Results 1 to 18 of 18

Thread: prijedlog - pass support

Default prijedlog - pass support

S obzirom da je tema Glas naroda zakljucana, narod mora da otvara nove teme

Sta mislite da ogranicimo pass support na 1 eventualno 2 crtice u pes 16? To bi potaklo igrace da vise igraju fudbal, bilo bi sigurno manje golova i vise realnih rezultata....

2. The Following User Says Thank You to gorantz For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: prijedlog - pass support

Kako ćeš da proveriš da li je neko stavio pass suport na 1, 2 ili 3?

Professional Kamenorezac's Avatar

Може да се сконта током игре по неким ситуацијама.Ја сам нпр играо са две црте онлајн али сам онда скужио да сви играју са четири па сам и ја повећао.А кад играм офлајн смањим на две или три.Мој проблем је што играм на тастатури кад смањим на једну не може да се игра нормално а без црта не може уопште.Сад кад сви прелазе на аналог можда то избаце а мене сахране.

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Ko hoce da te prevari prevarice te. Moze da igra na 4 crtice i onda tokom pojedinih pasova pritisne L2+X i tako namerno pogresi, da bi sprecio sumnju. Ovde bi najveci problem bili igraci koji igraju upravo na tastaturu (Tojica ) ili na krstic.

Bilo bi dobro da neko ko ima na twiteru Bahatog da mu posalje predlog za resavanje istog. Ali da se svi ovde konsultujemo i vidimo sta cemo tacno napisati.

Znam da se ne može vidjeti koji pass support koristi protivnik, ali eto ja razmišljam drugačije i mislim da ako bi se nešto mi dogovorili da bi se toga i držali....valjda to neko ne bi zloupotri****o

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Grdno se varas moj gorane. Garantujem ti da bi 70% ljudi zloupotrebilo to.

Super Moderator Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: prijedlog - pass support

S obzirom da je Pes 2016 dobio samo pohvale, predlazem da se lige prosire na po 20 Timova i da se ovi odlicni Momci ubace u Manager Ligu, pre svega mislim na Strahinju, DM, Internacionala Bogi Leka Shokanito Senkavetra... Verovatno ih ima jos ... I da prosirimo kapacitet igraca u timu na 28 cisto zbog monotonije... Na primer na pesu 2016 na kraju prve sezone na 27 a na kraju druge sezone na 28... Mozemo i na broj igraca koji mozemo da kupimo na polusezoni na 4 a na kraju sezone na 8...

9. The Following 4 Users Say Thank You to Hadis Zekic For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Kako ti ne dojadi?

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Ko hoce da te prevari prevarice te. Moze da igra na 4 crtice i onda tokom pojedinih pasova pritisne L2+X i tako namerno pogresi, da bi sprecio sumnju. Ovde bi najveci problem bili igraci koji igraju upravo na tastaturu (Tojica ) ili na krstic.

Bilo bi dobro da neko ko ima na twiteru Bahatog da mu posalje predlog za resavanje istog. Ali da se svi ovde konsultujemo i vidimo sta cemo tacno napisati.
    bilo bi dobro da pitamo bahatog vezano za podesavanje nivoa jacine cpu-a kod prijateljskih ako opet ostanemo na regular i to nam je jedan minus a kontam da im to uopste nije tesko ubaciti

12. The Following 2 Users Say Thank You to gorantz For This Useful Post:

Sinoc smo igrali Demo, Pass Suport vise nema 4 crtice, 3 je maximum... Igralo se na super star i odbrana fantasticno reaguje, uklizavanja cesta bez faula, Golmani bolji... Lopta brza igraci okretini, jako dobar PES...

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

^Sta ako su 3 crtice ekvivalentne cetvrtoj u starom PES-u?
    I zavisi sta je za nekoga bolje. Neki ne zele da se toliko leti po terenu. Valjda bi realnije bilo kad bi bilo vise borbe na sredini, a ne preskakanje iste, uz vaterpolo rezultat. I u Premijer ligi ima nekad ludog trcanja, obe ekipe na sve ili nista, ali ne 90 minuta.
    Lopta brza, igraci okretni, ha, cool, samo da nemaju svi istu brzinu, okretnost, preciznost pasa itd.

I igrao si brate mili demo na nekoj konzoli, a ne PC i ne online. Polako sa utiscima.

Na PS4. Zaboravio sam da napomenem da su popravili staminu, tj ne trose se igraci kao na ovom pesu, jedino ako forsiras jednog te istog igraca moze da umre u 70 min ...

Default Re: Odg: prijedlog - pass support

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    S obzirom da je Pes 2016 dobio samo pohvale, predlazem da se lige prosire na po 20 Timova i da se ovi odlicni Momci ubace u Manager Ligu, pre svega mislim na Strahinju, DM, Internacionala Bogi Leka Shokanito Senkavetra... Verovatno ih ima jos ... I da prosirimo kapacitet igraca u timu na 28 cisto zbog monotonije... Na primer na pesu 2016 na kraju prve sezone na 27 a na kraju druge sezone na 28... Mozemo i na broj igraca koji mozemo da kupimo na polusezoni na 4 a na kraju sezone na 8...

I šta vrijedi, svi dobri igrači su zauzeti, novi igrači nikad neće imat priliku dovest mladog dobrog igrača, uvijek ćeš ga dovesti ili ti ili fone ili pilojac ili vi koji igrate ovo duže vremena, imat ćete messija,ronalda,balea,robena,hazarda,reusa u ekipi vječno ili ga prodati nekome ko ima para za to i uvijek ćete bit u prednosti i što se tiče nove kupovine, novi igrači u menageru nemaju neke šanse da im u timu osvane neka mlada zvijezda ili neki stari majstor jer je sve već zauzeto i kod kupovine prednost imaju stari igrači jer imaju para, kasnije ga prodaju za više. Tko je htio igrat menager trebao je to kad se otvaralo ili sa par mjeseci zakašnjena sad je to već gotova priča, sve najbolje je zauzeto, kad danasnje zvijezde nebudu vise najbolje idu u staro zeljezo kupovat ce se nove zvijezde a u tome su uvijek u prednosti vi koji igrate godinama. Tako da tko igra menager neka igra i uziva

17. The Following User Says Thank You to BeLLicus For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

BeLLicus, ma Hadis deli igrace koje god pozelis.

Neko hoce da dovede druge, pa zato neke otpusti, proda... Hoce novu nadu koja ce vredeti vise, pa evo tebi Cavija, Pirla, Riberija... hoces, neces? Ima uvek ko hoce, pomogli bi u igranju.
    Desi se i da neko izgubi klub tako sto nema zelje ili vremena za PES, pa su onda svi ti igraci na trpezi. A oni najskuplji timovi nemaju uvek para. Oni muku muce s tim. Cesto su na nuli, ponekad i u minusu. Kupuju jako mlade nade da bi zaradili bar nesto kad im skoci cena.

Evo ja sam poceo sredinom onog PES-a 2014, a imam sad Levandovskog, Milera i Pogbu koji vrede dosta i mogu da pomognu u igri, a zadovoljan sam i sa ostalima. I drugi igraci koji su se tada prikljucili uspeli su za godinu dana da dovedu neke sjajne, na primer Crow, Dimitar, Zokis. Pilojac se prikljucio jos kasnije, ali dobro igra, dobro kupuje i zaradjuje, pa i on ima par vrhunskih.
    Sa timom koji manje vredi zaradjuje se mnogo vise. Sto se tih igraca u igrici tice, sve zavisi sta kome treba, sta ko voli, par ultra dobrih ili skockan tim da bude solidan na svim pozicijama. A napreduje se lagano, nije to brz tip igre. Treba mi jos mnogo sezona da bih imao 10 vrhunskih, a ne 3. To je i zanimljivo. Pratis igrace, otpustis ili kupujes u pravo vreme, nekad se i zeznes, a nekad pogodis. Najbitnije je praviti dobar spoj mladih nada i starijih, dobrih igraca. Dolaze pare i polako ali sigurno gradis tim, pa dodju i bolji rezultati. Nije da ne mozes da pobedis nikad one sa dobrim igracima, ali postoji i druga liga gde je za novajlije rezultatski komotnije za igru zbog jacine timova.

Slazem se da nisu iste pozicije, zna se kome je lakse, ali nije to gotova prica, prostora za napredak ima svako nov.

19. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Bellicus
    Darko ti je to fino objasnio nije to tip lige gdje se brzo napreduje a nije to ni cilj, dosta vremena se potrosi van igranja utakmica kako bi se nasao pravi igrac, kako bi se nasao igrac koji ce u buducnosti biti odlican ili igrac kome ce brzo cijena da skoci pa da se uzme koja kinta..itd...bitno je imati neku dugorocnu strategiju a manageri koji su odlicni mogu da nadonkade hendikep igranja sa slabijim igracima, ima ih nekoliko stvarno odlicnih....

p.s. nego daj ako neko ima neki twiter da sipred zajednice pesserbia ili mng lige pita za taj nivo jacine cpu-a u sobama....dosta bi nam bilo bitno da igraci ne bude na regular

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Pisao sam ja na FB i na twitteru, jednostavno ne odgovaraju a kada pones da psujes blokiraju (dva naloga su mi blokirana).

22. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Evo vidi Edovu ekipu koji je poceo da igra pre par sezona i sve ce te bit jasno... Ako si dobar manager i imas dovoljno strpljenja mozes imati dobru ekipu i ovo je manager liga trebas biti dobar manager neznam sta ce ti za to Ronaldo Mesi ili neko drugi to je za malu decu ...

Ma prijavio sam se odkad, ali nemoguće je tu dobit mjesto, iako sam redovan igrač i tu sam već 2 godine jednostavno nema mjesta, a klasik je oke ali nije to to