Results 1 to 8 of 8

Thread: Top Player- Superstar

Default Top Player- Superstar

Zanima me da li se jos nekome cini da je razlika izmedju ova dva nivoa tezine nekako prevelika i prenagla?
    Igrao sam na top player prvu polusezonu ML sa west hamom, pri kraju sam se toliko uigrao da vise nisu mogli da mi predju pola ni najjaci timovi, ono izgubilo je izazovnost.
    i onda ukljucim drugu polusezonu Superstar i provalim da ne mogu da im dam gol, a da ne govorim o oduzimanju lopte. To me jako zacudilo pa sada iskreno ne znam sta da radim ako igram na top player nece biti ni zanimljivo do kraja sezone ali ako nastavim na superstar mislim da cu do kraja izvuci jos 5 bodova ukupno.

Default Re: Top Player- Superstar

Samo treba vremena da se navikneš, ja sam tu grešku napravio na 2015 pošto sam 2014 preskočio. Krenuo Top player i posle nikako na superstar.

Sada krenuo superstart sa Lesterom drali me prvih 7-8 utakmica sada dobijam Arsenal itd...

Samo treba vremena

pa i ja sam preskocio 14, a i 15 se nisam bas naigrao iskreno.
    zavrsicu ovu sezonu sa wh na top player da uzmem titulu pa posle cu krenuti nesto novo na superstar

Top Player boske's Avatar

zavisi sve i od toga koliku pomoc imas od kompa da l' igras na automatic ili na manual kontrole...

Igram sa drugom co-op ML sa Milanom. Igramo na top player i sprdamo se sa slabim ekipama sve dok ne dodju Inter, Juventus, Roma i lete po terenu iako imamo 3 puta bolji tim od njih. Ne mozes im loptu uzeti, svaki duel je njihov, faulove za nas ne sviraju uopste iako su cisti, nas golman postane duduk ne moze nista da odbrani, pas u prostor im skoro svaki prodje i na kraju sto je najgore uvek najbolji igrac mora biti ljubicast. Nijednu utakmicu protiv njih nismo dobili, teski debilizam.

Ja igram na Suprstar ML ali mislim da je glupo igrati na toj tezini i verovatno cu uskoro smanjiti na TopPlayer. Ja se bre otelim da im dam gol i to sve na neke slicne akcije takoreci na bagove PES-a tipa ono da pretrcim pola terena sa jednim igracem i dam gol, jedino na centarsut je procenat golova realan. Ovako da napravim neku lepu akciju, to retko kad prodje. Dok komp doda 3 puta kroz moje igrace, kroz dvojicu prodje kao da ih nema, brzinom svetlosti se okrene iako je u punom trku i mlatne neki visoki pas u prazno gde izlazi 1 na 1 s golmanom i to je to, bukvalno sam ja totalno nebitan u celoj akciji sta god da radio. Ali zato ako dam 2 ili 3 gola, to posle ide tolko lagao da na kraju bude 6-0 za mene.
    Igram sa Southtepthon-om Premier ligu i za sada sam prvi, ali definitivno ne uzivam u igri na ovoj tezini.
    Tako da mislim da je bolje igrati na TopPlayer i uzivati u igri sa raznovrsnim akcijama nego se muciti bezveze i na kraju postici neki glup gol na Superstar. Volim da kupujem slabije, mlade igrace pa da od njih pravim zvezde, a ne da nakupujem najbolje odma i to je to.

7. The Following 2 Users Say Thank You to neckoni23 For This Useful Post:

Top Player boske's Avatar

Quote Originally Posted by neckoni23 View Post
    Volim da kupujem slabije, mlade igrace pa da od njih pravim zvezde, a ne da nakupujem najbolje odma i to je to.
    Slazem se tako i ja isto

Ja uvek odma pocnem na super star i jesu mi rezultati na pocetku mesoviti ali nakon 1 sezone se vec navikne i uvezba. ML igram sa Leganesom, presao sam u prvu spansku ligu, igram Ligu sampiona, dobijam ponekad i Real i Barsu...