Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 121

Thread: League [SEZONA #18]

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Default League [SEZONA #18]

Izvlačenje će se održati večeras u 22h.
    24 učesnika je podeljeno u 6 šešira na osnovu rezultata u prethodnih 5 sezona:

Šešir1: Komrad, Rembrant, nakalmiki, Amokachi
    Šešir2: Danijel10, Rogo, noviice, Flash
    Šešir3: joešampion, Mihajlo_KL, Herić, Slyz
    Šešir4: LimaMc, NukeR, Atlantis, Panchev
    Šešir5: Kool & Gang, Bole, savke, MIKI_NS
    Šešir6: Šomi, sAyoNarA, Mirchell, TheKop

Na ovom linku će biti izvlačenje uživo: https://www.youtube.com/watch?v=DDj1thC-1fI (ako bude promena linka, javiću u grupi na Gareni)

U nokaut fazi ukrštanje ide ovako:

Gornji deo žreba: A1 - C4, B2 - D3, C2 - A3, B1 - D4
    Donji deo žreba: C1 - A4, D2 - B3, A2 - C3, D1 - B4

2. The Following 17 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Default Re: League [SEZONA #18]

Ali da ne obiljezavas papirice kao prethodni put!!
    Inace, sem toga velike pohvale za organizovanje i zrijeb. Konacno prvi put prije pocetka takmicenja imamo citav kostur.

4. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Ko nije imao prilike da gleda uživo, može da pogleda "reprizu", odnosno, kako je to izgledalo live

Pravila u grupnoj fazi:

1) Igra se jednokružno
    2) Prva 4 idu dalje, u slučaju istog broja bodova gleda se prvo gol razlika, pa međusobni duel, pa veći broj postignutih golova, pa manji broj primljenih i na kraju ako je i dalje sve izjednačeno gledaju se rezultati protiv ekipa koje su prošle. (naravno, ne očekujem baš da dođe do ovog poslednjeg slučaja, ali je red da se napiše, da ne bude posle kako se odjednom izmišljaju pravila)
    3) Igra se po standardnim ligaškim podešavanjima, bez produžetaka i penala, 15min, povrede ON, Day/Night birate sami

Rok za odigravanje je naredni petak, 17.4. u 23:59h (postoji mogućnost za produžetak, ali kao i za ligu, važiće samo ako ga tražite do četvrtka u 23:59).

To je to, možete krenuti sa utakmicama. Srećno svima.

6. The Following 15 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Група Б, 2. коло

Рембрант - Шоми 2:0

Исто као и на Копа Америци отварам сада Голд против Шомија. Солидна фудбалска представа, Шоми је имао неколико одличних шанси да постигне гол, али није имао среће, док сам ја са друге стране од свих могућих шутева убацио 1 одбитак и 1 након грешке одбрамбених играча. Срећно у наставку голда и лиге.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Top Player joesampion's Avatar

Grupa C
    5.kolo

kool&Gang - Joe 1:4

Utakmicu je odlucio Harwgeeven (ili kaznjizares kako ga kool nazva) koga niko nije hteo da uzme za 800 cak je Amokaci pricao da je bolji na poziciji cb nego gk.Igralo se otvoreno stim sto sam ja iskoristio svoje sanse i dosao do prva tri boda u goldu.

GG Kool i srecno u nastavku.

10. The Following User Says Thank You to joesampion For This Useful Post:

grupa C
    1. kolo
    Amokachi - Kool & Gang 1:2

po prilikama, moze se reci da je protivnik dobro prosao
    videli smo sjajan lob mphele
    gg

12. The Following User Says Thank You to Kool & Gang For This Useful Post:

C Grupa

Kolo 4.

Joe 0-2 Amokachi

Odlican mec sa Dzoom, kao i uvijek. Imao sam bolje prilike, posebno u prvom poluvremenu. Cudno da smo na protivnicke hostove bolje partije pruzili.
    Imao je i Dzo jednu finu priliku kod 2-0, gdje je iz neke konfuzije totalne umalo dao gol. Tu da je bilo 2-1, mec bi bio daleko komplikovaniji. Ovako sam uspio da sacuvam prednost. GG i srecno do kraja. Ocigledno da ce grupa biti interesantna.

14. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

C Grupa

Kolo 5.

Novica 0-3 Amokachi

Kada sam vidio plavog Valdesa bio sam ubijedjen da cu dobiti i sa tim ubjedjenjem usao u mec.
    Dva jako ruzna gola, dvije odbice su zavrsile iza ledja golmana protivnika. Rezultat 2-0 na poluvremenu koji nije bio zasluzen. Jer je Novica bio bolji protivnik, ali kako vec rekoh Valdes plav ne grijesi!! Novici vise srece dalje, sto nece biti bas tesko za postici. Ovdje je obilato bila na mojoj strani.

16. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Amokachi View Post
    C Grupa

Kolo 5.

Novica 0-3 Amokachi

Kada sam vidio plavog Valdesa bio sam ubijedjen da cu dobiti i sa tim ubjedjenjem usao u mec.
    Dva jako ruzna gola, dvije odbice su zavrsile iza ledja golmana protivnika. Rezultat 2-0 na poluvremenu koji nije bio zasluzen. Jer je Novica bio bolji protivnik, ali kako vec rekoh Valdes plav ne grijesi!! Novici vise srece dalje, sto nece biti bas tesko za postici. Ovdje je obilato bila na mojoj strani.
    Nije bitan valdez nego sudija .Konstanta opstrukcija igre drzeci kocku gde su igraci non stop u klizecem startu ili ispucavaju lopte sto jelte govori da se ne samo drzi kocka nego i stiska do besvesti ali opet kako mi moze bit amokaci kriv kad ja udarim u precku dva puta a amunike iz prvog suta napravi neku odbicu ali kakvu odbicu gde su guzve ovo ono i opet neko umuljavanje a meni kad dodje do umuljavanja samo padaju igraci od startova ali sudija jok ....Nece taj svirati nista ..Ko o cemu ja o sreci i sudijama i o drzanju i stiskanju kocke.Ligaska ce biti strasno drugacija od ove i sa kockom i bez nje.Ne znam koliko puta cu uspeti da kazem oops ali se nadam dovoljno da zavrsim utakmicu sa 7 igraca.

Znam, ali treba razlikovati namjeru od ''slucajnosti''. A ja nikada ne idem na klizece. Jedini je Nakal sa kim se ''bijem'', protiv njega kroz sezone dobijam 80% kartona.
    To sto tebi smeta je prosto ometanje suta ili pokusaj uzimanja lopte. Ti kada ides sa tvojim igracem ja skupljam oko njega, kada vidim da nemas pas prvo ga sastavim izmedju dva moja, a aktiviram 3. kao ''osigurac'' za slucaj da ova dva nisu dovoljna.
    Kako ti zamahnes da sutnes tako igraci koji su tu oko tebe padaju i klizaju. To je refleksna radnja. Desi se da tebe oni polome, povrijede ili sta vec. Ali to nije moj start na igrac, vec posledica tvog suta. Valjda ne mislis da cu pustiti sve kad ti zamahnes da sutnes

Quote Originally Posted by Amokachi View Post
    Znam, ali treba razlikovati namjeru od ''slucajnosti''. A ja nikada ne idem na klizece. Jedini je Nakal sa kim se ''bijem'', protiv njega kroz sezone dobijam 80% kartona.
    To sto tebi smeta je prosto ometanje suta ili pokusaj uzimanja lopte. Ti kada ides sa tvojim igracem ja skupljam oko njega, kada vidim da nemas pas prvo ga sastavim izmedju dva moja, a aktiviram 3. kao ''osigurac'' za slucaj da ova dva nisu dovoljna.
    Kako ti zamahnes da sutnes tako igraci koji su tu oko tebe padaju i klizaju. To je refleksna radnja. Desi se da tebe oni polome, povrijede ili sta vec. Ali to nije moj start na igrac, vec posledica tvog suta. Valjda ne mislis da cu pustiti sve kad ti zamahnes da sutnes
    Pitanje je zasto tvoji igraci zamahuju i udaraju loptu i kad su u sendvicu i ometeni i sl a moji ne ulecu u klize a sledeci put ce uletati ne brini bice tu i treci i cetvrti za rezervu ,

pa sto bre ko svi normalni igraci ne drzis x nego tu kocku to ja tebe pitam nije nikakvo pravdanje to sto drzis kocki i ne znam vise utakmice sa tobom da nema neki slucajni brutalni start gde moj igrac mora da napusti igru sa ili bez tvog kartona ili cak faula uopste .Kako to sve ok a on povredjen mora da izadje a ti cist ko Drina posle kise .

p.s Drzati kocku je isto ko i drzati x samo sto kad drzis kocku ja imam bolnicu u ekipi i ne mogu da prenesem loptu od kliza ni dva metra .Okani se kocke samnom ili cu se ja latiti kocke sa tobom.

Dugo igramo ovo, slusao sam razne primjedbe. Prigovarano mi je sto sta, cak i da koristim ''bag'' ofsajda. Ali ovo mi jos niko nije prigovorio.. Ja tako igram, nikad te nekim anti-fer potezom ili na kvarnjaka necu dobiti, niti ti uklizati na igraca(bilo sa ledja ili sa strane), ali presing cu igrati dok god igram ligu. Jer drugacije ja odbranu ne umijem da igram.

Igraj brate kako znas i umes proslo me

22. The Following 3 Users Say Thank You to noviice For This Useful Post:

hahah to je to!!

Quote Originally Posted by noviice View Post
    Igraj brate kako znas i umes proslo me

25. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

grupa C
    2. kolo

kool & gang - noviice 2:2

iako je imao dobre sanse, novica dolazi do 2:0 bag golovima
    posle toga ja krecem na sve ili nista sto mi se isplatilo

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow Odg: League [SEZONA #18]

Група Д
    3. коло:

Боле је био бољи и заслужио је победу али срећа није била на његовој страни. Црвени Леали на голу је одлично одменио Бенаља, а Милић се по ко зна који пут показао као одличан џокер и донео ми прву победу ове сезоне у Голду. ГГ Боле, све најбоље у наставку.

Видео:

Spoiler:

Grupa C

Kolo 3.

Amokachi 0-0 Sayonara

O mecu dovoljno govori rezultat. Ja 3 mec u goldu dobila pola tima sivo i plavo. Dok je Sayo ovaj mec bio citav u crvenilu, sto mi je i potvrdio kad sam ga pitao posle meca.
    Moglo je i dobiti mec. Meni kad sam osjetio kako stoji odnos raspolozenja u ovom mecu je preostalo da se max koncentrisem i ne dozvolim neki gol da primim. Srecno do kraja!

29. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Grupa C
    3 Kolo

Amokachi - sAyoNarA 0:0

Kakva utakmica, kakav spektakl. Za oko ne bas lijepa, ali prava engleska rovovska utakmica. Menager sayo je unaprijed upisao poraz ali tako nisu mislili njegovi zečići. Uz mali broj izglednih prilika treba izdvojiti po jednu valbuene u oba poluvremena gdje je u prvom poluvrmeenu sutirao traljavo na prazan gol i gosa je uspio doci i odbraniti, i jedan prodor Tonia koji je imao flastere u cijeloj utakmici. Sve u svemu po meni zasluzen bod ako ne i sva 3. GG BUL

Evo i live tabela na dropboxu, ko želi da prati/proverava/kalkuliše Ja ću se truditi da je redovno ažuriram tako da uvek možete da vidite svoje stanje na tabeli.
    U poslednjem sheet-u (nokaut faza) su automatski uređeni parovi prema rasporedu iz prvog posta, shodno tome, podložni su promeni u zavisnosti od rezultata.

https://www.dropbox.com/s/urazm1a78e...0S18.xlsx?dl=0 (biće i u drugom postu okačeno).

32. The Following 7 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Page 1 of 7 123 ... LastLast