Results 1 to 9 of 9

Thread: EDIT - imena i grbovi za sezonu 18 MNG

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Lightbulb EDIT - imena i grbovi za sezonu 18 MNG

Jeste da je ovo vec drugi deo sezone, ali zbog obaveza dugo nije bilo update-a, pa evo, sredih malo, pa ako nekome treba... Bice to i dobra baza za nove sezone.

Sta sazdrzi ovaj save:

- 18 + 18 klubova sa svojim imenima i grbovima nalaze se u svojim ligama, MNG D1 i D2 (dakle nekih timova vise nema sa nama, ali tu su novajlije).
    - za svaki tim ispravno pise ko je menadzer, kao i ime stadiona na kojem nastupa (u Exhibition ili Friendly cete vec naci taj stadion medju 5-6 cije je ime bilo moguce promeniti).
    - tu je unet i poneki baner (zastava sa natpisom tipa PES Srbija, Tole lopove), kao i rivalski klub(ovi), a da li ce to imati efekta u vidu dimnih bombi i konfeta ostaje vam da vidite ako uopste oba menadzera imaju strpljenja da ne stisnu start odmah.
    - svaki tim ima dresove odradjene u igri, znaci bez fotosopa, ali imaju smisla u vidu boje u odnosu na stvarne dresove. Naravno tu su svetlija i tamnija varijanta za lakse razlikovanje od protivnika.

*napomena: Postoji u ovom editu pravi dres za par menadzera, ali to je malo, svega 3-4. Mnogo je posla. Sa 14-ice nazalost ne moze da se prebaci gotov dres.
    Doduse posedujem slike prednjeg dela dresa za desetak timova, pamte valjda pojedini kojima sam radio, pa ako toliko zelite dres kontaktirajte me i mogu vam dati slike da ih skockate u edit-u ili ja da vam sredim ako se ne snalazite.
    Takodje i ostalima pomazem, ispunjavam zelje, ukoliko imam vremena, a trebalo bi da imam konacno vise.

Zippyshare:
    Nakon download-a:
    - sadrzaj zipovanog save-a prebaciti u "Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\save"
    - ubacite ponovo vase igrace u tim i napravite offline save team edit u Master ligi.

* Ko ne ubaci edit - celava mu... Ne, nego nece imati ispravna imena timova kada igra MNG.
    Da li je lepse da se vidi u igri ko igra i na slici na sajtu ko je igrao, sa solidnim dresovima obe ekipe, ili je mozda lepse ubaciti igrace u Real Madrid, imati 1 vrhunski dres, igrati protiv Kriedbach-a i slicnih sa losim dresovima, procenite sami. Kako ko voli. Znam da nekome to nije bitno, fokusira se na svoju ekipu i na igru, ali...

2. The Following 15 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Professional nebojsapetkovic's Avatar
    Steam ID:
    nebojsapetkovic

4. The Following User Says Thank You to nebojsapetkovic For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: EDIT - imena i grbovi za sezonu 18 MNG

... kad će moji dresovi?

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Poštovani Darko,

prođe i 3 nedelja, ja postao šampion a dresova nema. Da li će biti dresova za sledeću sezonu?

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Nisam ni pomisljao da pravim dok je trajala ona polusezona, dzabe tvoja zelja tad, dakle nemoj od tad da mi meris vreme, nego od danas. Plan mi je da u ovoj nedelji kad je pauza napravim za neke. Malo mi se preklapa sa nekim obavezama pa cu videti. I opet to nece biti kompletno. A i kad je kompletno pola ljudi ne mozemo da nateramo da stave to u save, nije im bitno.

8. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Samo mi javi, da mogu da instaliram neki pec i da koristim neki drgi tim. Da li da prebacujem igrace po tvom editu ili negde drugde. Nista vise

ja imam pte patch da li mogu ubaciti te dresove taj save file a da mi se ne "pokvare" dresovi u ostalim ligama ?

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Mozes, igram sa PTE patch-om i darkovim save-om. S tim sto nemas dresove u ovom save file-u sto je darko napravio, samo imena i grbove, bar je meni tako.

12. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Kod mene i dresovi mng timova su OK, samo su mi kod svih timova u engleskim ligama opet oni lažni nazivi