Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 88

Thread: PES 2016 Gamescom

Default Re: PES 2016 Gamescom

Lijepa akcija za zadnji pogodak

Ako su klizeci start i 2 puta X (tackle) kao na 2015 nenormalno precizni i ako malo ne ubrzaju pokrete igraca nakon primanja lopte ponovo cu da se razocaram u PES...

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by dare018 View Post
    Ako su klizeci start i 2 puta X (tackle) kao na 2015 nenormalno precizni...
    Ne razumem, kakvi da budu? Bitno je da se startovi u pravo vreme urade.

Po ovom highlights-u ako nije bilo prednosti kod nekih situacija cini mi se da je blazi sudija, to mi se svidja.
    Eto, bilo je i par golova sa 20 metara, za one kojima je to kljucno.

[QUOTE=darko_pfc;1387468]Ne razumem, kakvi da budu? Bitno je da se startovi u pravo vreme urade.

Pa ne znam da li se samo tebi ne desava to da kad drzis L1 i X rpotivnik vec napamet samo krug drzi i polomi sve tvog igraca koji je vec dao loptu i treba da utrci da bi se odradio dupli pas a sudija u tpj situaciji ne svira faul nikad, i kada neki igraci (mada vecina provalila bag) vide da nemaju neku sansu za pobedu oni odbranu igraju samo na klizeci koji naravno od 30 klizeca mozda 2-3 faula napravi...
    Cista glupost, ne znam kakav si igrac ali ja uglavnom pobedjujem pa vecina igraca i nema neku sansu protiv mene, nemoj pogresno da me shvatis ne hvalim se ali ne znam mozda samo kada vide da nemaju sanse igraju nervozno i samo lome, i tom prilikom sam video i zakljucio da su japanci ponovo morali da naprave neko *****e...

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Da te ne pitam s kim igras i koliki procenat pobeda imas, nije bitno, znaj da ovde ima neko ko igra sa najboljim evropskim igracima i ima skoro 90% pobeda. Ja imam oko 60-70 i to sa nekim lelemudima. I taj sa 90% pobeda se uopste ne buni za klizece startove ili presing protivnika.
    Mozda ti neko skrlja jednog, dvoje, ne moze sve igrace da nemas s kim dupli pas da odigras... sto bi i igrao samo s jednim, oznacis nekog na drugoj strani ili jednostavno odigras dupli s onim slobodnim.
    Skrecemo malo s teme, ali ajde, videcemo kako ce biti, da li ce vise odgovarati tebi ili meni. Nisam koljac, ali volim duel igru i ne bih voleo da svira bas sve sto je svirao sad (a bolje je nego na onom proslom PES-u). Ako ti zelis svaki put faul ili da klizeci ili X bude nekako neprecizan ili da igraci preskacu startove, ok. Mislim da i ovako ne mogu mnogo da postignu ako stalno drze krug ili rokaju X ili uklizavaju. Na kraju krajeva i istrose se, to je mana. Dobiju i neki karton. Igrao sam sa mnogima i sreo sam samo jednog koji je specijalista za klizece startove. Nije mi se to svidelo, ali njemu je dalo rezultat. Normalno da ti necija atipicna igra manje odgovara, neko je specijalista za duge lopte, neko kratke pasove, sve ima svoje i svako ima pravo da napada kako hoce ili spreci gol. Ne verujem da uvek igras sa divljacima.

Smile Re: PES 2016 Gamescom

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Da te ne pitam s kim igras i koliki procenat pobeda imas, nije bitno, znaj da ovde ima neko ko igra sa najboljim evropskim igracima i ima skoro 90% pobeda. Ja imam oko 60-70 i to sa nekim lelemudima. I taj sa 90% pobeda se uopste ne buni za klizece startove ili presing protivnika.
    Mozda ti neko skrlja jednog, dvoje, ne moze sve igrace da nemas s kim dupli pas da odigras... sto bi i igrao samo s jednim, oznacis nekog na drugoj strani ili jednostavno odigras dupli s onim slobodnim.
    Skrecemo malo s teme, ali ajde, videcemo kako ce biti, da li ce vise odgovarati tebi ili meni. Nisam koljac, ali volim duel igru i ne bih voleo da svira bas sve sto je svirao sad (a bolje je nego na onom proslom PES-u). Ako ti zelis svaki put faul ili da klizeci ili X bude nekako neprecizan ili da igraci preskacu startove, ok. Mislim da i ovako ne mogu mnogo da postignu ako stalno drze krug ili rokaju X ili uklizavaju. Na kraju krajeva i istrose se, to je mana. Dobiju i neki karton. Igrao sam sa mnogima i sreo sam samo jednog koji je specijalista za klizece startove. Nije mi se to svidelo, ali njemu je dalo rezultat. Normalno da ti necija atipicna igra manje odgovara, neko je specijalista za duge lopte, neko kratke pasove, sve ima svoje i svako ima pravo da napada kako hoce ili spreci gol. Ne verujem da uvek igras sa divljacima.
    Ako te bas zanima igram na ps4, prva sam divizija ( a kad si u prvoj retko ti daje protivnika iz 6,7 i nize divizije ), imam 950 boda i trenutno 24 za redom pobedjene, mrzi me ali ako hoces mogu i sliku da okacim ali sto kazes da ne skrecemo s teme.
    Ono sto mene frustrira je to sto mnoooooogoo slabiji igraci od mene koji stvarno ne umeju jednu akciju da odigraju kao sto sam rekao igraju grubo i ne dozvoljavaju mi da igram svoju igru, znam i vidim da sam dosta jaci a jedva ih pobedim sa 1 ili 2-0 e tada prsnem , a igram PES previse veruj mi i cesto igram sa dobrim igracima ali ne pricam o njima nego o dunsterima sa kojima nekad i teze izadjem na kraj nego sa ovim iz vrha, prosto neverovatno ali tako je i za to krivim samo glupe japance koji kao sto sam rekao moraju da naprave neku glupost.
    Da ne raspravljamo o tome kad mi polomi jednog da bacim trecem pa kad mi polomi cetvrtog da bacim petom... to ko sa koliko igraca napada i radi duple paseve mozemo do prekosutra.

Amateur soja7's Avatar

Default PES 2016 Gamescom

For a second year in a row #PES2016 Best Sports Game of gamescom! The new era of PES has begun

http://www.facebook.com/PES/photos/n...964327/?type=1

http://twitter.com/officialpes/statu...09516196724736

8. The Following 2 Users Say Thank You to soja7 For This Useful Post:

10. The Following User Says Thank You to Misko For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

Quote Originally Posted by Misko View Post
    Od 5 golova na ovoj utakmici, 3 na odbijanje od golmana i pravo na nogu napadaca

12. The Following User Says Thank You to cevali For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Od 5 golova na ovoj utakmici, 3 na odbijanje od golmana i pravo na nogu napadaca
    Pa napadacki instinkt. To ako gledamo golove. Valjda je nesto i odbranio ili je dosla do njegovih saigraca. I na mecu Partizan - Steaua od 6 golova bilo je 2 normalna, jedna njihova kontra i gol Zivkovica nakon laznjaka, ostalo su odbici cini mi se.

Meni se svidja sto nije bilo faulova u prvom pol, za neke startove (odbijanja od igraca) bi se sviralo da je kriterijum kao u aktuelnom PES-u. I u drugom poluvremenu je bio samo 1 faul, na samom pocetku, a ni taj nikako nije trebalo da svira.

Reakcija golmana (odbijanje lopte) u 77. minutu je takodje bezveze. Kao i kod poslednjeg gola u prvom pol za 3:1, kada se golman lomi nakon suta sa 25 metara, spusta je metar od sebe Zervinju na noge. Video sam na klipovima pre neki dan jos jednu istu takvu "odbranu". Nadam se da ce to srediti, cemu to...

Inace, lepo klizi lopta, svidja mi se igra ovako na oko.

Quote Originally Posted by cevali View Post
    Nadam se da ce to ispraviti ili da je to na nekom slabijem nivou tezine..svaka ide na nogu napadaca neverovatno i zasto uvek prave glupe odbrambene igrace u ovim situacijama
    uopste ne reaguju na ovaka odbijanja kao da ne znaju gde je lopta..

16. The Following 12 Users Say Thank You to Stee van Nistelrooy For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ima li neko neku informaciju kad bi smo mogli da vidimo kako izgleda PC verzija?

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Onaj Asim je najavio neki intervju sa Batijem, između ostalog su pričali i o PC-u. Videćemo o čemu se radi kad aplouduju video.

To u toku dana ili neki random datum?
    Malo sam blokiran na Tviteru

G.O.A.T. Stević's Avatar
    PSN ID:
    Stevic9x1

Winning Eleven Blog@WENBlog 4h4 hours ago
    Expect two new gameplay videos, a very insightful video interview with @Adam_Bhatti and an epic podcast. Simply the best #PES2016 coverage.

21. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

PES Edit odavno nije merodavan, tako da nisam ni pokušao da čitam, ljudi su počeli da pucaju pre par godina po šavovima, a krajem 2014 su sroz otišli u aut, kao edit tim i kao zajednica.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Diskriminatore dali su samo svoj sud o igri na PS4, tako da neznam sta moze da bude naopako. Izdvojili su par stvari koje mislim da nisu pomenute. Kao to, da se tim koji nije u posedu lopte u formaciji bolje ponasa (PES2015 je imao *****a bas u tome delu, odbrana je znala da se povuce skroz u jednu stranu), nocno osvetljenje da je lose, dresovi na kisi da su losi, odziv komandi je bolji,i da ima mnogo vise animacija posebno kod pasova i suteve. Ko je uzivao sa pes 2015 uzivace i sa ovim, to je zakljucak.

25. The Following User Says Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Kao što rekoh, ne želim ni da ih čitam.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast