Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 81 to 100 of 133

Thread: Pitanja i odgovori

Professional Marko.mil's Avatar

Default Re: Pitanja i odgovori

Ako mene pitate tootalno je nebitno ko je gde igrao... Cak ni ne znam ko je sa kog foruma... Jer realno ljudi ovo je PS4 liga jedinstvena i prva u ovom formatu tako da smo svi isti i jednaki( sem direktora koji mucka kako hoce i kad hoce :P )... Mislimm i da je lepo napisao da ko ima prigovore mu se nasamo javi... Da je bilo problema pa i ne moze se reci jer je bilo samo sitnih tako da i oni koju su vec unapred oznaceni kao potencijalno problem nisu bili... Tako da ljudi ako ste krivi prihvatite kaznu,javi pogresio sam, slucajno sam klizao(desavalo se meni vise puta) a ne nalaziti izgovore... Ajmo da napravimo ligu koja ce prestici sve koje postoje na PES-u a ne da se raspravljamo i na kraju je i ugasimo...

Ma sto se tice starta Marko - tu nemam dilemu, ja sam klizao samovoljno i to sa sigurnoscu bez i malo treme

3. The Following User Says Thank You to Aladdin986 For This Useful Post:

Professional Riky_93's Avatar

Koji si to video video Mihajlo?

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Video iz tvog izveštaja, dok je sa Aladinovog meča video prosledio Voja jer je Aladin okačio pogrešan i taj video mu je obrisan. Što se Anelke tiče ima u video izveštaju sa našeg meča.

Sta sam ja napravio jel mi moze neko rrec tocno i pokazat?

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Jesi ti normalan ahahahah kunem ti se da nije bilo namjerno....nemogu vjerovat da si me radi ovoga kaznio..kakve su ovo gluposti jbt

Daj jbt gledam opet i ne vjerujem haahahahahahah daj ne budi smjesan molim te..ako ti smetam reci otici cu ca ali nemoj me budalom radit

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Da li mozes da mi objasnis sta si onda pokusao, posto do lopte nisi mogao da stignes nikako?

Pa sta sam pokusao. Pa u blok ici jbt..nisam stigo..to je takva reakcija da odma stisnes tipku. Da sam te sa leda reko bi ali ovo je sastrane i uakasnio sam. Ne mozes radi ovog kaznjavat. Igramo nogomet a ne balet. Jbt doso sam tu igrat a ne da mi neko govoti kakav faul mogu radit. Ovo nema veze sa nicim. NISAM NAMJERNO TO NAPRAVIO.

Professional Riky_93's Avatar

Kazne su upisane bez veze, realno. Šta je tebi Vojo pricao ja ne znam, ali kaznama nisi ništa postigao još plus prediskljucenje neko pominješ, nema potrebe za tim uopšte. Kakvih je sve ovde bilo problema dok si ti bio u uprsvi na pc mng ligi pa nije bilo isterivanja a ti sad nešto prijetis za mrtvi faul koji uopšte nije bio sa namerom. Jos kazes da se žalimo sto bih se žalio kad si već upisao kaznu, sta god da kažem tebi je Vojo u pravu...

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Postoji jasna razlika izmedju baleta i fudbala ali i fudbala i tuce na terenu. Ovde si jasno isao na igraca a ne na loptu jer je lopta dolazila sa kontra strane. Da smo trcali za loptu, rame uz rame pa da kazes da si zakasnio. Ovde oba igraca sotje u mestu, tvoj igrac nekoliko koraka iza mog igraca. Lopta dolazi sa kontra strane od tvog igraca, tako da sa tim startom ne da nisi mogao da dodjes do te lopte, nego to na sta se ti vadis nema veze sa vezom. Tako da ni pod tackom razno ne moze da se kvalifikuje kao zakasneli start na loptu. I da OVI STARTOVI NIKADA I NIKAD NECE BITI DOZVOLJENI U OVOJ LIGI.

@Riky
    Kazne su upisane bez veze, realno. Šta je tebi Vojo pricao ja ne znam, ali kaznama nisi ništa postigao još plus prediskljucenje neko pominješ, nema potrebe za tim uopšte. Kakvih je sve ovde bilo problema dok si ti bio u uprsvi na pc mng ligi pa nije bilo isterivanja a ti sad nešto prijetis za mrtvi faul koji uopšte nije bio sa namerom. Jos kazes da se žalimo sto bih se žalio kad si već upisao kaznu, sta god da kažem tebi je Vojo u pravu...
    Slozicemo se da se ne slazemo. Napisao sam da imate pravo da se zalite, da prigovorite, ako mi argumentujete zbog cega ne bi trebala da se pise kazna rado cu je obrisati. Ako mislis da je ovo moj neki hir, mogu samo da ti kazem da se varas. Sva tri videa sam podelio sa nekoliko ljudi, sto iz lige, sto van iste i svi su rekli da su kazne adekvatne i da su opravdane. Potenciras na prici da je Voja napricao, ja ti opet odgovaram da se sve vidi na video zapisu. Ja sam bio u upravi PC lige od njenog osnivanja pa sve do kraja sezone 23, punih 6 godina. Problema je bilo, problema ce biti, nikom nije preceno, svi su dobijali opomene, svi su dobili sansu da poprave utisak, neki su je iskoristili, neki nisu. Ko nije iskoristio, bio je izbacen iz lige. Da li je to zbog namernog fauliranja, da li je zbog losih izvestaja, malverzacija ili neceg cetvrtog to je ne bitno, svako je bio opomenut pa onda izbacen iz lige.

Ovu ligu ne vodim sam i za svaku kaznu ili opomenu se savetujem sa nekoliko razlicitih ljudi unutar lige ili van iste. Jedan od prvih kojima se prvo obratim jeste Hadis, tu su Kepa, Darko... Na kraju sve saberem i oduzmem i tek onda napisem svoje misljenje.

Ako se neko slaze sa tobom neka se javi. Ako neko vidi tu namjerni faul ja nemam tu vise sta radit.

- - - Updated - - -

Ne znam di si ti igrao nogomet ali ovo da napises eto mene je sram umjesto tebe

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

@Anelka

ja se trudim da ti odgovorim na svako pitanje koje imas i da obrazlozim svoju odluku dok od tebe dobijam samo uvrede. To sto ti ne znas da komuniciras sa drugima to je tvoj problem ali cu te zamoliti da drzis neki normalan nivo komunikacije. Najlakse je u nedostatku argumenata posegnuti i za smajlicima i ovakvim izjavama da je tebe sram u necije ime.

Mozda ti treba jos primera?

53 sekunda

ili prvi mec protiv Rikija ili mozda crveni karton protiv Hadisa u prvom delu sezone.

Pa za Rikia jesam. I on je mene u drugom mecu isto pa nije dobio nista ali to mene ne dira..neka radi sta hoce. Sa Hadisom isto sam mislio da cu loptu. Ali neda mi se vise raspravljat jer mozemo do sutra raspravljat

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Quote Originally Posted by Anelka 39 View Post
    Ali neda mi se vise raspravljat jer mozemo do sutra raspravljat
    Slazem se sa tobom ovde. Opet kazem da meni nije problem da priznam ako sam pogresio i da me razuverite i da obrisem kaznu. Od sve tri kazne jedino mi je za Rikija bilo nedoumica i jedino mi je taj faul od onih za koje bih mogao da obrisem kaznu. To je jedini faul koji moze da se kvalifikuje kao zakasneli i da je vise isao sa strane. Ali sa druge strane ponovo je bio previse daleko da bi stigao do lopte da bi taj klizeci mogao da stigne na vreme i pokupi loptu a ne igraca.

Radite kako hocete. Ali kaznjavat ako mislite onda kaznjavajte bas kad se polomi sa leda a ne sastrane.
    Ja iovako nemam para jos sa ovom kaznom sam banana

Administrator Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: Pitanja i odgovori

Ja predlazem da predjemo na UFC2 , da se lepo svi izudaramo pre novog pesa, i da lepo budemo spremni za novi pes i novu sezonu ...

20. The Following 2 Users Say Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Professional Marko.mil's Avatar

Default Re: Odg: Pitanja i odgovori

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    Ja predlazem da predjemo na UFC2 , da se lepo svi izudaramo pre novog pesa, i da lepo budemo spremni za novi pes i novu sezonu ...
    Skupa igrica

22. The Following User Says Thank You to Marko.mil For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Malo je nezahvalno sad usporeno i iz drugog ugla kad se gleda reci da je bilo kasno, da je to neko mogao da vidi tad, jer u igri se u delicu sekunde donose odluke i ugao je drugaciji.
    Cisto radi manje trosenja energije na to (pa i virtuelnih para), predlazem da se kaznjava samo kad je 1 na 1 s ledja i to kad vodi loptu bar par koraka.
    Ako ostane ovako, ni to nije lose.

Ne svidja mi se optuzivanje "cim je Vojo", ne znam na sta se tu aludira, na nacionalnu pripadnost, navijacku ili po godinama staza u ligama na ovom forumu, ali znam da Miha ne pravi razlike ni po kojem pitanju, a najmanje nacionalnom.

Zanimljivo je gledanje Mihe evo raznih meceva, faulova, koliko vidim bilo je i pogresnog snimka (verovatno slucajno, a i tu predlazem kazne da se ni slucajno ne pokusa), a svidja mi se to jer znaci da ce i kaznjeni i svi mi (potencijalno kaznjeni) biti na oprezu, da ce se igrati vise fer.

Ne svidjaju mi se generalno otvorene sezone (ali s razlogom sto je bila sezona kupanja), pa neki igraju zvanican mec kasno, na samom kraju, mozda da bi videli razvoj situacije na tabeli, dakle igraju kasno iako su prijatelji, iako igraju frendlije i frendlije. Nema tu dokaza zasto bas tad, ali radi fer pleja mogli bi ranije da odigraju pa da sa direktnim protivnicima odluce o mestu na tabeli. Sad ce valjda biti takmicenje na nedeljnom nivou pa mozda nece biti toga.

Sacekajte dan-dva, ne primajte kazne k srcu, to je opomena za sve nas da se nesto ne tolerise. Ne znaci da ce neko odmah na sledecem koraku biti izbacen. Mozda kazna nekad zastareva, mozda Miha zaboravi, mozda drugi uticu koje pita, ali bar neka se to ne ponavlja cesto, to je najbitnije.

24. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast