Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 91

Thread: CTL - Third League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S19

Arrow CTL - Third League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S19

CTL - Third League

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada udjete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek cemo imati uzivo tabelu (moderatori lige nece voditi offline tabelu, samo ce upisivati sluzbene rezultate po potrebi)

Igra se 4 kola nedeljno lige.. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogresne rezultate, procitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greske (namerne ili nenamerne) bicete kaznjeni, jer mi proveravamo vase rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random

Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kisa/sneg = kazna)
    Summer

Day/Night birate sami.

Obratite paznju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, Ukoliko je bilo autogolova, morate da okacite i SS na kome pise Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisace vam se kazne na kraju sezone u vas Excel i svaki SS donece vam manjak u budzetu vaseg kluba)

Procitajte pravila jos jednom , kao i pravilo za "SS ko je duzan da okaci"

Pisite broj kola : Igrac vs Igrac = rezultat.
    (zato sto je onima koji vode tabele lakse da upisu vas rezultat ako znaju broj kola, a ne da traze vasu tekmu u kolima da bi upisali vas rezulat)

* Obratite paznju jos jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - za ponasanje
    - za prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m" = jedan gol u 5m nije silovanje.
    - za bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM nas CTL Nalog.

OBRATITE PAZNJU NA NOVA PRAVILA (kocka+X, pozicije igraca i vase ponasanje.)

Default Re: CTL - Third League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S19

dzoni94bg - The Knights of Heaven FC - Dzoni94 ima dozvolu od mene (kao i njegov brat Bane 93) zbog ozbiljnih privatnih problema (o kojima necemo javno govoriti), Bane i Dzoni imaju dozvolu da svoje utakmice iz prve 2 nedelje odigraju naknadno sa svojim protivnicima.
    Molim vas za razumevanje i da ispostujete odluku CTL-a koja je izasla u susret Banetu i Dzoniju, pa da im i vi, njihovi protivnici izadjete u susret i odigrate te utakmice naknadno kad njih dvojica budu u mogucnosti.

30pke - RFK Novi Sad se vodi kao da pauzira sezonu, mora biti prisutan u tabeli.

Njega ne morate juriti za ligaske, osim ako se u nekom momentu pojavi, pa resi da igra.

Quote Originally Posted by 30pke
    jbga, tek sad javljam, crko mi je PC moracu da pauziram sezonu, nadam se da nisam javio kasno.

TRECA LIGA IGRA TROKRUZNI SISTEM
    zbog malog broja ucesnika u ligi (14, minis 30pke (i eventualno dzoni94) = 12)

Super Star cevali's Avatar

3.kolo

FK FRAD (cevali) - Crvenka (mr.bean) 4:1

Kakvo otvaranje FK FRADA. Martins resio.gg mr.bean

Professional Hopopa's Avatar

Default Odg: CTL - Third League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S19

4. Kolo

Celik Zenica (toske11) - Scousers FC (Hopopa) 3-4

Ja vodim na njegovom hostu, on me stiže na mom (3-3). Drži, ne daj i dam gol za 3-4. Oko 80' toske ide blizu 16m, moj igrač (kojeg sam kontrolisao na KOCKU) ga faulira i dobija žuti karton. Sve u svemu, uzbudljiva utakmica. GG

5. The Following 2 Users Say Thank You to Hopopa For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

1 Kolo

FK Frad - NK Svatovac-Poljice 0:4
    Cevali - sAyoNarA

Nakon ljetne pauze krenula najjača online PES6 liga. Prvo kolo i odma derbi dva menagera čijih je 80% utakmica završeno neriješeno. Nakon toliko iškevianja početka sezone pravo smo se zaželili pes-a. U svlačionici je vladalo odlično raspoloženje pa se dalo naslutiti da će ovo biti prava pesovska poslastica. Nakon samo 10 minuta utakmice nakon centaršuta Ebonda, Bosanski plavooki zmaj Vedator postiže svoj prvijenac u nadolazećoj sezoni. Poslije vodstva domaćini su izgledali zbunjeno i u 15 minuti ponove nakon centaršuta samo sada sa lijeve strane, Park centrira a na prvoj stativi Biacni ce ubacuje ispred domaćeg štopera i posprema loptu za 0:2. Veliki šok za navijače FK Frad. Domaći su konsolidovali redove i imali nekoliko poluprilika ali na odmor se otišlo vodstvom gostiju. Drugo poluvrijeme počinje kao i prvo furioznim napadima gostiju. Presing i odlično pokrivanje terena zbunilo je domaćine i prvo u 61 a zatim i u 67 minuti Vedator postiže svoj prvi Hat trick u ovoj sezoni. Do kraja utakmice gledaoci su mogli vidjeti još lijepih poteza i po jednu odličnu priliku na obje strane. Početak sezone kao iz snova za NK Svatovac iz Poljica. Domaćinima više sreće u nastavku lige.

1. Kolo

Scousers FC (Hopopa) - FK Crvenka (mr.bean) 3-0

Igrao sam protiv Beana prije, bio mi je neugodan protivnik. Očekivao sam puno težu i neizvjesniju utakmicu (nemoj se nać uvrijeđen) al' ko da mu se nije igralo ili šta već. Vidimo se u drugom dijelu, GG!

8. The Following User Says Thank You to Hopopa For This Useful Post:

2.Kolo
    Celik Zenica (toske11) - Fk Buducnost SN (TnT) 4:5

Protivnik me je zamolio da uzmem ja SS,uzeo sam,imali smo jedan problem smao,izbacilo nas je na poluvremenu,pri rezultatu 1:2 za moj tim,pa je toske rekao da odigramo drugo poluvreme na moj host,i da kasnije sve spojimo,i ubacim slike koje sam uspeo slikati,odigrali smo drugo poluvremem na moj host rezultat je bio 3:3 za konacnih 4:5 za moj tim,kako smo poceli drugo poluvreme na moj host,tako je sve krenulo naopako,vrlo brzo protivnik je stigao do
    velikih 3:0,sto je za ukupan skor bilo 4:2,ali uspeo sam isto tako brzo,ne znam ni ja kako iskreno,da mu vratim,i zabijem 3 gola, 6+ prvo poluvreme,zanimljiva i brza utakmica,svaku sansu skoro smo iskoristili i toske i ja,ovu utakmicu igrao sam oslabljen,jer sam je odigrao samo sa jednim okom,dok mi je drugo zavijeno bilo,jer sam imao neku povredu,ali sam nekako uspeo,sa manjim poteskocama,sutra skidam zavoj,tako da se nadam da ce biti mnogo bolje,jos jednom veliki GG toske

10. The Following User Says Thank You to Trinidad-Tobago For This Useful Post:

Super Star mr bean's Avatar

4 kolo

Mr bean vs Hama 2-2

imao sam odlican rezultat od 2-0 ali hama je to stigao,noer je branio kao macka I jos plav bio gg hama I sretno u nastavku takmicenja

12. The Following User Says Thank You to mr bean For This Useful Post:

2. Kolo

sAyoNarA ( NK Svatovac ) 2:3 ( PFC Dobermans Town ) -Hama-

Žestoka borba sa starim poznanikom, otvoreno sa obe strane, napadački pristup obe ekipe je doveo do totalnog fudbala i u tome sam se ja bolje snašao i osvojio prva 3 boda u CTL-u, Sayi želim puno sreće u nastavku

14. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

4. Man Utd Eric Cantona - Manchester United Stars 2 - 5 FK Buducnost SN - Trinidad-Tobago

Izbacilo u 65 minuti

evo i tih 25 minuta nastavka

GG Sretno u ligi

3. Kolo

-Hama- ( PFC Dobermans Town ) 6:2 ( FK Rastina ) Dauda9

Dosta neizvesno do jednog momenta, bilo bi i do samog kraja da Adrian Ramos nije pružio najbolju partiju od kada je došao medju Dobermane i zabio 4 gola uz još par dobrih prodora i šansi, Dauda je sa druge strane imao Nilmara koji je konstantno pretio, ali se dosta brzo istrošio i morao je oko 70. minuta van igre što je dosta olakšalo posao mojim štoperima... Sve je bilo dobro osim sudije, ne znam ko je dotični, deluje kao Majo Vujović iz najboljih dana, daje mi direktan crveni karton za start spreda, stvarno nenamerno i svakako prestrogo u svakom mogućem smislu... Srećno dalje Dauda, dobra partija

17. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Quote Originally Posted by Man Utd Eric Cantona View Post
    4. Man Utd Eric Cantona - Manchester United Stars 2 - 5 FK Buducnost SN - Trinidad-Tobago
    Како је резултат 2-5 кад се по сс-овима добија 2-3?

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

4. коло

МилошЦЗБГ 2-0 cevali

GG

1.kolo
    TnT-Pantela 4:4

Poveo sam 2:0,ali protivnik je izjednacio,pa je poveo 3:2,nagli preokret,opustio sam se,pa sam uspeo ja da okrenem na 4:3,i na kraju,presudan momenat,penal u 86' ,auto faul,koji mi oduzima cista 3 boda,na kraju svakome po bod,protivnik je bio dobar,mec sa dosta preokreta,dosta golova,GG!

2. Kolo

MilošCZBG (FK Sloga Temerin) - Hopopa (Scousers FC) 1-5

Protivnik je na samom početku utakmice zakinut sa 2 autostarta od strane računara. Iz oba je dobio žute kartone, čak je i iz jednog dosuđen jedanesterac, što Abubakar Omeruo pogađa rutinski... Sve je išlo na moju ruku i to je to. Druže, više sreće drugi put. Utakmica je "pokvarena" od samog početka. Šta da se radi... Živio ti meni, GG

22. The Following User Says Thank You to Hopopa For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

2.kolo

FK Rastina (dauda) - FK FRAD (cevali) 0:2

GG Dauda

Quote Originally Posted by Рембрант View Post
    Како је резултат 2-5 кад се по сс-овима добија 2-3?
    Vodio je 4:1 u 65 minuti kad je izbacilo pa smo igrali 25 minuta ali i onda cekali kraj poluvremena da slikamo

Super Star mr bean's Avatar

7 kolo Sayonara vs Mr Bean 2-4

dominacija od samog starta Sayonare ali sam uspeo preko kontri da preokrenem rezultat GG Sayonara

Super Star sAyoNarA's Avatar

Quote Originally Posted by mr bean View Post
    7 kolo Sayonara vs Mr Bean 2-4

dominacija od samog starta Sayonare ali sam uspeo preko kontri da preokrenem rezultat GG Sayonara
    statistika govori sve, od ovih 8 suteva, 4 su bila opasna i sva 4 su zavrsila u golu, zalosno ali istinito nakon dominacije tokom cijele utakmice izgubimo ovako velikim rezultatom, doci ce vrijeme kad ce se i nama sreca vratiti. Napomena da je Bianchi dao jedan izuzetno lijep Joga Bonito gol koji ce konkurisati za gol sezone. Sretno bean u daljnjim tekmama

27. The Following User Says Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

6. Kolo

Scousers FC (Hopopa) - FK Buducnost SN (TnT) 3-9

Svaka čast protivniku, pokaz'o je sve što umije. Samo tako nastavi i 2 liga je tvoja. GG

Page 1 of 5 123 ... LastLast