Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 281 to 297 of 297

Thread: You'll never Walk Alone...

Super Star Ivan94's Avatar

Cool Odg: You'll never Walk Alone...

KO VISOKO LETI, NISKO PADA: VAN GALOV JUNAJTED RAZMONTIRAN NA "ENFILDU"(4:1)!!!

Fudbaleri Liverpula savladali su Mančester Junajted rezultatom 4:1 u poslednjem ovosezonskom derbiju Engleske. Liverpul, kao petostruki uzastopni šampion premijer lige, bio je apsolutni favorit u ovoj utakmici iako je prethodni meč(derbi u FA kupu) koji su "crveni đavoli" rešili u svoju korist golom Robina Van Persija, ponovo je uspeo da nauči pameti najvećeg i najljućeg rivala!

Puleni Ivana Mladenovića rešili su prvo poluvreme u korist rezultatom 2:0 a strelci zu bili Levandovski u 35 i Berardi u 43.minutu. U nastavku, Liverpul je dodao gas , postigao još dva gola preko Andersona i Salaha i na pravi način pokazao ko je najbolji, najslavniji i najveći engleski klub. Jedino vredno pomena što je Junajted napravio je gol Van Persija u 65.minutu.

SASTAVI

STATISTIKA

35.KOLO

GALERIJA
      Spoiler:

VIDEO

Ings:"Ne možete nam ništa!"

"Gospodo iz Mančestera, ne možete nam ništa. Morate da se pomirite već jednom da smo u ovom trenutku, mi najbolji tim na ostrvu i da nemate nikakve šanse da prekinete dominaciju. Bar ne vi iz Mančestera. Ostale klubove neću spominjati već samo vas jer ste mnogo poleteli ali smo vas mi večeras na najbolji mogući način spustili na zemlju i pokazali smo vam gde vam je mesto. Do sledećeg viđenja!"

Runi:"Dokle više?!"

"Ja ne mogu da verujem da se ovo dešava. Pa, dokle više?! Dokle više da se ovako brukamo u svakoj mogućoj utakmici sa Liverpulom. Ogorčen sam ne samo na sebe nego i na svoje saigrače. Liverpul nas je potpuno uništio, vratio nas je na fabrička podešavanja. Lepo sam govorio šefu da ako smo ih dobili u kupu, ne znači da ćemo tako lako doći do pobede i u prvenstvu. Mislim da je večeras postalo jasno da za ovaj tim igraju sve same kukavice. Ovo je dno dna. Ne znam šta više da kažem."

2. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

4. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Super Star enzocro92's Avatar

Default Odg: You'll never Walk Alone...

We are the men of Shankly's best.

Quote Originally Posted by enzocro92 View Post
    We are the men of Shankly's best.
    Of Shankly's best!

7. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Unhappy Odg: You'll never Walk Alone...

LIVERPUL SVRGNUT SA EVROPSKOG TRONA, NEJMAR SA BELE TAČKE UTIŠAO "ENFILD"!!!

Fudbaleri Liverpula skinuti su sa evropskog trona! Puleni Ivana Mladenovića zaustavljeni su na korak od drugog uzastopnog finala! Bilo je ovo jedno od najdosadnijih polufinalnih duela u modernoj fudbalskoj istoriji pošto je dvomeč rešio brazilac Nejmar i to udarcem sa bele tačke u 33.minutu revanša na Enfildu.

Barselona je i na svom stadionu u prvoj utakmici polufinalnog dvomeča takođe imala još jedan dosuđen jedanaesterac koji tada nije uspeo da realizuje Leo Mesi jer je poslao loptu nebu pod oblake. Liverpul je bio bolji tim u prvom meču ali je Mark Andre Ter Štegen činio čuda na golu "blaugrane" i meč je završen bez golova.

Očekivalo se da će Liverpul napasti svim snagama Barsu na "Enfildu" ali se to nije dogodilo. Liverpul je delovao nemoćno i bezidejno a nakon penala koji je realizovao Nejmar, revanš je postao još dosadniji za gledanje. Liverpul je tek od tog trenutka krenuo na sve ili ništa ali gol nisu uspeli da daju.

Liverpul je tako vezao tri utakmice u Ligi šampiona u kojoj nisu uspeli da postignu gol! To i jeste najveći razlog zašto su izgubili na svom terenu od Barselone.

SASTAVI

STATISTIKA

POLUFINALE

GALERIJA
      Spoiler:

VIDEO

Enrike:"Imali smo sreće"

"Imali smo sreće. I to iskreno mislim. Liverpul je u ovom dvomeču imao bolje i zrelije prilike, mi smo čak i promašili penal tj. Mesi je promašio penal pred kraj prvog poluvremena u utakmici koja je odigrana na našem stadionu. Sva sreća pa je Nejmar uspeo da pogodi sa "bele tačke" inače da je i on promašio, garantujem da bi utakmicu odlučili produžeci, eventualno penal-serija. Ne znam zašto Liverpul nije uspeo da postigne pogodak u revanšu protiv PSŽ-a i u ovom dvomeču ali ono što mogu da vam kažem je da smo i mi isto tako dominirali i gazili sve pred sobom i osvojili sve što se može osvojiti pa smo, kad smo bili na korak od drugog uzastopnog finala, poklekli i to se dogodilo prošle sezone protiv Liverpula. Ovoga puta je madam fortuna bila na našoj strani ali sam siguran da će i Barsa i Liverpul sledeće sezone ponovo imati glavnu reč kada je osvajanje svih mogućih trofeja u pitanju pa i trofeja Lige šampiona. U finalu će nas čekati još jedan "El Klasiko" sa Realom i to će biti zaista jedna spektakularna utakmica. Dva najveća kluba na svetu, dva najomraženija rivala, derbi koji će pratiti čitava planeta. Biće to meč za pamćenje i nadam se da će Barsa pobediti. Mes que un club! Visca Barca!"

Mladenović:"Nisu nas nadigrali"

"Da se ne lažemo, bila je ovo ravnopravna utakmica. Barsa nas nije nijednog trenutka nadigrala. Borili smo se ali jednostavno nam nije bilo suđeno da prođemo u finale i da se u direktnom okršaju sa Realom, borimo da odbranimo titulu koju smo osvojili prošlog leta na "San Siru." Poslednje tri utakmice koje smo odigrali u nokaut fazi, pokazale su da imamo problema sa realizacijom. Nije me uplašilo to što u revanšu sa PSŽ-om i to na našem stadionu nismo postigli gol ali video sam da nešto nije u redu u prvoj utakmici sa Barsom. Ispromašivali smo se, gotovo iz najlakših mogućih situacija smo promašivali gol i kazna nas je stigla večeras. Osvojili smo titulu, petu zaredom u premijer ligi ali smo izgubili trofeje u Komjuniti Šildu, FA kupu i Ligi Šampiona. Opet, uzeli smo Superkup Evrope po drugi put u poslednjih pet sezona, osvojili smo svetsko klubsko prvenstvo i ponovo PL. Ne možemo da kažemo da smo prezadovoljni ali isto tako, kada osvojite tri trofeja u jednoj sezoni, onda itekako imate razloga da budete zadovoljni. Naravno, ostaje žal zbog ovog poraza ali šta da se radi. Izvinjavam se navijačima jer znam da su očekivali da ćemo počistiti Barsu kao što je to bio slučaj prošle godine ali smo mi pali u formi već posle prvog meča sa PSŽ-om i iako se to nije primetilo, igrali smo sve lošije i lošije. I to je razlog večerašnjeg poraza od Barselone. Nismo postigli gol na prethodna tri meča i to je sasvim dovoljan podatak i razlog zašto nismo prošli u finale. Prošle sezone smo igrali englesko finale sa Mančester Sitijem, ove će ljubitelji fudbala uživati u najvećoj utakmici na svetu - čuvenom "El Klasiku"

9. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

11. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Junajted ni Hal ne može da dobije hahahahha

13. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

U "El Klasiku" ništa novo. Barsa dobila Real i uzela LŠ

15. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

17. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Ljudi, to je bilo to što se Liverpula tiče. Pet sjajnih sezona, jedna fantastična priča za koju je bilo potrebno izdvojiti puno, puno vremena, nekada sam imao inspiraciju pa pisao sjajno, nekada nisam pa sam pisao što bi se reklo na silu ali želeo sam da ispoštujem sve one koji su pratili temu. Ovim putem bih tim istim ljudima koji su komentarisali, thanks-ovali postove da se zahvalim što su i ovu priču ispratili do kraja i hvala vam na svemu Ovaj mesec, kao što sam rekao, sam na probnom radu u jednom call centru ali pošto to fizički nije naporan posao(psihički jeste i to mnogo ), onda mogu i da se posvetim novoj priči. Mislim da ću, koliko sutra, pokušati da započnem novu. Pitanje je koliko ću vremenski biti aktivan ali jednostavno kad ti nešto uđe u glavu, ne možeš da prestaneš da misliš o tome. Tako da ću pisati i dalje, koliko mi obaveze to budu dozvoljavale. Možda ću prvo odigrati polusezonu pa za vikend izbaciti izveštaje sa utakmica a možda će biti i drugačije.

P.S. Ono što će biti drugačije je sam uvod u ovu novu priču. Izabraću jedan tim iz Lige 1 pošto mi je mrsko gledati PSŽ kako sa 20% snage dolazi do trofeja u Francuskoj, no to nije poenta. Ova priča će biti drugačija jer ću u priču uključiti i jedan moj zdravstveni problem zbog kojeg sam pre nedelju dana proglašen invalidom. Nije psihičke prirode, već fizičke. Ali da ne mračim više, sve ćete saznati u ovoj novoj priči.

Naravno, možete mi i preporučiti neki klub. Izvolite

19. The Following 5 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Top Player boske's Avatar

Default Re: You'll never Walk Alone...

Posrnuli gigant Lyon

Professional Djoxetina's Avatar

Brate po invaliditetu

Uzimaj Nicu i deri

Quote Originally Posted by Djoxetina View Post
    Brate po invaliditetu

Uzimaj Nicu i deri
    Dodaj me na fb pa ćemo putem četa o tom pitanju. Lion i Nica, who is going to win? Let's find out :-D

Regular

Default Re: You'll never Walk Alone...

Uzmi Bordo ili Tuluz brate

Default Odg: Re: You'll never Walk Alone...

Quote Originally Posted by Ranko Radanovic View Post
    Uzmi Bordo ili Tuluz brate
    Kakav crni Bordo, ni u ludilu njih. Ne mogu da ih smislim još od one večeri.

Ovako, ljudi, odlučio sam da krenem sa Lionom, da ga vratim na pravi put Eto, hteo sam ovim putem da vas obavestim da ću nastaviti sa pisanjem o ML, koliko mi obaveze to budu dozvoljavale. Otvoriću uskoro novu temu i to je to

27. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415