Page 80 of 81 FirstFirst ... 307078798081 LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 1601

Thread: Pomoć i pitanja

Default Re: Pomoć i pitanja

Ceo dan se mucim, nikako da nadjem gde se menjaju imena "foldera" (ono kad se udje u igricu pa se bira izmedju Europe A, Europe B, The Americas, Serie A, La Liga...). Kako da ih nazovem onako kako ja hocu, gde su smesteni ti nazivi uopste? Uspeo sam da promenim i zastave i grbove i nazive timova, ali foldere nikako.

pozz svima volio bi da mi neko pomogne oko ovog edita, jedan mali mi detalj samo fali, gdje mogu naci fajl da promijenim onu sliku iz online, znaci cim kliknem na ONLINE i ona slika što očitava mrežu prije nego što unesem sifru--pasword, u shollym patchu je to ova slika: http://prntscr.com/a8ebhc
    ps. Ostale slike sam lako mogao naći u e_textu ali ovu sliku prva iz online ne mogu nigdje naci HVALA

Default Mala pomoć

pozz svima volio bi da mi neko pomogne oko ovog edita, jedan mali mi detalj samo fali, gdje mogu naci fajl da promijenim onu sliku iz online, znaci cim kliknem na ONLINE i ona slika što očitava mrežu prije nego što unesem sifru--pasword, u shollym patchu je to ova slika: http://prntscr.com/a8ebhc
    ps. Ostale slike sam lako mogao naći u e_textu ali ovu sliku prva iz online ne mogu nigdje naci HVALA

Default Odg: Mala pomoć

To ti je fajl 00382.txt u e_text-u . Samo sto ga prvo moras izvaditi pojedinacno iz e_texta preko dkz-a , a onda ga otvoriti preko WE Picture Decodera, i tu zamijeniti, sacuvati fajl, i opet ga vratiti preko dkz studia u e_text. barem je tako za Classic Patch .

Pozdrav svima ! Imam dva pitanja.

Prvo pitanje je vezano za stadione.Na nekim stadionima jednostavno nemogu da igram jer jako secka igrica.Pretpostavljam da je to do trave koja je na visokoj rezoluciji na tim stadionima.Zanima me da li mogu da tu travu da zamenim sa travom nize rezolucije uz pomoc nekog programa pa da mi onda ne secka igra i da mogu da igram na svim stadionima.

Drugo pitanje je vezano za liga mod ( ne master liga,vec liga poput Spanske,Premijer ,Bundes lige....).
    Kada odigram celu sezonu i kada je osvojim prilikom promocije pobednika nema dodele pehara . Igram sa Sholymovim patchom.Da li sam mozda nesto pogresio prilikom instalacije ili je jednostavno igra u originalu takva da nema dodele pehara u liga modu.Dugo igram pes 6 ,ali do sada me ovaj mod nije interesovao pa iskreno neznam da li se u ovom modu uopste dodeljuju pehari kada se sezona osvoji.
    Ovo pitanje sam postavio i u temi vezanoj za Sholymov patch,ali posto nema nikakvog odgovora postavljam ga i u ovoj temi jer me to jako zanima i nadam se da mi niko zbog toga nece zameriti.

Nadam se da cu dobiti odgovore na ova dva pitanja. Hvala

Question Ima li neko link za JSL patch 2009/10 za PES6?

Pozdrav, izvinite da li imate JSL patch 2009/10 za PES6, mnogo mi se svidja taj patch, imao sam ga ranije, pa ako ga imate da li mozete da ga uploadujete na neki sajt.
    Molim vas.
    Hvala.

Moderator lazanet's Avatar

Default Odg: Ima li neko link za JSL patch 2009/10 za PES6?

To je jedini peč koji nismo bekapovali, 10/11 11/12 i 12/13 su okačeni ponovo, kao i MSL 06/07 Ako slučajno uspeš da pronađeš kod sebe negde taj peč okači ga molim te

Regular tarkaninho's Avatar

Moze neko da upload camera zoom tool? Svi linkovi koji sam ja nasao ukazuju na to da je fajl izbrisan sa tog i tog sajta. Takodje ako nije problem neki option file koji je blizu ili cak do kraja apdejtovan za ovu sezonu sada. Hvala unapred i pozdrav.

Moderator lazanet's Avatar

Default Odg: Re: Pomoć i pitanja

Quote Originally Posted by TarkanV View Post
    Moze neko da upload camera zoom tool? Svi linkovi koji sam ja nasao ukazuju na to da je fajl izbrisan sa tog i tog sajta. Takodje ako nije problem neki option file koji je blizu ili cak do kraja apdejtovan za ovu sezonu sada. Hvala unapred i pozdrav.
    https://mega.nz/#!OVJkQIjT!uxLioOJ3F...m8QqN_yaGJnm3A

Super Star Lapi's Avatar

Default Odg: Pomoć i pitanja

Evo jednog ultra zanimljivog bloga posvecnom nasoj omiljenoj igri. Aktuelne lopte, dresovi, reklame, face, stadioni, za svakog po nesto. I za ginekologe i za voajere.:d

http://ultrapes62016.blogspot.rs

12. The Following User Says Thank You to Lapi For This Useful Post:

Default Odg: Pomoć i pitanja

Imam jedno pitanje.Da li ima ikakav option file koji sadrži Partizan i C.Zvezdu u po mogućnosti ovoj sezoni?Ako ima,molio bih da mi odgovorite.Hvala i pozz .PS. Skinuo sam PES6 ali u njemu nema nijednog drugog foldera osim foldera "dat" i "KONAMI",zato tražim samo OF.

Pozdrav. Da li je neko imao situaciju da mu se ne cuju navijaci u "all national teams" verziji patch-a. U klupskoj verziji je sve ok, medjutim kad sam prebacio fajlove za "all national teams", navijacima ni traga ni glasa. 0 sound nisam dirao, i koliko znam 0 sound je jedan za sve verzije patch-a. Ima li neko ideju sta moze biti uzrok, hvala unapred.

Pozdrav drugari,jedno pitanje,nov sam ovde pa ono ako moze jedna informacija. Iskreno ja sam veliki ljubitelj pes 13,on mi je nekako najbolji za sada,al ne mogu da igram online,ugaseni su valjda serveri ili sta vec,pa reko ajde da skinem pes 16,pa me interesuje,igrao bih online,jel moguce da se igra bez kljuca,jel ima nesto da se skine preko neta za igranje online?

Professional

Caos. Ne mogu da pronadjem logo ili emblem za czv, da li neko ima? Kad hocu da napravim kaze da ima previse boja ili da nije indexed, a zaboravio sam kako da odradim to.

Top Player Giga.RsN's Avatar

Quote Originally Posted by qwertimir View Post
    Caos. Ne mogu da pronadjem logo ili emblem za czv, da li neko ima? Kad hocu da napravim kaze da ima previse boja ili da nije indexed, a zaboravio sam kako da odradim to.

Professional

Quote Originally Posted by Giga.RsN View Post
    A da, Hvala

19. The Following User Says Thank You to qwertimir For This Useful Post:

Dal neko zna da radi Scoreboard za pes6 za ONLINE igranje?

Beginner Dzokas9's Avatar

Izvinite, vrlo je moguće da se ovo pitanje već pitalo sto puta, ali zaista nemam snage da sad prelistavam 80 strana
    Da li može u šolimovom peču da se igra sa zvezdom ili nekim drugim timom iz UEFA u master ligi? pozdrav

Ako neko moze da postavi download igrice, ali da je sa nekog legalnog sajta, tj da nije torent, pirat bay i sl. Hvala veliko unapred!

Page 80 of 81 FirstFirst ... 307078798081 LastLast

Tags for this Thread