Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 193

Thread: PES 2016 - myClub

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default PES 2016 - myClub

Tema za myClub, da ne mešamo sa ostalim utiscima vezanim za ofline igranje.

Default Re: PES 2016 - Prvi utisci

Evo, prvo razočarenje. Single player je fenomenalan. Sada sam probao MyClub i odigrao par utakmica. Kao da je druga igra, kada se igra online. Definitvno se osjeti input lag i generalna neresponsivnost. Naravno, ponovo je online mod još ogoljeniji, pa je grafika još jadnija. Ne razumijem zašto...

Professional mario993's Avatar

Quote Originally Posted by phobius87 View Post
    Evo, prvo razočarenje. Single player je fenomenalan. Sada sam probao MyClub i odigrao par utakmica. Kao da je druga igra, kada se igra online. Definitvno se osjeti input lag i generalna neresponsivnost. Naravno, ponovo je online mod još ogoljeniji, pa je grafika još jadnija. Ne razumijem zašto...
    Da budem iskren, mislim da govorim za vecinu nas, to smo i ocekivali od online moda,isto kao prosli....

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Zanimljivo, meni do sada 5 odigranih utakmica, online, savrsen, gotovo jednak kao offline. Upravo bih ja to pohvalio. Sigurno zavisi od protivnika/servera.

5. The Following User Says Thank You to zokis For This Useful Post:

Professional jovan111p's Avatar

Default Re: PES 2016 - myClub

Meni je isto dobar, ne laguje, jedina mana je sto me sporo povezuje sa igracima, malo se duze ceka.

Volio bih da griješim, ali evo, nakon nekoliko Online utakmica, pokrenuo sam jednu exhibition tekmu sa kampom i igra je potpuno drugačija, u pozitivnom smislu, naravno. Ja sam kupio igru da bih uživao u MyClub modu, ali za sada to nije to.

Meni je isto sve odlicno... samo neko da mi objasni da li ce se ovi golmani popraviti nekada ili ce primati sve sto se sutne ? i da.. gde mi je onaj igrac iz tima lige sampiona ubi se trazeci ga

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Evo ga prvi Citer, Danilo73, baja izlazi u 77. minuti, rezultat 1:4... Lopta u autu, cekam ga 10 sekundi, nista ne radi, pocne da koci ko ludo i izadje mi! Definitivno nas, Danilo 73!
    Nikada to nece srediti!

10. The Following User Says Thank You to zokis For This Useful Post:

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES 2016 - myClub

Quote Originally Posted by zokis View Post
    Evo ga prvi Citer, Danilo73, baja izlazi u 77. minuti, rezultat 1:4... Lopta u autu, cekam ga 10 sekundi, nista ne radi, pocne da koci ko ludo i izadje mi! Definitivno nas, Danilo 73!
    Nikada to nece srediti!
    Za sve koji budu imali ovakve situacije, prijavljujte ih u ovoj temi, da ih imamo sve tu

12. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Gde da nadjem tipa iz tima lige sampiona ? sve gledam nema mi igraca

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES 2016 - myClub

Quote Originally Posted by grobare View Post
    Gde da nadjem tipa iz tima lige sampiona ? sve gledam nema mi igraca
    Gde izvlacis lopte trebalo bi da imas TOTY Agenta, to zavrtis i bice sve crne i pasce ti se neko od tih igraca, naravno ako imas Day One Edition verziju PES-a, ako ne onda nema ni tog igraca.

Ja sam tako dobio Alabu. Mogao sam birati i jednog igrača na posudbu od 5 utakmica (izabrao sam Balea) i još sam dobio Neymara. Eh sad, da li je on isto samo na posudbi ili sam ga dobio za stalno, to nisam provjeravao.

Ja sam dobio LLorentea, mene My club nikad ne izneveri!

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Benteke, Mascherano, Gourcouf i Nojer. To sam izvukao na tim crnim loptama i pozajmica sa Aguerom. Prvi mec pobedio 5-1 ili 5-2! Aguero zivotinja!

Quote Originally Posted by phobius87 View Post
    Moguće da si imao lag, ali je i pored toga My Club takav, da u početku sa niskom hemijom timovi igraju prilično retardirano.
    Milion nekih faktora utiču na igru tima.
    Ja sam sa onim nagradama za day one edition dobio Neymara, Robena, Colocinija i još dva CB-a sa ovr 80. Kupio jednog bugarskog dmf sa ovr 76. I Aguero mi je pozajmljen na 5 mečeva.
    Zvuči da je to prejako. Ali u stvari je cirkus.

Odigrao dve utakmice protiv isto jakih ekipa, sa po dve - tri zvezde i Neymarom. Ali na terenu komedija.

U pes 2015 je neki početni tim (bez i jednog igrača preko 70 ovr) igrao koliko toliko normalno, a ovo je kao krave na livadi.
    Poveća ti inerciju na +500, smanji responsitivnost na -999 i eto lepog načina da osetiš prosperitet kad povećaš hemiju.

Preterali su sa nagradama i Neymarom...a onda nerfovali (valjda se tako kaže) tim i igrače na delu, pa trenutno sve jako debilno izgleda.

Dobio sam Ibrahimovica, Gerarda, Frei (CMF), Gibsa i Aggera. Kupio sam McGregora i jos jednog u odbrani. Pored Neymara i Sanceza koje sam dobio na pozajmicu. Tim jako lepo izgleda ali je to sve jako, jako sporo. Da li ce mi pomoci nesto otvaranje portova ili tako nesto? PES 2015 mi je radio savrseno, a ovo se vuce. A rezulati su jako zanimljivi. Po mecu dajem vise od 4 gola a isto toliko i primam Najzanimljiviji rezultat 10-9 (na pomluvremenu je bilo 6-6)

Quote Originally Posted by Stefan_91 View Post
    A rezulati su jako zanimljivi. Po mecu dajem vise od 4 gola a isto toliko i primam Najzanimljiviji rezultat 10-9 (na pomluvremenu je bilo 6-6)
    Da..ja u 400 utakmica na pes 2015 u Divisions imam 1.76/1.85 procenat datih-primljenih golova i u MyClub mislim da je slično..Uglavnom gubim 2-1 i isto tako dobijam.

Ovde, druga utakmica, golova kao na traci..4-3 sam gubio, 65 minut, davao se gol za gol.. i roknuo alt f4 i mrš.

Svaki napad gol šansa, svaki drugi gol. Meni Aguero samo ide pravo, svi se odbijaju i lete oko njega, protrčavaju, a protivniku Kros sa dmf-a, se "teleprontuje" u moj šesnaesterac..našika se, pravi haos.

Koja budalaština ovaj myclub.

Vjerujem da će biti sve više optimizacija online komponente (mislim na kvalitetu konekcije).

Da li je i na next gen konzolama grafika, tj. količina detalja (čuvari oko terena, treneri, rezervni igrači, kamere, itd.) uklonjena u online utakmicama ili smo ponovo mi igrači na PC-u dobili "hibrid"?

Default Re: Odg: Re: PES 2016 - myClub

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Gde izvlacis lopte trebalo bi da imas TOTY Agenta, to zavrtis i bice sve crne i pasce ti se neko od tih igraca, naravno ako imas Day One Edition verziju PES-a, ako ne onda nema ni tog igraca.
    dada dobio sam ronalda, hvala

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Jel ima neko vest kad ce dodati ove ostale timove sto su rekli, cekam partizan necu da krecem my club dok ne izadje??? :-(

Page 1 of 10 123 ... LastLast