Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 108

Thread: Opsta diskusija

Default Re: Opsta diskusija

Hmm zanimljivo. .. ja sam obrani stavio svima defence...vezni red - physical, krilima - speed, a napad ovisno nekima speed a nekima shooting...i svi se ok razvijaju!
    Ali vec sam prije rekao da je potrebno u ekipi imati barem 1 ili 2 grand master igraca jer igraci od njega kao fol uce i brze se razvijaju! Greska je imati sve mlade i anonimne igrace i cekati kao sto sam ja do sad radio. Tek nakon prve sezone mi se razvio golman Cilessen u grand mastera i onda su poceli svi redom...i ako vidite da vam strelica od igraca onako blinka forsirajte ga i pokusajte zabiti gol s njim ili ako je iz obrane, onda s njim nabacite korner

Edit Tim milos987's Avatar

R. Rodrigez(LB), R. Varane(CB), T. Kongolo(CB), F. Anderson(LWF) , R. Lukaku(CF). Kasnije cu okaciti sliku moje ekipe(Porto) da im vidite ocjene posle dvije sezone. Varan otisao na 91, Rodrigez na 88, Kongolo na 85, Lukaku na 85 i Anderson na 85.

3. The Following User Says Thank You to milos987 For This Useful Post:

Ja bih se dotakao ML tema i savjetovao sve da transferi koje radite budu "realni"... Kad već igra pravi nebuloze, ne moramo i mi... Valjda je bit u tome da ne ide sve kao po loju... Također, siguran sam da većina vas ima problema pri otvaranju tema radi predugog učitavanja slika visoke rezolucije... Na pesedit forumu je npr. zabranjeno kačiti slike bez spoilera upravo radi toga... Ne kažem da sada sve slike moraju biti u spoileru jer bi se time izgubila ljepota pisanja, ali opširnije stvari kao npr. statistike i transfer detalji bi trebali biti prikriveni... Ali otom potom.. Što se tiče mladih igrača koje ja inače praktikujem i forsiram, izdvojio bih Breel Emboloa, s njim ne možete promašiti...

5. The Following 2 Users Say Thank You to Muhicz For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Muhicz View Post
    Također, siguran sam da većina vas ima problema pri otvaranju tema radi predugog učitavanja slika visoke rezolucije... Na pesedit forumu je npr. zabranjeno kačiti slike bez spoilera upravo radi toga... Ne kažem da sada sve slike moraju biti u spoileru jer bi se time izgubila ljepota pisanja, ali opširnije stvari kao npr. statistike i transfer detalji bi trebali biti prikriveni...
    Definitivno se slazem s ovim....nekidan sam otvorio temu i stvarno nema smisla da se stavljaju slike preko 1 MB.....
    doticna tema je teska sigurno preko 100 MB!!!

Sad sam bas izmjerio i jako se iznenadio....samo jedna stranica te teme teska je čak 241 MB, pa to je nevjerovatno!!!

7. The Following User Says Thank You to uploader For This Useful Post:

Professional tihi1204's Avatar

Mene zanima da li neko zna kada igrac postaje legenda ili bandiera, inace za napredovanje igraca najbitnije je da imate grand mastera, jos kad je kapiten onda je odlicno. Doveo sam Ronalda regenerisanog i dosao do 31 godine i dalje nije legenda... Kod mene je vec 3 ili 4 sezone...

Mislim da sam negdje procitao da Legend ili Bandiera moze postati igrac samo ako je u klubu cijelo vrijeme od kad se rodi pa do mirovine....znaci ne smijes ga prodati i ne smije biti kupljen...nego doveden iz youth teama.....
    a sad neznam za koje od ovo dvoje....i naravno mora biti sve ovo prije
    youth prospect
    master
    grand master
    bla bla bla

Messi i Ronaldo su mi bili Superstarovi lv. 3 i tako neke 2 sezone bez icega, cim sam ja promenio klub oni postali legende.

Onda ovo bandiera je ako igrac igra cijelo vrijeme karijere u tvom klubu

Beginner Panda's Avatar

Default Odg: Opsta diskusija

Predlazem vam Mastoura iz Milana,klinac ubija kako igra..

Pa ne igra on vise za Milan!

Sad je u Malagi.

14. The Following User Says Thank You to uploader For This Useful Post:

Poceo sam BAL i mislim da nesto ne valja, u dve i po sezone sam odigrao 51 utakmicu od mogucih otprilike 180, ako ne i vise, zato sto sam bio povredjen non stop, pocne sezona odigram par utakmica povreda na 9 nedelja i vise i tako svaku polusezonu, totalno nezanimljivo... Ne znam u cemu je problem...

Super Star enzocro92's Avatar

Zašto u master ligi svaki šut kompjutera ulazi u gol, najgore što šutne sa 25m po sredini gola i golman primi..... Kao da nemam golmana a kad igram prijateljsku utakmicu golmani brane normalno...

To je enigma, bar za mene, probaj da stisnes kocku ili nesto, meni nekad upali da golman odbrani, a da, najgore je to kad primis gol po sred gola sa 20 i kusur metara. Ako imas golmana ispod 80 ko da ga nemas.

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    Zašto u master ligi svaki šut kompjutera ulazi u gol, najgore što šutne sa 25m po sredini gola i golman primi..... Kao da nemam golmana a kad igram prijateljsku utakmicu golmani brane normalno...
    To ti je do konkretnog golmana i forme ekipe. Ja sam na primer u super kupu izgubio od PSZ sa cetiri komada, a imao rezervnog golmana na tom mecu, a sledecu tekmu u ligi dobio taj isti PSZ sa 2:1 i prvim golmanom.

Posle vise odigranih sezona u ml, moj generalni utisak da su dzabe krečili. Postala mi je potpuno neigriva zbog ovih transfera. Ajde sto su nerealno niske cene igracima, nego mi jos za nabolje top igrace jedino raspale ekipe salju ponude.

Al gle oni sam ovim lošim golmanima u master ligi onemoguce kvalitetnu utakmicu protiv velikh ekipa jer oni čim ugledaju gol puicaju i ona uđe... Od toga se ne može niko da obraniti... ja igrao kup protv drugo ligaša i vodim 5:0 i završi 5:3 a oni imali 3 udarca na gol

Super Star Ivan94's Avatar

Ja imam da kažem da su nenormalno otežali branjenje slobodnjaka. Ali nenormalno. Bukvalno bolje ti je da vodiš računa da ne napraviš faul na 25-30 metara jer su veće šanse da primiš gol iz slobodnjaka nego da golman odbrani. Ili je to ipak samo kod mene?

Top Player boske's Avatar

Mislim da je to do tebe, meni je Carraso na golu i evo za ove 2 sezone u Ml primio sam samo 2 gola i to oba od Ibrahimovica...

Regular KaSskadeR's Avatar

Interesuje me vi sto igrate ML, pre nego sto ste poceli da igrate u onim podesavanjima jel ste ukljucili-iskljucili Additional Leagues?
    I sta se desava sa Bundesligom u slucaju da iskljucite, jel ih ima u L.S. ili L.E. i jel mogu da se kupuju igraci iz te lige?

Top Player boske's Avatar

ukljucio sam ima ih u Ls/le imam pte patch 2.0... mogu da se kupuju igraci

24. The Following User Says Thank You to boske For This Useful Post:

Moj golman primi svaki šut, bilo to sa 15m ili sa 30m, samo protivnik šutne i ona uđe po sred gola, protivnik dobije 3-4 prilike po utakmici i onda je jedina nada da on promasi gol jer cim ide u okvir odmah uđe...

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast