Poll: Kako ocenjujete PES 2016?

Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 949

Thread: PES 2016 - Utisci

Default Re: PES 2016 - Prvi utisci

Meni nakon prve utakmice bilo skoro desetak faulova, možda sam ja previše grub

Роберт Просинечки

Default Odg: PES 2016 - Prvi utisci

Dobar PES. Grafika nije losa, ali je zato prosek i to mi se ne svidja. Animacije jos treba da se doradjuju, ali svake godine su sve bolje i dosta toga lepo izgleda. Ocajno odradjeni faulovi, 5 utakmica i jedan faul do sada, roster nije apdejtovan, komentatori losi.

Ono sto je sjajno je sam gameplay. Veoma fluidna igra i zanimljiva. Igraci trce i otvaraju se pa je tako i sam AI pametniji i odziv komandi ne kasni. Igrace se PES ove godine.

Sve u svemu, cekam patch za grafiku da bude lep ugodjaj. Od mene 8/10.

3. The Following User Says Thank You to ЦЗВ For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: PES 2016 - Prvi utisci

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Ima ja bas malopre igrao tekmu,kada negde 60min,pocela kisa da pada,interesantno
    Jel moze link do gameplay-a?

Top Player heavy_grobar's Avatar

занимљиво је како из године у годину мењају игру. последњи пес који сам играо је пес 2013. пес 14 је био очајан, 15 сам обрисао из рачунара у року 48 сати.
    после одиграних пар утакмица на пес 2016, може се примјетити огромна разлика.
    прво што сам приметио и што ми је нервни систем уништавало су судије, имам осјећај као да имају "нормалнији" критеријум суђења, нису више дебилни као пре (можда ме очи лажу), али видећемо отом потом.
    друго што ми се свиђа јесте то што играчи нису роботизовани као у пес 15, реалније су кретње, анимације, голмани су ту и тамо, имају добрих тренутака, а имају и лоших, има тога и у правом животу.
    графика ко графика, свеједно ми је тотално док је гејмплеј добар, углавном ове године су ме одушевили.
    да резимирам, конами је ове године одрадио врло добар посао, евентуално да коментаторе нове убаце идуће године и то би било то...

Iskreno demo pes 16 za ps4 mi vise lezi i osetim razliku dok igram, u odnosu na pc (full verzija).....svidja mi se sto za neki klizeci start nije odmah zuti, kad igras protiv kompa na superstar nedavi loptu vec ide sa tedencijom da da gol, dok u fifi ja mogu da odem do kuhinje i da napravim sebi sok , oni ce se jos dodavati i nikako da krenu ka golu i naravno smorim...iskreno mogli su jos bolju grafiku da naprave za ps4 al ok ....sad mi je ostala jedina i teska odluka sta igrati ove godine na ps4: pes 16 ili fifa 16????

to je samo moje misljenje posle deset odigranih tekmi na pc i nesto vise na ps4....

Super Star nataeos's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Re: PES 2016 - Prvi utisci

Quote Originally Posted by srdjan1995 View Post
    Jel moze link do gameplay-a?
    Sa'će ti ga turi u sanduče!

8. The Following User Says Thank You to nataeos For This Useful Post:

Sve u svemu - slobodniji pes 15 praktično. Nešto fluidnije. I to je to.
    A i što bi kvarili ono što valja.

Kupio bez veze..
    Dobar je i pes 15 isto kao i ovaj. Mali napredak, ne vredi 50 evra sigurno, pa čak ni 30 sa Kinguina.
    Ali ajde. Više igrača online, bolji MyClub (valjda?)...
    Jbg, Pes dođe kao redovan godišnji trošak..

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Par SS sa SweetFX.
    Ovo su prve verzije, samo malo manje ovog grain efekta i da se sačeka peč za 3d turf i to je to.
      Spoiler:

11. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Darko koristiš li orginal igru ili narodnu verziju, dal se moze sweet bez problema stavit na orginal igru?

Šef Nemanja's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Narodnu koristi, moze i na original, znam od prosle godine

Predobro to izgleda, Darko daj mi na pp link samo pošalji šta trebam skinuti da bude tako indentično kao tebi, ništa više mi ni netreba, poslao bi ti PP ali nemogu :P

Default Re: Odg: PES 2016 - Prvi utisci

Quote Originally Posted by BeLLicus View Post
    Predobro to izgleda, Darko daj mi na pp link samo pošalji šta trebam skinuti da bude tako indentično kao tebi, ništa više mi ni netreba, poslao bi ti PP ali nemogu :P
    http://www.pes-serbia.com/threads/35...54#post1395354

E ovako, napisacu samo neke mane jer se ovaj PES ne razlikuje mnogo od proslogodisnjeg tako da je u sustini dobar.

Prva utakmica sa jacim klubovima koju smo odigrali ja i drugar zavrsila se rezultatom 7-4, druga u kojoj je igrao drugi drugar koji je malo bolji u PES-u zavrsena je 4-3 i to smo igrali sa slabijim klubovima. Sustina je da pada mnogo golova, cini mi se da trougao prelako prolazi,a i skoro svaki sut iz sesnaesterca je gol bez obzira sto ta lopta prodje na milimetar od golmana (sto sam najvise mrzeo na konkurenciji). Faulova ima, osim ako ne igrate kao zene i ne koristite klizeci start uopste nego samo na X uzimate lopte. To je to, za sada nije lose.

probajte sweetfx daleko je bolje, sljaka online bez problema

18. The Following User Says Thank You to grobare For This Useful Post:

Nakon par dodatnih meceva, ipak imam zelju da neke stvari mozda malo doteraju.

Ono sto bih ja voleo kao i uvek do sada na prethodnim igrama jeste da trougao manje prolazi, a da sut nije toliko dobar, odnosno precizan. Odigrao sam sa Laciom protiv Juventusa dva meca na superstar, dobio sam 5-1 i 4-0, a sutevi iz daljine lako ulaze, kao i R2 sutevi, koji su mozda za nijansu slabiji nego na proslom pesu. Igraci sa super ocenama su odlicni, ali oni koji nemaju bas sjajne ocene ponovo daju vrhunske golove. Tako da, bojim se da ce na online biti vaterpolo rezultati vecinu vremena.

20. The Following 2 Users Say Thank You to Mihael For This Useful Post:

Default Re: Odg: PES 2016 - Prvi utisci

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Narodnu koristi, moze i na original, znam od prosle godine
    Nemaš pojma.

Top Player heavy_grobar's Avatar

Ипак повлачим оно што сам написао да су судије нормалније....
    За ова два старта није НИШТА СВИРАНО.....
    https://www.youtube.com/watch?v=ig8K...ature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=osh6...ature=youtu.be

evo da i ja ostavin svoje utiske...za početak, koliko sam pohvatao, ima tu nekih klasičnih PESOVSKIH bugova, ali igrica zrači jednom igrivošću šta dosad nisam ima prilike susretati..ima tu ono nešto šta te navuče da igraš još, mislim da je konami konačno doša na pravi put...činjenica je da ima tu puuno stvari za dotjeravanje, al u suštini je ovo nekakav dobar kalup..ta neka nepredvidivost AI-ja me se dosta dojmila, iako za moj ukus pokušavaju malo previše visokih lopti u prostor. Također, napravio sam dosta faulova, neznam baš jel do mene šta volim malo grublje (igrat, mislim ) ili šta...ubacio sam sad sweetfx (iz nekog razloga igra sjecka na high na konfi: i3 4005u, 4gb RAM i nvidia 840M), al sweetfx i medium postavke su za sada ok, jedino malo previše animirano djeluje. Čeka se patch za dresove, i nastavlja cipat po igrici...eto, ukratko moje mišljenje..poz

Po meni sudije su sramota za svoju profesiju ... nista ne sude kada se lupi dva puta X i udje u duel ni jednom ne svira faul a bilo ih je pregrst
    Druga zamerka je to sto se gol sa ivice 16 ili unutar sa R2 ne masi nema trika i zato imam rezultate online tipa 5:4 ili 3:5 kao da je vaterpolo

Naravno osim ovih zamerki sve ostalo su pozitivne stvari i cestitam timu Konamija koji je od one 14-ice skocio ovoliko visoko i sada sigurno pobedio konkurenciju

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Prvi utisci odlični. Srećom ili nesrećom još uvek nisam igrao online takmičarske, nadam se da nije previše sporije nego offline. Takođe se nadam da neće da bude kao u prethodnim pesovima, prva 3-4 meseca sve lepo a onda krenu da uništavaju pečovima.

Page 3 of 48 FirstFirst 1234513 ... LastLast