Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 45 of 45

Thread: Nek pobede tvoje našu dušu leče| Crvena Zvezda

Default Re: Nek pobede tvoje našu dušu leče| Crvena Zvezda

Jović šokirao Srbiju spiskom igrača za nacionalni tim

Posle večitog derbija, i izjava Jovića i Tomića koje su šokirale Srbiju i vratile velike tenzije izmedju Zvezde i Partizana, Jović je uspeo još jednom da šokirac fudbalsku javnost Srbije, ovog puta kao selektor Srbije, spiskom igrča na koje će računati na prijateljskim utakmicam protiv Italije i Čilea

Golmani: Jovanović (23, Radnički Niš), Perić (24, Vojvodina), Rajković (21, Makabi Tel Aviv)

Odbrana: Makismović (25, Torino), Pantić (24, Eibar), Spajić (23, Tuluz), Jovanović (20, Crvena Zvezda), Nastić (22, Vojvodina), Petrović (24, Partizan), Petković (23, Crvena Zvezda), Stevanović (20, Partizan)

Vezni red: Brašanac (24, Partizan), Radoja (23, Selta), Gudelj (25, Ajax), Milivojević (25, Olimpijakos), Srnić (24, Crvena Zvezda), Plavšić (20, Crvena Zvezda), Marković (22, Atalanta), Ninković (22, Partizan), Katai (25, Crvena Zvezda), Ljajić (25, Roma)

Napad: Mitrović (22, Njukasl), Pešić (24, Tuluz)

Jović: Od sad će biti presudno zalaganje u dresu nacionalnog tima

Hoću da napravim tim koji će se boriti za Srbiju kao i za klubove u kojima nastupaju, tako da neće biti niko zaštićen čak ni oni koji igraju u mom timu. Kao i sa Zvezdom moj cilj je i da sa reprzentacijom napravim tim koji će moći godinama da igraju zajedno i za početak da Srbija bude redovan učesnik velikih takmičenja a ne samo kvalifikacija

Šok za Delije, Zvezda prvi pot izgubila pod vodjstvom Jovića

Crvena Zvezda je pod vodjstvom Jovića ima dosta sigurnu igru i sa dosta samopouzdanja ali je u 5 kolu regionalne lige doživela, može se reći težak poraz, poraz od Rijeke i to na svom stadionu. Iako su crveno-beli konstanto napadali i pretili ali ni jedan jedini šut Zvezde nije išao u okvir gola, Herera, Grujić, Katai, Vieira, Srnić, Plavšić, svi su pokušavali ali lopta je išla ili tik preko ili tik pored gola, dok je Rijeka iskoristila dve šanse i odnela tri boda kući i izjednačila se na tabeli sa Crvenom Zvezdom i Dinamom i zaostaju za Mariborom koji ima maksimalan učinak do sada i 5 bodova prednosti iznad svojih pratioca.

Spoiler:

LŠ: Zvezda sigurna u istorijskoj utakmici

Večeras je na stadionu "Rajko Mitić" po prvi put intonirana himna Lige Šampiona a na centru terena popularno nazvana mušema, pred prepunim tribinama Marakane Zvezda je dočekala Dinamo iz Kijeva.

Crvena Zvezda je nastupila u sastavu: Benaljo, Papadopulos, Muriljo, Luis Ibanjez, Petković, Grujić, Herera, Živković, Srnić, Katai, Jović
    Dinamo Kijev je nastupio u sastavu: Toktaj, Vida, Dragović, Antunes, Danilo Silva, Migel, Jarmolenko, Morozjuk, Henderson, Sidorčuk, Musa

Zvezda je od početka igrala svoju igru, protivniku nije dala prostora za disanje, Herera je prvi zapretio ali je lopta otišla 2,3 m pored gola, što je bila naznaka da može da se desi da će biti slična utakmica kao protiv Rijeke, samo par dana ranije. Zvezda je i dalje pretila ali je golman gostiju morao da bude oprezan i da bude na visini zadatka kako bi sačuvao svoju mrežu, ali u 45. minutu, Papadopulos šalje dug pas prema Kataiju koji prolazi kroz rupu u odbrani i sa ivice kaznenog šalje loptu uz stativu u mrežu i donosi veliko slavlje, a ne dugo zatim u nadoknani prvog poluvremena uspeva da preseče pas prema Jarmolenku i pošalje loptu izmedju dva igrača Dinama iza odbrane na koju je Luka Jović izvrsno reagovao i identičnim šutem kao Katai duplirao prednost svog tima. U nastavku meča je Zvezda nastavila da igra svoju igru, Dinamo je uspeo da pripreti golu Benalja ali rezultat je ostao ne promenjen

Zvezda je posle pobede nad Dinamom, ostala sama na vrhu svoje grupe sa 6 bodova jer je Malme pobedom nad Lionom 3:1, spustio Lion na poslednju poziciju. Zvezda bi pobedom nad Malmeom mogla da donekle obezbedi prolazak u narednu fazu a da prepusti Dinamu, Malmeu i Lionu borbu za 2. i 3. mesto.

Spoiler:

Rebrov: Zalužena pobeda Zvezde

Danas nas je Zvezda potpuno nadigrala i zasluženo pobedila, u ovakvim utakmicama nema favorita, pogotov kad se pogleda dokle smo mi i oni stigli prošle sezone. Ovo je tek drugo kolo, imamo još četiri meča od čega još jedan meč sa Zvezdom ali kod nas i čak dva protiv Liona. Imamo realne šanse za prolaz dalje ali moramo na svakoj utakmici da damo svoj maksimum.

Jović: Važna pobeda

Danas smo odigrali veoma sigurno i držali se dogovora iz svlačionice i zasluženo pobedili. Ovo je vrlo važna pobeda za nas, nakon teškog poraza došla je velika pobeda. U narednom periodu ćemo u svakoj utakmici da se borimo svom svojom snagom i mogućnostima. Za par dana u Zagrebu gostujemo Lokomotivi a posle pauza za reprzentacije.

RL: Zvezda izmenjenim sastavom do pobede u Zagrebu

Jović je hrabro izveo izmenjen tim na utakmici u Zagrebu protiv Lokomotive i na kraju slavio 2:0 golovima Plavšića i Huga Vieire i vratio se na 3 boda zaostatka za Mariborom koji je odigrao nerešeno u Podgorici

Spoiler:

Svidja mi se sto nemas mnogo stranaca!Zvezda SAMPION!!

4. The Following User Says Thank You to SoneKragujevac For This Useful Post:

Ja se izvinjavam, neću moći kao do sad da svaki dan izbacujem po nekoliko izveštaja jer sam se vratio na posao, tako da ću pisati kad uhvatim vremena...

Quote Originally Posted by SoneKragujevac View Post
    Svidja mi se sto nemas mnogo stranaca!Zvezda SAMPION!!
    Više bih voleo kad bi imao i više domaćih igrača kao što je bili u JSL 15 peču, za sad koristim to što ima. Kod mene uvek prednost imaju Zvezdina deca i domaći igrači. Celu sezonu mi je odigrao Plavšić na poziciji levog krila iako ima slabiji overal od Matosa...

Tema može pod lock, rušio sam sistem a zaboravio sam da napravim bekap sejva a i verovatno neću igrati ovaj peč više

Page 3 of 3 FirstFirst 123