Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 62

Thread: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Default Re: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

(PES-SERBIA) Real Madrid 4 - 2 Bayern M (Dream Team)

: Benzema x3 (Max), Ronaldo (DM11)
    : Rodriguez x2 (VD), Benzema (Max)

(Dream Team) Bayern M 1 - 5 Real M (PES-SERBIA)

: Ronaldo x4 (DM11), Rodriguez (VD)
    : Bale (Toja), Ronaldo (DM11), Rodriguez (VD)

Jedan od lepših golova na utakmici:
    https://youtu.be/kmQfbT51gY0

2. The Following 2 Users Say Thank You to DM11 For This Useful Post:

Bitno da si svoj gol postavio, a onaj 'de smo svi zajedno izdominirali-to te boli 'rac

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Quote Originally Posted by max View Post
    Bitno da si svoj gol postavio, a onaj 'de smo svi zajedno izdominirali-to te boli 'rac
    Ona akcija je bila vrhunska, ali i pri kraju meča... Nisam imao vremena da snimim i ovo sam jedva uhvatio fonom, bilo je vreme na short.

5. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

max

8.kolo ICL lige
    PES Serbia - BPL
    Sreda 16.09.2015 s pocetkom u 22:00h skup na četu #pesserbiarepka2 u 21:30

Potvrdu dolaska uraditi na THANKS,da ne spamujemo temu...

Pozvani igrači:

-AST
    -Toja
    -DIDO_PES
    -mitta
    -Shokanito
    -MihajloDC
    -Braja88
    -Profesor
    -Cvelebum
    -Slavce
    -Operativac
    -DM11
    -Yoda
    -Max_serbia
    -pilojac85
    -V.Dallabona

7. The Following 3 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

mogo bi neko da postavi link od tabele

10. The Following 2 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

Tabela posle 12 odigranih utakmica

12. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

AST

PES Serbia je novi šampion ICL lige!!!!

Dobili smo sluzbene pobede protiv ekipa Galacticos i Brasil stars,to su bile 7 i 9 runda.Zadnje kolo se igra s drugoplasiranom ekipom takmičenja Frelancers koja ima 7 bodova zaostatka za nama i nema ni teoretske sanse da nas prestigne ,sto nas krunise u novog šampiona ICL lige. Uskoro informacije o poslednjem mecu. Sve čestitke ekipo!!

14. The Following 11 Users Say Thank You to AST For This Useful Post:

16. The Following 4 Users Say Thank You to DM11 For This Useful Post:

18. The Following 2 Users Say Thank You to dido1004 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Regular cvelenidza's Avatar
    Steam ID:
    cvelenidza

evo ti

mogao bi malo da oladis...shvatis ko si ti i gde se nalazis...

cestitam na uspehu, ali ipak mislim da nije ni vreme ni mesto...

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Ha, opusti se. Ne zezam nikog podmuklo, vec totalno drugarski (pola igraca znam i razumece valjda). Nijanse su odlucile, ne bi mi bilo krivo da ste vi osvojili titulu, a pre svega sam samo preneo tacnu informaciju posto mi se ucinilo da necete postaviti rezultat i tabelu. A drugo mesto, bez zezanja, uopste nije lose, pogotovo ako se uzme u obzir da bar pola igraca iz ekipe FIFC ima po 1000+ do 2000 partija u 11v11 modu samo u PES-u 2015, sto je 10-20 puta vise od mene i svakog od vas verovatno. Mi smo bili bolji u polju (u 4 meca posed vi: 44, 43, 36, 41. Pass vi: 55, 55, 51, 57. Mi pass: 61, 68, 67, 71. OK, drugaciji stilovi, neko vise fura kontre), a vi ste bili bolji u realizaciji, bar u 2 meca, sto znaci iz jakih 1 na 1 liga ovde i uopste. Sve je to rezultiralo slicnim bodovnim saldom i gol razlikom i morao je neko da bude na mestu broj 1. Brazilci su realno svojom gluposcu i bezobrazlukom (i novi PES je krivac, tajming) zeznuli stvar i mozda ste i zbog toga pali.
    Nisam nesto direktno uticao da vam se otme titula, niti sam dao gol, niti sprecio mnogo golova. Profesionalno sam igrao za tim u koji sam pozvan od strane komsije Sensera. Mozda prvi i poslednji put. Bicu slobodan tek od aprila (mada cete sigurno vec imati izgradjen tim, mozda bude vise timova, videcemo). Zna se ko ima prioritet, ali gledam i kompaktnost, ne volim da imam mnogo CPU saigraca, tad su porazi cesci.
    Izvinjavam se sto sam ovog puta voljom zreba igrao protiv vas. Krivicu sam malo svalio na Toju koji me (mozda nehoticno) nije preporucio AST-u pre par meseci kada su se stapali igraci iz 3 (ili 2) tima u 1. AST kaze trebalo je ja da se javim da zelim da igram. Neka bude obostrano. Uh, sad kad gledam krivca ispada kao da sam neki bitan faktor, a nisam, imate dobre igrace i ostvarili ste dobar rezultat kao i uvek. Mislim da za druge timove igraju i Natty, Riky, Bogi... nista strasno, negde su visak ili odu gde im je bolje.

22. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

Druze Dare ovo sad nema nikakve veze sa tobom licno... treba neko od nasih, AST verovatno kao selektor, da ipak napise ovde sta se tacno desilo i da su freelancer-i dosli do titule tako sto su utakmicu koju su izgubili na terenu pretvorili u pobedu za zelenim stolom na nacin koji, siguran sam, nije vidjen nigde niti ima bilo kakvog osnova i smisla. A kad to napise onda treba i podsetiti da smo mi jednu od ekipa pustili 2 puta da odloze termin iako smo se svi pojavili u dogovoreno vreme, a onda kad smo najzad odigrali smo izgubili jednu (ili igrali nereseno ne secam se) a mogli smo vec prvo vece da trazimo sluzbeni... a da ne pricam da su te 2 zadnje tekme igrane pod stresom i nervozom zbog takve sramotne odluke o dodeljivanju bodova za izgubljenu tekmu freelancer-ima, pa i tad su jedva dobili, pogotovo drugu na cistu srecu... na njihovom mestu mene bi bilo sramota i da trazim tako nesto a kamoli da pretim da ce tim Freelancer-a da napusti ligu ako se ne uvazi poklanjanje bodova... za mene je to igra i zezanje pa je i drugo mesto, kao i svako drugo ok, ali za neke ocigledno ima mnogo veci zivotni znacaj...

24. The Following 2 Users Say Thank You to Yoda For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Neka napise. Brazilci su malo odigrali i direktno bi uticali o pobedniku, takodje za zelenim stolom. Tako su odlucili zvanicnici, a to sto je trazeno je cisto da se odigra i odluci on the pitch, zasto bezati od toga, to je fer. Imali ste velika 4 boda viska (zahvaljujuci sreci da dobijete prve dve, o BPL-u da ne pricam), sto znaci da je bio dovoljan samo jedan remi, a verujem da se bar 1 busao kako ce dobiti obe (ima pravo, ali zbog lozane ja-pa-ja mi je jedino i drago). A to sto je jedne sreca pogledala u cetvrtoj utakmici jeste istina, ali smatram da je druge u prve dve.
    I naravno i Fures je cekao i vas jednom prilikom i BPL i trpeo uvrede od BPL-a za obicnu pauzu (Internacional_1 rece "idiots"), i trpeo blinkanje celo drugo poluvreme od Drim tima. On je fer, postuje vreme protivnika, startuje i kad nas stize (pukla mi igra izmedju dve utakmice).
    I nigde nije rekao da ce tim napustiti ligu:

Regular cvelenidza's Avatar
    Steam ID:
    cvelenidza

darko ponavljam, nije problem da igras za neku drugu ekipu, pa i da si najbolji, i da nam das po 10 komada na svakoj utakmici, ali isto tako smatram da je p.derski da posle osvajanja prvog mesta na ovakav nacin postujes ovde...pa makar i drugarski kako ti kazes...

tacno je da za bpl igraju bogi i riki, ali posle svake utakmice sam skroz korektno razgovarao sa bogijem bez ikakvih varnica koje ti prozvodis ovde...

necu se dalje ubedjivati sa tobom sta je korektno i fer, jer mislim da je to nemoguce...

Modulator Toja's Avatar

Potpuno nekorektan potez freelancera, a i organizatora takmičenja.
    Zameram čak i AST-u što je uopšte pristao da igra protiv freelancera posle ovog nekorektnog poteza. Oduvek smo bili fer prema svima, više puta smo pristali na odlaganje mečeva iako nismo morali, zbog toga i gubili mnogo bodova, iako nismo morali, ali nam nije smetalo.
    I posle nam neko ovako vrašća, kolo pred kraj, nakon što smo se svi opustili, prešli na novi pes, da nam kažu (dan pred meč) da opet moramo da se borimo za titulu, i to protiv najtežeg protivnika? Nije u redu. Da sam ja bio kapiten odgovorio bih da moj tim posle ovih ne fer poteza neće igrati taj poslednji meč, pa nek se freelancerima piše 6 bodova i nek odnesu "zasluženu" titulu. Pa neka oni budu šampioni (zelenog stola), al mi ćemo biti čistog obraza i šampioni fer pleja.
    Nigde u svetu nema da se poništava rezultat već odigranog meča zato što jedan od protivnika ima određenih problema. Zamislite da sam ja u klasiku pisao poraze za odigrane mečeve za igrače koji odustani na pola takmičenja. Pa liga bi bila cirkus, a ne takmičenje.
    Pa prošle sezone smo imali primer Parme, koja je prvu polusezonu kako tako igrala, a finansije joj nisu dozvolile da zadrže igrače za drugu polusezonu, pa su je svi punili. Da li su joj poništeni prethodni rezultati? Nisu. Čak parma i na par gostovanja nije otišla, jer nije imala novca da plati autobus za gostovanje... dobijala je i službene rezultate. A uzimala je bodove između ostalih i Juventusu. Nisu joj poništeni ti rezultati, sve što je igrala ostalo joj je.
    Tako da je očigledno nekorektno ono što su freelanceri uradili. Još bih razumeo da su na vreme tražili tu pobedu, a ne dan pred meč koji ne bi njima ništa značio. Ali ok, njima na dušu. Za mene je PES-Serbia šampion

28. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Sedam Yoda's Avatar

e jbg Darko sad me teras da trazim i da slikam... al' nije problem evo sad cu...

...dakle brazilci su mogli da se jednostavno ne pojavljuju i dobili bi sluzbene jer nisu mogli da se okupe. Umesto toga oni su odmah rekli da su odustali, sto, slazem, se, nije fer ali je to potpuno druga prica... a evo ti reakcije trenera Freelancer-a

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Odg: Re: [3 sezona 11x11 liga] PES Serbia team

Quote Originally Posted by Yoda View Post
    ali za neke ocigledno ima mnogo veci zivotni znacaj...
    Pa da, toliko je nebitna stvar da neki ne bi dali ekipi da igra da su na AST-ovom mestu. Vise bi voleli titulu za zelenim stolom, a ne na terenu sa direktnim konkurentom sa +4 prednosti. Senser i Fures su ocigledno zeleli makar tu malu mogucnost i dobili su je, uzevsi u obzir potez Brazilaca. I Fures je glavni. I Senser nigde nije napisao da ce povuci tim. Ako on nece da ucestvuje ne mora.

Quote Originally Posted by Toja View Post
    da opet moramo da se borimo za titulu, i to protiv najtežeg protivnika? Nije u redu.
    Nepravda, pa to ti je.
    Slazem se sto se tice Parme (mada, kao da smo igrali u Boliviji protiv Brazila). Prebacujem odgovornost na organizatora, a vi ste mogli bar protestnu notu da mu posaljete, cisto radi respekta ubuduce.

Beginner senser's Avatar
    Steam ID:
    senser64

A sta tu nije ok i sta nije jasno u mojoj reakciji?!? Ajde, sacekajte malo da se glave ohlade pa ponovo izanalizirajte sta se ovde desilo. Ni Pes Serbia ni Freelanceri nisu zasluzili da se takva neozbiljnost desi. U ovu situaciju smo stavljeni protiv svoje volje i zbog neodgovornosti trece strane. Ja takve stvari ne trpim i od kada igram na PES Menager-u borim se za postovanje i fer plej, uvek zdravom argumentacijom i to svi koji su prisutni na forumu dobro znaju. I zahvaljujuci meni stalno se koriguju pravila kako bi se nesporazumi sveli na minimum. A sa kakvim zarom to radim,ponajvise zna SwiT (administrator) koji je jedino mene banovao na forumu (za slucaj da pomislis da sam "izboksovao" ovo preko veze).

>>>> Dakle, prvo i osnovno > to sto si postovao je ono sto sam ja rekao u SVOJE LICNO ime a ne u ime kluba.

Dalje, za one koji to ne znaju, zahvaljujuci nasem osecaju za fer plej izgubili smo vec osvjenu titulu > dakle otprilike smo se osecali kao vi sada > ali sa bitnom razlikom > mi smo bili ponosni na svoju odluku a vi osporavate svog kapitena koji je doneo jedinu mogucu odluku koja ima smisla?!?

E sad, ako neko nije razumeo zasto treba da se brisu sve utakmice Brasil Starsa i nema osecaj za pravdu i fer plej, potpuno sam siguran da ja necu biti dovoljno kadar da mu to bolje objasnim > dakle odustajem u startu. Ali postavljam jedno pitanje za koje smatram da je sasvim na mestu.

Da li postoji bolji nacin da se odgovori na pitanje ko osvaja titulu osim da se to uradi na terenu ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

32. The Following 2 Users Say Thank You to senser For This Useful Post:

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast