Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 133 of 133

Thread: Pitanja i odgovori

Default Re: Pitanja i odgovori

Quote Originally Posted by Kamenorezac View Post
    Po meni ovo nije klasican,bezobrazni start sa ledja,ovo je zakasneli klizeci i to je to.Da je uklizao samo trenutak ranije mislim da bi uzeo cistu loptu.
    Na koji klizeci mislis --- ? Izmedju Apocalypta - Sloboda Uzice ?

Ako si na to mislio- onda to je ono sto mi je i bilo u glavi -- rizik koji sam odlucio da prihvatim, jer vise sam ocekivao da cu uzet loptu bez prekida, ali to su delici stotinki bili u pitanju, ipak rodrigo je prebrz bio. A ako nisi mislio na taj klizeci onda :

Super Star Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Pitanja i odgovori

Eh kad se setim dobrih starih vremena, kad sam ja dobijao kazne i opomene pred izbacivanje ,po malo mi nedostaje to , ali hvala vam sto ste me ovom raspravom vratili u proslost i poigrali se sa mojim emocijama i hormonima ...

3. The Following User Says Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Professional shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Pitanja i odgovori

Eto da su strozije finansijske kazne za kartone , anelka bi dao 2m za 10 zutih i 3m za 3 crvena , to je 5m za sezonu , pa bi sledecu sezonu igro malo mekse ako bi hteo da kupi nekog igraca . Mislim da je ako se dobije penal a protivnik crveni i finansijku kaznu sasvim dovoljna kazna. Ja bi potpiso odma svaku da dobijem penal i igraca vise . A to da se zabrani klizeci i izbacivanje iz lige je prestrogo . Ja nenapravim 3 faula( ne zuta , zuti su 0-1 uglavnom) za sezonu ,ali moze svakom da se desi , ponese ga igra , misli da ima klizeci na loptu , zakasni se malo , korak vise, reakcija , odziv i zbog klizeceg jednog da leti iz lige , koji je inače dobro uradjen, moze da bude start na loptu , a moze i po nogama, sudije ovaj pes blaze , ali sledeci bice kako treba , tako da podici samo kazne za kartone i to je to , pustiti da se igra fudbal sa svim svojim vrlinama i manama.

Amateur Anelka 39's Avatar
    PSN ID:
    kajoklana

Umro je nogomet sa ovim pravilom..

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Marko, koja je razliku u napadu s centra i u bilo kom napadu na mecu? Koja je to bag pozicija odbrane tu? Da li se moze spreciti napad s centra ili ne moze? Svakog od nas smara kada primimo gol iz prvog napada posle gola ili prvog na mecu, ali moze se spreciti, sigurno, moze da se selektuje igrac. Postoji verovatno 3 tipa napada s centra, duga u vis po strani (po krilima), duga po sredini (CF-u) ili kratki dupli pasovi. Mozda postoje varijacije, Toja doda nazad, gore... i igra dug pas po zemlji ka CF-u. Odbrana stoji ukopana ako je igrac ne kontrolise, a neko utrcava ako mu je drugi igrac zadao tu komandu. Jasno se vidi ko utrcava i gde, pa je cini mi se lakse prozreti nameru, zaustaviti sulud napad (kao u sahu mat iz 2 poteza), nego naterati 20-30 ljudi da igra mirnije.
    Jedino je nekome ruzno za oko, fer je kao dodati nazad, ali opet, teoretski u svakom trenutku meca mozes da saljes loptu gde god (i u pravom fudbalu), i da sutiras s centra ako pozelis. Sto implicira da neko pored nametnutog pravila moze da doda nazad pa da salje opet kome god. Ili je potrebno 5 dodavanja da napravi prvo nazad.
    Izgubio sam skoro od jednog igraca sa 35% poseda i oko 55% pasa, srljao je, tesko mi je palo jer ga je sreca posluzila, ali teoretski mogao je da odigra jos gore, a da pobedi, sve je to legitimno. Ne pobedjuje uvek lep fudbal, nego nekad i uporan.

Hocu samo reci da Darko ima ovde najmanje prava da ucestvuje u diskusiji, pre nepunih par meseci na PC-u me je krvnicki startovao s' ledja na liniju sesnaesterca kad sam imao kontru 1 na 1... Ne vidim kako je on bolji igrac ili vise fer-plej u odnosu na ove ljude koji su kaznjeni.

Izgubio je 2 puta ove sezone od mene na Ps4 i decko ne staje da provlaci moje ime sto na psml sajtu sto ovde na forumu, zamolio bih te da vezbas malo vise i da nadjes nacin da pobedis umesto sto puno pises i glumis fer-plej igraca kad i sam umes da puknes u odredjenim situacijama, pozdrav

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Evo sad ti provociras, uvlacis nesto od pre Hrista, za sta sam rekao da je cist refleksni start na loptu, ni metar nisi vodio loptu. Niti si se zalio tad. Jesam fer. Svako je imao neki ostar start, pa i ti, u 3 PES serijala. Rekao sam ovde da je opomena za sve nas. Bio sam i ja zestoko fauliran pre 2-3 meseca, u prosloj sezoni, vise puta u 50 minuta, crtao, pa nista, opomena za recnik za oboje.

Jesam, izgubio sam od tebe 2 puta pravim cudom uz srljanje, a ponosan sam na svoju igru. Nebitno. Ne bih se javljao uz takvu srecu. Imam ja nacin. Nece nekog uvek pratiti nevidjena sreca. Kad se zavrsi sezona prestacu da govorim da si imao ludu srecu. Ponovi uspeh sledeci put... a sam si rekao da ne umes drugacije. Spamer sa 54 i 58% uspesnih pasova kaze vezbaj... http://ps4.psml.rs/Images/SS/7/434/1470264107_1_0.jpg http://ps4.psml.rs/Images/SS/6/771/1473193992_1_0.jpg https://www.youtube.com/watch?v=J0FX6-9s_ng

Grof! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Vi ste otišli u drugom smeru ali iz Vaših postova mogu da zaključim da se slažete sa kaznama. Tako da Anelka ima nekog i na mojoj strani

FUDBAL ŽIVI!!!!

9. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

vidim da su mi igraci koje nema u Pes 17 trenutno - prodani a da nisam znao o tome? kako cu znat jel imam pravo prvenstva kad-a se vrate?

Professional Marko.mil's Avatar

Imas temu za to http://www.pes-serbia.com/threads/37...om-na-novi-pes
    Tu idi napisi da li zadrzavas ili ne

Grof! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Tako sto ces u temi da prijavis da li zelia pravo prece kupovine ili ne. Morao sam da sredim to sa igracima koji nedostaju kako bi se pripremili na vreme

Igrac TOLEDO :

ima nepravilnosti tu, jer J.Toledo je: http://www.transfermarkt.de/javier-t.../spieler/72620 i jedino taj toledo ima u bazi na psml ps4 - a kada kliknes na toledo TM link on prebacuje na HERNAN TOLEDO http://www.transfermarkt.de/hernan-t...spieler/397896 sto je drugi igrac.

Obojica postoje u pesu samo da se editira i ubaci ovaj drugi TOLEDO (y) da ne bude zabune

TREBA IM SE ZAMENIT TRANSMARKT linkovi.

Mogli bi se malo potrudit oko naredne sezone. Recimo malo truda ne bi skodilo da svi ubacimo dresove, grbove i imena klubova(psml) u nase konzole. Mislim da bi nam bilo mnogo lepse, tj, To samo oni klubovi koji su odabrali svoje ime a ne originalno iz PES-A ...

Amateur Anelka 39's Avatar
    PSN ID:
    kajoklana

Igrali ja i wolf i neigrivo..uzas..jucer nas nije htjelo spojit danas je uspjelo ali uzas veza..zabio mi gol neka se to pamti ali igramo drugi put ako bude bolje. Nema smisla igrat tako. Ovo javljam ako prode rok da se zna zasto nismo odigrali.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567