Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 178 of 178

Thread: Povratak Čekićara

Top Player boske's Avatar

Default Re: Povratak Čekićara

Ne znam kako uopste imas volje za igrati narocito posle 7:5 u finalu LS i 9:0 u super kupu... krajnje nerealni rezultati ali vidim ima onih kojih prate i dalje, ja ne bi mogao nastavljati, tebi svaka cast kako pronalazis inspiraciju za dalje....

2. The Following 2 Users Say Thank You to boske For This Useful Post:

Default Odg: Povratak Čekićara

Quote Originally Posted by ГрујоДелија View Post
    Arsenal nije 4? :O Svasta...
    I to se desilo

Default Odg: Re: Povratak Čekićara

Quote Originally Posted by BOSKEBALE View Post
    Ne znam kako uopste imas volje za igrati narocito posle 7:5 u finalu LS i 9:0 u super kupu... krajnje nerealni rezultati ali vidim ima onih kojih prate i dalje, ja ne bi mogao nastavljati, tebi svaka cast kako pronalazis inspiraciju za dalje....
    Vidio sam da ima ljudi koji prate, pa reko da uradim još jednu sezonu. Imam još koju utakmicu i to je to za ovu temu

5. The Following 2 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Banned

Ja igram sa Interom 2024/25 i jos cu igrati bar 7-8 sezona, a kad bi pisao temu dosadilo bi mi na polusezoni !

7. The Following 2 Users Say Thank You to ГрујоДелија For This Useful Post:

Top Player boske's Avatar

Default Re: Povratak Čekićara

Ne mislite da ja vas napadam ili slicno, nego kazem kako je kod mene, ja sam se zasitio ovog pesa(sto se master lige tice) igram ga samo sa drustvom, jer ne volim nerealne rezultate, plus ovi golmani izljudjuju katastrofa su opet ponavljam takva je situacija kod mene, vama svaka cast pratim svakako kako igrate

9. The Following 2 Users Say Thank You to boske For This Useful Post:

Vest Hem dva puta bolji od Pariza, za finale sa Barselonom!

U polufinalnim duelima sastali su se Vest Hem i PSG, odnosno Real Madrid i Barselona. Junak prvog susreta bio je napadač "Čekićara", Lukaku. On je tri puta pogodio. Prvi put u 18. minuti nakon asistencije Grizmana, za 1:0. Rezultat povećava Luk Šou u 26. minuti sjajnim pogotkom sa 30 metara. Pet minuta kasnije Kavani pronalazi Lukasa Mouru, koji smanjuje rezultat na 2:1. U finišu prvog poluvremena Lukaku zabija nakon kornera, koji je izveo Čan. U nastavku Parzi preko Veratija ponovo smanjuje na jedan razlike, da bi u 91. minuti Lukaku svojim trećim golom danas postavio konačan rezultat.
    Aleksis Sančez je na treningu pred revanš duel sa Parizom povrijedio koljeno i tako završio ovu sezonu. Umjesto njega u revanšu je zaigrao Ibrahimović, koji je bio raspoložen u ovom duelu. On je upisao dvije asistencije uz jedan pogodak. Pored njega istakli su se Grizman sa dva pogotka i Depaj , koji se vratio nakon duže pauze, sa dvije asistencije. Kod PSG-a najbolji je bio Kavani sa tri postignuta gola.

11. The Following 4 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Banned

Blizi se kraj ovoj temi... :( Da li planiras opet pisati ovako neku temu i koji ces klub uzeti?

13. The Following User Says Thank You to ГрујоДелија For This Useful Post:

Blizi se kraj ovoj temi... :( Da li planiras opet pisati ovako neku temu i koji ces klub uzeti?
    Još malo i gotovo Biće nova tema, ali se nisam još odlučio za klub

15. The Following User Says Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Banned

Koju planiras ligu? I ja cu da pocnem temu sad kad izadje SLS!

17. The Following User Says Thank You to ГрујоДелија For This Useful Post:

Professional Djoxetina's Avatar

Uzimaj Brighton, ja evo u Fifi sedma sezona tek sad zavrsio u top 6 u premier ligi, kontam da je u pesu zanimljivije, tako da ako nemas ideju, sada imas

19. The Following 2 Users Say Thank You to Djoxetina For This Useful Post:

Koju planiras ligu? I ja cu da pocnem temu sad kad izadje SLS!
    Premijer liga vjerovatno

21. The Following User Says Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Djoxetina View Post
    Uzimaj Brighton, ja evo u Fifi sedma sezona tek sad zavrsio u top 6 u premier ligi, kontam da je u pesu zanimljivije, tako da ako nemas ideju, sada imas
    Dobar si Imaću Brighton u vidu

23. The Following User Says Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Liverpul ponovo bez otpora protiv "Čekićara"! Titula ostaje na Apton Parku!

Nakon debakla u polufinalu FA kupa, Liverpul i Vest Hem su ponovo odmjerili snage. Ovoga puta nije bilo deset golova u mreži Liverpula, ali opet loša igra "Redsa". Apton Park je bio potpuno ispunjen jer eventualnom pobjedom Vest Hem osvaja titulu. Obijang otvara utakmicu pogotkom u 13. minuti, za erupciju domaćih navijača. U 33. minuti Santana proigrava Grizmana koji je siguran za 2:0. U drugom poluvremenu postojao je samo jedan tim na terenu. Prvo Grizman zabija za 3:0, u 49. minuti. Nakon njega Lukaku zabija svoj 27 pogodak ove sezone u 70. minuti, da bi konačan rezultat postavio Santana u 85. minuti.

25. The Following 3 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Super Star enzocro92's Avatar

Sad si došao na level 18+ , nije za gledanje haha čestitam na pobjedi

27. The Following 2 Users Say Thank You to enzocro92 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    Sad si došao na level 18+ , nije za gledanje haha čestitam na pobjedi
    Haha Stvorena je mašina, pa je sad lako

29. The Following 2 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Banned

Uzmi Bari iz Serie B ili Nice iz Francuske
    Ja verovatno pocinjem uskoro sa Cukarickim

31. The Following User Says Thank You to ГрујоДелија For This Useful Post:

Depaj predvodio "Čekićare" do trofeja FA kupa!

U finalu FA kupa sastali su se Vest Hem i Totenhem. "Čekićari" su u polufinalu razbili Liverpul, dok je Totenhem bio bolji od "Građana". Prvi do prednosti dolazi Vest Hem u 20. minuti, kada na ubačaj Depaja, Ibrahimović pogađa glavom. U 30. minuti velika šansa za Lukakua, ali lopta odlazi pored gola. U nastavku Kejn pogađa za izjednačenje. Bilo je to u 68. minuti. Dvije minute kasnije kontra Vest Hema, koju završava Depaj. Totenhem je imao šansu u 81. minuti kada je Zoet odlično intervenisao ispred Kejna. Ovo je treći trofej FA kupa pod trenerskom palicom Željka Buvača.

"Totenhem je odigrao danas solidan meč. Nisu imali sreće u nekim situacijama, mi smo svoje znali da iskoristimo i trofej je naš. Mislim da je ovo dobra uvertira pred finale Lige šampiona. Bilo bi sjajno odbraniti taj trofej."

"Veliki je uspjeh i doći do finala kupa. Da je Kejn pogodio u 81. minuti sve bi bilo drugačije. Ovako mi ostaje da čestitam Vest Hemu a mi ćemo nastaviti da radimo da bi naredne sezone otišli do samog kraja."

33. The Following 4 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Ibrahimović sa tri gola srušio Barselonu i donio Vest Hemu drugi, a sebi prvi naslov šampiona Evrope!

U finalnom okršaju Lige šampiona snage su odmjerili Barselona i Vest Hem. Barsa je u polufinalu izbacila Real Madrid,dok su "Čekićari" bili bolji od Pariza. U centru pažnje je svakako bio Zlatan Ibrahimović. Igrač koji je osvajao mnoge trofeje nacionalnih liga, ove sezone je uzeo Premijer ligu, jedino nema Ligu šampiona. Takođe on je prije nastupao za Barsu. Dosta tvrdo prvo poluvrijeme. Dvije šanse imala je Barselona, dok je Vest Hem tri puta prijetio. Ipak u finišu poluvremena Volker je prošao po desnoj strani i uputio centaršut koji Ibrahimović posprema u mrežu Barse za 1:0. U 60. minuti solo akcija Ibre završena njegovim drugim pogotkom. Barsa je pokušala preko Mesija u 75. minuti, ali je najbolji igrač Barse pogodio stativu. U narednom napadu Santana odlično proigrava Ibrahimovića koji postiže svoj treći pogodak danas, i tako donosi novi trofej za "Čekićare".

"Kažu da nikad nije kasno. To je i u mom slučaju tako. Imam 39 godina i tek sad osvajam Ligu šampiona, ali je bila vrijedna čekanja. Moj prelazak u Vest Hem se pokazao kao pravi potez i planiram ostati ovde i naredne sezone."

"Razbiti jednu Barselonu u finalu Lige šampiona nije mala stvar. Ibrahimović je odigrao kao u najboljim danima.Bio je izuzetno motivisan, tako da sam ga morao uvrstiti u prvih 11. Odbranjena je titula Lige šampiona, osvojena Premijer liga i FA kup. Mislim da je sezone završena najbolje što je mogla i da je ovo šlag na tortu mog mandata na klupi "Čekićara"."

35. The Following 3 Users Say Thank You to Istok1926 For This Useful Post:

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789