Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 141

Thread: PES 2016 Online - Čiteri

Šef Nemanja's Avatar

Default PES 2016 Online - Čiteri

E ovako, odlucio sam da otvorim ovu temu posto vidim da su vec poceli da prijavljuju likove koji izlaze iz utakmica kada gube tako da pisite ovde da ih imamo evidentirane, a znam iz iskustva da ima dosta takvih.

Lista grešnika koji će goreti u paklu:

Danilo73 - Izasao u 77. minutu pri rezultatu 4:1 za protivnika
    Jia - Izasao iz Online Conpetitions, pri rezultatu 2:1, u 71. minutu
    WaitoSo - Izasao sad na online konami competition u 80. minutu, vodio sam 3:1
    tiger2016no1 - Izasao u 92.+ pri rezultatu 3:3 i mojom 100% sansom, lik je bolestan, definitivno, ima skor 33/1/0, a pojma nema, igra Online competition, a nikada nije prosao u nokaut fazu, vezanih 20 pobeda za redom! Bolesnik!
    ffmplaya92 - odim 2 0 u competion i u 92 minutu kod mene lopta dajem pas , pali torent , provalim ga i brzo pustam dzoi , slika zamrznuta
    paSSha - I izadje u 80. min dok sam vodio u myClub. Ima skoro 100 posto pobeda.
    Husee7 - Čovjek kad je vidio da ne može pobjediti stisnuo start i dobio pauzu u 72min i tad upalio nesto i s****a vezu.
    golaaaazo - Izasao sa lagom (i nikom nista) u 94. minutu pri rezultatu 3:1 za mene, online comp.
    IgorUSTININ - Sad izasao gazio sam ga lepo, dao treci gol i izadje covek nikom nista.
    MIRCHE - Srbenda izlazi iz meca na 5-0 za mene.
    Dowla - tuzno je procitati Comment na profilu, a posle videti koga je izabrao, a najtuznije od svega su tri namerna autogola posle kojih puca konekcija, takodje pred kraj meca...
    SAMAKO_BUGOJNO - Lik je pokusavao da prekine od 70. minuta kada sam preokrenuo, veci lag nisam video, ali nije prekinut mec.
    Senveb - Izaso mi u 56min na 7-1.
    omku1452365 - http://www.dodaj.rs/?41/Pu/3d6N1Vpd/2015-09-2500001.jpg
    thehulk - http://www.dodaj.rs/?1x/5E/Y9XHqde/2015-09-2500005.jpg
    Adidas-pro - Drugi na serveru u my clubu, izasao mi u 35min pri rezultatu od 3-0 za mene. Sisa. Ni bod nisam dobio.
    ONUROZ7 - Izašao u divisions u 35. minutu pri rezultatu 2-0 za mene stavio pauzu, nije ulazio u game plan i kad je skinuo pauzu izbacilo nas.
    douglas - Izasao u myclubu u 86. minutu pri rezultatu 7:1 za mene (poeni nikom nista), pre toga je dao 2 auto gola, a ja budala sprecavam treci, pa se on iznervirao.
    stefan007 - Jedva da radi fudbal protiv njega 2 puta zaredom. Prvi put ispadnemo u 70. minutu, zaboravim da ga blokiram, opet mi padne on i ispadnemo u 20. minutu. Ne znam da li drži torente uključene, ili krade net, ali je fudbal sve vreme na 2 crte. Čovek svesno igra i sapliće protivnike i na kraju ću da odem na B zbog... neću da vređam. Ali sam poludeo!
    kil2015 - Pre 2min u online competition vodim 2-0 celu utakmicu samo klizeci radi 2 crvena i 3 zuta je dobio i u 85min penal za mene i ukocilo se
    hassan9999 - Ovo postaje besmisleno igrati dok god rade online na krekovanim verzijama...pa jbt 3 tekme pokusavam ko covek da odigram oni izlaze...
    MIRCE - Po rejtingu sam naslucivao da ce izaci, sto se i desilo odma na pocetku kad je primio gol, sto je naj gore izgubio sam 3-0 sluzbeno.
    Mali je usavrsio tehniku drndanja veze.
    UTKARSH - Jos jedna vezana ovaj put je samo bez promene rezultata, smorio je vezu posle 2:0
    Temnay777 - Izasao u My Club, prvo poluvreme 37. min. 2:0 za mene! Inace Rus je pitanju!
    Kika - Izasao sad na online konami competition u 80. minutu, vodio sam 3:1
    Sabbather - Naravno Bayern uzima ja United. Povedem 0:2, 2-2. Pred kraj dam iz kontre za 2-3 i igra se jos nekih 5-8 minuta ne znam, u 91om minutu ( 3 min nadoknada ) izbacuje loptu u aut sa golmanom namerno i puca konekcija.
    ExtremePower - Kod rezultata 4:1 za mene usao u formaciju i zadrzao se maksimalno i poceo da laguje i na kraju naravno, nikom nista.....
    LucasCABJ - https://youtu.be/OqIra4kElEg
    Gavra158 - nema potrebe da pisem da nije priznata utakmica.... pri 5-1 (http://i.imgur.com/y29MFGg.jpg)
    novisad - izlazi u 59' min u myclubu i naravno nikom nista (http://www.pohrani.com/f/29/bo/3YdWJ...10-0400003.jpg)
    CREDIN84 - Nije mu sjeo poraz, pa u 80-nekoj minuti pokvari konekciju i nikom ništa
    Pes-MA - Rušenje veze u 55min nakon što je gubio 4:0
    Lada-07 - Online Divison smo igrali, 7:0 za mene 87min rušenje veze i nikom ništa...
    SUPERTOLEDO - izadje pred kraj a drao sam ga nesto mnogo 8:1
    Deki_ZARKOVO
    Don-digi-don - Odlican mec prvo poluvreme, ipak ja sam vodio. Drugo poluvreme je konstantno poksuavao duge lopte, i najruznije startove, medjutim veza je i dalje super bila. U 89. minutu uzima loptu i trci prema svome golu, veza se u**** i pukne,...bodovi, kao da nismo ni igrali.
    Dobar igrac, bar ono iz prvog poluvremena, ali ozbiljan bolesnik koji nezna da gubi.
    Hesham - myclub comp, b high, gubio je 3:0 i izasao u 60 i nekom minutu. I takav je prosao dalje.
    delije_sever_czv - Juce mi je izasao pri 4:0 u 15. minutu
    GagaGugu - Posle 3:0 za mene dao 3 auto-gola. Naravno diskonekcija i pobeda za mene u pes-u ali na pesleague bez poena - https://youtu.be/EOJDY7cHfzc
    Apex1993 - 4 puta u toku tekme mi je uklizao sa ledja na 1na1 sa golmanom... negde pri kraju tekme kad je bilo 7:1 poceo je da daje autogolove stim sto je dao 1 a onda je sledeci golmanom promasio pa sam ja onda iz kornera zadrzao loptu do kraja, tih par minuta... da li je hteo neki cit ne znam... Luka Modric mu je omiljeni igrac pa rekoh mozda se i pojavi ovde... jos sam na 5:0 stao, i nisam ga napadao na njegovoj polovini a on krenuo ozbiljno i posle par napada mi dao gol... ja rekoh ok covek hoce jos da igra... krajnje nesportsko ponasanje...
    Kliny - Neznam kako je dospio do ratinga AAA, kad je meni izišao iz utakmice u 21min. pri rezultatu 6:1
    ...
    MatTheCat - 3:0 za mene na poluvremenu u kupu i tokom pauze nam uništi konekciju necim, nikom ništa... na sreću nije mi previše naškodio bar nisam poraz dobio...
    e7o - Njegovo cudno ime mi je vec nagovijestilo da je glup, al eto izdržao je do 47min. i tad je sjebao konekciju pri 5:0 za mene
    Kurixus - valjda je to nick... neka ostane zapisano da je smrdljivko jedan koji je krljao celu tekmu i vodio 3:0 a kad sam spustio pred kraj na 3:2 poceo da se dodaje i da vraca golmanu... ***ala ga 3 boda i sve uz to...myclub je inace bio...
    VASCO2000 - dok sam ga gazio 9-2 u 70min, lik ladno izasao. I ovakvi igraci da budu vodeci na serveru? Sramota
    Alexis777 - jos jedan usranko, izasao u prvom poluvremenu pri 3 ili 4:0 i naravno nikom nista, znaci citer smrdljivko...
    TheBlackMagic - My club-pri rezultatu 6-1 za mene, lupa start, ne ulazi u taktiku, vrv je izdrndao konekciju, nakon pola minuta je izbacilo i nikom nista.
    Kliny - meni danas izasao pri vodjstvu od 6:0 i to u 90.min...
    atanKars - sa procentom pobeda od 97.4%...151/2/2
    nail_azzedine13 - sjebao konekciju pri 2:0 za mene u kupu, sreća da nije naručio bombardiranje moje kuce haha
    BROKKS - http://s15.postimg.org/gp126826i/2015_10_19_00002.jpg
    CosmeLima - Evo ovaj retard vam je citer, prvo sto mu prijavljuje tim kao LVL 5, a ima one igrace iz Free agenta i sa pocetka sto se dobiju, hemija 44, dodaju se i sutiraju kao bolesni, ali dzabe, to nije SKILL, mucio sam se, onda krenuo da ga punim, bilo 5-0, on je ukljucio neko sr*anje i naravno izbacilo je,nikom nista, sa takvim timom lik igra kao sto se vidi iz prilozenog drugu diviziju u My Clubu

Rebu_018 - Ekipa Radnicki Nis u My Clubu, pokusao je da cituje, al ga je zaj*balo. Gubio je 3-2 u 80 nekom minutu, pa je lupao start kao bolestan, tako da sam ja iz inata zadrzavao loptu, e onda je sj*bo konekciju tako na "suvo" pa je i izgubio mec
    Borislav 19841 - Najgori smrad do sada.Spaja nas dva puta zaredom u myclub u i gospodin uradi nesto da se mec ponisti i izadje ono njesra prekinuto pod nerazjasnjenim okolnostima.Oba puta isto i to pri neresenim rezultatima hoce da pobedi je bo mater svoju nista ga drugo ne interesuje.Ima sve najbolje igrace a kako on igra i sta radi to nije normalno.
    BigBos10 - 915 poena ,a bezi kad ga pune

2. The Following 12 Users Say Thank You to Nemanja For This Useful Post:

Super Star zokis's Avatar

Default Re: PES 2016 Online - Čiteri

Jia - Izasao iz Online Conpetitions, pri rezultatu 2:1, u 71. minuti.

WaitoSo - Izasao sad na online konami competition u 80 minutu, vodio sam 3:1...

Super Star zokis's Avatar

tiger2016no1 -Izasao u 92.+ pri rezultatu 3:3 i mojom 100% sansom, lik je bolestan, definitivno, ima skor 33/1/0, a pojma nema, igra Online competition, a nikada nije prosao u nokaut fazu, vezanih 20 pobeda za redom! Bolesnik!

6. The Following User Says Thank You to zokis For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Default Odg: PES 2016 Online - Čiteri

O Zoki, taj je i meni izasao pri neresenom rezultatu. Online comp, 91. min i 3-4 min do kraja qual, nereseno, stavlja on pauzu, ne ide u game plan, ali vidi da nema sanse da bleji do kraja kvalifikacija, pa je odpauzirao i ucinio nesto sa vezom... Pisalo je establishing communication citava 3 minuta. I na kraju kraj kvalifikacija, vreme je isteklo, nikom nista. Nisam bio siguran da je citer posto je nereseno, ali svakako nije bio fer i skor mu je cudan s obzirom kako igra.

Ako znas otprilike kad se to desilo salji mail ovima, cr_uk@konami-europe.net

Naziv maila mora biti: CHEATER PES 2016

*Platform (Xbox360®, XBOne®, PC, PS4® PS3®) - PC
    *Date of incident - 17-Sep-15. 6:30 PM CET.
    *Your GamerTag (XBox®), PlayerName (PC) or PlayStation®Network ID (PS3®, PS4®) - BocaSeniors
    *The reported user's GamerTag (XBox®), PlayerName (PC) or PlayStation®Network ID (PS3/4®) - tiger2016no1

Opis nije neophodan, ali moze da koristi. Kao i slike i video. Valjda vide oni ko je sta uradio ili veruju igracu koji prijavljuje. Ja uvek napisem sta je bilo. Ako nije gramaticki ispravno jbg, zurio sam. Razumeju oni.

8. The Following 3 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar

Cheater - ffmplaya92 20.9.2014 02-03h

Vodim 2 0 u competion i u 92 minutu kod mene lopta dajem pas , pali torent , provalim ga i brzo pustam dzoi , slika zamrznuta , zaustavlja torent , krece igra na sekundu , dolazi lopta do mog igrača, ali opet nediram nista , on opet dize torent, zamrzava slika , i konami pise pobedu meni . Naravno kad sam usao u profil cheatera tu je slika omiljene igracice kristine.

Dosta puta mi se desilo da vodim i cheateri upale torent , i ako nastavim sa sa kliktanjem na dzoi , da pripise pobedu njemu . Verovatno to konami vidi kao slabu vezu , i moze da vidi samo zadavanje komandi koje neprolaze samo sa nase strane , i tako cheateru pise pobedu iako je gubio . Zato , nisam sto posto siguran, ali mislim da kad krene dizanje torenta i zamrzavanje ekrana od strane Cheatera , treba samo pustiti dzoi , i nedavati nikkve komande.

subir fotos a internet

10. The Following 2 Users Say Thank You to shokanito For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

Ja sam juce igrao finale online competition a protiv nekog emregol a nismo ni poceli izaslo 3:0 za njega kao ja se diskonektovao a stoji konektovano sve normalno.Meni net radi ekstra prvi put se desilo tako nesto i bas u finalu.

Regular Djuksy's Avatar

paSSha izadje u 80. min dok sam vodio u myClub. Ima skoro 100 posto pobeda.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Znam da ima svakakvih ali vređanje, kakvi god da su, nije dozvoljeno.

Regular Djuksy's Avatar

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Znam da ima svakakvih ali vređanje, kakvi god da su, nije dozvoljeno.
    Morao sam da opisem lika sto je vernije moguce..a i vidim spominju se bolesnici neki ovde

Default Odg: Re: PES 2016 Online - Čiteri

Quote Originally Posted by Kamenorezac View Post
    Ja sam juce igrao finale online competition a protiv nekog emregol a nismo ni poceli izaslo 3:0 za njega kao ja se diskonektovao a stoji konektovano sve normalno.Meni net radi ekstra prvi put se desilo tako nesto i bas u finalu.
    Koliko se secam igrao sam juce s njim u finalu ili polufinalu (mozda bas pred vas mec), pobedio me je, dobro igra i ima odlican skor, prosek pobeda i golova.

Super Star enzocro92's Avatar

Husee7 čovjek kad je vidio da ne može pobjediti stisnuo start i dobio pauzu u 72min i tad upalio nesto i s****a vezu.

golaaaazo - izasao sa lagom (i nikom nista) u 94. minutu pri rezultatu 3:1 za mene, online comp.

Regular Djuksy's Avatar

IgorUSTININ sad izasao gazio sam ga lepo, dao treci gol i izadje covek nikom nista. auuuuu strasno
    banovace me darcoolio ne smem...

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

MIRCHE, srbenda izlazi iz meca na 5-0 za mene.

Sinko ako citas ovo, ligu ovde neces igrati nikada! **** te taj tvoj omiljeni igrac po sred dupeta (Mesi)

20. The Following 5 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Dowla, jos jedan nas..

tuzno je procitati Comment na profilu, a posle videti koga je izabrao, a najtuznije od svega su tri namerna autogola posle kojih puca konekcija, takodje pred kraj meca...
    ovog ne primajte u lige ako vam se bude prijavljivao, cist bezobrazluk, jos mu blinkam i stavljam pauzu da skonta da to nije lepo...

22. The Following 4 Users Say Thank You to Kepa For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES 2016 Online - Čiteri

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    jos jedan nas..
    Sa takvim ponasanjem? https://www.youtube.com/watch?v=vxPpLwD120A&t=34

Poznat mi je taj. Igrali smo na ovom PES-u pre neki dan i nije izasao, na proslom jeste. Ti si ga izgleda bas ponizio.

Idemo dalje.

SAMAKO_BUGOJNO

Lik je pokusavao da prekine od 70. minuta kada sam preokrenuo, veci lag nisam video, ali nije prekinut mec.
    Veoma mi je poznat sa proslog PES-a, samo sto je cini mi se nesto drugo bilo uz Bugojno.
    I da, pregrub, cudo samo 5 faulova i samo 2 zuta. Nenormalno igra. Povredio mi je jednog.
    Kakav god da bude rezultat blokirajte ga, a gledajte da bude nereseno ako vam se mec zavrsava do kraja, bez dugih lagerskih pauza.

24. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Regular Djuksy's Avatar

Quote Originally Posted by Kepa View Post
    Dowla, jos jedan nas..

tuzno je procitati Comment na profilu, a posle videti koga je izabrao, a najtuznije od svega su tri namerna autogola posle kojih puca konekcija, takodje pred kraj meca...
    ovog ne primajte u lige ako vam se bude prijavljivao, cist bezobrazluk, jos mu blinkam i stavljam pauzu da skonta da to nije lepo...
    Sad sam odigrao protiv njega, izadje na poluvreme... al ne na kvarnjaka. Pise mi 4-0
    A znao sam da ce da izleti zato sam i slikao xD

Senveb izaso mi u 56min na 7-1.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Ovo polako gubi smisao

1 mec (omku1452365)

2 mec (thehulk)

Tako da umesto da igram, meni izlaze iz meceva a na pesleague se to ne vidi. Bem ti japance!

Page 1 of 8 123 ... LastLast