Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 791

Thread: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Default Re: PES 2016 DEMO PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Quote Originally Posted by Mihajlodc View Post
    Ajde stevicu da ti objasnim. Ja razumem da to sto ti stoji u potpisu tebe uzbudjuje. Ja pisem o generalnom utisku i razlika izmedju 2015 i 2016. Sam pas ide preciznije u odnosu na proslu verziju. Svako igra kako mu odgovara, meni za lige koje ja igram treba pass suport na max jer svi tako igraju i imaju ogromnu prednost. Ti prijatelju igraj kako tebi odgovara nema potebe za ovakvim postovima jer nista pametno napisao nisi.
    sve ovo što si napisao više govori o vašoj ligi nego o pes-u.
    Nije džabe stavljen support na 1 na default opcijama. kao što reče Darcoolio, pojedinci kukaju na automatizam, a ne bi probali manji support od 3 (od 4 na pes2015). Ali ja to razumem, manji skill veći support

2. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

HAHAHAH jesi vragolan, baš si me onako spustio na zemlju . Takve lige nam je omogućio konami. Ljudi samo koriste ono što im je dozvoljeno. Između ostalog svoj skil si pokazao u našim ligama kada si odustao posle prvo ili drugog kola. Ali nismo ovde bitni ni ti ni ja i nije tema za naše prepucavanje.

4. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Stvar je u tome sto se u ligama ovde vecina ljudi bori za bodove (da se ne lazemo malo njih igra iskljucivo iz zadovoljstva) , a u menadzeru i za prihode od cega kasnije kupuju igrace, i sto ne zele da budu hendikepirani u odnosu na protivnika tokom meca. Zato svi koriste sva pomagala koja postoje. Zato nekad vidjamo fliper na terenu.
    Mada i ovo full manual je opet neka druga krajnost. Koliko sam gledao one golove sto ste postavljali masa golova je nakon proboja po boku, individualnih akcija i centarsuteva. Jako retko se vidja razmena 3-4 pasa na prvu na protivnickoj polovini i lopta u prostor kroz sredinu.

Mozda ne bi bilo lose definisati ova podesavanja kad liga krene (ako ne klasik onda bar mng), da svi igramo makar jednu polusezonu na pass support 1 recimo pa da vidimo kako ce to da izgleda. I naravno nadam se da postoji neki nacin provere da li je protivnik stavio odredjena podesavanja. Recimo da se pri pravljenju sobe odrede parametri support-a i da onaj koji nema adekvatna podesavanja ne moze da udje u sobu dok to ne sredi.

6. The Following 2 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Stvar je u tome sto se u ligama ovde vecina ljudi bori za bodove (da se ne lazemo malo njih igra iskljucivo iz zadovoljstva) , a u menadzeru i za prihode od cega kasnije kupuju igrace, i sto ne zele da budu hendikepirani u odnosu na protivnika tokom meca. Zato svi koriste sva pomagala koja postoje. Zato nekad vidjamo fliper na terenu.
    Mada i ovo full manual je opet neka druga krajnost. Koliko sam gledao one golove sto ste postavljali masa golova je nakon proboja po boku, individualnih akcija i centarsuteva. Jako retko se vidja razmena 3-4 pasa na prvu na protivnickoj polovini i lopta u prostor kroz sredinu.

Mozda ne bi bilo lose definisati ova podesavanja kad liga krene (ako ne klasik onda bar mng), da svi igramo makar jednu polusezonu na pass support 1 recimo pa da vidimo kako ce to da izgleda. I naravno nadam se da postoji neki nacin provere da li je protivnik stavio odredjena podesavanja. Recimo da se pri pravljenju sobe odrede parametri support-a i da onaj koji nema adekvatna podesavanja ne moze da udje u sobu dok to ne sredi.
    Nije pas veliki problem, najveći problem je šut. Većina likova sa ps4 koja igra sa supportom kad proba manual žali se na šut, pas im je zanimljiv jer daje mnogo veću slobodu, pogotovo trougao.

Ali koliko vidim shvatio si o čemu pričam.

Steam ID:
    pilojac85

Cepao sam 13-icu na full manual i moglo je bas lepo da se igra. 14-ica i 15-ica slabije, najvise zbog toga sto nije mogao da se promeni pravac dodavanja/sutiranja nakon punjenja X-a/kocke. Ako to nisu sredili ovde na 16-ici onda ce opet biti mucenja i forsiranja centarsuteva, soliranja, driblanja, vrtenja u mestu itd.

Modulator Toja's Avatar

Mene niko neće naterati da igram na jednu crtu lige, pogotovo manager, sasvim dobro funkcionisu, i u svakom serijalu sve vise napreduju, bez obzira na broj crtica. Dakle, lige 1vs1 cu igrati na 3 crtice, a 11vs11 cu igrati na 4 crtice i niko me nece terati da igram na manje od toga.

Sto se tice online igraca, nama demo prakticno nista ne znaci, pa cak ni full igra ako nije original. Svedoci smo da su godinama unazad offline i online dve razlicite igre. Odziv komandi i 'usporene' reakcije igraca su problem bile do sada. Nadu nam daju utisci da su animacije mnogo brže.

10. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

I ja koliko sam vidio r2 golovi pucaju ko od sale ne zna cime su oduševljeni ti na evoweb (sto je neko ranije postavio)....a sto se pasa tiče bzz je ako su bas toliko precizni nadam se da su precizni od top igrača a ako i stoperi dijele lopte sa takvom preciznošću je bzz

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Quote Originally Posted by gorantz View Post
    I ja koliko sam vidio r2 golovi pucaju ko od sale ne zna cime su oduševljeni ti na evoweb (sto je neko ranije postavio)....a sto se pasa tiče bzz je ako su bas toliko precizni nadam se da su precizni od top igrača a ako i stoperi dijele lopte sa takvom preciznošću je bzz
    o ovome pričam kad govorim o pas supportu, ne možeš govoriti o pas igri ako je sve na max support. ostavi default na keca i onda oceni pas igru.

Steam ID:
    pilojac85

Quote Originally Posted by Toja View Post
    Mene niko neće naterati da igram na jednu crtu lige, pogotovo manager, sasvim dobro funkcionisu, i u svakom serijalu sve vise napreduju, bez obzira na broj crtica. Dakle, lige 1vs1 cu igrati na 3 crtice, a 11vs11 cu igrati na 4 crtice i niko me nece terati da igram na manje od toga.

Sto se tice online igraca, nama demo prakticno nista ne znaci, pa cak ni full igra ako nije original. Svedoci smo da su godinama unazad offline i online dve razlicite igre. Odziv komandi i 'usporene' reakcije igraca su problem bile do sada. Nadu nam daju utisci da su animacije mnogo brže.
    Ti umesto sto juris da kupis tastaturu sa onim starim prikljuckom, jer ima bolji odziv, bolje da si uzeo neki dzojped sa analogom . Kad bude padalo 15+ golova po mecu (a ni jedan asistent) kukacete.

14. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by Djordje007 View Post
    Dobro ovo deluje i na PS3 dosta bolje od 2015 kako vidim

https://www.youtube.com/watch?v=AkR2x8sOdCY

Quote Originally Posted by cevali View Post
    Ali vidim da i dalje padaju golovi na odbijanje golmana i samo radi R2.

Posle onakvog gola za 2:1 plasio sam se da gledam dalje, da ne vidim jos takvih.

16. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Posle 5-6 odigranih mečeva (samo za stevića lvl 1 )

Da, pas igra jeste drugacije ali me ne napusta utisak da te lopte imaju oči. Protiv kompa je svakako teško igrati kada te uhvati u šemu. To su i precizna dodavanja i lopte od CB do CF lete kao lude.

18. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

20. The Following 6 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Ja kad god sam uzeo da pogledam neki klip ili neki stream, posle par minuta i par golova sam odustajao. Sve to deluje super, gomila pozitivnih stvari, ali golman kad odbrani i odbije loptu (I to vecinom oni najbolji golmani na igri, Nojer, Bufon), makar tu bilo pet njegovih igraca, a jedan napadac, napadac uvek iz pripucke da gol. To znaci da ce biti mnogo nerviranja kad izadje igra .

22. The Following User Says Thank You to Mihael For This Useful Post:

24. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Probao na ps4 i na xbox360, ma razlika nebo i zemlja, hajd sama grafika (fali duplo vise boja ,tako mi se cini) , nego nekako mi se i gameplay cini fluidniji prirodniji na ps4. Kako će isto *****e izaći kao za ps3 i xbox360 za pc, navodne razlike su jedino u mogućnosti da se poveća rezolucija što je na pc gamingu prisutrno od 95', konami moze da ocekuje govno od mene. Imam pc koji moze pokrenut 6 pesova u isto vrijeme i onda da platim cijenu skoro istu kao i za ps4. Nekad su bili primjer kako se odnosi prema pc igracima ,a sada su postali najgori, evidento je da cijela kompanija ide u q.(kojima mgs itd)

26. The Following User Says Thank You to rajv0sa For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by rajv0sa View Post
    .Kako će isto *****e izaći kao za ps3 i xbox360 za pc
    Neupućen si.

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Neupućen si.
    Dobro, to ne znamo...

Upućen sam ko i prošle godine, nisam s marsa pao. Obrazlozio sam jedinu razliku.

Ja pre neki dan nabavio PS3 i probao PES 2015 i dosta mi je igriviji i fluidniji nego na PC ne znam da l' se tripujem ili sta ali skroz druga igra. Sad sam probao i demo za 2016 i za ovih par utakmica mi se svidja videcemo kasnije.

32. The Following 9 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast