Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 325

Thread: PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by MilanCv View Post
    Darcoolio jel ste rešili problem za ovo ''master league data is corrupted'', imam isti problem?
    Nismo, praznik je prijatelju, a treba malo vremena.

Ja sam kod mene ovo popravio. Usao sam u KONAMI fajl, pored save fascikle, imam i fasciklu PSRB, iz koje sam prekopirao ML00000000 u save fasciklu i to je to, sad radi.

3. The Following User Says Thank You to Mitros For This Useful Post:

Regular MilanCv's Avatar

Quote Originally Posted by Mitros View Post
    Ja sam kod mene ovo popravio. Usao sam u KONAMI fajl, pored save fascikle, imam i fasciklu PSRB, iz koje sam prekopirao ML00000000 u save fasciklu i to je to, sad radi.
    To je to.Radi i kod mene.
    Hvala.

Bozinovu kosa preko sredine glave je bela, za vreme utakmice.

6. The Following 3 Users Say Thank You to banalek For This Useful Post:

u become a legend na sred utakmice 3 po redu crna slika i tako stoji moze da se izadje ne moze da se nastavi igra

Videćemo ovo za ML, trebaće nam dan-dva fs izbacimo i testiramo fix.

Edit Tim =Leonidas='s Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja

Zvanicno:
    ML kompjuter pogresno pamti.. Dok mi ne popravimo, udjite u
    My Document/KONAMI/PSRB
    Fajl ML00000000(to je fajl ako ste na prvom upamtili, ako ne onda je ML000000** (* - neki broj)) njega kopirajte u folder save tj:
    My Document/KONAMI/save

Za BL je verovatno ista stvar samo sto ne javlja pogresan fajl vec crni ekran nakon par utakmica, isti postupak je i za BL, cim napravite karijeru zapamtite je i onda udjite u My Document/KONAMI/PSRB i BL fajl kopirajte u save folder.

Popravicemo to u update-u, pozdrav.

10. The Following 2 Users Say Thank You to =Leonidas= For This Useful Post:

pozz momci i srecan vam praznik zanima me na osnovu cega igraci dobijaju ocene, primarne pozicije i tako to... posto su mi malo nelogicne neke ocene i pozocije igraca konkretno u zvezdi. Inace stvarno svaka cast na izdvojenom vremenu i trudu za sve ovo iz godine u godinu

12. The Following User Says Thank You to Shark M. For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Shark M. View Post
    pozz momci i srecan vam praznik zanima me na osnovu cega igraci dobijaju ocene, primarne pozicije i tako to... posto su mi malo nelogicne neke ocene i pozocije igraca konkretno u zvezdi. Inace stvarno svaka cast na izdvojenom vremenu i trudu za sve ovo iz godine u godinu
    Igraci dobijaju ocene, kao i primarne pozicije sa igrice Football Manager-a, koja je zvanicno najrealnija sto se toga tice, sa najvecom bazom podataka. Usputno, mi iz edit tima (koji smo zaduzeni za OF) dodamo po neku primarnu poziciju ako je igrac u mladjim kategorijama tj. u seniorima igrao na tu poziciju i mi procenimo da se dobro snalazio. Tipa Bandalovski na mesto stopera, iako je desni bek. Naravno, za svaku ocenu i primarnu poziciju mozes ovde da napises, ako mislim da je realno i prihvatljivo, bice popravljeno u update-u. Stavise, zelja mi je da cujem vasa misljenja oko toga, naravno, nece sve biti prihvaceno.. I nije stvar da napisete da treba neka ocena da se popravi, cisto da bi nesto napisali. Ja kao navijac nekog kluba hocu da svi imaju 99, ali to nije realno. Dolaze u razmatranje samo ocene koje su pisane hladne glave, a ne sa navijacke tacke gledista. Pozdrav!

Banned

Mozete li za sledeci update da dodate facu za Sinisu Mihajlovica, prosle godine je bila a ove ne...?
    I koja je razlika izmedju nesinog i obicnog gameplaya? Meni svaki isti

Nesin je mnogo realisticniji, tezi za igranje. Igraj na nesin gejmplej na superstar, a igraj na obican.. Na obican kad vodis i drzis loptu kod golmana oko 80 min oni te i ne napadaju dok ti ne krenes napred, kod nese je drugacije.. Bolji pokret i odbrane golmana, bolje se ponasaju igraci, bolji trzaj i jos mnogo mnogo toga.. Bice za Sinisu u update-u, nema brige.

17. The Following User Says Thank You to =Leonidas= For This Useful Post:

e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM

19. The Following User Says Thank You to Shark M. For This Useful Post:

Edit Tim ДејанР's Avatar

Све похвале за печ.
    Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји. И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао.

Sve će to biti sređeno sem E Silva stadiona, za njih nećemo raditi podršku.

22. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Beginner KoridaNS's Avatar

Quote Originally Posted by Korida View Post
    Ako moze neko da mi pomogne,imam problem sa Master Ligom,igrao sam sve normalno,sacuvao i kada sam pokusao ponovo da udjem nisam mogao...........posle krenem da igram ispocetka,sacuvam,krenem da udjem ponovo ne moze !! JEL ZNA NEKO U CEMU JE PROBLEM ? Attachment 26751
    imam isti problem... nadam se resenju sto pre, jer je patch bomba

EDIT: ipak sam nasao resenje tu iznad, hvala leonidi

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch SLS 2016 - Problemi i pitanja

Quote Originally Posted by Shark M. View Post
    e ok evo recimo ovaako moje misljenje naravno trudicu se da budem objektivan Lukovic primarna mu je LB 76 a na CB 72 eto recimo koliko ja pratim on je zanjeg puta igrao levog beka jos Udinezeu posle u Zenitu stopera i na osnovu toga trebalo bi promeniti odnos tipa cb 75 a lb 70 jer se stariji,sporiji i tako to ibanjez je recimo relano najbolji levi bek lige ocena mu je 78 mada moze i 77 po meni i to bi bilo realno, e da Edson nerelano je 75 trabalo bi mnu smanjiti na 72 da bude u rangu sa rendulom, i moja najveca zamerka je LE Talek primarna mu je SS sa 72 medjutim on to nije igrao jos od dortmunda a na DMF je 66 a CMF 67 eto recimo te dve pozicije bi trebale da mu budu primarne i sa najvecom ocenom bar 73 po meni ....ponavljam moje misljnje da isto bih zamoli ako ste u mogucnosti da napravite bar jos dva mladja igraca tipa u spicu joveljica malog i ovog stojanovica koji je igrao zanju protiv cuke...cisto zbog master lige da se moguu forsirati ... i hvala za objasnjenje nisam znao da su ocene sa FM
    Ovo za Lukovica sam odmah promenio malo pre nego sto si napisao, tek sam tad video, tako da je to sredjeno za update. Ibanjez i jeste na igrici najbolje levi bek, Edsona je FM tako ocenio i to ne nas skaut, vec brazilski na osnovu mnogo odgledanih utakmica u proslim timovima.. Za sada ostaje ta ocena, u Zvezdi se nije puno naigrao i nismo videli da li je vredno skidanja ocena, forma je prolazna, klasa je vecna. Za Le Talek-a, obecavam da cu obratiti paznju, dobra sugestija, nisam zapazio da je na igrici SS. Stojanovic je planiran za update, a za Joveljica videcemo. (necu da obecam)

Quote Originally Posted by ДејанР View Post
    Све похвале за печ.
    Једино што сам примјетио након 10-ак одиграних утакмица у МЛ, јесте то да Михајловић и Стевановић имају погрешну јачу ногу и друга ствар је да је replay у МЛ од Француске лиге1 (да ли је то до мене или је свима тако?) и видим да је неко већ рекао за Божинова... остало без ријечи, још се чекају стадиони (надам се у пакету са Е. Силва стадионима 40+). Ово су за мене ситнице на које и не обраћам пажњу, нога се може у едиту средити, ово друго мање-више није ни битно, али ето ако мора нешто да се издвоји. И да, Шкулетић нема лице- црн је и виде се само очи и уста, бар из едита, из саме игре нисам гледао.
    Mihajlovic je odmah promenjen, zapazio sam tokom prve utakmice sa Partizanom, za update je to sredjeno, za Stevanovica nisam zapazio, dobra sugestija, ako je greska ispravice se. Bozinov bice sredjen, za stadione si dobio odgovor, za Skuletica smo i mi odmah primetili po izlasku peca, za update bice sredjen. Ima jos par igraca i primetili smo sve te greske, nema brige. Hvala na komentaru! Pozdrav!

Za master ligu i BL napisao sam iznad, mislim da nije potrebno postavljati oko toga pitanja, bice sredjeno ukoliko bude mogucnosti. (a nadamo se da hoce)

25. The Following User Says Thank You to =Leonidas= For This Useful Post:

Skuletic je napravljen samo mu treba vratiti frizuru na default u editu i to je to...

Banned

Quote Originally Posted by ДејанР View Post
    Све похвале за печ.
    Idi samo na hairstyle i stavi default za Skuletu ima faca nego kosa menjana a nepravilan model pa nece da moze

Sve pohvale za patch,stvarno je sjajan. Slazem se potpuno sa Shark M. sto se igraca zvezde tice stim sto bi dodao jos da je Marku Mijailovicu primarna pozicija RB

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast