Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 108

Thread: Opsta diskusija

Default Re: Opsta diskusija

Evo na primer počeo sam ML sa Ingolštatom na Superstar, nisam imao puno problema osim protiv najjačih, a jedino je Bajern uspeo da me demolira i to u prvom kolu. Izuzev gledanja odmornosti igrača čini mi se da su i "emocije" igrača dosta važne, jer koliko sam primetio kada mi je "napaljena" ekipa, mogu da se suprotstavim bilo kome jer se bore kao lavovi za svaku loptu...

A što se tiče igrača, Toliso mi se čini kao jako dobar mladi igrač (21, CMF) i Aleix Vidal (26, RWF) iz Barse je solidan i brz igrač, njih sam doveo na pozajmicu jer nisam imao mnogo veliki budžet na početku sezone... A Kachunga (21, CF) iz Ingolštata je prava zver, stalno igra na ivici ofsajda i odlično ulazi u prostor iza odbrane kad mu se uputi pas u prazan prostor...

2. The Following User Says Thank You to CoNe Delija For This Useful Post:

Ko igra ML predlazem mu Iturbe-a , decko ubija.

Super Star Ivan94's Avatar

Default Odg: Re: Opsta diskusija

Quote Originally Posted by dimelegenda123 View Post
    Ko igra ML predlazem mu Iturbe-a , decko ubija.
    Bio je fantastičan u 15-ici. Nadam se da i sada kida

Luke Shaw [LB] se isto razvija super....preko 87 Overall za 3 sezone

Beginner LanMi #6's Avatar

Wilfried Zaha [RWF]-Crystal Palace
    Doveo sam ga na pozajmicu i već se pokazao
    Vredi ga dovesti, odličan dribler, brz fudbaler što je jako važno kod krilnih fudbalera radi probijanja po boku..

7. The Following User Says Thank You to LanMi #6 For This Useful Post:

Je l zna neko driblinge na tastaturi ?

Professional Bayern-fussball's Avatar

Quote Originally Posted by SoneKragujevac View Post
    Je l zna neko driblinge na tastaturi ?
    Sve kontrole mogu da se nameste za tastaturu a ima i trening u igri ,moze neko da zna komande ali dok sam ne probas u igri dzaba ti.N.Leali GK Cezena ,S.Scuffet GK Udineze i M.L.Allan DF Napoli ,dugo nisam igrao novi pes pa sam dao predloge za ML pojacanja ,nisam napisao njihove godine mrzi me da pisem godine postoji search ,pisi te jos ML pojacanja kolko god da imaju godina nek budu 23 godine ,mladji od 23 i stariji fudbaleri za ML

Jao e....kak me nazivcira komp kad vodi i pred kraj utakmice ode s igracem u sami kut kod korner zastavice....i stoji pichka i ne mrda....pa noge bi mu pokidao da mogu....mislim ono wtf!

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Realno, to vidiš na svakoj utakmici, a ti uklizaj

12. The Following 4 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Pitanje:

Da li u Master Ligi ostali klubovi kupuju ove free agent igrace? Npr ja napravim nekog igraca, da li će ga kupiti neki klub?

Beginner LanMi #6's Avatar

Quote Originally Posted by uploader View Post
    Pitanje:

Da li u Master Ligi ostali klubovi kupuju ove free agent igrace? Npr ja napravim nekog igraca, da li će ga kupiti neki klub?
    Hoće.

15. The Following User Says Thank You to LanMi #6 For This Useful Post:

Professional skktj1999's Avatar

Default Odg: Opsta diskusija

Zavrsio sam prvu sezonu sa Seviljom, zamalo da sam uzeo titulu, nisam uspeo da pobedim Barsu u direktnom okrsaju za prvo mesto...
    Primetio sam da u ostalim mecevima u ligi ima jako malo golova, tj. i Barsa i Real su imali 15-20 golova manje od mene, sto je nerealno jer kad pogledamo koliko je Barsin napad dao golova prosle sezone, vidimo da u igri daju jedva trecinu od tih golova... Kada se kupuju igraci cene su smesne npr. kupio sam Moratu za 18 milki, a kada se prodaju stigne mi ponuda za Pareju (koji jedva nesto igra + je u godinama) od 23 miliona?! Takodje budzeti su OGROMNI i renovirao sam komplet ekipu i opet sam u plusu... Ono sto bode oci je to da ostali timovi neprave mnogo transfera medjusobno.
    Kad vec pisem da preporucim Imobiljea. U pocetku je dobijao sansu na kasicicu i za jako malo vremena postao najbolji strelac lige, nije napredovao u ocenama, ali je u tandemu sa Moratom bio nezaustavljiv u Spaniji. Uzeo sam Felipe Andersona na polu-sezoni, ali nije imao zapazen ucinak. Verovatno zbog formacije (4-4-2) i zbog nekog mog stila igre gde mi 80% napada ide kroz sredinu, a krila sluze da pomognu napadacima.

Beginner Dzokas9's Avatar

Moje preporuke:
    Talisca - igra negde u brazilu, ne znam tačno potražite ga na search :v mlad, odličan, malo mu treba da se razvije u novog neymara.
    Orellana - igra u Celti, malo stariji al može da posluži na par godina. brz, tehničar, ko voli igru po strani, oreljana je pravi igrač za njega
    Radoja - Zadnji vezni bogotac. Treba mu sezona ili dve da procveta, mnogo dobar igrač. Ima potencijal da bude bolji od Matića.
    Marković - krilo, **** kolko je lud.. mnogo su ga jako napravili ovi iz konamija.. snažan i brz, mlađa i bolja verzija Oreljane.

Toliko od mene, verovatno sam izostavio još nekog, ali otom potom.. Dodaćemo nije problem

Talisca strašan igrač, mislim da mu se napredovanje dosta brzo završava.

Ajmo decki, jos koji igrac....mladi, a da napreduje preko 88 overall

Beginner Dovla123's Avatar

belerin iz arsenala i cerisev

Mnogo dobrih novina u ml ove godine. Jedino sto mi bode oci jeste da se uglavnom igraju tekme nocu sto je klasicna glupost i transferi. Cene nerealno niske, a i recimo vodim Arsenal dve sezone, i do sada ni za jednog igraca mi nisu poslali ponudu npr. Barsa, Real, Bajern, dok mi na primer stize recimo od Njukasla ponuda za Ozila, od Sporting za Sanceza i slicne gluposti.

Indi(Porto, CB), Veltman(CB, Ajaks), Gaja(LB, Valensija), Ros Barkli(Everton, CMF), Aksel Vicel(Zenit, CMF)

Dovedite nekoga od njih. Nećete se pokajati.

Professional Djoxetina's Avatar

Meni je Veltman levi bek,mozda je do peča...
    Vodio sam LFC 4 sezone i on je došao do ocene 89 imao je ja mislim 18 godina kada sam ga doveo...
    IMA JEDAN MNOGO DOBAR DESNI BEK U APOELU,MNOGO DUGAČKO IME PA NE MOGU DA SE SETIM.ZNAM DA IMA OKO 17-18 GODINA I U PRVOJ SEZONI JE NABIO OCENU 83 KASNIJE 89 KAO I VELTMAN

Do peča ti je sigurno.

Ja ne znam kako je kod ostalih ali meni su se jako sporo razvijali igrači kada sam podešavao da treniraju brzinu, šut, dribling, pas itd. Nzm zašto ali kad sam svima vratio na Balanced, gotovo svi igrači su napredovali.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast