Results 1 to 5 of 5

Thread: EDIT za sezonu 19 MNG lige

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Exclamation EDIT za sezonu 19 MNG lige

Posto je danas pocela nova sezona evo novog update-a.
    Kolege menadzeri, izvinjavam se ako je kasno, ako ste vec dodali igrace, pa vam pravim dupli posao. Potrebno je ponovo da dodate igrace u svoj klub. Smatram da vredi, lepse je kad se pravo ime kluba i grb nalaze u igri i na slikama na omiljenom nam sajtu.

- Ubaceni su novi timovi sa grbovima, svi su u svojim ligama.
    - Sredjeni su dresovi onima koji su to trazili od mene (Milorad, Miha, Koca, Opera, Pilojac, Chelik, Zokis, Cevali, Boris, Nebojsa).
    - Takodje i onima koji nisu trazili neki specifican, svako ima grb mng lige na desnom rukavu i pozadi ispod broja pise PES Serbia, kao i poneko napred na sorcu.
    *Dresovi nisu tek tako odradjeni, nego se gledao neki smisao, da bude 1 tamniji i 1 svetliji zbog boljeg razlikovanja ekipa na terenu. Boje su kao na dresovima u stvarnosti cije ime tima nosite, pa je lep ugodjaj zagarantovan.
    - Tu je i dalje ono sto je vec poznato iz prosle verzije - za svaki tim ispravno pise ko je menadzer, kao i ime stadiona na kojem tim igra (kasnije ga birate u igri). Otprilike svaki tim ima po 4 odgovarajuca banera (transparenta) i svoje rivalske klubove (nije cilj da se neko posvadja, ali zna se kad neko ima konflikt sa nekim ili jednostavno voli s nekim stalno da igra ili se bori za visok plasman).

Zippyshare: (odmah krece download, 25mb).
    Nakon download-a:
    - sadrzaj zipovanog save-a prebaciti u "Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\save"
    - ubacite ponovo vase igrace u tim i napravite offline save team data u Master ligi.
    - cepajte. Srecno i ziveli!

Par SS-ova:

2. The Following 9 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

Default Re: EDIT za sezonu 19 MNG lige

Darko, u ime zajednice ti se zahvaljujem na radu i zalaganju! Ja na žalost ne mogu da skinem tvoj save, jer ima previše stvari koje sam sam editovao, a ne želim da ih izgubim (grbovi i imena I i II Eng, Por i II italijanska). Zamolio bih te da mi samo napišeš koji je moj tim, da ne miniram ostale koji su skinuli edit, pošto sam im trenutno prikazan kao Palilulac.

4. The Following 4 Users Say Thank You to circulation For This Useful Post:

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Nema na cemu.
    Trebalo bi da si deveti klub u toj ligi, osim ako nije nesto pretumbano. http://www.dodaj.rs/?s/Ng/pwKF1Ah/editor.jpg

Super Moderator gustavo_fring's Avatar
    Steam ID:
    gustavo_fring

Mislim da je kod svakoga drugaciji raspored i ide po abecedi, barem kod mene. Ja sam treci kao Breaking Bad a Darko drugi kao Boca Seniors. Tako da mislim da je kod svakoga razlicito. Onda ti je najsigurnije urose da uzimas neke timove iz pravih liga.
    Edit: definitivno si deveti, nisam izvalio u darkovom postu da su iznad timovi iz d1

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Pa od Barbiriansa krece D2, nije nista razlicito. Svima sam ove sezone ja drugi (Boca), ti treci (Breaking), Loki cetvrti (Crew), itd. Savrsen abecedni red. Ko god skine edit isto mu je. Verovatno te je zbunila ona slika, trebalo je da podvucem crtu, Tipodrom je poslednji klub po pocetnom slovu u D1.