Page 82 of 82 FirstFirst ... 3272808182
Results 1,621 to 1,623 of 1623

Thread: Pomoć i pitanja

Default Odg: Pomoć i pitanja

Braco, interesuje me postoji li neki limit na broj stadiona koji se moze ubaciti u kitserver? Posto sam sa nekog torenta skinuo kolekciju svih stadiona za PES 6 (2,000+), medjutim kad ih ubacim u kitserver i izaberem neki pre utakmice ono se igra na generickim Konami stadionima?

Takodje sam primetio da nema ni slicica stadiona kad ih biram vec samo imena, pa pretpostavljam da je ovih 2,000+ stadiona nesto sjebalo i da kitserver prosto ne moze da podrzi toliki broj?

EDIT: resio sam problem je bio u tome sto je par stadiona ekstraktovano pod istim imenom pa je to pravilo bag u igri. Preimenovao ih i sad je sve ok

Default Re: Pomoć i pitanja

Da li neko ima patch sezona 2005/2006 ili 2006/2007. Skinuo sam neki PES 6 FLS Patch Season 2006/2007 ali ne moze ML da se igra, tacnije moze ali imaju Classic igraci i onda me smara to sa Maradonom, Peleom itd.

Default Re: Pomoć i pitanja

Dupli post posto je novo pitanje i nadam se da ce neko videti, posto mi se cini da je forum malo "zamr'o" od mojih poslednjih poseta.

Zanima me edit OF-a, tacnije posto ne mogu da nadjem patch za sezonu 2005/2006 a ni za sezonu 2006/2007. Kako editovati imena reprezentacije, konkretno Classic repki i druga stvar sta raditi sa Classic igracima? Na koji nacin ih najbolje ukloniti?
    Mislim da odvojim neko vreme pa da uradim patch iz te 2005, malo da se prisetim Adriana, Shewchenka, Kake, Ronalda, ROnaldinha, Hery-a i ostalih tada zveri mozda i ML da igram (zato i menjanje ovih classic igraca).

Unapred hvala.

Page 82 of 82 FirstFirst ... 3272808182

Tags for this Thread