ti je ovo prvi patch koji stavljaš, a svakako kopiras save game koji imas i ostavis sa strane kopiju ako nece. Meni je uvijek htjelo ,brisao sam i stavljao pes i save game je opet radio.

Default Re: ML - Gimnastic de Tarragona

a kako se ubacuje ovaj patch ? ima li neki poseban program ?

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: ML - Gimnastic de Tarragona

Skines sve dijelove, extraktiras te dijelove u jedan i taj jedan pokrenes i samo nesxt next i finish kada dođe