Results 1 to 10 of 10

Thread: 32.Kolo Kladionice

  1. #1
    IPes Шоми's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Београд
    Posts
    4,618

    Default 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 1
    16:00 Burnmaut - Svonsi 1
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion X

  2. #2
    ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,470

    Default Odg: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 2
    16:00 Burnmaut - Svonsi 2
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil X

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion X

  3. #3
    Super Star ChopiNho's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Södertälje
    Posts
    1,860

    Default Re: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 2
    16:00 Burnmaut - Svonsi 2
    18:15 Selta - Real S. X
    20:45 Inter - Bolonja X
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc X
    17:30 Zenit - Rubin K. X
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion X

  4. #4

    Default Re: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg X
    16:00 Burnmaut - Svonsi X
    18:15 Selta - Real S. 2
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil X

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion X

  5. #5

    Default Re: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 2
    16:00 Burnmaut - Svonsi 2
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli X
    21:00 Ren - Lion 2

  6. #6
    Messi #10 Filkaja's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Kragujevac
    Posts
    2,213

    Default Odg: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 1
    16:00 Burnmaut - Svonsi 2
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil x

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion 2

  7. #7
    Црно-бели! grobarinbgd's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Блокови батице
    Posts
    2,183

    Default Re: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 2
    16:00 Burnmaut - Svonsi 1
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion 2

  8. #8

    Default Odg: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 2
    16:00 Burnmaut - Svonsi X
    18:15 Selta - Real S. X
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion X

  9. #9

    Default Odg: 32.Kolo Kladionice

    12.Mart:

    15:30 Hofenhajm - Volfsburg 1
    16:00 Burnmaut - Svonsi 1
    18:15 Selta - Real S. 1
    20:45 Inter - Bolonja X
    20:00 Bastija - Lil 1

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli X
    21:00 Ren - Lion 1

  10. #10

    Default Re: 32.Kolo Kladionice

    16:00 Burnmaut - Svonsi 2
    18:15 Selta - Real S. X
    20:45 Inter - Bolonja 1
    20:00 Bastija - Lil 2

    13.Mart:

    17:00 Aston Vila - Totenhem 2
    17:30 Borusija D. - Majnc 1
    17:30 Zenit - Rubin K. 1
    20:45 Palermo - Napoli 2
    21:00 Ren - Lion 2

Similar Threads

  1. 22.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2014, 13:59
  2. 8.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 19
    Last Post: 09-27-2014, 15:36
  3. 7.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 18
    Last Post: 09-21-2014, 08:32
  4. 5.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 17
    Last Post: 09-13-2014, 12:44
  5. 4.Kolo Kladionice
    By Шоми in forum Virtuelna kladionica
    Replies: 17
    Last Post: 08-30-2014, 12:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •