Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 145

Thread: CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Default CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

CTL - Divizija A

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada uđete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek ćemo imati uživo tabelu (moderatori lige neće voditi offline tabelu, samo će upisivati službene rezultate po potrebi)

Igra se 5 kola nedeljno lige. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogrešne rezultate, pročitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greške (namerne ili nenamerne) bićete kažnjeni, jer mi proveravamo vaše rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
    Summer

Day/Night birate sami.

Obratite pažnju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, ukoliko je bilo autogolova, morate da okačite i SS na kome piše Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisaće vam se kazne na kraju sezone u vaš Excel i svaki SS doneće vam manjak u budžetu vašeg kluba)

Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači"

Pišite broj kola : Igrač vs Igrač = rezultat.
    (zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat, kartone i strelce ako znaju broj kola, a ne da traže vašu tekmu u kolima da bi upisali)

* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - ponašanje
    - prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
    - prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m" = jedan gol u 5m nije silovanje ili bilo koje druge nefer akcije
    - bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog (http://www.pes-serbia.com/members/52751-CTL)

OBRATITE PAŽNJU NA NOVA PRAVILA (kocka+X, pozicije igrača i vaše ponašanje.)

2. The Following User Says Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Super Star Giga.RsN's Avatar

Default Re: CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

2. kolo, Cevali vs Giga 1:3

Počela je i ljubilarna 20. sezone ctl lige i ljubilarna 5. sezona kako se u njoj takmiči FK Resnik (jedna sezona kao Santa Justa).

Što se samog meča tiče, on nije obilovao preterano lepim potezima, dosta grešaka, što je i normalno za sam početak lige.

GG, srećno u nastavku prvenstva.

Super Star Amokachi's Avatar

3. kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 4 - 1 FK Rastina - Dauda9

Strijelci:

Ledesma 1; Forlan 1; Toni x2 - Amokachi
    Obina - Dauda

Ispao sam iz forme i sto se SS-ova tice, jbg..
    Dauda je lijepo poceo mec, poveo 1-0 posle jedne kontre. Taman toliko da me malo trgne. Protivnik igra fino, ali mu fali rutine. Ja sam svoje prilike iskoristio i zabiljezio prva 3 boda u novoj sezoni. Cestitke i srecno do kraja. Ako bude kojim slucajem Dauda uzeo ss strijelaca okacicu.

Super Star Panchev's Avatar

Divizija A - 4. kolo - Cevali vs Panchev 0:2 (0:0)

Sjajna utakmica u kojoj su obje ekipe imale svoje prilike, ali su gosti ipak
    došli do tri boda. Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri, a za
    domaće su prijetili Erikssen i ko drugi nego Obafemi Martins.
    Gosti su imali par sjajnih prilika, ali se Aissati nije iskazao, posebice
    kada je stao u situaciji u kojoj je loptu trebao pospremiti u praznu mrežu.

U drugom dijelu ulazi Oscar Cardozo i vrlo brzo pokazuje da će biti značajno
    prisustvo u napadu - pogađa prečku svojom poznatom ljevicom. Kada se činilo
    da je neriješen ishod suđen, upravo Cardozo šutira nakon dobrog proigravanja,
    nedovoljno jako, ali toliko da Ruffier loptu odbije na putanju Guarina čiji trk
    nije bio uzaludan. Nakon toga, domaći bacaju sve u napad, gosti to koriste i
    duplim pasom Guarin-Valencia-Guarin izbacuju komplet odbranu, te je Kolumbijac
    potom pogodio mrežu za konačnih 0:2.

Treba reći da je posebna zanimljivost ovog meča bio duel dvojice prezimenjaka,
    Ennera i Antonia Valencie koji su imali par zanimljivih duela, ali je mlađi od dvojice
    imao više razloga za zadovoljstvo.

GG, Cevali!

6. The Following User Says Thank You to Panchev For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

3.kolo

Intentional Foulers FC (heric) - FK FRAD (cevali) 5:5

gg heric

8. The Following User Says Thank You to cevali For This Useful Post:

Divizija A - 2. kolo - Šomi vs Panchev 1:3 (0:3)

Brza i otvorena utakmica, čini mi se k'o i svaka sa Šomijem. Gosti su bili poprilično
    neprecizni, ali je sve to nadoknadio nes(p)retni Van Dijk koji je matirao svog golmana
    nakon centaršuta Valencie. U finišu Chamberlain daje povratnu za Guarina koji
    uduplava vodstvo, a na samom kraju poluvremena popularni Ox šutira na prazan gol,
    nakon što je golman istrčao da spriječi pas kroz sredinu, te nespretno interveniše i
    šalje loptu u svoju mrežu.

U nastavku je isti igrač izborio penal nakon što je predriblao tri igrača, ali ga golman ruši.
    Cardozo je šutirao i treći put zaredom (u dvije sezone) promašio penal. Odmah slijedi kazna,
    vrlo opasni Welbeck pogađa nakon odbijenca, ali je to ipak bilo premalo da bi uticalo na
    konačan rezultat tekme.

GG Šomi, sretno dalje!

5.kolo
    TnT-Somi 3:1 (0:0)

Dobar i tvrd mec,izdvojio bih prelep gol koji je postigao Honda,majstorija,GG Somi.
    Imam problem sa ubacivanjem slika na forumu,stoji mi sivo onako da ne mogu nista da pisem u postu,i ne mogu da ispravim gresku na prethodnom postu,jer mi isto tako stoji sivo,ne znam sta se to desava,reinstalirao sam pretrazivace i opet instalirao,i opet isto...

Super Star Heric's Avatar

1. kolo
    Heric - Shomi (4:0)

Nerealno visoka pobjeda. Kod Shomija realizacija nije bila na nivou, cemu je pripomogao Wily Caballero. Moj napad je bio izuzetno raspolozen u ovoj utakmici. GG!

Super Star Heric's Avatar

2. kolo
    Dovla - Heric (2:3)

Tesko izborena pobjeda protiv druga Dovle. Bilo je gusto do samog kraja. Presudio je jedan ruzan gol iz guzve Inlera. GG!

13. The Following User Says Thank You to Heric For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

Quote Originally Posted by Heric View Post
    2. kolo
    Dovla - Heric (2:3)

Tesko izborena pobjeda protiv druga Dovle. Bilo je gusto do samog kraja. Presudio je jedan ruzan gol iz guzve Inlera. GG!

Highlights kasnije.
    Dobra igra oba tima. Prvih 15 minuta 4 gola je palo a u narednih 75 samo jedan. Utakmica pocela lepim golom gostujuceg tima iz slobodnog udarca s tim sto se lopta odbila od precke golmanu u ledja i zavedeno je kao autogol. Ubrzo zatim napadam po desnoj strani i na centarsut Taison-a glavom postize go novi igrac u klubu Nikica Jelavic. Nije proslo puno a vec je bilo 1:2 usled nepaznje odbrane i dobrog soloprodora Rosenthal-a. Nakon toga domaca ekipa uspeva da ostane skoncentrisana i vraca rezultatsku klackalicu u ravnotezni polozaj, strelac Nikica Jelavic. Igralo se cvrsto sve do 64' kada se u jednom odbijancu i guzvi ispred gola domacih najbolje snasao Ilner i postavio konacnih 2:3. Prva utakmica za ekipu FK Zbibason, s obzirom da je pocetak zadovoljni smo igrom dok je ovaj put rezultat izostao. GG i srecno dalje!

15. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

Super Star Giga.RsN's Avatar

1. kolo, Giga vs Dovla 1:1

Dosta tvrda utakmica, sa malo prilika za gol. Poveo sam 1-0, igrao dobru odbanu (Dovla je imao samo 1 šut u prvom poluvremenu), imao sam par dobrih šansi za drugi gol i nisam ih iskoristio, pa je kazna za te promašaje stigla je na samom kraju utakmice, posle moje greške.

GG Dovla i srećno u nastavku.

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

5.Kolo Filkaja vs Dovla 2-1

Otvorismo i sezonu 20 i to pobedom i pored neubedljive igre,izgledali smo i vise nego bezidejno na terenu ali i sa razlogom,duga pauza (malo fr pripremnih tekmi) ,novi igraci i sl.Ali najbitnije jeste da smo zapoceli sa osvojena 3 boda pred domacim navijacima.VBVC!

GG Dovla,sretno dalje

18. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Default Odg: CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

IV Kolo

-Hama- ( PFC Dobermans Town ) 3:1 ( Intentional Foulers FC ) Herić

Prvi meč je napokon odigran i to sa starim i iskusnim prvoligašem... Sam pogled na raspoloženja nije ulivao ni malo optimizma, ali kada sam po završetku utakmice čuo da je i rival imao problema znao sam da smo imali iste muke. Meč je protekao u mirnom ritmu, Lampard je imao par opasnih pokušaja sa distance, sa druge strane ja nisam uspevao u napadu da zapretim pa sam dosta menjao i na kraju se isplatilo. Poveo sam golom Adrijana Ramosa, stvarno je pokazao da se ta izmena isplatila. To je unelo malo opuštenosti i iz ne tako opasne šanse dolazi korner, Herić se spasao, ali lopta dolazi do Danijela Karika koji projektilom donosi 2:0. Tako se otišlo na odmor, a potom jedna lepa šansa za goste i prilika da se vrate u meč, ali uspeo sam da se spasem i vrlo brzo pada i odluka. Adrijan Ramos opet je pokazao kakav kvalitet poseduje i doneo velikih 3:0. Herić je pokušavao da se vrati, ali sa nekoliko dobrih intervencija u odbrani sačuvana je mreža. Intentional Foulers-i dolaze u samom finišu do zasluženog pogotka preko Bafetimbija Gomisa i to je bilo konačnih 3:1. Ovo je moj prvi meč sa Herićem i sve pohvale za igru, veoma lepa, raznovrsna i fer igra u svakom pogledu. GG Heriću, srećno dalje

20. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

1.kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 1 - 1 PFC Dobermans Town - -hama-

Dobar mec, sadrzajan. Hama je dobio crveni na kocku. Ali ni to mi nije pomoglo da sa mojim raspolozenjem koje me 'ebe evo tri meca dobijem ovo. Mozda bih i izvukao 3 boda, sasvim sigurno bih, da Hama nije dao golcinu iz slobodnjaka.
    Cestitke i srecno do kraja, GG!

22. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

DIVIZIJA A - 01. kolo

ATLANTIS
    4
    3
    :
    HT
    1
    0

DAUDA
    '8 LAFITA (Barnetta)
    '27 GERA
    '45+ LAFITA (Barnetta)
    '56 GERA (Lafita)
    '85 KALU UCHE (Simao)

CTL Zanimljivosti:

• Trenutno dva najskuplja igrača SC Atlantis dolaze iz FK Rastine: Lafita (8.000) i Mustapha Riga (6.500) što su ujedno i najskuplji transferi u istoriji kluba.
    Lafita je nasledio #10 od Voronina a Mustapha Riga #7 od Joaquina, obojica članovi legendardnih 11 koji su jedini u CTL istoriji kao trećeligaši, u prvoj sezoni, osvojili GOLD.
    IGRAČ UTAKMICE: ANGEL LAFITA (8.5)

Raspoložena ofanziva je odradila svoje, a Daudu je dokosurio bivši igrač, Angel Lafita oba puta posle kornera Barnette. Da se omaleni Švajcarac zaneo u učinku, pokazuje i penal gde je iz prevelike želje zatresao prečku. A Zoltana Geru, na debiju u svom novom starom klubu, milimetri su delili od het-trika.

Sa druge strane, Kalu Uche pred kraj meča pokazuje zašto je na širem spisku naših transfera za naredne sezone

Divizija A - 5. kolo - Panchev vs Hama 1:0 (1:0)

Dosta izjednačen meč koji je odlučio omaleni Valencia i to pogotkom glavom
    nakon centaršuta Chamberalina. Prije toga je Guarin dva puta dobro šutirao,
    jednom pogodio i sastav gola, a i Gudelj je oprobao udarac. Ubrzo gosti prijete,
    de Marcos pogađa stativu nakon sjajne kontre, a Ramos ne uspijeva pospremiti odbijanac
    jer je Ter Stegen fenomenalno reagirao.

U nastavku je Martinezov diving header golman gostiju odbranio, a s druge strane je
    Ter Stegen i dalje ostao nesavladiv za opasnog de Marcosa i dalekometni projektil Schneiderlina.

Sve u svemu, remi ne bi bio nezaslužen, ali tri boda ostaju na Džidžikovcu u premijernom
    nastupu na domaćem terenu ove sezone.

Kratka izjava Pancheva:
    Odlično smo krenuli, sezonu smo započeli sa prolaskom u Kupu, sada idemo na jednog od
    favorita na osvajanje i tu nemamo šta izgubiti. U Ligi smo ostvarili tri uzastopne pobjede
    i to uz jedan primljen gol, jasno je da smo imali i sreće u nekim situacijama, ali i da su
    igrači željni igre. Cilj je osvojiti puni plijen prvih 5 kola, a onda ćemo vidjeti šta dalje.

25. The Following User Says Thank You to Panchev For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

DIVIZIJA A - 02. kolo

ATLANTIS
    5
    2
    :
    HT
    1
    0

AMOKACHI
    '2 ALO'O EFOULOU (Lafita)
    '28 MUSTAPHA RIGA
    '76 MUSTAPHA RIGA
    '84 MUSTAPHA RIGA
    '88 MUSTAPHA RIGA
    '72 BEBE

CTL Zanimljivosti:

R. Oliveira je pred početak prve sezone SC Atlantis prešao kod Amokachija. U suprotnom smeru je otputovao Voronin, Atlantisov igrač iz prvog CTL kluba.
    Victor Valdes je u dva navrata traljavim odbranama donosio pozitivan skor SC Atlantisu - u grupnoj fazi GOLD (2:2) i u 3. finalnom meču GOLD pri rezultatu 1:1.
    IGRAČ UTAKMICE: MUSTAPHA RIGA (9.5)

Meč nije protekao u baš lepim okolnostima jer je Amokachi imao povremen neigriv lag na naš host. Odmah po žalbi (15min) ponudjeno mu je da ponovimo meč, što je on odbio u dva-tri navrata pa smo nastavak odigrali u znatno neprijatnijoj atmosferi. Kako sam kaže, prvi gol je pao regularno, kod drugog mu je moj igrač nestao sa ekrana zbog laga. Pod takvim okolnostima ni on verovatno nije igrao odbranu kako ume, što ne sputava lepe i čiste pogotke raspoloženog Mustaphe Rige kojima je u mnogome kumovao Victor Valdes svojim traljavim reakcijama.

3.kolo
    Katalonac-TnT 1:4

Raspolozenje je bilo presudno,srecno dalje kolega!

28. The Following User Says Thank You to Trinidad-Tobago For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: Re: CTL ~ Divizija A ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S20

Quote Originally Posted by Trinidad-Tobago View Post
    3.kolo
    Katalonac-TnT 1:4

Raspolozenje je bilo presudno,srecno dalje kolega!
    Zasluzeno nema sta,nikako da uigram ovu formaciju 433,igram godinama 442 al mi zao da sede na klupi vrsni napadaci ,moram da prodam nekog

Moderator Dovla's Avatar

4. kolo

Dovla : Rogo.3B
    1 : 1

Tvrda utakmica sa "samo" dva gola, samo jer je bilo sansi bar da padnu jos dva. S obzirom da je raspolozenje igraca FK Zbibason bilo osrednje sasvim dobro odradjena utakmica domace ekipe. Nakon ranog pogotka gostujuce ekipe preko Di Maria-e domaci nisu klonuli duhom vec su nastavili igrati. Nekoliko minuta nakon prvog gola doslo je do povrede jednog od nosilaca igre domacih, levog krila Taison-a. Lekari su predlozili treneru da zameni igraca ali je isti uz konsultaciju sa igracem doneo odluku da ga ostavi na terenu do kraja meca sto se ispostavilo kao dobra odluka. Igralo se cvrsto na sredini terena iz po neku pretnju na obe strane sve do 79' kada je na centarsut Luis Muriel-a napadac domacih Nikica Jelavic uhvatio fantastican volej i postavio konacnih 1:1. Do kraja meca nije bilo prevelikih uzbudjenja i utakmica je privedena mirno privedena kraju. GG i srecno dalje Rogo!

Gol Jelavica:

SS i video:
      Spoiler:

Page 1 of 8 123 ... LastLast