Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: PES 2016 - Pomoć i pitanja

Default PES 2016 - Pomoć i pitanja

NEOPHODAN JE ORIGINAL DA BI IGRAO ONLINE PES 2016
    ko pita da li je potreban original da bi igrao online, dobija ban na 10 dana,
    ne postoji patch ili lek koji će omogućiti online igranje bez cd-keya

REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2016 SERVERA
    Svaki treći utorak u mesecu i svaki četvrtak.

LINK ZA PROVERAVANJE SERVERA
    ako tu piše da je server DOWN, ili UNDER MAINTAINCE
    nema potrebe pitati ovde šta se dešava, niko od nas ne radi na Konamijevom serveru.

U ovoj temi pitajte šta vas zanima i opišite svoj problem.

Default Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja

Mene zanima da li je u planu online liga za PC sa manual setovanjem.

Možda da pustimo thread da vidimo ima li zainteresovanih.

Cao,treba mi pomoc. Instalirao sam pes,povezao se na steam sve to funkcionise i kad krenem da udjem u igru posti onaj video,dodje do dela da pritisnem enter da udje u glavni meni,krene da ocitava i izbaci me iz igrice. Pes mi radi ako je port 0 ali mi to nista ne znaci jer u tom slucaju ne mogu da igram preko neta a kad oznacim auto port desava se ovaj problem,zna li neko resenje? Hvala

Quote Originally Posted by Milos011 View Post
    Mene zanima da li je u planu online liga za PC sa manual setovanjem.

Možda da pustimo thread da vidimo ima li zainteresovanih.
    Nažalost nije u planu, već smo pričali o tome koliko bi bilo teško to pratiti da li ljudi stvarno igraju na full manual ili igraju na full support a samo povremeno na L2 odrade manual pasove. Tako da za sad nema ništa od toga.

Beginner LanMi #6's Avatar

Imam problem sa kontrolama tokom online igranja... Naime, kasne mi komande jedno 0.5 sekundi, internet 99% nije problem, jer mu je brzina iznad 10 Mb/s. Šta je problem, ako to nije?
    P.S. To mi se dešava samo tokom online igranja, offline je druga priča.

Quote Originally Posted by LanMi #6 View Post
    Imam problem sa kontrolama tokom online igranja... Naime, kasne mi komande jedno 0.5 sekundi, internet 99% nije problem, jer mu je brzina iznad 10 Mb/s. Šta je problem, ako to nije?
    P.S. To mi se dešava samo tokom online igranja, offline je druga priča.
    To je nažalost problem sa PES-om, već godinama offline radi bez problema, dok je sa online igranjem druga priča. Pošto je konekcija P2P (peer to peer) ne zavisimo od servera nego jedan od drugog, pa ako jedan ima problem ili ukoliko igraš protiv nekog ko je dosta udaljen onda dolazi do laga ili delaya. Poenta je da prosto na to ne možeš da utičeš.

Gustavo je u pravu ali postoji jos jedna stvar. Cak i ako ti je brzina 10 mb/s to ne garantuje da ti je internet dobar. Za online igranje je bitniji kvalitet veze od brzine (posto vec sada svi imaju velike brzine). Kvalitet veze mozes da proveris na www.pingtest.net.

8. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja

Kupio sam cd key igrao sam dve nedelje sve je bilo ok. Pre otprilike nedelju dana sam hteo da udjem na pes non stop mi izbacuje da nemoze da mi updejtuje live data. E sad kazite mi posto je taj sto mi je prodao key povezao preko vpna da li ja mogu preko bilo kog drugog servera da se konektujem ili non stop moram na taj sto me je on spojio. Pitam to jer sam isprobao sve moguce i uvek isto pa vas molim za pomoc.

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Ja sam preko vpn-a aktivirao, a onda ga ugasio i skidao sam igru preko svog neta i igram preko svog neta. Ne verujem da neko treba da se kaci preko vpn-a na neki server da bi igrao. Ali to sto kazem nije resenje tvog problema oko live update-a. Ne znam da je neko imao taj problem na PES-u 2016, kod 2015 smo imali isti cesto i brisali smo mount folder iz documents/konami, a u 2016 nema tog mount foldera.
    I jesi li probao da pokrenes igru bez vpn-a?

Default Odg: PES 2016 - Pomoć i pitanja

Upravo sam i to probao medjutim imam isti problem da li postoji neko resenje? A sto se tice 15 isto sam imao kao sto si rekao i tako sam resavao a video sam da 16 to nema.

Kupio i uredno instalirao PES.
    Sve je ok do trenutka kada treba da se povezem sa nekim online. Odem npr u quick match, a tamo ne mogu da "nadjem" nikoga.
    To je valjda onaj problem sa portovima, pa ako neko zna gde je objasnjeno resenje?? Znam da se i ranije pisalo o tome...

Modulator Toja's Avatar

Kako mislis ne mozes da nadjes nekoga?
    Trazi protivnika, ali nikog ne nalazi, ili uopste ne krene da trazi? Ako ne krene, kakvu gresku ti izbacuje?

Ako ne moze protivnika da nadje, batali quick match, to niko i ne igra. Dodji kod na na chat i pitaj tamo hoce li neko da igra prijateljsku utakmicu. Dogovoriš se sa protivnikom u kojoj sobi i na kom serveru se nadjete, i povežete se. Ako se uspeš povezati onda nemaš problema sa portovima. Ako i tad ne bude moglo, onda otvori port 5739 i u settingsu u tabu online skloni kvacicu sa auto i upisi 5739.

Professional

Da li postoji opcija da se igra 2vs2 online? Kad mi dodje drug da igramo dva na dva preko neta (kao sto je na pes 2013 bilo da se doda guest user i da se trazi 2vs2 match)?

Da možeš online divisions 2v2

Default Odg: PES 2016 - Pomoć i pitanja

Quote Originally Posted by gustavo_fring View Post
    NEOPHODAN JE ORIGINAL DA BI IGRAO ONLINE PES 2016
    ko pita da li je potreban original da bi igrao online, dobija ban na 10 dana,
    ne postoji patch ili lek koji će omogućiti online igranje bez cd-keya

REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2016 SERVERA
    Svaki treći utorak u mesecu i svaki četvrtak.

LINK ZA PROVERAVANJE SERVERA
    ako tu piše da je server DOWN, ili UNDER MAINTAINCE
    nema potrebe pitati ovde šta se dešava, niko od nas ne radi na Konamijevom serveru.

U ovoj temi pitajte šta vas zanima i opišite svoj problem.
    Pomooooc
    Attached Images Attached Images

Jedan covek mi nudi 2016-icu original, ali kaze da ne moze normalno da se steam-uje, vec mora preko VPN-a. Sta je u pitanju? Mora li tako svaki original?

POzz jedno pitanje da li se i vama desava da u myclub online matchmaking traje vecno ili da uopste nece da nadje protivnika?

Drugari, kupio sam PS4 i original igru. Posto sam amater sto se tice online igranja, zeleo bih da mi neko objasni na koji nacin mogu da igram online? Hvala unapred na odgovoru.

Super Star zokis's Avatar

Default PES 2016 - Pomoć i pitanja

Prvo, je l imas uplacen PS+(pretplata za online igranje)? Ako imas, to je to. Samo startuj igru i u igri ce ti biti PSN ID podesen kao tvoj Konami Nick. Idi na modove koje zelis da igras i sve ti je samo podeseno.

21. The Following User Says Thank You to zokis For This Useful Post:

Bez tog naloga ne postoji druga mogucnost? I na koji nacin otvaram taj PS+?

Page 1 of 2 12 LastLast