Poll: Kako ocenjujete PES 2016?

Page 2 of 48 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 949

Thread: PES 2016 - Utisci

Default Re: PES 2016 - Prvi utisci

Tebi to ionako nista ne znaci, jer igras iskljucivo sa Realom, tako da ce Ronaldo i Bejl i kamen da sutiraju kao normalnu loptu

Regular bob spuzva's Avatar

Ima li gdje crowd disabler jer onaj od PES15 me moze.

Bolesna igra!
    Pribojavao sam hocu li je ikako moci pokrenuti, ali tucem je na medium ko iz sale, strasno dobro optimiziran soker.. Gameplay, grafika i sve ostalo mi se cini bolje od 15-ke..
    Jedva cekam da izadje neki pec, jer meni su formacije zastarjele skroz, u Unitedu mi jos Di Maria, Falcao, RvP i tako to, nezz jel do toga sto igram pirat ili je inace takva ova prva verzija..

Sve u svemu kad se sjetim 15ke i one prve verzije, ovaj je dosta bolji!

Quote Originally Posted by goran_pesmaster View Post
    Tebi to ionako nista ne znaci, jer igras iskljucivo sa Realom, tako da ce Ronaldo i Bejl i kamen da sutiraju kao normalnu loptu
    Mislim da si me pomešao s nekim

6. The Following User Says Thank You to djolesrb For This Useful Post:

ne znam da li je prava tema ali na fejsu sam naleteo na ovo obavestenja pesove stranice oko roster update :

Hi everyone, we´re aware of fans asking about the roster update coming for PES2016.
    We are working very hard to implement them ASAP, however we are currently focusing on ensuring the best possible online experience.
    We will update you early next week on the roster updates as well as the upcoming new teams and stadium's future availability.
    We would like to thank you all for your patience and support! We hope you enjoy PES2016 as much as we do! Love The Past, Play The Future !

Meni je PES 2015 takvo razočarenje bio da je to neverovatno.Isti ko FIFA 2015 kao i gameplay a o optimizaciji necu ni da pričam jer mi je i7 terao na 90+ stepeni, doduse sve je bilo na high podesavanjima al takođe grafička mi je isto solidna
    GT650M tako da sam ostao veran PESu 2013.E sad da li može neko da mi kaže da li je 2016 sličan FIFI i da li su bar neki elementi fizike ostali sa 2013 (ili bar nešto što je činilo PESom jedinstvenim za razliku od FIFE)?

Hvala unapred i pozz

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Lep detalj, Ronaldo pokušao rabbonu.
    https://youtu.be/xOXkriAx3Iw

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Нисам играо много, али први утисак је:

- бољи гемплеј него на пес 15, голмани добро бране и што је мене јако нервирало у претходној верзији - стамина је знатно боље урађена
    - на графику нисам много обраћао пажњу пошто ионако имам слабији комп, али је и са смањеним детаљима радило као подмазано
    - промена коментантора је одлична
    - судије дозвољавају оштрију игру, не иде за сваки старт жути картон што мени више одговара (јбга, не играмо балет него фудбал)

===

Све у свему, ово је први пес за који могу да кажем да ми скоро савршено одговара од легендарне шестице коју и дан данас играм. Ево и пар слика за крај.

кад већ не могу ови слепци у правом фудбалу да их добију могу барем ја на игрици

11. The Following 6 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by DM11 View Post
    Lep detalj, Ronaldo pokušao rabbonu.
    https://youtu.be/xOXkriAx3Iw
    Lezi odspavaj malo DM, celu noc si aktivan, nemoj da pregoris . Blago vama kada ni posla ni briga nemate.

13. The Following 2 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by mixonic View Post
    Meni je PES 2015 takvo razočarenje bio da je to neverovatno.Isti ko FIFA 2015 kao i gameplay a o optimizaciji necu ni da pričam jer mi je i7 terao na 90+ stepeni, doduse sve je bilo na high podesavanjima al takođe grafička mi je isto solidna
    GT650M tako da sam ostao veran PESu 2013.E sad da li može neko da mi kaže da li je 2016 sličan FIFI i da li su bar neki elementi fizike ostali sa 2013 (ili bar nešto što je činilo PESom jedinstvenim za razliku od FIFE)?

Hvala unapred i pozz
    Niđe veze.

Prvo PES 2015 nema nikakve veze sa fifom, a drugo kako misliš da ti neko uporedi nešto sa nečim što još nije ni izašlo?

Non mollare mai dj90's Avatar

Default Odg: PES 2016 - Prvi utisci

peč 1.01 je već implementiran u igru tako da to vam je što vam je (u piratima)

nisam puno igrao da bi komentarisao nešto što se već ne zna
    advanced šut će ulaziti lagano kao i u prošlom pesu (biće evrogolova)
    faulova malo (nekad je bila umestnost dati gol iz slobodnjaka sada ih uopšte neće ni biti u nekoj poziciji za šut)
    golmani su mi onako - padali su neki skroz glupi golovi
    ima nekih amnimacija pri duelima gde se skroz pogube igrači (ne ubacuj animacije ako ne umeš skroz da ih implementiraš kako treba)

videćemo za dalje ali ne obećava

Zna li neko sta je sve izbaceno iz PC verzije, u odnosu na PS4/Xbox One verzije (osim unazadjene grafike tj. osvetljenja i publike, sto je meni na zadnjem mestu)? Gameplay je odlicna, sve je fluidno, ali nigde ne mogu da nadjem da li smo osim grafike, osakaceni i kod gameplay-a? Jel u PC verziji uopste ima ono dinamicno vreme (promena vremena u toku meca) i slicno?

Super Star cevali's Avatar

Kamera online jel moze da se podesava?

Default Odg: Re: PES 2016 - Prvi utisci

Quote Originally Posted by srdjan1995 View Post
    Zna li neko sta je sve izbaceno iz PC verzije, u odnosu na PS4/Xbox One verzije (osim unazadjene grafike tj. osvetljenja i publike, sto je meni na zadnjem mestu)? Gameplay je odlicna, sve je fluidno, ali nigde ne mogu da nadjem da li smo osim grafike, osakaceni i kod gameplay-a? Jel u PC verziji uopste ima ono dinamicno vreme (promena vremena u toku meca) i slicno?
    Ima ja bas malopre igrao tekmu,kada negde 60min,pocela kisa da pada,interesantno

19. The Following 3 Users Say Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by mixonic View Post

Hvala unapred i pozz
    Ukratko bolja verzija pesa 15 po meni sa boljim gameplayom i skroz novom master ligom cini mi se..

Al su slobodnjaci sad glavni, nije vise nauka pogoditi ili dobro osutati, ja maloprije sa Guarinom sastavio precku da valja

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Regular jzoran's Avatar

Default Odg: Re: PES 2016 - Prvi utisci

Moji utisci nakon 5 odigranih meceva:
    - grafika malo poboljsana ali ne puno....to mi nije toliko bitno...
    - geimplej cini mi se malo bolji...pasovi koji su mi lako prolazili na 15-ici sad bas ne prolaze...mozda sto se jos nisam navikao ali vidjecemo...
    - fizika lopte drugacija...po meni bolja....kad se izvodi slobodan udarac moguc je veci efej lopte nego u 15-ici.
    - golmani su bolji, imaju bolje animacije pri odbrani, bolje brane penale....u jednoj utakmici sam imao penale i izgubio...sto se rijetko desavalo u 15-ici
    - iz ovih 5 meceva sam to zakljucio...vjerovatno dok jos budem igrao bice mnogo jasnije
    - sve sam testirao na super star tezini.

Evo i jedan mec koji sam snimio:
    https://www.youtube.com/watch?v=o1CskKvGWsA

Ovo nije humano koliko je dobar PES napravljen .. Realno samo malo ovi faulovi su bzvze (zavrsis utakmicu sa 0 faulova,sa obe strane,malo smesno) .. Ostalo je full,dok jos neki patch izadje sa pravim timovima i transferima i ne treba nista vise .. Meni ni ova default boja (trave itd ) ne smeta .. Ja sam sasvim zdovoljan ..

Page 2 of 48 FirstFirst 123412 ... LastLast