Results 1 to 1 of 1

Thread: Službeni rezultati

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Default Službeni rezultati

Ova tema će biti zatvorena, za sve prigovore za upisane službene rezlutate obratićete mi se direktno preko poruke da li na chatu ili forumu, svejedno.

Kriterijumi su jasni: u toku jedne nedelje imate da odigrate određeni broj utakmica (4,5 ili 6 zavisno od divizije u kojoj ste). Imate 7 dana da odigrate utakmicu sa tim protivnicima. Moj vam je savet da odmah čim se otvori nedelja za igranje pošaljete poruke svojim protivnicima da se dogovorite za termin. I to će biti jedina stavka koja će moći da promeni moju odluku - da mi date ss poslate poruke NA VREME (znači ne 2-3 dana pred kraj roka nego na vreme - najkasnije poslata u ponedeljak) gde se vidi da je protivnik kriv što niste odigrali utakmicu.

Znam da mnogi imaju obaveza preko glave, tu su službeni putevi i razne druge specifične situacije, ukoliko dođe do toga potrebno je samo na vreme da najavite kada ćete biti odsutni i mi ćemo vam dozvoliti da ili odigrate određenu nedelju unapred ili da vam se odloži upisivanje službenih rezultata za trenutnu nedelju. To radite u ovoj temi.

Dve stvari koje sigurno nećemo tolerisati su nepoštovanje fer-pleja i neredovnost. Ja igram 2 serijala pes online i nijednom nisam dobio službeni rezultat, tako da garantujem da ukoliko uložite minimum nekog truda i obzirnosti ni vi nećete doći u tu situaciju.

2. The Following 4 Users Say Thank You to gustavo_fring For This Useful Post: