Page 1 of 107 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 2128

Thread: Novak Đoković

Default Novak Djokovic

E ovaj gospodin mora da ima svoj topic..njemu svaka chast..i samo nekao ovako nastavi..Samo napred Nole!Momak me odushevljava,strashno igra,dobio je sad 11 nosioca Vimbldonu!Svu srecu m uzelim..I povrh svega,momak je u TK Partizan!Shta mislite o ovom buducem prvom reketu svijeta? :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen: :MrGreen:

I'll be back

Default Re: Novak Djokovic

Đoković u četvrtom kolu!

Prvi reket Srbije Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Vimbldona.

U trećoj rundi on je pobedio Rusa Mihaila Južnjeg rezultatom 3:1, po setovima 4:6, 6:2, 6:3, 6:3.

Meč je trajao dva sata i 33 minuta.

U prvom setu Južnji je igrao bolje, a u sedmom gemu napravio je jedini brejk.

Prelomni momenat desio se u drugom setu, kada se dubl partner Janka Tipsarevića povredio, ukazivana mu je pomoć, a posle te pauze Đoković je totalno dominirao.

Odličnim potezima on je uspeo da zadrži kontrolu do kraja meča i zabeleži sigurnu pobedu.

U četvrtoj rundi Đoković igra sa pobednikom meča Vavrinka – Ančić.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дакле, прошао је и у 4. коло. Баш сабија на Вимблдону. Чуо сад да су га Енглези врбовали да игра за њих, али је одбио. :Р

Momak je kralj!Svaka mu cast..tako se igra za svoju zemlju!Nole majstore!Josh da dobije sad onog hrvata..i shto se mene tice vishe nishta ne mora da uradi!

Top Player _shone_'s Avatar

Dobar je Novak,samo da ga ne uzmu Englezi....pokusavaju na sve nacine da ga vrbuju

Nece valjda..ali momak razbija,odavno Srbija nije imala talkvog igraca! :P :P

Stvarno je dobar, samo kad igra 4. kolo.

Nebi me cudilo da uzme tudje drzavljanstvo.
    Ove nase nije uopste briga sto veliki talenti napustaju zemlju....
    Ne znam sta je bilo sa Karakasevicem,tu se vodilo neko pitanje da ce da
    uzima tudje drzavljanstvo...ej bre takav igrac!!!

Oce britanci da ga uzmu,shta koshe ove politicare da mu daju pare,da lijepo prezentuje zemlju u svim takmicenjima!

Top Player _shone_'s Avatar

Quote Originally Posted by stancha
    Nebi me cudilo da uzme tudje drzavljanstvo.
    Ove nase nije uopste briga sto veliki talenti napustaju zemlju....
    Ne znam sta je bilo sa Karakasevicem,tu se vodilo neko pitanje da ce da
    uzima tudje drzavljanstvo...ej bre takav igrac!!!
    U pravu si brate,to je ono sto me strasno nervira u tim pojedinacnim sportovima...

I'll be back

Шта ту има да те нервира? Једноставно улаже у тебе отприлике ништа, а ти постижеш врхунске резултате. Па, мајку му ваљда си нешто бар заслужио. Не би ме чудило да оде...

I evo ovih dana..i bas danas citam..sta se desava sa tim momkom..pa nece valjda da igra za hrvatsku majq mu...ili za CG?Ma nece valjda,ali mu ova govna iz srpske vlade nista ne daju..ne mogu da wjerujem..da ce se to waljda desiti..nadam se da nece... :think: :think:
    P.S.Molim admina,da ovaj topic prebaci u "Sport&Tribina"..Hvala.. :P :P

Default Odg: Novak Djokovic

Nadam se da je Srbin u dubini duse i da nece igrati ni za jednu drugu reprezentaciju!

Đoković u polufinalu Indijan Velsa

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Masters turnira u Indijan Velsu. On je u četvrtfinalu bio uspešniji od Španca Davida Ferera u dva seta 6:3, 6:4 u meču koji je trajao jedan čas i 14 minuta.
    Đoković je od starta nametnuo svoj stil igre i stavio do znanja protivniku da želi što pre da završi meč i prođe u polufinale. Duel se igrao po izuzetno toplom vremenu i temperaturi od čak 37 stepeni.

U čitavom meču Đoković je samo jednom izgubio servis i to u prvom setu, ali je brzo uspeo da se vrati i dobije taj set za 33 minuta sa 6:3.

U drugom setu Đoković je napravio brejk u petom gemu, što mu je bilo dovoljno da meč privede kraju na trijumfalan način. Naš as imao je bolji procenat prvog servisa (67-61), više vinera (26-21) i manje neiznuđenih grešaka (13-21).

Protivnik Đokovića u polufinalu biće bolji iz duela Endi Mari – Tomi Has. U drugom polufinalu igraju Rafael Nadal i Endi Rodik.

b92
    ----------------------------------------

Браво мајсторе, само напред до финала!

gledao sam ceo mech i moram vam da vam kazhem da je nole bio superioran

Ako prođe u finale ulazi u deset.

Sve pohvale,covek mnogo dobro igra,takodje sam procitao negde da ga englezi "muvaju" da igra za njih,da uzme njihovo drzavljanstvo,valjda nece da ode,ali o5 otisla nam Monika Seles,Jelena Dokic,tako da me ne bi cudilo da i on ode,jbg svi beze od nas,ali o5 ovaj je muskarac,valjda nece da se proda.

Quote Originally Posted by super cancel View Post
    gledao sam ceo mech i moram vam da vam kazhem da je nole bio superioran
    Na kom kanalu je bio mec? I kad se igra polu finale, i dal ce biti prenosa?

Quote Originally Posted by dedza111 View Post
    Na kom kanalu je bio mec? I kad se igra polu finale, i dal ce biti prenosa?
    sportklub,a polufinale je vecheras u 00:30 tj ujutru

Page 1 of 107 1231151101 ... LastLast