Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 121

Thread: 3 in 1 Shollym multi patch 2015/16 - final version Download

Professional *NIKOLA*'s Avatar

Default Re: 3 in 1 Shollym multi patch 2015/16 - final version Download

Samo da pohvalim patch. Bravo Solime majstore, iz godine u godinu izgleda sve bolje.

3. The Following User Says Thank You to *NIKOLA* For This Useful Post:

Da li moze neko da postavi samo stadion crvene zvezde ovde, molim vas, onaj lepi sa tamnom travom? Jer vise ne radi onaj link mega, gde si mogao da skidas svaki stadion posebno. Hvala vam stvarno.

Obrisite ako mozete ovaj komentar, i ovaj komentar moj iznad njega, ionako niko nista ne odgovara kad se postavi pitanje neko uljudno. Hvala unapred.

Edit Tim ДејанР's Avatar

Default Odg: Re: 3 in 1 Shollym multi patch 2015/16 - final version Download

Quote Originally Posted by Markolaza View Post
    Obrisite ako mozete ovaj komentar, i ovaj komentar moj iznad njega, ionako niko nista ne odgovara kad se postavi pitanje neko uljudno. Hvala unapred.
    Људи не спавају на овом форуму, мајсторе. Кад неко уђе и види, одговриће (ево као ја сад). Имај стрпљења, мајку му. А и није проблем претражити мало форум да би нашао нешто. Једном прелисташ овај форум и касније знаш гдје се шта налази, скоро па напамет.
    Ево, сви наши стадиони , па бирај шта ти треба : http://www.pes-serbia.com/threads/24...dioni-HD-trava .

7. The Following 2 Users Say Thank You to ДејанР For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: Odg: Re: 3 in 1 Shollym multi patch 2015/16 - final version Download

Quote Originally Posted by ДејанР View Post
    Људи не спавају на овом форуму, мајсторе. Кад неко уђе и види, одговриће (ево као ја сад). Имај стрпљења, мајку му. А и није проблем претражити мало форум да би нашао нешто. Једном прелисташ овај форум и касније знаш гдје се шта налази, скоро па напамет.
    Ево, сви наши стадиони , па бирај шта ти треба : http://www.pes-serbia.com/threads/24...dioni-HD-trava .
    Nisi trebao da mu das jer je bezobrazan, obican leecher, i ovo nije tema svastara.

9. The Following 3 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

igram master ligu sa arsenalom, ali navijaci navijaju totalno drugacije kako mogu da sredim to tj. kako se ubacuju navijaci u master ligu? veliki pozdrav!

Regular mrca91's Avatar

Quote Originally Posted by puli94 View Post
    igram master ligu sa arsenalom, ali navijaci navijaju totalno drugacije kako mogu da sredim to tj. kako se ubacuju navijaci u master ligu? veliki pozdrav!
    Imas u folderu !! All Download Links Shollym Patch 2016 !!,textualni document ''Uputstvo za navijace u Master Ligi''

Izvinjavam se svima, prenaglio sam sa reakcijom. ДејанР, hvala za link. Postavio si stadion sa boljom travom, cak i od onog kojeg sam ja imao u glavi i koji sam video kod ortaka. Hvala jos jednom, nisam ni znao da postoji zvezdin stadion sa ovom travom koju si postavio.

olimpijakos nema dresove u uni folderu. druge nedostatke nisam primetio, sve pici ko ludo

Legende svaka cast za peceve kao i uvek iz godine u godinu sve bolji...jedno pitanje jel mozete da okacite novi link za o sound fajl posto sam pokusao mali milion puta da skinem i ne vredi stalno pred kraj izbaci errore...hvala unapred

nisam dugo bio prisutan zanima me dal je izaso update sa zimskim transferima ?

18. The Following User Says Thank You to nenad990 For This Useful Post:

Je l moze samo neko da mi kaze, kad izlazi ovaj poslednji update (EX-YU), pise u 2016?

@šolime

ako nije problem da samo odgovoriš da li je tačna ona objava na evo web temi da neće biti apdejta pre leta?

sledeci update na leto.

nisam nista editovao od decembra jer slabo igram offline, uglavnom igram online ligu SPML ko hoce nek se pridruzi.

ko hoce da pomogne - treba da se radi map za classic patch, imate temu za to pa se prijavite ako hocete.

22. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

@šolime

jedno pitanje nevezano za tekuću sezonu - ima li šanse da se na leto ili do idućeg full patcha srede konfiguracije kragni na dresovima u classic patchu? verovatno si primetio da je kod nekih klubova i reprezentacija to totalno pogrešno, pa možda s onim grkom giacomom da vidiš ima li šanse da se to sredi? jer to jednom kad se sredi, zauvek ostaje, nema potrebe onda više ikad ponovo sređivati

Pozdrav Sholyme kralju.
    Imam jedno pitanje i nadam se da cu dobiti odgovor.Kada igram ligu(nebitno da li je spanska , engleska ili neka treca) i budem prvi na kraju sezone prilikom promocije pobednika igraci se raduju sa medaljama oko vrata,ali ne podize se trofej pa me to malo nervira jer sampion treba da dobije pehar valjda kao nagradu..
    Nije mi jasno da li sam napravio neki propust prilikom instalacije peca ili sta?
    Da budem iskren do sada nisam ni igrao liga mod i samo sam picio master ligu,ali to mi je dosadilo jer kada napravim tim i kada mi igraci uznapreduju niko mi nista ne moze ,pa mi je liga mod mnogo zanimljiviji izbor trenutno .
    Uzmem neku srednju ekipu i picim celu sezonu i to mi je mnogo zanimljivije,ali eto ta sitnica mi smeta ,odnosno kada ogulim celu sezonu Engleske Premijer Lige sa Lesterom ili Spanske sa Valensijom i budem prvi bas se smorim sto nema dodele pehara na kraju sezone.
    Nisam siguran da li i u original igri se uopste dodeljuju pehari u ovom modu kao recimo u master ligi i kupovima jer donedavno taj mod nisam ni igrao,ali sada mi je bas zanimljivo i kada osvojim titulu nekog takvog sampionata na top plejeru i onda nema dodele pehara to mi dodje kao sex bez orgazma .
    Znam da su trofeji u 0 textu i cak sam na ovaj o text i ubacio neki pec sa trofejima,ali opet nista,a koliko sam guglao toliko sam i shvatio da pobednik lige dize pehar na kraju sezone kao i u master ligi ili kup modu.
    Opet ponavljam da u mom slucaju osvojim prvenstvo i onda kada odem na promociju moji igraci samo trce i raduju se sa medaljama
    oko vrata,ali pehara nema nigde.Isti je slucaj i sa kupom u okviru te sezone .
    Nadam se da sam uspeo lepo da obrazlozim ovaj problem i ako mozes Sholyme pomozi.Ili bilo ko ko igra liga mod i ko zna odgovor na ovo pitanje.
    Inace ja sam veliki ljubitelj Pesa 6 i dugo vec igram sa ovim pecom i mislim da je najbolji pec na svetu i svaka cast na svemu sto je uradjeno !
    Veliko postovanje od mene i cekam odgovor.
    Yoga Bonito

Quote Originally Posted by Mango View Post
    Pozdrav Sholyme kralju.
    Imam jedno pitanje i nadam se da cu dobiti odgovor.Kada igram ligu(nebitno da li je spanska , engleska ili neka treca) i budem prvi na kraju sezone prilikom promocije pobednika igraci se raduju sa medaljama oko vrata,ali ne podize se trofej pa me to malo nervira jer sampion treba da dobije pehar valjda kao nagradu..
    Nije mi jasno da li sam napravio neki propust prilikom instalacije peca ili sta?
    Da budem iskren do sada nisam ni igrao liga mod i samo sam picio master ligu,ali to mi je dosadilo jer kada napravim tim i kada mi igraci uznapreduju niko mi nista ne moze ,pa mi je liga mod mnogo zanimljiviji izbor trenutno .
    Uzmem neku srednju ekipu i picim celu sezonu i to mi je mnogo zanimljivije,ali eto ta sitnica mi smeta ,odnosno kada ogulim celu sezonu Engleske Premijer Lige sa Lesterom ili Spanske sa Valensijom i budem prvi bas se smorim sto nema dodele pehara na kraju sezone.
    Nisam siguran da li i u original igri se uopste dodeljuju pehari u ovom modu kao recimo u master ligi i kupovima jer donedavno taj mod nisam ni igrao,ali sada mi je bas zanimljivo i kada osvojim titulu nekog takvog sampionata na top plejeru i onda nema dodele pehara to mi dodje kao sex bez orgazma .
    Znam da su trofeji u 0 textu i cak sam na ovaj o text i ubacio neki pec sa trofejima,ali opet nista,a koliko sam guglao toliko sam i shvatio da pobednik lige dize pehar na kraju sezone kao i u master ligi ili kup modu.
    Opet ponavljam da u mom slucaju osvojim prvenstvo i onda kada odem na promociju moji igraci samo trce i raduju se sa medaljama
    oko vrata,ali pehara nema nigde.Isti je slucaj i sa kupom u okviru te sezone .
    Nadam se da sam uspeo lepo da obrazlozim ovaj problem i ako mozes Sholyme pomozi.Ili bilo ko ko igra liga mod i ko zna odgovor na ovo pitanje.
    Inace ja sam veliki ljubitelj Pesa 6 i dugo vec igram sa ovim pecom i mislim da je najbolji pec na svetu i svaka cast na svemu sto je uradjeno !
    Veliko postovanje od mene i cekam odgovor.
    Yoga Bonito
    nema pehara, ukrao Simonovic.

Quote Originally Posted by kopitaneskita View Post
    @šolime

jedno pitanje nevezano za tekuću sezonu - ima li šanse da se na leto ili do idućeg full patcha srede konfiguracije kragni na dresovima u classic patchu? verovatno si primetio da je kod nekih klubova i reprezentacija to totalno pogrešno, pa možda s onim grkom giacomom da vidiš ima li šanse da se to sredi? jer to jednom kad se sredi, zauvek ostaje, nema potrebe onda više ikad ponovo sređivati
    ima sanse, napravi spisak sta treba da se sredi i poslaci giacomu

26. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast