Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 95 of 95

Thread: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

Super Star Ivan94's Avatar

2. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Smile Odg: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

"TEROR" LIONA NAD LILOM KAO UVERTIRA ZA DERBI!!

Fudbaleri Liona savladali su Lil u derbi meču 11.kola Lige 1 rezultatom 4:1. "Lavovi" su do pobede došli najviše zahvaljujući sjajnom Lakazetu koji je bio dvostruki strelac a pored kapitena, u strelce su se upisali i Aleksandar Mitrović i Kristijan Grenier. Lion je ovom pobedom uspeo da ostane na -4 u odnosu na PSŽ i videćemo da li će eventualnom pobedom u derbiju sa "svecima", uspeti da priđe aktuelnom šampionu na samo bod zaostatka.

STATISTIKA

11.KOLO/TABELA

VIDEO

Mladenović:"Uvertira za PSŽ"

"Nismo želeli da iskalimo bes protiv Lila već samo da pokažemo da smo potpuno spremni za derbi sa Pari Sen Žermenom i da jedva čekamo taj meč. U dobroj smo formi, nažalost situacija u prvenstvu nije nimalo naivna jer nam beže četiri boda ali mislim da ako pobedimo PSŽ sledeće kolo, da ćemo prvenstveno smanjiti zaostatak za njima na samo jedan bod i onda će šampiosna trka postati mnogo, mnogo zanimljivija. U protivnom, plašim se da bi poraz značio oproštaj od titule jer osim nas, mislim da niko nije u stanju da otkine bodove PSŽ-u. Barem ne dovoljan broj bodova."

Antoneti:"Srećno protiv PSŽ-a!"

"Mislim da će protiv PSŽ-a svi klubovi u Ligi 1 navijati za Lion. Jednostavno, svima je dosta njihove dominacije i svi žele da se vrati osećaj neizvesnosti u domaće prvenstvo i da se kao nekada, više timova bori za šampionsku titulu. Mi smo 2011.godine poslednji put bili šampioni Francuske ali nismo u mogućnosti da se nosimo sa "svecima" inače bismo odavno istakli šampionske ambicije. Ono što posebno želim da naglasim je da je Lion u ovom trenutku najbolji tim u Francuskoj a da je PSŽ samo uigraniji i da zato postiže bolje rezultate. Siguran sam da će Ivan Mladenović doneti novo slavno doba "lavovima" a i francuskom fudbalu!"

4. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

6. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Angry Odg: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

MITROVIĆ ZA NADU LIONA, LAVECI I KAVANI ZA PREOKRET I POBEDU PSŽ-a!!!

U derbiju 12.kola francuske Lige 1, fudbaleri Liona poraženi su rezultatom 2:1 od aktuelnog šampiona i prvog favorita u borbi za titulu, Pari Sen Žermena.

Lion je poveo u 12.minutu kada je Jusuf Sabali prošao po desnoj strani, sjajno centrirao a Mitrović glavom zakucao loptu u mrežu Tima Krula. Nažalost po Lion i njegove igrače, navijače i stručni štab, PSŽ je izjednačio šest minuta kasnije. Laveci je natrčao na odbijenu loptu i sa 20 metara, preciznim udarcem, poslao loptu u mrežu! U drugom poluvremenu, Lion je krenuo na sve ili ništa, ostavio je dosta prostora brzim krilima "svetaca" koji su u 54.minutu preko Edinsona Kavanija došli do preokreta i kasnije će se ispostaviti i do pobede u, po mnogima - utakmici sezone! PSŽ je pobegao na +11 i kako sada stvari stoje, teško da će Lion ove sezone uspeti da prekine dominaciju tima iz prestonice.

STATISTIKA

14.KOLO/TABELA

VIDEO

Blan:"Nisam ni sumnjao da ćemo pobediti!"

"Nisam ni sumnjao da ćemo trijumfovati protiv Liona. Uigraniji smo, oni su u letnjem prelaznom roku doveli mnogo igrača i potrebno je vreme da se poslože sve kockice tako da tek sledeće sezone možemo očekivati da će nam Lion biti ravnopravan u borbi za titulu. Ovako, jasno je i pticama na grani da ćemo biti šampioni i ove sezone. Stvarno ne vidim ko bi mogao da nas skine sa trona ove sezone. Za sledeću ne želim da prognoziram ali sam siguran da ovu bodovnu prednost nećemo ispustiti. Nisam se uplašio kada je Lion poveo preko Mitrovića i imao inicijativu jer nam je trebalo samo šest mintua da stignemo do izjednačenja i onda su u drugom poluvremenu stvari došle na svoje mesto. Ovo je apsolutno zaslužena pobeda i pokazatelj da smo neprikosnoveni u Francuskoj!"

Mladenović:"Nastavićemo da se borimo ali..."

"Nastavićemo da se borimo za titulu ali mislim da je 11 bodova u ovakvoj ligi nedostižna prednost. Čestitam PSŽ-u na apsolutno zasluženoj pobedi. Mi smo poveli, imali period dobre igre na ovom meču ali izgleda da nismo dovoljno sazreli da bismo mogli da se upustimo u borbu sa PSŽ-om za šampionsku titulu. Moramo još da radimo, da jačamo ovaj tim i onda da sledeće sezone pokušamo da nešto napravimo u domaćem prvenstvu. Iskreno se nadam da će dominaciji Pari Sen Žermena uskoro doći kraj i da će se neizvesnost vratiti u francuski fudbal. Verujem da svi žele da vide kako se više timova bori za titulu a ne kako se jedan tim, ni sa 50% snage, svake sezone prošeta do titule."

8. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Cool Odg: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

LION ISKALIO BES NA SPARTI: POGAĐALI RABIO, GRENIER I LAKAZET!

Fudbaleri Liona obezbedili su još pre dva kola plasman u osminu finala Lige šampiona i tako napravili korak napred u odnosu na prošlu sezonu kada su ispali u grupnoj fazi i kada su morali da se zadovolje učešćem u LE koju su, gle čuda, osvojili na kraju sezone!

Iako su obezbedili plasman u TOP 16 fazu, "lavovi" su želeli da pobedom stave tačku na učešće u grupnoj fazi Lige šampiona. Hteli su da obraduju svoje navijače tako što će prikazati još jednu dobru partiju i ostvariti još jednu itekako važnu pobedu. Dugo je odolevala Sparta, sve do 64.minuta kada je spretnom reakcijom defanzivni vezista "lavova" Adrijen Rabio glavom poslao loptu u mrežu. Na 2:0 povisio je Kristijan Grenier u 79.minutu posle asistencije Terensa Kongoloa a konačan rezultat postavlja u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, ko drugi nego kapiten Lakazet.

Uskoro nas očekuje žreb za nokaut fazu Lige šampiona i videćemo ko će na crtu Lionu.

SASTAVI

STATISTIKA

6.KOLO/GRUPA B

GALERIJA
      Spoiler:

VIDEO

Mladenović:"Izdominirali smo u grupnoj fazi!"

"Ponosan sam na svoj tim. Cilj je bio da kao prvi na tabeli završimo grupnu fazu i prezadovoljan sam što smo na tako dominantan način priveli kraju učešće u grupnoj fazi. Mnogo smo napredovali u odnosu na prošlu sezonu i vidi se ogroman napredak u našoj igri. Večeras sam želeo da promešam karte, pošto smo još pre dva kola obezbedili plasman u nokaut fazu, večeras je igrao mešovit sastav ali je i takav sastav Liona pokazao da poseduje klasu i da možemo već ove godine daleko da doguramo. Ali, da nas ne bi neko već u osmini finala spustio na zemlju, moramo ostati maksimalno skoncentrisani i motivisani da napravimo već ove sezone istorijski rezultat. Lionov najveći uspeh je polufinale LŠ, hajde da uradimo nešto više od toga!"

Ščasni:"Lion može daleko da dogura!"

"Lion može daleko da dogura ove sezone. Prošetali su se kroz grupnu fazu, dva puta su razbili Benfiku(4:0 u Lionu i 4:0 u Lisabonu za Lion), Olimpijakos ih je malo namučio, mi smo uspeli da im otkinemo bod na našem stadionu i večeras smo se dobro držali ali nismo mogli bolje od ovoga. Na kraju, 3:0 za Lion a moglo je da bude mnogo gore da nismo imali našeg sjajnog čuvara mreže koji je večeras odigrao, mogu slobodno reći najbolju utakmicu u karijeri. Zahvaljujući njemu, do 64.minuta smo imali 0:0, siguran bod u džepu ali sreća nas je napustila u poslednjih 30-ak minuta igre i primili smo tri gola. Umorni smo i isrcpljeni, sada nam ostaje da se polako spremamo za zimski prelazni rok i da ojačamo ekipu kako bismo spremni dočekali šesnaestinu finala Lige Evrope."

10. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

12. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Default Odg: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

Ovim putem želim da obavestim sve da više neću pisati na forumu. Lepo je bilo dok je trajalo ali mislim da je vreme da stavim tačku na to. Ima mnogo vas koji ste talentovani za pisanje, siguran sam da ćete pisati odlične tekstove i to je to. Ja ću biti tu da posavetujem nekog ako bude potrebe ali mislim da neće biti Ostajem na forumu da uživam u tekstovima drugih forumaša koji igraju ML i BAL ali ne mogu nastaviti sa pisanjem. Bilo je lepo dok je trajalo ali sada je gotovo Hvala svima koji su pratili moje karijere u ML i BAL-u dugi niz godina. Nadam ste da ste uživali Pozdrav svima od mene

14. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Default Re: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

Pes-Serbia je izgubila,po meni,jednog od najboljih do sada.Ne znam zasto si se tako odlucio,ali svakako,srecno u penziji

16. The Following User Says Thank You to LeonardoLeo For This Useful Post:

Default Odg: Re: Olympique Lyonnais - Les Gones (The Kids)

Quote Originally Posted by LeonardoLeo View Post
    Pes-Serbia je izgubila,po meni,jednog od najboljih do sada.Ne znam zasto si se tako odlucio,ali svakako,srecno u penziji
    Hvala brate na tim lepim rečima ali rešio sam da zauvek prestanem sa pisanjem jer tražim posao, pored toga, imam još nekoliko stvari koje su mi sada prioritet. Jednim delom prestajem zbog toga ali i delom zbog toga jer me je smorilo i ovo mi oduzima previše vremena. Sav taj trud, pa pravljene kolaža, uploada video snimaka na You Tube pa onda objavljivanje tekstova ovde. Previše vremena je potrebno za to a ja toliko vremena nemam :(

Super Star enzocro92's Avatar

Ja mislim da je najbolja taktika protiv PSG-a ako im kupiš Ibru i odmah neće biti prvaci haha

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    Ja mislim da je najbolja taktika protiv PSG-a ako im kupiš Ibru i odmah neće biti prvaci haha
    Ti se sprdaj ali nisam ja zbog toga batalio haha Stvarno mi ovo oduzima previše vremena, neću sunca videti ako ovako nastavim Šalu na stranu, oduzima mi previše vremena a ne mogu da vreme koje imam na raspolaganju trošim na ovo

Professional Djoxetina's Avatar

Svaka tema je bila uzivancija za citanje. Pogotovo one sa Liverpulom, naravno.
    Nadam se da ces jos barem jednu temu nekada napisati, pa makar cekali i PES 2037
    YNWA!

Šteta što nećemo dočekati da se sruši PSG u ovoj temi

Super Star enzocro92's Avatar

PSG je vidio prijetnju i platio velike pare da se povučeš haha Botno da ti nađeš posao koji ti paše ,a za PES lako,bit će tu svake godine

Ne znam gde bih mogao da napišem pa ću napisati ovde. Očekujem da opet krenem ML kad izađe PES 2017. Srdačan pozdrav svima.

24. The Following 4 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345