Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 62

Thread: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Modulator Toja's Avatar

Default Re: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Senser, problem je što ste to tražili u trenutku kada ste svatili da nemate šanse da uzmete titulu.
    Da ste u tom trenutku bili prvi, ili zaostajali bod dva, priznaj da ne biste te brazilce ni spolenuli.

Drguo, mi ne ulazimo na isti način u duel, koji nam ne znači ništa, i koji određuje titulu. U sekundi se promenio značaj našeg duela, iz jedne krajnosti u drugu. Evo ja prvi kad sam video da duel nema rezultatski značaj, odlučio sam da odem kući kod mojih na nekoliko dana, da odmorim od svega. Kod mojih nemam ni PC, ni pes. Da sam znao da će se igrati meč za titulu, ostao bih još jedan dan, da odigram taj meč. I drugi su bili opušteni pred meč i odjednom im je rečeno da je to meč za titulu. I eto pritiska, i eto drugačijeg stila igre. Tešno je objasniti šta se dešavalo, ali ovakav način je sraman i ni malo nije fer i nigde se tako ne radi. Pogotovo ako je istina da ste pretili odustajanjem od daljeg takmičenja ukoliko ne bude po vašem. I još jednom ponavljam, da sam ja bio kapitem u tom trenutku, mi ne bismo ni igrali taj meč... jer ne želim dopustiti da iko pravi magarce od nas.

Zamisli situaciju sad da mi switu tražimo pobedu protiv onih kojima smo dopustili da nam se 2 puta odloži meč, jer nisu mogli da se okupe. Sad naknadno da tražimo pobedu. Kako biste se vi osećali? Namagarčeno, zar ne?

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

E pa ne priznajem > ja sam vec DM-u objasnio da bi mi u istoj situaciji podrzali vas > ti sad veruj ili ne veruj. Proveri ono sto sam rekao za nasu 1 sezonu i titulu pa ce ti mozda biti lakse da prepoznas imam li integriteta i obraz.

Ja iskreno mislim da je Pes Sebia ostecena. Mi takodje bi bili da je drugacija odlluka doneta. Ispravno i posteno resenje koje zadovoljava sve strane NE POSTOJI. Zato se i borim za sto preciznija pravila koja bi svela na minimum bilo kakve nesporazume.

Drugo, da SwiT nije doneo takvu odluku, problem bi otisao na komitet kapitena a siguran sam 1000% da bi tamo vecina bila za to da se titula ne osvaja za zelenim stolom vec na terenu. I kako god okrenes mi bismo se sudarili na travi kako vec i jesmo. Zato i smatram da je ovako bilo najbolje. Sportski i fudbalski. Pa vi ste nas u prethodna dva susreta "pocistili", bar rezultatski, zar ne? Ja sam vam na tome cestitao i priznao da ste bili bolji. Ocekujem isto i sada od vas.

Ono sto je neophodno je da ovo ne prodje tek tako. Brasil Stars moraju biti kaznjeni za ono sto su uradili i sto su, realno, bacili senku na nas turnir. I vi i mi cemo zauvek imati osecaj da nije sve onako kako smo zeleli.

P.S. Mi nismo trazili pobedu vec samo da svi budu u istoj situaciji jer jedino to garantuje regularnost turnira. To je bitno razumeti.

3. The Following 2 Users Say Thank You to senser For This Useful Post:

Modulator Toja's Avatar

Samo hoću da kažem, a i tvrdim, da rezultat dvomeča ne bi bio isti da smo mi na vreme znali da ćemo se sa vama boriti za titulu. Nije u redu da nam se to dan pred meč kaže.
    Ne kažem da bismo mi vama u tom slučaju uzeli bodove... možda biste nas i ubedljivije pobedili... ali fer je valjda da na vreme znamo dal igramo za titulu ili meč nema rezultatski značaj. Odluka je doneta na VAŠ zahtev nepun dan pred meč, iako smo mi prethodnih 4-5 dana (ako ne i celju nedelju) mislili da meč nema rezultatski značaj.
    Iz tog razloga krivim vas jer ste tražili da se donese nekorektna odluka, i krivim organizatora što je pristao na takvu odluku u takvom trenutku.
    Opet ponavljam, da smo na vreme znali to, mi bismo nastupili u drugačijem sastavu i imali bismo drugačiji pristup meču.
    Moje mišljenje je da, ne samo da je pes-serbia oštećena, već su freelanceri nagrađeni... vama i organizatorima na dušu.

PS. očekivao sam da moj 5000-ti post bude lepši

5. The Following 5 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

I opet, citajte pazljivo sta pisem > ja sam rekao da cu JA prestati da igram na turnirima and NE tim. Dakle, nikog nisam ucenjivao vec sam najiskrenije izrekao ono sto OSECAM.

Uz izostanak reakcije, bilo kakve, bilo pozitivne, bilo negativne, to bih i uradio.

Meč s Fl je bio ugovoren pre potvrde da im se dodeljuje pobeda nad Brazilom. Po toj računici je svedeno da PES Serbia sigurno prva,bez obzira na ostale rezultate. Swit je vece pre meca mi rekao i to morao sam da ga pitam jer sam procitao tamo u temi gomilu protestnih komentara. I on mi je rekao e da Fl dobijaju pobedu nad Brazilcima i to je to. PES 15 nismo palili pre toga jako dugo,niti igrali 11x11 a ni 1 na 1. Da bi vec sutradan morali da se borimo za 1 mesto,s iskreno jako dobrim protivnikom igracima koji samo ovaj mod i igraju... Al sad sta je tu je,ovo nam je lekcija za ubuduce,da nikome ne odstupamno ni za kakav zahtev,odlaganje meca i slicno tome... A drugi mec i desavanja na terenu ne bih hteo komentrisati.... Sportski pozdrav i vidimo se na PES 2016.

8. The Following 2 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: Re: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Quote Originally Posted by Toja View Post
    PS. očekivao sam da moj 5000-ti post bude lepši
    Mogao je da bude, ali ti je na kraju zakljucak uzasan. Na terenu su dva najbolja tima resila - to je nas zakljucak, inace bi vi osvojili zahvaljujuci poklonu Brazilaca.
    Opusti se, to je samo igra. A onima kojima je tesko palo porucujem da saosecam i u pravu su da nije lako igrati protiv najjaceg protivnika mec za titulu ako su je par dana ranije vec proslavili. Nije gotovo dok nije gotovo. PES se ne sme obrisati i gradivo se mora znati. I cestitke na jubilarnom postu. Evo i mojeg 1000-tog.

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

Cekaj malo, kako mislis da ja mogu da nateram organizatora da donese 'nekorektnu" odluku?!?

Ti stvarno mislis da bi organizator rizikovao svoj kredibilitet, i kredibilitet svih dosadasnjih i buducih turnira da nije bio ubedjen da je to jedina moguca odluka koja najmanje boli sve ukljucene strane?!?

Ja mogu da shvatim da ti, i verovatno drugi, iz emotivnih razloga ne mozete da prihvatite jedinu mugucu i korektnu odluku koja je doneta, pri cemu nema nikakve veze sa emocijama vec preispitivanjem situacije u svetlu zastite regularnosti.

Dakle, pre svega nemoj da "na moju dusu" svaljujes odgovornost za nesto sto ti se ne svidja a u osnovi nema veze sa mojim klubom > imali smo svako pravo na prigovor regularnosti i to smo uradili.
    Pod jedan >>>Ja sam reagovao istog momenta kad sam video idiotski post brazilaca.
    Pod dva >>> Nismo imali nikakav nacin da uticemo na odluku i vreme njenog donosenja. <<<< ovo treba prvo svima da bude jasno

Pod tri >>> Setis li se ti nekad da kazes neku rec o onima koji su svojom neodgovornoscu ovo i zakuvali?!? Da ste odigrali sa Brazilcima na njihovim nenormalnim serverima sada ne bismo tupili o ovome. Ali NISTE. Sta vam je moj tim u tome kriv?!?
    AST i ja smo o tome vec razgovarali i rekao sam mu svoje misljenje.

Batali sve moguce i nemoguce kombinacije i logicke pristupe koje se zasnivaju na tome sta se kome vise svidja pa bas njih zastupa jer su mu miliji.

11. The Following User Says Thank You to senser For This Useful Post:

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

Cesttam obojici na jubilarnim postovima > ja sam jos mali ali opet ne verujem da cu ikad dostici te velike i okrugle cifre. Uglavnom cutim ali ovog puta sam, kako ja to dozivljavam, nepravedno prozvan, odnosno moj lik i delo, pa nekako mislim da je red da kazem koju.

I darko je u pravu >>> It ain't over till the Fat Lady Sings.

P.S. Mozda sam stvarno nekorektan i ocekujem previse ali, hoce li iko pomenuti da su utakmice bile sjajne i napete do ludila?!? I usput cestitati mozda, kako je red, sta god bilo van terena ...

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

AST, hoces d kazes da nisi dobio valjano objasnjenje od SwiT-a?!?

Pa zamoli ga da to postuje ovde na forumu da svi vide.

Njemu, prvom je u interesu da sve bude regularno kako bi zadrzao kredibilitet i samim tim odrzao ili povecao broj zainteresovanih igraca, kojih sa Pes Serbia sajta ima u veoma znacajnom broju.

Da stavimo tačku na ovo. Nije mi objasnjeno nista,samo mi je rekao da ste dobili pobedu nad Brazilcima i to je to. Kako bi rekao sve je ispalo malo nezgodno po nas... Nije psihicki to isto... Da li je vama lakse kad ste dobili informaciju da mozete biti prvi ili nama kad smo bili prvi i u poslednjem trenutku nam receno da to prvo mesto visi u vazduhu. Nije isto,al eto ispalo tako. Kao sto rekoh sportski pozdrav i vidimo se na PES 2016.

Sedam Yoda's Avatar

Senser, Vama smo cestitali na kraju sve 4 tekme koje smo odigrali kako god da su zavrsene... sto se tice one tvoje izjave, ti moras da znas da ispod tvog nick-a pise Captain Freelancers tako da svaka tvoja izjava ima tezinu celog tima i ne moze se odnositi samo na tebe osim ukoliko na pocetku posta ne naglasis tako. Ovde za klasik ligu ako Toja kaze nesto ima tezinu kao da je rekla uprava tako da ako hoce nesto licno za sebe da kaze mora tako i da naglasi, kao sto svaki moderator mora da pazi sta prica jer njegove reci imaju posebnu tezinu...
    A sto se tice odluke o onim bodovima, svima je jasno da cim je odluka doneta da tako mora i da bude ali to ne znaci da je to jedino korektno i posteno resenje. Ne znam da li shvatas o cemu sam ja pricao ali kad se stavi sve na stranu, ko je kriv, ko nie dosao, ko koliko bodova ima, da nismo krivi ni mi ni vi i sl, ostaje gola cinjenica da ste vi izgubljena 3 boda na terenu dobili za zelenim stolom i onda ne vidim poentu da se sad prica o "postenoj" odluci da se titula uzme na terenu kad je titula dovedena u pitanje ponistavanjem igre na terenu i dodeljivanjem bodova za stolom... ako me razumes... i niko ovde nije ljut direktno na tebe niti na bilo koga drugog, vase je bilo da se zalite, sto da ne, problem je u "resenju" problema koje je u najmanju ruku potpuno pogresno i nevidjeno u realnom zivotu, a mi kao pokusavamo tj. bar bi trebalo, da nam takmicenja sto vise lice na realna...
    U svakom slucaju cestitke na tituli, vasa ekipa je daleko najozbiljnija i s obzirom na cinjenicu da imate minimum 10x vise utakmica 11vs11 od nas, nas medjusobni skor je odlican sto se nas tice

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

Slazem se > nije isto > ali nije to ni presudno > svi smo ostavili srce na terenu i meni je to najvaznije > ni ja ne zelim dalje da raspredam osim da dodam da nisu nasa dva tima u sporu > I moja zelja je da se vidjamo na terenu na obostrano zadovoljstvo pa "ko bude bolji, pobedu nek slavi" > zelim sve najbolje u buducnosti, svim klubovima sa PES Serbia. GG & HF

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

Slazem se sa tobom, ja se ne bih ni javljao ovde da nisam prozvan i da nisam pogresno "procitan" > ja jesam izjavio to sto jesam u svoje ime i to je svakom ko je prisutan na 11 x 11 forumu jasno, izmedju ostalog imajuci u vidu kontekst svih mojih dosadasnjih objava tamo.
    Da nismo ni mi ni vi krivi je upravo ono sto sam ja i pokusao da naglasim > ali nesto se sve vreme gubi iz vida. Ne moze se pobediti zahvaljujuci tome sto ti neko pokloni bodove jer mu se vise ne igra. Tacka. Ti ljudi treba da se odstrane za ubuduce.
    To sto kaze so dodeljivanju bodova je tehnikalija > bodovi su trebali da se brisu pa bi svima bilo jasnije. Cela poenta se, kako ja to vidim, izvodi iz pretpostavke, koja se ne izgovara ali se podrazumeva, da je prosto nemoguce da PES Serbia mogla da izgubi od brazilaca da su utakmice odrzane. A ko to moze da garantuje? I tu je cela zackoljica. Mi smo ih odrali prve dve utakmice ali na njihovim serverima je bilo nemoguce igrati i izgubili smo prvu. Drugu smo se vec nekako adaptirali i pobedili 2:0 > a tome sta je nemoguce igrati obavestio sam organizatora odmah > dakle ja u startu smatram da je nas poraz potpuno neregularan jer se igralo u nemogucim uslovima. Dakle, sta bi bilo kad bi bilo znali bi jedino da JE BILO. Da ste odigrali te utakmice sa Brazilcima sve bi bilo kako treba. Pobedili, izgubili, nebitno. SAMO tako bi turnir u potpunosti bio regularan. Ali do toga nije doslo pa shodno tome ne moze turnir da se zavrsi po sistemu nama se vise ne igra i puj pike ne vazi. Vama poklon bodovi a mi smo magarci u tom slucaju, zar ne? Dakle, ono sto niko nece da razume je upravo to da je donesena odluka kljucna slicnost sa realnim zivotom > potpuno pravedna odluka je nemoguca vec je doneta ona koja je jedino razumna u datoj, iznudjenoj situaciji. Brasil Stars se zbog nepostovnja pravila na koja smo se prakticno svi obavezali, sustinski brise iz takmicenja i tako svi ucesnici stavljaju u potpuno istu poziciju. To je ono sto je bitno da se shvati > nema drugog resenja koja garantuje neophodni minimum regularnosti takmicenju. >>> Galactikosi su svima dali TD i o njima nije bilo nikakvih reci. Zasto? >> Pa zato sto su sve timove stavili u istu poziciju i ne menjaju nista na tabeli. Ne razumem zasto je to tako tesko shvatiti. I ponavljam se, ali, da je obrnuta situacija, takvu odluku bi podrzali ali bi trazili najostrije sankcije za krivce i hitnu promenu pravila kako bi se ovako nesto izbeglo.
    Ali dobro > ja sam se i ukljucio i pricao mnogo vise nego sto volim i sto mi pristaje > ali samo zato sto sam shvatio da je upravo na liniji vatre ono sto je sama sustina Freelancera od koje nikad nismo odstupili > respect & fair play > iznad svega > zato sam sebi dao slobodu da se javim ovde kako bi bar pokusao da dokazem da to nije tacno i da je lako preusmeriti stvar u drugom pravcu ako smo svi hladne glave.
    Sve najbolje jos jednom

18. The Following User Says Thank You to senser For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Default Odg: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Kao član Pes Serbia tima zelim da čestitam nasim članovima Darku i Senseru i timu Freelancer na osvojenoj tituli vs11. Takodje čestitam i na pobedama protiv nase reprezentacije u zadnja dva kola . Nisam igrao te dve utakmice , dosao sam na chat sat pre utakmice, ali vidim sastav i da nisam u njemu, mozda malo ljut posto sam odigrao vecinu utakmica , a sa druge strane bilo je igrača sa dosta boljim ratingom,skoro svi su dosli , tako da je selektor odlučio kako je odlučio.

Posle utakmice sam saznao da smo izgubili obe sa 1:0 i 2: 1 , i da smo u drugoj vodili do 80min. dobili 3 crvena kartona i na kraju izgubili . Znači sami smo krivi , nekrivim ni igrače koji su dobili crveno ni bilo koga drugog, sigurno se jako zeleo taj bod i borilo za svaku loptu i to je normalno i u real life i u igri, da se u takvim situacijama igra stegnuto, jurca se , uklizava i gine za svaku loptu , mada i sudija čujem da je bio prestrog.

Darkov demant isto je na mestu ,jel par dana niko nista da napise , da nisam pito ,mislio bi da smo osvojili prvo mesto . Moglo je da se napise ....izgubili smo titulu u zadnjih 10 min
    posle velike borbe ...bla bla čestitamo svim igračima na borbi i izdvojenom vremenu , takodje i protivniku na pobedi .

Zato treba protivniku pruziti ruku i čestitati , i netraziti u drugome krivca . Takmičenje 11vs je mlado , pravila jos nisu tačno definisana, odlučeno je kako je odlučeno ,po meni ispravno . Bilo je sve na nama , trebao nam je samo bod, bile su dve uzbdljive utakmice (zao mi je sto nisam ucestvovao), nismo uspeli , treba čestitati protivniku i idemo dalje.

FAIR PLAY

20. The Following 2 Users Say Thank You to shokanito For This Useful Post:

Iako nije lepo da govorim u tudje ime, pretpostavljam da AST nije ni znao da si spreman za mec, pa je zato stavio pilojca na tvoju poziciju (gde nikada ranije nije igrao), a da si ti bio tu, pilo bi (kao i uvek odlicno) branio..
    Samo budite tu za vreme odigravanja samog meca, i svi cemo igrati... prvi cu se ja zameniti u jednoj od dve partije sa nekim, da podelimo minutazu.

Cestitke Freelancerima na zasluzenoj tituli. Srecno u pes2016.

22. The Following 2 Users Say Thank You to max For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Batalite bre prazne priče. Pobedili su nas na terenu i gotova stvar. Situacija koja je prethodila meču, vreme kada smo saznali i sve što je to pratilo je glupo i tužno i kapiten treba da se zapita da li da se prijavljuje za sledeću sezonu da igra ako će se na taj način određivati mečevi i praktično rešavati pobednici i osvajači.

Sa druge strane isto mogu da kažu i oni jer bi bili oštećeni ali mislim da nisu oštećeni ovoliko drastično kao mi. Jer iz svih postova koje smo mogli da pročitamo, zalažu se za to da se na terenu pokaže ko je bolji a zaboravljaju da oni na terenu nisu uzeli titulu već za zelenim stolom. Jer da je po terenu onda bi njihovi bodovi ostali Brazilcima. No da ne dubimo dalju raspravu jednostavno tako je kako je, oni su osvojili mi nismo. Svako ima svoju stranu priče i zarad nekih normalnih odnosa ubuduće ukoliko se budu igrali ovakvi turniri i lige, treba stati tu i završiti sa time jednom za svagda.

Što se Darka tiče i njegovog posta to je po meni ok, sve u tom nekom tonu koji ovaj forum prati godinama. Njegov tim je pobedio, ima pravo da se raduje i da provocira. Nije to ništa novo za njega, on je izdanak škole Duleta Vujoševića. Više je njega slušao nego sve nastavnike i učitelje u osnovnoj i srednjoj školi Takav vid komunikacije za njega je normalan :P

Bilo kako bilo, ja sam čestitao njima na tituli koju su uzeli na način na koji su uzeli i tu bi trebalo da se završi sve.

Pozdrav!

I senser ja razumem da u svakom timu ima ljudi koje ne možeš da kontrolišeš ali mislim da ni u jednom momentu nismo prvi vređali tvoje kolege iz reprezentacije pa bih te zamolio da skreneš pažnju svojim kolegama da nema potrebe da se vređamo posle mečeva i da pljujemo jedni druge. Da li smo Vas mi dobili na sreću u prva dva meča, nije razlog da nas neko vređa posle mečeva. Sada nismo nikog vređali iako smo mogli da spomenemo par situacija. I to što ste potplatili sudije da nam za tri faula da tri crvena kartona. Dok ste vi za startove sa leđa i namerno kršenje dobijali samo žute kartone ali o tome neki drugi put

24. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Hvala Shoka, hvala Max, Miho, Yoda... Jednake cestitke zasluzujete (a mozda i vece jer manje treninga imate). Samo slep ne moze da vidi da su ove dve ekipe, odnosno rezultati istih bili veoma slicni. Epilog je da vam je poslednjeg dana bio potreban jedan jedini bod (Brazilci su krivi), a nekad je i to tesko osvojiti. Druga ekipa je bila bolja, tog dana, uz dosta srece u drugoj tekmi. I takodje samo slep ne moze da vidi da je vama taj dvomec dosao u nezgodnom trenutku. Da su drugacije okolnosti, znate me, smrtno sam realan, odavno sam mislio da ste uzeli titulu zahvaljujuci onim pobedama u petom kolu, od kojih je druga zasluzenija, iako smo vodili do 70. minuta cini mi se, posle je palo 4 gola, svaki centarsut je prosao, odnosno kaznjeni su losi pasovi pre toga. U prvoj je bila dominacija jedne ekipe, ali bodovi su otisli na drugu stranu, slozio se i vas kapiten.

Miho, moj vid komunikacije je jednak tvom, pa onda si i ti slusao istog ucitelja ili neke svoje? :P Ne, nisam se udubljivao u njegove dubokoumne monologe i napade na sve i svasta. Da nije njega, definitivno bih isto pricao, trezveno, u skladu sa svojim godinama, a tu smo negde. Drago mi je da ti je moj post ok. I meni je tvoj, donekle, do potplacivanja sudija. :P Opasan si BALANSERO.

Mogli bi da smirite onog koji smiruje, Jafforidzu, koji kaze da je p.derski postavljanje tabele i reci Milice Pavlovic "Demantujem".
    Ne morate, a mogli bi, to je vasa unutrasnja stvar.
    Mogli bi da sa SwiT-om vidite o cemu se radi, a ne da igrate i nakon toga pljujete ekipu koja je bila bolja, ne cestitate*. Mogli bi da pljujete Brazilce i trazite da oni vise ne igraju?
    Mogli bi da budete slozni da li ste za igru sledece sezone ili ne. Pola vas bi povuklo ekipu. Kakve su to predaje bre, sa stitom ili na njemu!
    *5 igraca cestita, 5 ne, 5 cuti. Mozete biti bolji, samo ako zelite. Srecno.

26. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Aj zaključajte ovu temu...

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: Re: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Quote Originally Posted by DM11 View Post
    Aj zaključajte ovu temu...
    Kad ti budes cestitao.

29. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post
    Batalite bre prazne priče. Pobedili su nas na terenu i gotova stvar. Situacija koja je prethodila meču, vreme kada smo saznali i sve što je to pratilo je glupo i tužno i kapiten treba da se zapita da li da se prijavljuje za sledeću sezonu da igra ako će se na taj način određivati mečevi i praktično rešavati pobednici i osvajači.

Sa druge strane isto mogu da kažu i oni jer bi bili oštećeni ali mislim da nisu oštećeni ovoliko drastično kao mi. Jer iz svih postova koje smo mogli da pročitamo, zalažu se za to da se na terenu pokaže ko je bolji a zaboravljaju da oni na terenu nisu uzeli titulu već za zelenim stolom. Jer da je po terenu onda bi njihovi bodovi ostali Brazilcima. No da ne dubimo dalju raspravu jednostavno tako je kako je, oni su osvojili mi nismo. Svako ima svoju stranu priče i zarad nekih normalnih odnosa ubuduće ukoliko se budu igrali ovakvi turniri i lige, treba stati tu i završiti sa time jednom za svagda.

Što se Darka tiče i njegovog posta to je po meni ok, sve u tom nekom tonu koji ovaj forum prati godinama. Njegov tim je pobedio, ima pravo da se raduje i da provocira. Nije to ništa novo za njega, on je izdanak škole Duleta Vujoševića. Više je njega slušao nego sve nastavnike i učitelje u osnovnoj i srednjoj školi Takav vid komunikacije za njega je normalan :P

Bilo kako bilo, ja sam čestitao njima na tituli koju su uzeli na način na koji su uzeli i tu bi trebalo da se završi sve.

Pozdrav!

I senser ja razumem da u svakom timu ima ljudi koje ne možeš da kontrolišeš ali mislim da ni u jednom momentu nismo prvi vređali tvoje kolege iz reprezentacije pa bih te zamolio da skreneš pažnju svojim kolegama da nema potrebe da se vređamo posle mečeva i da pljujemo jedni druge. Da li smo Vas mi dobili na sreću u prva dva meča, nije razlog da nas neko vređa posle mečeva. Sada nismo nikog vređali iako smo mogli da spomenemo par situacija. I to što ste potplatili sudije da nam za tri faula da tri crvena kartona. Dok ste vi za startove sa leđa i namerno kršenje dobijali samo žute kartone ali o tome neki drugi put
    Oprosti, ali ne znam na sta mislis kad kazes vredjanje? > Sto se sudije tice, stvarno je licio na onog turcina Cakira sto je preko Nanija, za milionce izbacio Manchester UTD iz lige sampiona da bi se Real nekako provukao dalje ...
    (Ja nisam ni video drugi i treci karton od frke)

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast