Results 1 to 5 of 5

Thread: L.Zivkovic-Become a Legend!

Cool L.Zivkovic-Become a Legend!

Kada sam bio mali trenirao sam fudbal,ali na zalost,ne dugo.Nije mi bilo zanimljivo bez utakmica,a I trener nije imao poverenje u mene.Ja I moji prijatelji smo u to vreme svakog dana igrali fudbal,Postajao sam sve bolji I bolji.Kada sam napunio 14 planirao sam poceti profi karijeru,ali se prilike nisu ukazivale,sve do 16.godine.Svi u porodici su bili nasmejani.Nisam znao sta se dogadja dok u kuhinji nisam video skauta Intera.Zapitao sam se kako je doznao za mene,a on mi je odgovorio:”Jedan od tvojih prijatelje je objavio tvoj snimak kako igras protiv ostalih.Bio si sjajan,morao sam doci po tebe”pricao je skaut,”pa zelis li potpisati ugovor sa Interom,na 3 godine?”,upita me.Ja bez ikakvog razmisljanja sam mu negativno odgovorio.Pitao me je zasto,a ja sam mu jednostavno odgovorio “Ne zelim ici autom po asfaltom do karijere,vec trnovitim putem,bos,jer cu samo tako postati pravi igrac.”Svi su bili zbunjeni I nagovarali me da potpisem,ali ih ipak nisam poslusao.Sve je ostalo na tome.Samo nekoliko dana kasnije,trazio sam manji klub,u kome mogu da napredujem.Niko me nije hteo u Srbiji,ali na moju srecu Englezi su me trazili.Nisam znao za koji klub da potpisem,ali jedno je bilo sigurno,idem na Ostrvo.

Sta mislite o uvodu?

2. The Following 4 Users Say Thank You to LeonardoLeo For This Useful Post:

Default Re: L.Zivkovic-Become a Legend!

Kurir-logo.png
    L.Zivkovic,mladi fudbaler od koga se mnogo ocekuje nam jos uvek nece otkriti novi klub,ali,po njegovim recima ce se do saznati do sledeceg ponedeljka.Razlog Zivkovicevog zadrzavanjA je to sto on jos uvek nije odabrao klub,a vise o tome cemo otkriti u ovom intervjuu

Gospodine Zivkovicu,znamo da jos uvek niste odabrali klub,ali da li imate nagovestaje?
    -Zeleo bih neki od slabijih klubova,a kao sto sam napomenuo bice u Engleskoj,u Premier ligi
    A po cemu ce te birati klub?
    -Samo po jednoj stvari,po mom osecaju.

4. The Following 4 Users Say Thank You to LeonardoLeo For This Useful Post:

Default Re: Odg: L.Zivkovic-Become a Legend!

Posto sam trebao da se preselim u Englesku,posecivao sam sve stare prijatelje:sa treninga,iz skole i one koje sam slucajno upoznao.Svi su mi cestitali i hteli igrati fudbal samnom.Organizovali smo se i igrali 5 na 5.U igri sam koristio finte i suteve koje sam naucio.Sve je tada bilo odlicno,odigrao sam mozda najbolju utakmicu u zivotu,a to je gledao licno menadzer Norwich City-ja.Kada smo pricali rekao mi je da ja imam veliku buducnost.Bio sam polaskan ali i srecan jer sam dobio favorita za moj sledeci klub