Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Edit Stadiums

Default Edit Stadiums

Verovatno opcija koja skoro najvishe nedostadje u editu je edit stadiums.Do sad je bila i ostala samo opcija ,,edit satdium names",shto znatno otezava posao kod pravljenja stadiona.Rhino 3D je veoma zeznut program,pogotovo zato shto je teshko naci full verziju za dzabe.Mogli bi da stave u sledeci PES da mogu da se biraju kapacitet stadiona,boja i natpisi na tribinama,trava,tj. kvadranti.I shto bi poboljshalo celu stvar da se koristi HD memorija i da se smeste svi stadioni koje napravimo,(mogli bi recimo da napravimoa sve stadione za sledeci MSL patch za 7-icu)a ne da to bude u okviru OF-a,koji ce garant biti ogranichen na nekih 36 do 40 stadiona.

E to ti je super ideja,pogotovo sto
    nije svako vest u rukovanju programima
    tipa'Rhino 3D'itd.Kad mozes da pravis;Igrace,
    Timove,Ambleme,Zastave,Kopacke,......
    sto nebi moglo i Stadion-e.Predlog ti je odlican!

trane
    Guest

Thumbs down

Quote Originally Posted by Koma View Post
    E to ti je super ideja,pogotovo sto
    nije svako vest u rukovanju programima
    tipa'Rhino 3D'itd.Kad mozes da pravis;Igrace,
    Timove,Ambleme,Zastave,Kopacke,......
    sto nebi moglo i Stadion-e.Predlog ti je odlican!
    E pa stadioni su malo komplexniji od zastava. I ne znam kakav bi to prost editor mogao da se napravi

Pa da se napravi kao u fifa manageru 2005(ne znam dal ste igrali)gde mozes da biras da gradis stadion,da biras vrste tribina, ulaze,krov,ma sve zivo.To za firmu kao sto je konami ne bi trebalo da predstavlja problem.

to za konamijevu firmu predstavlja prob.jer su oni fck retardi..ebo ih onaj seabass

Quote Originally Posted by super cancel View Post
    to za konamijevu firmu predstavlja prob.jer su oni fck retardi..ebo ih onaj seabass
    Ma nema veze Shingo Takatsuka sa tim.Da hoce opciju'Create Stadium',stavili bi je...

E ovo je super ideja, mada mislim da ce stadioni doci kasnije. Kao so je neko rekao na forumu, oni daju svake godine po nesto novo na kasicicu, a edit stadiona je vec veliki korak. Sta da se radi kada nemaju zdravu konkurenciju, mislim fifa i ne moze da se nazove konkurencijom.

Ideja je extra!!!x)

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

ideja je skroz na mestu!

Odlican predlog

Ma ideja je totalno extra !
    Slazem se svaka cast !

cisto sumnjam da ce tako nesto napraviti!

Odlican predlog,bilo bi extra!!!!!

ja ne mogu da zamislim ka ko bi ja mogao napraviti stadion neke ekipe koja nema svoj stadion na igrici.Ok shvatam da bi se moglo nesto kreirati ali da to bude isto ili priblizno onome kakav je taj stadion u realnosti to ne vjerujem da je moguce.Ja bi vise volio kada bi se gospoda iz konamija udostojila te nam to omogucila.Ipak to mnogo boje izgleda kada oni naprave u originalu.Pitanje je samo imaju li oni volje za to?Ne vidim zbog cega se to ne bi uradilo.

Quote Originally Posted by darkodj View Post
    E ovo je super ideja, mada mislim da ce stadioni doci kasnije. Kao so je neko rekao na forumu, oni daju svake godine po nesto novo na kasicicu, a edit stadiona je vec veliki korak. Sta da se radi kada nemaju zdravu konkurenciju, mislim fifa i ne moze da se nazove konkurencijom.
    Dobro si rekao oni svaki pes korak po korak.
    Najpametnije bi bilo da to oni sve spakuju u sljedecu PES7-icu neka ona bude nekih 10 GB , ali isplatilo bi se.Slazem se sa prijedlogom, odlican je svaka cast.

"Odlicno nista ja tu ne bi diro"

Zdravko Colic Cola

Reklama za Jelen pivo

ovo je SUPER idea a i mislim da ih ne bi puno kostal,al ipak bi bilo super da mozemo da igramo BRAZ ligu i Argen pa da se bore za prvaka sveta ili da stave druge lige mozda kao balkan pa sve timove iz bivse juge ili najace timove iz azije i africe ali kad bih se ja pitao stavio bih vise timova pOZ idea je G

Page 1 of 2 12 LastLast